PDA

צפה בגרסא המלאה : התוכנית על ברקוביץ בערוץ 10

zidan
23-09-07, 21:20
תיראו תיראו תתוכנית על אייל ברקוביץ..איזה מצחיק הוא אני חולה עליו

P-a-n-1-c
23-09-07, 21:22
תאמין לי יש לו פה .. גאון

blinki
23-09-07, 21:32
שונא את הבן אדם שחצן בטירוף שבדוגרי לא מלבד לאיזה שלוש שנים טובות בסהתאפטון ווסטהאם ואולי קצת במנצ'סטר סיטי(שגם רובן היו בליגה השניה) בקושי שיחק.
ואגב באיזה תיזמון בא הסרט,בדיוק מתי שגרנט מתמנה להיות מאמן צ'לסי איך הוא אוכל את הלב עכשיו

sojgoonrulez
23-09-07, 21:32
אני אוהב את זה שהוא אמיתי...אומר הכל מול המצלמה.

Mad_dog
23-09-07, 21:34
אחד השחקנים הכי טובים שהיו שהוא היה עם נימני ורביבו הם יכלו לעלות למונדיאל עכשיו נצטרך שנים עד שימצאו עוד שחקנים טובים כאלו ביחד

zidan
23-09-07, 21:40
שונא את הבן אדם שחצן בטירוף שבדוגרי לא מלבד לאיזה שלוש שנים טובות בסהתאפטון ווסטהאם ואולי קצת במנצ'סטר סיטי(שגם רובן היו בליגה השניה) בקושי שיחק.
ואגב באיזה תיזמון בא הסרט,בדיוק מתי שגרנט מתמנה להיות מאמן צ'לסי איך הוא אוכל את הלב עכשיו

עזוב אותך שחצן,נמאס מכל הפולטיקלי קורקט והצבועים האלה שאנחנו רואים כל היום.
ברקוביץ אומר מה שיש לו בראש,וגם אם הוא משתחצן אז יש לו על מה,כי הוא בין 3 שחקנים הכי גדולים שהיו בארץ.
ולמי אכפת מהשתחצנויות,תיראו איזה מצחיק הוא אני מת עליו,בנאדם עם צבע ולא יבש

ניגרי ענק
סרט תעודה מעולה, גם למי שלא אוהב כדורגל.
אייל הוא אחד הגדולים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי.
הכנות שלו זה דבר נדיר, ועדיף בהרבה על ערימת הקלישאות והפוליטיקלי קורקט שיורים חבריו לדור הזה, רביבו, נמני ודומייהם.
אגב, כמה מעצבן לראות ולהזכר במשחק ההוא מול שוויץ.
אם גרנט מזמין אותו היינו מנצחים לפחות משחק אחד, ומגיעים למונדיאל.
מי יודע מתי נהייה אפילו קרובים לזה בעתיד.
הנבחרת שלנו היום לא ראויה לשחק בליגת המתנסים.

Daniel-Barak
תאמין לי יש לו פה .. גאוןמה אמרתי לך מנצ'סטר תנצח 2-0
כפרה עליי :wiggle:

ניגרי ענק
23-09-07, 21:41
אחד השחקנים הכי טובים שהיו שהוא היה עם נימני ורביבו הם יכלו לעלות למונדיאל עכשיו נצטרך שנים עד שימצאו עוד שחקנים טובים כאלו ביחד

אולי בעתיד: גיא אסולין ומאור בוזגלו.

zidan
23-09-07, 21:43
חחחח ראיתם איך הוא הסתלבט על האוהד הבריטי הזה,אייל סיפר לו שהוא חוזר לשחק במנצ'סטר סיטי והוא חתם לשנתיים חחחח אחרי שהילד הלך ברקוביץ הסתלבט לו על התחת

P-a-n-1-c
23-09-07, 21:43
מה אתם סתם? מה עם בניון ובן חיים?

