PDA

צפה בגרסא המלאה : לשרוף את אתר וואלה

zidan
24-09-07, 15:04
תיראו http://zone.walla.co.il/?w=/2731/1172889 ,צריך לקחת תהומו הזה ולחתוך לו תביצים להכניס לו אותם לתחת,צפוני מזדיין

אפילו החילוניים יסכימו שצריך להרוג אותו,אין עתיד בלי עבר,תיראו איך הוא מדבר החתיכת הומו הזה,גם אם אין אלוהים וגם אם הכל שטויות זה עדיין העבר שלנו והמסורת,ולא מזיק ללמוד את זה,תיראו לאן הגענו אי אפשר כבר להאמין לאן עוד נדרדר.
יש בתי ספר שהמקצוע חובה זה ערבית ואף אחד לא מדבר,וכל ההיסטוריה של העמים האחרים שמלמדים בבית ספר גם על זה אף אחד לא מדבר. מי שכתב את זה הוא חתיכת אפס צפוני עם יד 20 שצריך להרוג אותו.
וואלה זה אתר שמאלני,אני בקושי נכנס אליו,סתם היה לי משעמם אז נכנסתי וראיתי את זה,ועוד תיראו בכתבה למטה יש קישור לעוד כתבה, "אם כבר תנ"ך אז למה לא ללמד את הקוראן",לאן הגענו?!?!?!

(והתכוונתי לשרוף את המערכת של וואלה,כי אי אפשר לשרוף את האתר חח)

Mazoz3
24-09-07, 15:06
וואלה אחי לא קראתי את הכתבה, אבל אני חושב שספרות ותנ"ך זה שני מקצועות שלא צריכים לעשות בהם בגרות חובה, אלא רק הרחבה בלבד.

zidan
24-09-07, 15:08
וואלה אחי לא קראתי את הכתבה, אבל אני חושב שספרות ותנ"ך זה שני מקצועות שלא צריכים לעשות בהם בגרות חובה, אלא רק הרחבה בלבד.

זאת כבר דעה סבבה אחי,אפשר להבין אותה,אבל תיראה מה הזבל הזה כתב שם,ותיראה תכתבה האחרת באתר,"אם כבר תנ"ך אז למה לא קוראן"

Mr.Bazooka
24-09-07, 15:09
מזוז זה אתה באווטר?

Shir =]
24-09-07, 15:10
איכסה, פשוט בושה.

Troya
24-09-07, 15:12
מזוז זה אתה באווטר?
שריף הילד הדרוזי

Logout
24-09-07, 15:12
אני לא מבין למה אתה כל כך כועס עליו?(אני מדבר מההבט שלו מעכשיו) כי תאכלס תחשוב שניה..במחינתך זה ספר שלא שווה כלום והוא והארי פוטר זה אותו דבר רק שהארי פוטר זה מעניין..אז אתה לא תרצה לעשות על זה בגרות נכון? (מההבט שלו) אז הוא אומר שלמה שהוא צריך ללמוד את זה..ובאמת למה הוא צריך ללמוד את זה אם מבחינתו זה כמו ספר מדע בדיוני.? אני לא מסכים עם הגישה שאין אלוהים וכל זה..כי חייב להיות איזה כוחעליון שנתן לנו חיים...אבל אני לא מבין למה כל כך מיתרגזים אנשים..וזה שתקלל אותו לא יעזור...כי אתה מנסה "להסביר לו" שזה חשוב וכל זה..אבל הוא חושב שאתה סתם פטי וזהכל שטיות..אז זה לא ממש יעזור...=/

יום טוב לכולם..

Moshe
24-09-07, 15:13
מה אתה רוצה הוא צודק אבל זה דיי כפייה , למה ללמוד את זה 11-12 שנה ?
וזו דעתו ודעה שהתפרסמה בתור כתבה , זה לא אומר שכולם הולכים ליישם את זה.

tomerA
24-09-07, 15:15
אני גם חושב כמוהו.
היסטוריה על העם שלנו אפשר ללמוד גם בלי אלוהים. עם כול הכבוד לאלוהים הוא לא נחוץ ללימודי היסטוריה יהודית.
עבר ומסורת אפשר ללמוד בתור שיעור יהדות ואין צורך לערב פרשניות כאלה ואחרות של אלוהים. כמו שאם תלמד על ההיסטוריה של הערבים אתה לא תלמד את זה דרך הקוריאן אלה דרך ספרי היסטוריה אוביקטיבים.

Moshe
24-09-07, 15:21
לדעתי המדע יעלה על התנ"ך תוך כמה מאות שנים וזה כנראה יקרה כאשר ו/אם יוכיחו שיש עולמות/יקומים מקבילים.

Jones
עזוב זידאן אחי,באמת צריך לשרוף ת'מנהל אתר שפירסם כתבת שטות שכזאת..

tomerA
לדעתי המדע יעלה על התנ"ך תוך כמה מאות שנים וזה כנראה יקרה כאשר ו/אם יוכיחו שיש עולמות מקבילים.

