PDA

צפה בגרסא המלאה : איך עולים נקי?

sneori2
25-09-07, 12:43
איך עולים נקי? מה צריך לכלול התפריט כי אין לי ראש להתחיל לחשב ולעמוד בדיוק בזמנים וכל זה... יענו נגיד משו בערך קבוע פחות אוו יותר... והאם צריך לעשות אירובי בנקי??

בן 15 1.62 משקל 55 17 אחוז שומן... איך הנתונים???

hadash
25-09-07, 13:27
האמת שלא משהו ... 1.62 קצת נמוך ו17 אחוז שומן זה יחסית הרבה .. אני מציע שתיתן עכשיו חיטוב קטן ואז תעלה במאסת שריר .. אתה עוד צעיר יש לך זמן .. בהצלחה

מה עם היקף יד וכו' ? תעלה תמונות ותוכל לקבל תגובות יותר ענייניות

Mr.Bazooka
25-09-07, 13:29
אני לא מאמין שאתה על 17 אחוז שומן במשקל הזה משהו דפוק פה.

Cortex
25-09-07, 13:34
איך עולים נקי? מה צריך לכלול התפריט כי אין לי ראש להתחיל לחשב ולעמוד בדיוק בזמנים וכל זה... יענו נגיד משו בערך קבוע פחות אוו יותר... והאם צריך לעשות אירובי בנקי??

בן 15 1.62 משקל 55 17 אחוז שומן... איך הנתונים???
לא הגיוני ממש ..
1.62 שוקלל 55 ועל 17 אחוז שומן ???

sneori2
25-09-07, 13:36
יכול להיות שהמכונה במכון דפוקה?... עם כן מה עכשיו לעשות אני רוצה לעלות נקי... באמת לא ניראה לי אני 17 אחוז שומן.... גם המכונה הראתה לילד רזה רצח 17 חח אין מצב ניראה לי היא דפוקה... אבל מה עכשיו? מה לאכול? ואל תגידו לי תפריט כי אין לי ראש לזה... איך אני עולה נקי... כיאילו בערך פחות אוו יוטתר באיזה שעות ומה לאכול? אנשים תעזרו!

Logout
25-09-07, 14:21
אל תבנה על זה שיגידו לך מה לאכול ומתי..=/ בפורום..

מתן18
25-09-07, 14:22
בטח שיש מצב שהוא 55 קילו על 17% שומן!

שחר
25-09-07, 14:41
תלחץ 1 במעלית = הכי נקי שיש

סתם, עכשיו ברצינות אי אפשר לעלות נקי בלי קצת שומן אבל לפני הנתונים שלך אתה צריך חיטוב ואחר כך מאסה .

תקרא מאמרים על תזונה קבל
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=299

R-W
25-09-07, 15:24
קודם כל תוריד אחוזי שומן..... אחר כך תעלה במאסה

yonip
25-09-07, 15:25
לעלות נקי זה לא קשה, בסך הכל תצמצם בשומן, אם אכלת גבינה 5% או 3% תרד לחצי אחוז, כנ"ל בקוטג', קוטג' חצי אחוז בהרבה גם יותר טעים מקוטג' 5 או 3 אחוז :)
אותו דבר ביוגורט תרד ל0% אחוז (זה טעים אל תדאג)
במה שאתה אוכל לבצפר אם אתה אוכל פסטרמה תחליף לגבינה, תקורנפלקס מתי שאתה אוכל תשנה לmulti Cheerios או ברנפלקס, תוסיף 10 דקות הליכון\אופנים בסוף אימון וזהו :p

Deja Vu
25-09-07, 15:30
לעלות נקי זה לא קשה, בסך הכל תצמצם בשומן, אם אכלת גבינה 5% או 3% תרד לחצי אחוז, כנ"ל בקוטג', קוטג' חצי אחוז בהרבה גם יותר טעים מקוטג' 5 או 3 אחוז :)
במה שאתה אוכל לבצפר אם אתה אוכל פסטרמה תחליף לגבינה, תקורנפלקס מתי שאתה אוכל תשנה לmulti Cheerios או ברנפלקס, תוסיף 10 דקות הליכון\אופנים בסוף אימון וזהו :p
זה בכלל לא נכון..
אין ממש הבדלים בין קוטג' 3 אחוז שומן ל- חצי אחוז מלבד 20 קלוריות מתוכם 5 גרם שומן. ואין בכלל קשר בין זה לזה לעליייה נקייה הכל מסתכם בסופו של דבר בתפריט והמאזן הקלורי שהוא מגיע בסופו של יום..