blinki
23-09-07, 21:47
יש לו אישיות דפוקה, משום מה כמעט עם כל מאמן שהיה לו היה לו תאקלים וכמעט בכל קבוצה שהוא היה הוא עזב בגלל הסיבה הזאת תסתכל בכמה קבוצות הוא היה במהלך הקרירייה הוא יכל להיות בקבוצות גדולות יכולת המסירה שלו וראיית המשחק שלו מדהימה אבל הוא שחצן,עצלן,חושב שהוא מתת האל וככה לא מתקדמים אם הוא היה בישראל יש לו את כל הזכות לחשוב כך,אבל באנגליה שאתה כלום לא עושים כאלה דברים

zidan
23-09-07, 22:03
יש לו אישיות דפוקה, משום מה כמעט עם כל מאמן שהיה לו היה לו תאקלים וכמעט בכל קבוצה שהוא היה הוא עזב בגלל הסיבה הזאת תסתכל בכמה קבוצות הוא היה במהלך הקרירייה הוא יכל להיות בקבוצות גדולות יכולת המסירה שלו וראיית המשחק שלו מדהימה אבל הוא שחצן,עצלן,חושב שהוא מתת האל וככה לא מתקדמים אם הוא היה בישראל יש לו את כל הזכות לחשוב כך,אבל באנגליה שאתה כלום לא עושים כאלה דברים

כלום באנגליה? ראית איזה כבוד עושים לו שם? ילדים בני 8 זוכרים אותו.
ותיראה את זה שמנשק לו תיד ומשתחווה לו,הוא היה מלך שם בתקופה שלו.
כניראה אתה היית קטן בתקופה שלו ואתה לא זוכר בדיוק(לא שאני סבא,אבל אני זוכר פחות או יותר)

Dino Psaras
23-09-07, 22:23
ברקוביץ' הוא חתיכת שחצן מסריח, אבל הוא אחד מגאוני הכדורגל הכי גדולים שנראו אי פעם במדינתנו.

ColemanIsGay
23-09-07, 22:42
איך איך בחיית דינק תסבירו לי איך אפשר לאהוב בנאדם שמחנך את הילדים המזדינים שלו לקפוץ כמו קוקסינלים כשהנבחרת שמיצגת את המדינה שלהם מספידה, שיילך בכוס אמא שלו

flikeron
23-09-07, 22:47
הבן אדם הכי זבל שקיים יש לו פה חבל על הזמן חושב שהוא אלוהים... שמקייטן המליארדר בא לארץ כדאי לדבר אם לוני כולם חשבו שהוא קונה את מכבי ואז התברר שלא והוא טס אחרי זה ברדיו הוא אומר ''דיברתי אם מקייטן הוא אמר לי שהוא קונה והוא לא קנה הוא שקרןן!!!"

בונה יא חתיכת נוד למה מי אתה שתגיד לו שקרן? הוא מכניס אותו לכיס הקטן אין לך זכות בכלל לדבר עליו בן אדם זבל

ניגרי ענק
23-09-07, 23:08
מה אתם סתם? מה עם בניון ובן חיים?

יוסי מוכשר אבל אין לו אופי של ווינר.
שים לב איך הוא מצטנע תמיד לפני משחקים של הנבחרת וזורק משפטים כמו "מי אנחנו בכלל".
הוא שמח עם תיקו.
אייל אחרי תוצאות תיקו היה נושך את השופט ואוכל את המשקוף.
טל בן חיים שחקן ענק, הבעיה שאתה לא בונה נבחרת על בלם.

G-G
23-09-07, 23:23
הבן אדם הזה הוא פשוט אלוהים !!!
השחקן הישראלי הגדול ביותר בכל הזמנים , לא היה , לא יהיה ואין כמו אייל
הפה שלו הוא חלק ממה שהוא , לפעמים אהבנו אותו בגלל זה ולפעמים אהבנו לשנוא אותו בגלל זה
אייל הוא וינר ממדרגה ראשונה (אפשר לראות את סוף המשחק נגד אוסטריה , כל השחקנים המלוקקים לוחצים ידיים למי שפתח לנו ת'צורה ואייל מעיף מעליו שחקן אוסטרי שבא ללחוץ לו ת'יד )
מה שעשו לו הכביחול אוהדים במכבי חיפה הוא דבר שלא יעשה
ומאותו מחזור 10 בעונת הגלקטיקוס (המשחק שמכבי תל אביב התארחה בחיפה ואייל לא שיחק ) לא הגעתי למגרש
יש כעס על מכבי חיפה , כעס על ינקל'ה ...
אבל אם תשימו לב לאייל כל פעם מתפלק "אנחנו " בית " על מכבי חיפה .. ככה בלי לשים לב ..
אייל לא שונא , אייל כועס , אייל פגוע ...
ומכבי חיפה לא תדע עוד שחקן כזה לעולמי עד ... והכל בזכות האגו המזויין של הבוס הגדול

(נכתב ע"י אוהד מכבי חיפה "

SuzukiR
24-09-07, 10:36
אולי בעתיד: גיא אסולין ומאור בוזגלו.