כמו בסאוטפארק!!
במקום אלוהים אדירים יהיה מדע אדירים :)

cheque
24-09-07, 15:36
לדעתי המדע יעלה על התנ"ך תוך כמה מאות שנים וזה כנראה יקרה כאשר ו/אם יוכיחו שיש עולמות/יקומים מקבילים.

אין עולמות נוספים. אתה יודע כמה תנאים צריכים להתקיים (יחד) כדי שכדור הארץ שלנו יתקיים שנייה אחת? (אני לא מביא את זה כהוכחה לקיום אלוקים, אין שום קשר, אלא אני מנסה לומר שההסתברות שיש עוד מקום עם אותם תנאים מדוייקים להיווצרות חיים כמו בכדור הארץ, היא קטנה עד אפסית. אל תהיה לי מושפע מגולשים בזמן ומפרופסור ארטורו.

Logout
24-09-07, 15:43
אין עולמות נוספים. אתה יודע כמה תנאים צריכים להתקיים (יחד) כדי שכדור הארץ שלנו יתקיים שנייה אחת? (אני לא מביא את זה כהוכחה לקיום אלוקים, אין שום קשר, אלא אני מנסה לומר שההסתברות שיש עוד מקום עם אותם תנאים מדוייקים להיווצרות חיים כמו בכדור הארץ, היא קטנה עד אפסית. אל תהיה לי מושפע מגולשים בזמן ומפרופסור ארטורו.
אבל אתה חושב ראש קטן....
אם במרחק ביליארד מילארדד שנות אור מפה יש יצורים שלא צריכים חמצן ומיםן וכל זה ומה שהם מצריכים כדי להיתקיים זה דברים אחרים בכלל?:unsure:
אולי מה שלנו היה גורם לגופנו להייתפוצץ להישרף להיתעדה אני לא יודע מה, גורם ליצורים אחרים להיתקיים?

P-a-n-1-c
24-09-07, 15:44
צודק 100%, כל מילה בסלע.
פשוט גאון.

megashape
24-09-07, 15:45
צודק 100%, כל מילה בסלע.
פשוט גאון.
+1

עמדתו, מותר לו :jockey:

cheque
24-09-07, 15:45
אבל אתה חושב ראש קטן....
אם במרחק ביליארד מילארדד שנות אור מפה יש יצורים שלא צריכים חמצן ומיםן וכל זה ומה שהם מצריכים כדי להיתקיים זה דברים אחרים בכלל?:unsure:
אולי מה שלנו היה גורם לגופנו להייתפוצץ להישרף להיתעדה אני לא יודע מה, גורם ליצורים אחרים להיתקיים?

אני די ספקן בנושא הזה וקראתי את הכתבה ב-YNET. כרגע יקומים\עולמות מקבילים זה בגדר מדע בדיוני, וכמו שאתם אומרים "אם עוד לא הוכיחו את קיום האלוהים, אני לא אאמין בו", אתם צריכים לומר את אותו דבר לגבי עניין העולמות\יקומים המקבילים. אני אגב אגנוסטי ככה שאני יוצא מפה נקי :unsure: אין לי ממש זמן להתווכח על זה, נשאיר אתכם ילדים לעשות את זה במקומי.

cheque
24-09-07, 15:46
צודק 100%, כל מילה בסלע.
פשוט גאון.

מעתה אמור, כל מילה דודי סלע.

:jockey:

flikeron
24-09-07, 15:50
פשוט גועל נפש נאציים

Leo
24-09-07, 15:51
כבר אמרתי את זה מאה פעמים , מקווה שכולכם מצויידים בחוסם פרסומות טוב... (זה מילא יותר נוח אבל הצדיקו נגד זה ברווחים לאתרים )

חוץ מזה ממתי לאתאיסטים יש מונפול על מדע , אף פעם לא הבנתי..

Leo
24-09-07, 15:57
אני לא מבין למה אתה כל כך כועס עליו?(אני מדבר מההבט שלו מעכשיו) כי תאכלס תחשוב שניה..במחינתך זה ספר שלא שווה כלום והוא והארי פוטר זה אותו דבר רק שהארי פוטר זה מעניין..אז אתה לא תרצה לעשות על זה בגרות נכון? (מההבט שלו) אז הוא אומר שלמה שהוא צריך ללמוד את זה..ובאמת למה הוא צריך ללמוד את זה אם מבחינתו זה כמו ספר מדע בדיוני.? אני לא מסכים עם הגישה שאין אלוהים וכל זה..כי חייב להיות איזה כוחעליון שנתן לנו חיים...אבל אני לא מבין למה כל כך מיתרגזים אנשים..וזה שתקלל אותו לא יעזור...כי אתה מנסה "להסביר לו" שזה חשוב וכל זה..אבל הוא חושב שאתה סתם פטי וזהכל שטיות..אז זה לא ממש יעזור...=/

יום טוב לכולם.. התנך לא "לא שווה כלום"
פרט לדת יש בו גם היסטוריה , אם לא מעניינת אותו ההיסטוריה של העם שלו מהמקור העתיק ביותר מילא שלומדים תנ"ך רק בנק' מבט חילונית לגמרי.

אם את זה הוא לא מבין יש 2 אפשרויות:
1. יש לו באמת משהו נגד העם היהודי בישראל , ואני לא אתפלא אם כותבים את זה באתר שמעודד משתמטים ושוטף את המוח לבני נוער בעוד דברים

2.נשטף מוחו בעוד דברים "חושך איראן ימי ביניים" והוא באמת לא יודע על מה הוא מדבר פרט ללחץ סביבתי

נ.ב
3. תרדו מהעולמות המקבילים האלה .. זה לא גולשים בזמן , וחוץ מזה ישנן וריאציות שונות של תיאוריית מיתרים שהופכות את זה ללא רלוונטי , והן גם צוברות תאוצה עכשיו (הרבה יותר מודרניות ממה שמדבר על הפיצול מאורעות בלתי מוגדרים)

(למרות שאז יש מימדים (חופש תנועה) אחרים , טוב נו...)

Moshe
24-09-07, 16:13
יש קיום או לפחות ניסיון לגילוי קיום של יקומים מקבילים
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3452344,00.html

בכל מקרה גם בתנ"ך יש לא מעט מדע אולי לא בגלוי אבל יש והרבה , אני מאמין בעובדות , דברים על פני השטח.
לדעתי כל יצור היקום נעשה עקב תופעת טבע , או לחילופין טעות של גורם כזה או אחר , או לחילופין משהו שהמוח האנושי לא מסוגל להבין (דוגמה לדבר 1 כזה , אלו כמה מספרים יש , ואני בטוח או לפחות מאמין שיש סוף למספרים וגם ליקומים אבל זה לא משהו בר הוכחה ע"י האדם).
על כל פנים , אף אחד לא מכריח אותכם לקרוא את הכתוב.

VoRteX
24-09-07, 16:13
חוץ מההיסטוריה של העם שנמצאת בספר הזה, נמצאים גם חוקים שחשוב מאוד לדעת (ולא רק היהודים) ובנוסף בספר יש המון דברים חכמים שניתן ללמוד מהם המון.

Night_Wolf
24-09-07, 16:22
צריך ללמוד תנ"ך ללא קשר לדת ההיסטוריה של העם היהודי מסופרת בתקופות שבשום אנציקלופדיה אי יהיה אפשר למצוא..:)
תחשבו שאנציקלופדיה כתב מישהו שחי לפני כמה?50 שנה?90 שנה?
תעשו השוואה כמה זמן התנ"ך כתוב וכמה זמן אנשים מספרים את מה שכתוב בו ולומדים ממנו:flowers:
בכל מקרה שהילד הזה יבכה עד מחרתיים חחחח בלי בגרות בתנ"ך לא תהיה לו בגרות מלאה.

בקיצור שידחוף לעצמו דילדו לתחת הוא לא מענין אותי :unsure:

Dino Psaras
24-09-07, 16:24
תיראו http://zone.walla.co.il/?w=/2731/1172889 ,צריך לקחת תהומו הזה ולחתוך לו תביצים להכניס לו אותם לתחת,צפוני מזדיין

אפילו החילוניים יסכימו שצריך להרוג אותו,אין עתיד בלי עבר,תיראו איך הוא מדבר החתיכת הומו הזה,גם אם אין אלוהים וגם אם הכל שטויות זה עדיין העבר שלנו והמסורת,ולא מזיק ללמוד את זה,תיראו לאן הגענו אי אפשר כבר להאמין לאן עוד נדרדר.
יש בתי ספר שהמקצוע חובה זה ערבית ואף אחד לא מדבר,וכל ההיסטוריה של העמים האחרים שמלמדים בבית ספר גם על זה אף אחד לא מדבר. מי שכתב את זה הוא חתיכת אפס צפוני עם יד 20 שצריך להרוג אותו.
וואלה זה אתר שמאלני,אני בקושי נכנס אליו,סתם היה לי משעמם אז נכנסתי וראיתי את זה,ועוד תיראו בכתבה למטה יש קישור לעוד כתבה, "אם כבר תנ"ך אז למה לא ללמד את הקוראן",לאן הגענו?!?!?!

(והתכוונתי לשרוף את המערכת של וואלה,כי אי אפשר לשרוף את האתר חח)

יש עתיד בלי עבר. הרי כל תינוק שנולד אין לו עבר, אבל עתידו מונח לפניו.

אם כי אני לא מסכים עם אתר וואלה, בכל מקרה צריך לשמר מינימום של מוסרת לטעמי, ואני מדבר בתור אחד ששם זין גדול בכל מה שקשור לחגים ולתורה, אבל אני יודע לכבד - ואם למשל אני לא צם בכיפור - אני לא אצא עם אוכל בכוונה לרחוב וכאלה.