גיא אסולין מחוק מיבחנתי
ברגע שהוא אמר שהוא לא רוצה לשחק בנחברת ישראל רק בנבחרת ספרד מחוק

SuzukiR
24-09-07, 10:37
רק שתידעו שחקנים כמו

אייל ברקבויץ רוני רוזנטל וחיים רביבו פתחו את השערים ליוסי בניון וטל בין חיים ובכלל לארופה

אם השחקנים האלה היו משחקים היום כמו שהם שיחקו אז בשיא שלהם כל אחד מהם היה בקבוצת צמרת

למרות שרוני רוזנטל זכה אם ליברפול באליפות בשנים הגדלות שלה

ColemanIsGay
24-09-07, 11:24
גיא אסולין מחוק מיבחנתי
שיזדיין אסור לתת לו להיכנס לארץ

Moshe
24-09-07, 11:37
אייל מתעלל בילד שלו הוא גורף אותם לספורט הזה בלי שהם כל כך ירצו , הילד שלו כל הזמן בוכה שהוא מפסיד או כל דבר הוא בוכה .
לדעתי זה דיי דפוק שהילדים שלו ילכו אחריו ללא רצונם אפילו שהם קטנים עדיין ולא יכולים להחליט הוא סוחף אותם במקום להביא להם לבחור תחומים או לראות אפילו תחומים אחרים.

ניגרי ענק
24-09-07, 12:12
גיא אסולין מחוק מיבחנתי

מתי הוא אמר את זה?
לא נראה לי סביר, מדובר בילד טוב.
יש לך לינק לכתבה בה הוא מצוטט אומר את הדברים?

SuzukiR
24-09-07, 12:25
לא אבל אני זוכר שראיתי את זה אני לא אומר סתם

אני מקווה שהוא אמר את זה בהיותו ילד ואולי בעתיד שהוא יתבגר ויבין מה חשוב ומה פה הוא יחזור בו ממה שהוא אמר לגבי לשחק בנבחרת ספרדת

ניגרי ענק
24-09-07, 12:36
לא אבל אני זוכר שראיתי את זה אני לא אומר סתם

אני מקווה שהוא אמר את זה בהיותו ילד ואולי בעתיד שהוא יתבגר ויבין מה חשוב ומה פה הוא יחזור בו ממה שהוא אמר לגבי לשחק בנבחרת ספרדת

בוא אני אגיד לך שלא תמיד מה שאתה קורא בעיתונים הוא ממש מדוייק, ואת זה אני אומר לך כמי שנמצא בתקשורת כבר 10 שנים.
הילד יכול לזרוק משהו למישהו, זה מעביר לגורם שני והעיתונאי שומע מגורם חמישי, אולי יותר.
כל אחד מוסיף משהו.
יכול להיות אחר כך שהכתב טילפן לקבל תגובה ואולי אפילו לא השיג.
אז הוא רשם שלא הושגה תגובה, אבל אתה נשארת עם הרושם מאותה שמועה.
יש גם עיתונאים שמרשים לעצמם לא לבקש בכלל תגובה.
אני מרשה לעצמי לחלום שמתישהו יהיה לנו שוב צמד וירטואוזי בלב הנבחרת, גיא ומאור בוזגלו מתאימים מבחינת הכישרון, השאלה איך הם יתפתחו.
על פניו נראה שלשניהם יש גם את האופי: אסולין עושה חייל במדינה זרה וצריך בשביל זה ביצים.
מאור לא חיכה למכבי חיפה והלך להתחשך בפתח תקווה וסכנין, כדי לא להיעלם.
הוא מצטיין כמעט בכל משחק ובנבחרות הצעירות - יש לו את זה.
יש לך חלוץ כמו תמוז, ואני מקווה שחן עזריאל המוכשר יפרח השנה בבית"ר או שיעבור לקבוצה שתתן לו דקות.
בקיצור יש חומר, אבל צריך לפרק את הנבחרת הנוכחית עד היסוד, להביא מאמן אחר ולבנות הכל מהתחלה.

Mad_dog
24-09-07, 22:11
מתי הוא אמר את זה?
לא נראה לי סביר, מדובר בילד טוב.
יש לך לינק לכתבה בה הוא מצוטט אומר את הדברים?

הגיוני ביותר שאמר את זה ... בגלל שהוא לא רוצה לשרת בצבא שלא יעצור לו את הקרירה