ובלי שום קשר (או שעם) וואלה הוא חתיכצת אתר שמאלני מקבל בתחת.

flikeron
24-09-07, 16:25
אני מאמין שאת העולם שלנו, כדור הארץ היסודות ,והחומרים ביקום לא באו מעצמן והופיעו מישהו עשה את זה מישהו יצר אותם לא סתם מופיע יסוד משום מקום וגם שום תגובה כימית לא הייתה באה לבד מישהו גרם לה

zidan
24-09-07, 16:28
צריך ללמוד תנ"ך ללא קשר לדת ההיסטוריה של העם היהודי מסופרת בתקופות שבשום אנציקלופדיה אי יהיה אפשר למצוא..:)
תחשבו שאנציקלופדיה כתב מישהו שחי לפני כמה?50 שנה?90 שנה?
תעשו השוואה כמה זמן התנ"ך כתוב וכמה זמן אנשים מספרים את מה שכתוב בו ולומדים ממנו:flowers:
בכל מקרה שהילד הזה יבכה עד מחרתיים חחחח בלי בגרות בתנ"ך לא תהיה לו בגרות מלאה.

בקיצור שידחוף לעצמו דילדו לתחת הוא לא מענין אותי :unsure:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

וRECOVA הכוונה היא לעם בלי עבר.

AB6Killer
24-09-07, 16:30
בדוק יש יצוריים אחרים,כאילו יצורים שאפילו המוח שלנו לא יכול לתאר אותם!..חשבו רק בגלקסיה שלנו יש מילירדי על גבי מילירדי כוכבים ויש מילירדי גלקסיות עכשיו מה ההסתברות שיהיו חיים במקום אחר ,אני יענה לכם ,הם גדולים מאוד ..אבל אנחנו או שהם כניראה אף פעם לא ניפגש גם לא בעוד מיליוני שנים ,אי אפשר אפילו לתפוס את גודל החלל ה"אין סופי"...
אגב במאדים מצאו חידקים ...לא כולם יודעים את זה אבל זה נכון בודאות!

ran7
24-09-07, 16:48
אני לא מבין איך אנשים מאמינים רק לדברים מוכחים, זה ממש מעצבנת אותי הגישה הזאת זה כמו שאני יבוא לחבר שלי ויגיד לו שראיתי מישהו עושה משהו נדיר והוא לא יאמין כי הוא לא ראה את זה, זה שיא הטיפשות, יש עוד הרבה דברים שאנחנו לא רואים והם קיימים.....

flikeron
24-09-07, 16:53
בדוק יש יצוריים אחרים,כאילו יצורים שאפילו המוח שלנו לא יכול לתאר אותם!..חשבו רק בגלקסיה שלנו יש מילירדי על גבי מילירדי כוכבים ויש מילירדי גלקסיות עכשיו מה ההסתברות שיהיו חיים במקום אחר ,אני יענה לכם ,הם גדולים מאוד ..אבל אנחנו או שהם כניראה אף פעם לא ניפגש גם לא בעוד מיליוני שנים ,אי אפשר אפילו לתפוס את גודל החלל ה"אין סופי"...
אגב במאדים מצאו חידקים ...לא כולם יודעים את זה אבל זה נכון בודאות!

יווווווווו ראיתי בנשיונל גיאוגרפיק תוכנית על מאדים זה פשוט לא להאמין!!! צילמו שמה לווינים ראש של פסל ענקי ורואים את הפנים שלו ומבנים מפורקים בסגנון הפירמידות אבל לא חרטה אמיתי ביל קלינטון בזמנו דיבר על זה והראו את הנאום שלו על זה זאת אומרת שהייתה שם תרבות לפני אלפי שנות והיא ניכחדה יוו אני ראיתי את הפנים של הספינקס הזה פחדתי לישון בלילה משהו מטורף

Leo
24-09-07, 16:59
יש קיום או לפחות ניסיון לגילוי קיום של יקומים מקבילים
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3452344,00.html

בכל מקרה גם בתנ"ך יש לא מעט מדע אולי לא בגלוי אבל יש והרבה , אני מאמין בעובדות , דברים על פני השטח.
לדעתי כל יצור היקום נעשה עקב תופעת טבע , או לחילופין טעות של גורם כזה או אחר , או לחילופין משהו שהמוח האנושי לא מסוגל להבין (דוגמה לדבר 1 כזה , אלו כמה מספרים יש , ואני בטוח או לפחות מאמין שיש סוף למספרים וגם ליקומים אבל זה לא משהו בר הוכחה ע"י האדם).
על כל פנים , אף אחד לא מכריח אותכם לקרוא את הכתוב.

רוב הכתבה היא בתחום הפילוסופיה ולא "מדע מדע"

Danzig
24-09-07, 17:46
פיי דיון מעניין
שמע בתאכלס אולי הוא קצת הגזים בזה שהוא קרא לזה באתר פומבי ספר אגדות וכל הדיבורים, בכל זאת יש לכבד, למרות שהוא אומר גם שהוא מכבד וכו'.
אני יגיד לך ככה, יש הרבה שלדעתם תנ"ך לא צריך להיות מקצוע חובה, אלא הרחבה \ בחירה וכו', זה דעה, יש אנשים שחושבים שזה מיותר להם ללמוד את זה, זה מה שהוא עשה לדעתי הביע דעה, רק טיפה הגזים עם הכינויים.

tomerA
24-09-07, 17:56
אני אישית חושב שלמידת יהדות הרבה יותר אפקטיבית מתנ"ך ללמידת ערכים יהודיים.
דבר נוסף אף אחד פה לא מזלזל בתנ"ך, רק אין לו מקום ללימוד בבית ספר בתור מקצוע חובה. לימוד התנ"ך הוא כמו הרחבה של ספרות או יהדות.

Leo
24-09-07, 18:07
אגב :
למי שיש כוח לקרוא ת ההסבר על הניסוי שלהם:
http://en.wikipedia.org/wiki/Elitzur-Vaidman_bomb-testing_problem

Mikeo
24-09-07, 19:13
גם אצלי הייה אחד בכיתה שהייה אתאיסט גמור, וכל פעם שהמורה התחילה להסביר את הפירושים לפרקים שלמדנו בתנ"ך הוא כל הזמן צעק "כן, כן, כולם יודעים את זה, אין פה מה להסביר, המסקנה מכל זה שאלוהים גדול וחייבים לעשות כל מה שאלוהים אומר, אחרת אתה תענש בחורבן וגלות..." למזלו המורה לא הייתה עצבנית וכל פעם ניסתה להסביר לו במושגים מודרניים למי חוקי התנ"ךו הדברים שהוא מלמד חשובים ורלוונטיים לזמננו. והאירוניה הייתה שהוא ידע תנ"ך מצויין וקיבל כל הזמן ציונים של 80-90.

טלכהן
24-09-07, 20:13
אני חשוב כמוהו העם היהודי דרקקקק

Night_Wolf
24-09-07, 20:54
גם אצלי הייה אחד בכיתה שהייה אתאיסט גמור, וכל פעם שהמורה התחילה להסביר את הפירושים לפרקים שלמדנו בתנ"ך הוא כל הזמן צעק "כן, כן, כולם יודעים את זה, אין פה מה להסביר, המסקנה מכל זה שאלוהים גדול וחייבים לעשות כל מה שאלוהים אומר, אחרת אתה תענש בחורבן וגלות..." למזלו המורה לא הייתה עצבנית וכל פעם ניסתה להסביר לו במושגים מודרניים למי חוקי התנ"ךו הדברים שהוא מלמד חשובים ורלוונטיים לזמננו. והאירוניה הייתה שהוא ידע תנ"ך מצויין וקיבל כל הזמן ציונים של 80-90.

חחחחחחחחחחחחחחחחח אחי אם הוא היה בכיתה שאני למדתי בה פייייייייי ישר כל הכיתה דופקת על השולחנות ומתחילה לשיר הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך!!! ואחרי זה דורכים לילד הזה על הראש חחחחחחחחחח:flowers: ועושים בו לינצ' חחחחח
צודק או לא אחי זה בד"כ החנונים של הכיתה צועקים ככה :boxing: והם דורשים מכות חחחחחחחח

Ori-Silver
24-09-07, 20:54
אני גם רואה את התנ"ך כסיפור היסטורי שהאנשים שכתבו אותו הוסיפו הרבה שטויות וכל מיני דברים על טבעיים כדי להוכיח שיש אלוהים בשביל שיהיה לאנשים במה להאחז.
למרות שאני לא מאמין בחצי ממה שרשום בתנ"ך ואני בכלל לא שומר על כלום בענייני דת אני חושב שזה חשוב ללמד יחידה של תנ"ך בכל בית ספר,זה הסיפור של העם שלנו וזה משהו שמיחד אותנו ולמרות שחלק גדול זה בולשיט יש גם אמת מבחינת הסיפור ההיסטורי והדרך של העם שלנו במהלך השנים.

Danzig
24-09-07, 20:55
חחחחחחחחחחחחחחחחח אחי אם הוא היה בכיתה שאני למדתי בה פייייייייי ישר כל הכיתה דופקת על השולחנות ומתחילה לשיר הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך!!! ואחרי זה דורכים לילד הזה על הראש חחחחחחחחחח:flowers: ועושים בו לינצ' חחחחח
צודק או לא אחי זה בד"כ החנונים של הכיתה צועקים ככה :boxing: והם דורשים מכות חחחחחחחח

:):):):) לי יש חבר אטאיסט, היה איזה שיעור תנ"ך הוא גם דפק יציאה שזה לא מעניין הוא לא יודע למה הוא לומד את זה בכלל, המורה התעצבנה ומאז הם לא דיברו, הוא לא נכנס לשיעורים אפילו לפעמים ולא היה לה אכפת וכו', אשכרה היו בריב.

Night_Wolf
24-09-07, 20:56
:):):):) לי יש חבר אטאיסט, היה איזה שיעור תנ"ך הוא גם דפק יציאה שזה לא מעניין הוא לא יודע למה הוא לומד את זה בכלל, המורה התעצבנה ומאז הם לא דיברו, הוא לא נכנס לשיעורים אפילו לפעמים ולא היה לה אכפת וכו', אשכרה היו בריב.

חנון אחי בטח זרקו עליו חתיכות של מחק בשיעור שהיה משעמם חחחחחחח:sbb4:

Danzig
24-09-07, 20:58
חנון אחי בטח זרקו עליו חתיכות של מחק בשיעור שהיה משעמם חחחחחחח:sbb4:

חחחחחחחח לא ממש, תאמת שכולם צחקו על מה שהוא אמר, כולם כבר מכירים אותו בתור אחד אנטי כזה מכיתה י', אז כל פעם שהוא אומר משו כולם צוחקים ונגנבים.
בכיתה י' הוא אכל נראה מחקים אחושלוקי חח
איפה למדת אגב בחולון?

Leo
24-09-07, 21:00
וכמובן , זה שאיזה כמה לא רוצים ללמוד תנ"ך גם הרבה לא רוצים ללמוד ספרות , היסטוריה , מתמטיקה (טוב נו , זה מקצוע ריאלי אז אין פה ויכוח אם הם לא רוצים ללמוד את זה עדיף שיפנו מקום מהבצפר)
אנגלית ערבית ובעצם כל מקצוע .

יש בתי ספר דמוקרטיים בארץ שמאפשרים את זה , הם יכולים ללכת לשמה...

חוץ מזה שלדעתי עוד 5 שנים בצפר יהיה דבר ארכאי וישמש בעיקר למטרות קהילה "חינוך" וכו' ...
כבר עכשיו הוא ארכאי ומיושן אבל לא קולטים את זה עדיין (אתה נכנס לגוגל + יוטוב + ויקיפדיה ויש לך את הכל על הכל , למרות שאני שונא את המונפול של שלושת אלה, הם יכולים בקלות לשנות דעת קהל של מיליונים והם נסחרים בבורסה)

Danzig
24-09-07, 21:02
וכמובן , זה שאיזה כמה לא רוצים ללמוד תנ"ך גם הרבה לא רוצים ללמוד ספרות , היסטוריה , מתמטיקה (טוב נו , זה מקצוע ריאלי אז אין פה ויכוח אם הם לא רוצים ללמוד את זה עדיף שיפנו מקום מהבצפר)
אנגלית ערבית ובעצם כל מקצוע .

יש בתי ספר דמוקרטיים בארץ שמאפשרים את זה , הם יכולים ללכת לשמה...

חוץ מזה שלדעתי עוד 5 שנים בצפר יהיה דבר ארכאי וישמש בעיקר למטרות קהילה "חינוך" וכו' ...
כבר עכשיו הוא ארכאי ומיושן אבל לא קולטים את זה עדיין (אתה נכנס לגוגל + יוטוב + ויקיפדיה ויש לך את הכל על הכל , למרות שאני שונא את המונפול של שלושת אלה, הם יכולים בקלות לשנות דעת קהל של מיליונים והם נסחרים בבורסה)

תהיה קצת ריאליסטי, יש מספר ממש מצומצם של בתי ספר כאלה, ולך תדע לעזאזל איפה הם נמצאים, גם ליסוע שעתיים בשביל ללכת לבית ספר ללא לימוד תנ"ך? נו באמת.
כל הטענה שלו בכתבה זה על רוב בתי הספר הרגילים, שבהם לומד הרוב, בגלל זה גם הדעה.

Night_Wolf
24-09-07, 21:03
חחחחחחחח לא ממש, תאמת שכולם צחקו על מה שהוא אמר, כולם כבר מכירים אותו בתור אחד אנטי כזה מכיתה י', אז כל פעם שהוא אומר משו כולם צוחקים ונגנבים.
בכיתה י' הוא אכל נראה מחקים אחושלוקי חח
איפה למדת אגב בחולון?

הייתי בנבון ואחרי זה חודשיים בספיבק ומשם עזבתי לקידום נוער ואז ללחמ"ן:sbb4: :boxing:

Danzig
24-09-07, 21:23
הייתי בנבון ואחרי זה חודשיים בספיבק ומשם עזבתי לקידום נוער ואז ללחמ"ן:sbb4: :boxing:

המממ נבון תאמת לא זכור לי
בכל מקרה גרתי שם לפני 4-5 שנים, בקרית-שרת ליד ימית 2000 שם

2pac2
24-09-07, 22:04
אחי תבין ככה זה
בוואלה בחיים לא תמצא כתבות טובות
הם מרוויחים כסף כמה שיש יותר גולשים ואתה עושה להם פירסומת

פשוט אל תיקרא יותר תכתבות שם וגם אם אתה שומע על אחת תתעלם ממנה
כי מאז ומתמיד יש להם חרא של כתבות שחוץ מלמשוך טוקבקים לא עושות הרבה..

Night_Wolf
24-09-07, 22:09
המממ נבון תאמת לא זכור לי
בכל מקרה גרתי שם לפני 4-5 שנים, בקרית-שרת ליד ימית 2000 שם

לאן עברתה אחי?

Danzig
24-09-07, 22:16
נתניה שלנו נתניה :)

blinki
24-09-07, 22:27
לא מסכים כי איתו כי אני יכול להגיד שאני גם לא מאמין במתמטיקה אבל בכל זאת אני לומד את זה מה לעשות צריך ללמוד גם דברים שלא אוהבים, המטרה של משרד החינוך היא לפתוח לנו אופקים חדשים ותנ"ך גם כלול בזה.
וחוץ מזה זה דעתו בלבד של הכותב זה לא אומר שדעתו היא דעת וואלה,הוא לא עבר על שום חוק ולא היו שם שום דברי נאצה ככה שדבריו ליגיטמים.
אני משער שאם מישהו היה מפרסם כתבה שכל הערבים מחבלים ורק טרנספר הוא הפיתרון לא היית מתרעם, למרות שאני נגד מה שהוא כתב אבל זה טור דעה לא טור וואלה.

Danzig
24-09-07, 22:30
לא מסכים כי איתו כי אני יכול להגיד שאני גם לא מאמין במתמטיקה אבל בכל זאת אני לומד את זה מה לעשות צריך ללמוד גם דברים שלא אוהבים, המטרה של משרד החינוך היא לפתוח לנו אופקים חדשים ותנ"ך גם כלול בזה.
וחוץ מזה זה דעתו בלבד של הכותב זה לא אומר שדעתו היא דעת וואלה,הוא לא עבר על שום חוק ולא היו שם שום דברי נאצה ככה שדבריו ליגיטמים.
אני משער שאם מישהו היה מפרסם כתבה שכל הערבים מחבלים ורק טרנספר הוא הפיתרון לא היית מתרעם, למרות שאני נגד מה שהוא כתב אבל זה טור דעה לא טור וואלה.

אל תשווה תנ"ך עם מתמטיקה, מתמטיקה זה ידע בסיסי שחייב להיות לכל אחד
ומטרת משרד החינוך זה להוציא אותנו עם בגרות .

Leo
25-09-07, 14:16
יש מספיק ערבים שיתעצבו מהכתבה הזאת לבד , חוץ מזה הם מפרסמים כתבות נגד היהודים במדינות שלהם ובאתרים המגזריים שלהם כל שני וחמישי.

Leo
25-09-07, 14:17
תהיה קצת ריאליסטי, יש מספר ממש מצומצם של בתי ספר כאלה, ולך תדע לעזאזל איפה הם נמצאים, גם ליסוע שעתיים בשביל ללכת לבית ספר ללא לימוד תנ"ך? נו באמת.
כל הטענה שלו בכתבה זה על רוב בתי הספר הרגילים, שבהם לומד הרוב, בגלל זה גם הדעה.

ביקוש מתורגם מהר מאוד לסיפוקו תמורת דבר מה...

Antonator1
28-09-07, 19:41
הוא צודק לגמרי בזה שמי שלא מאמין באלהים - אין סיבה שילמד תנ"ך. אני בשיעורי תנ"ך פשוט הייתי במצב רוח איום ונורא - הייתי נרדם בלי סוף ותמיד זלזלתי. וחלאס כבר עם ה - "בלי עתיד אין עבר" הזה, כולנו יודעים שגם אתה נרדמת בשיעורי תנ"ך.

eyalamzleg
28-09-07, 19:51
דווקא חשוב לילמוד תנך אבל בלי היבט דתי יש בתנך הרבה אגדות וסיפורים יפים בעלי ערך מוסרי יפה מאוד ולא מסובך מידי

Night_Wolf
28-09-07, 19:57
הוא צודק לגמרי בזה שמי שלא מאמין באלהים - אין סיבה שילמד תנ"ך. אני בשיעורי תנ"ך פשוט הייתי במצב רוח איום ונורא - הייתי נרדם בלי סוף ותמיד זלזלתי. וחלאס כבר עם ה - "בלי עתיד אין עבר" הזה, כולנו יודעים שגם אתה נרדמת בשיעורי תנ"ך.

מה הקשר בין בגרות בתנ"ך לבין אמונה?לא אני רציני...
אבא שלי זה הבן אדם הכי אתאיסט שקיים הוא מסוגל לקחת מקדחה ולקדוח 20 חורים בקיר ביום כיפור לעומת אמא שלי שמאוד מסורתית ושומרת על הדת והכשרות בבית..
והוא מאוד נהנה לקרוא את התנ"ך
בשיעורי תנ"ך בבית ספר אין שום מסר או הטפה דתית שגורמת לך להאמין באלוהים.

Leo
28-09-07, 21:14
וואלה אם יבטלו תנ"ך אז אחרי שנה יבטלו בתי ספר ממלכתיים דתיים וארי זה נהייה כמו צרפת שאסור ללכת לבית ספר עם כיפה ,
מדינה יהודית עלאק.

אגב במונחים מסויימים אפשר לשרוף אתר אינטרנט וירטואלי...
לעשות שמה איזה דפייס שאי אפשר יהיה לגלוש ואז זה יפנה המון "אנרגייה זמינה"(רוחב פס) בישראל.

דווקא רעיון דיי טוב כי אין באתר הזה שום דבר שימושי , וזה האתר הכי פופולארי בארץ.

///Efi///
28-09-07, 21:27
הסנה, "ויצאו מים מן הסלע", קריעת ים סוף ועוד) שלא היו מביישות ספר מדע בדיוני, שהמדע בחיים לא הצליח ולא יצליח להסביר

רואים שהבחור הזה לא יודע כלום מהחיים שלו! כל המדענים/ היסטוריונים/ חוקרים מסכימים שיציאת מצרים זו עובדה היסטורית וכל מכות מיצריים כולל ים סוף הוסברו מדעית והוחכו ארכאולוגית שהיתרחשו! רק פה נישאלת השאלה אם מכות מצריים + קריעת ים סוף זה צירוף מיקרים של גז מסויים שהישתחרר מהאגם וגרם לתופעות לוואי של מיים בצבע אדום חושך מוות ולבריחת הצפרדעים והארבה לערים ולכפרים או שמישהו כיוון את הדברים!
אף אחד ולו הסקפטי הגדול ביותר לא יכול להגיד שהניסים/ האירועים שכתובים בתנך הם סיפורי אגדות

Bullet
28-09-07, 21:33
הסנה, "ויצאו מים מן הסלע", קריעת ים סוף ועוד) שלא היו מביישות ספר מדע בדיוני, שהמדע בחיים לא הצליח ולא יצליח להסביר

רואים שהבחור הזה לא יודע כלום מהחיים שלו! כל המדענים/ היסטוריונים/ חוקרים מסכימים שיציאת מצרים זו עובדה היסטורית וכל מכות מיצריים כולל ים סוף הוסברו מדעית והוחכו ארכאולוגית שהיתרחשו! רק פה נישאלת השאלה אם מכות מצריים + קריעת ים סוף זה צירוף מיקרים של גז מסויים שהישתחרר מהאגם וגרם לתופעות לוואי של מיים בצבע אדום חושך מוות ולבריחת הצפרדעים והארבה לערים ולכפרים או שמישהו כיוון את הדברים!
אף אחד ולו הסקפטי הגדול ביותר לא יכול להגיד שהניסים/ האירועים שכתובים בתנך הם סיפורי אגדותאהא... מה שתגיד.
אני אישית מאמין לחוקרים שסבורים שהתופעות קרו בקנה מידה זעיר, ומי שכתב את התנך עשה מזבוב פיל.

eyalamzleg
28-09-07, 21:36
אהא... מה שתגיד.
אני אישית מאמין לחוקרים שסבורים שהתופעות קרו בקנה מידה זעיר, ומי שכתב את התנך עשה מזבוב פיל.
נכון , ולכן הוא כלכך מכושר וזה למה הספר הזה הוא ספר גאוני

///Efi///
28-09-07, 21:44
אהא... מה שתגיד.

ככה אנחנו, אתה הולך ברחוב אתה רואה בשמיים משו שמזכיר לך צלחת מעופפת וזה נעלם יכול להיות שזה היה סתם בלון אבל מה תספר לחבר שלך? ניסו לחטוף אותי חייזרים אני ראיתי אותם עושים תימורונים באוויר ובלה בלה בלה! אותו סיפור כאן זה קרה אני מאמין שזה קרה זה הוכח שזה קרה להגיד לך שזה היה ים סוף שאנחנו מכירים היום שניחצה לשתיים? לא יכול, וסביר להניח שזאת הייתה סתם שלולית גדולה.....

Leo
28-09-07, 22:21
תכלס כל העסק הגרנדיוזי זה הסרטים ההוליוודים שעשו על התנ"ך אז לא נראה לי שבאמת היו 12 קורידורים עם קירות מים בים סוף ..

מים מהסלע? טוב זה ממש לא מדעי! מפלי מים ומעיינות זה חומר של סיפורי פנטזיה לילדים קטנים.

Joe
29-09-07, 10:55
כל הדתות בעולם מקבלות את התנך, ובזכות זה אנחנו יושבים עכשיו פה ולא בהוגנדה אוסטרליה או כל מקום אחר, ארץ ישראל לעם ישראל.

בלי דת אין לו עתיד פה.

בנאדם כזה אני יכול לשחוט עם סכין יפני בלי שיעלה לי אפילו הדופק

Antonator1
29-09-07, 11:10
הטענה שיש לי בעד שיעורי תנ"ך היא שהתנ"ך הוא כנראה ספר משלים שאנחנו אמורים ללמוד מהם או משהו כזה.