פשוט צריך לעשות תפריט מסודר שתגיע לX חלבון פחממות ושומן...
וכשאר כל פעם תתקע במשקל תוסיף 200-500 קלוריות לתפריט...

במקום ליקפוץ ישר כשאתה נתקע ולהוסיף 700 קלוריות לתפריט, יש מבין ?
אז כך שאתה מוסיף לאט לאט אתה תעלה כמה שיותר נקי,ואם מעט שומן יחסית למסה רגילה.

בקשר לפסטרמה מאיפה הבאת את השטות הזאת שאם הוא רוצה לעלות נקי הוא צריך גבינה במקום פסטרמה ?
פסטרמה דלת שומן ב-100 גרם יש 23 גרם חלבון 0 גרם שומן 120 קלוריות אפילו פחות קלוריות מגבינה.

בפשטות מה שאתה צריך לעשות תפריט עקבי כמו שרשמתי כבר,ופשוט שאתה ניתקע במשקל הגוף כבר מעל חודש להוסיף לתפריט עוד קלוריות,במידה ויש הרבה חלבון בתפריט תוסיף אותם מפחממות ושומן.

tal_s
25-09-07, 15:35
"סייג לחוכמה, שתיקה."

yonip
25-09-07, 15:58
וואלה אם טעיתי אני מצטער, פשוט חשבתי ככה..^^ סליחה

Deja Vu
25-09-07, 16:43
וואלה אם טעיתי אני מצטער, פשוט חשבתי ככה..^^ סליחה
שמע אני מעריך אותך על זה.
בדרך כלל יש ילדים ישר קופצים ומנסים להצדיק את עצמם,וואלה יפה אחי אהבתי :flowers:
ובקטנה עכשיו אתה יודע :sbb4:

ואן דאם
25-09-07, 19:05
אין דבר כזה לעלות נקי תכניסו לכם את זה לראש כבר אחת ולתמיד...
יש דבר כזה לעלות לאט ... בצורה נכונה = לאכול מעט יותר ! וכל פעם שנתקעים להוסיף עוד קלוריות.... עלייה שכזאת (עם אכילה של מעט יותר) מביאה לעלייה מתונה ... תוך כדי שמירה על החיטוב שהשגת בחיטוב האחרון שעשית (במידה ועשית אחד כזה).. גם בשומן אתה עולה.. אבל בעלייה מתונה אתה תעלה בקצת שומן ( והעלייה של השריר תהיה יותר משמעותית מהעלייה של השומן)לעומת זאת בעלייה "מלוכלכת" אתה תעלה בהרבה שומן (הרבה יותר שומן משריר) שיגרור אותך בסופו של דבר לחיטוב ארוך (במקום 2-3 חודשים 5-8 חודשים במקרה הטוב) ובחיטוב הארוך אתה אומנם תשרוף הרבה שומן אבל גם הרבה מאוד שריר ...

sneori2
25-09-07, 20:48
יש דבר כזה לעלות לאט ... בצורה נכונה = לאכול מעט יותר ! וכל פעם שנתקעים להוסיף עוד קלוריות.... עלייה שכזאת (עם אכילה של מעט יותר) מביאה לעלייה מתונה ... תוך כדי שמירה על החיטוב שהשגת בחיטוב האחרון שעשית (במידה ועשית אחד כזה).. גם בשומן אתה עולה.. אבל בעלייה מתונה אתה תעלה בקצת שומן ( והעלייה של השריר תהיה יותר משמעותית מהעלייה של השומן)לעומת זאת בעלייה "מלוכלכת" אתה תעלה בהרבה שומן (הרבה יותר שומן משריר) שיגרור אותך בסופו של דבר לחיטוב ארוך (במקום 2-3 חודשים 5-8 חודשים במקרה הטוב) ובחיטוב הארוך אתה אומנם תשרוף הרבה שומן אבל גם הרבה מאוד שריר ...

אז מה אתה מציע לעשות? חיטוב קטן איזה חודש חודשיים להוריד תאחוז שומן ואז מסה?

ואן דאם
26-09-07, 19:06
אם אתה על 17 אחוז .. תעשה חיטוב של 2-3 חודשים... תגיע למטרה שלך... כנס למסה כל החורף לקראת הקיץ תחטב שוב ...
תשמע אתה יכול לעלות "מלוכלכך" ולאכול מה בא לך זה כייף להכניס כל מה שבא לך ולהנות מהאוכל.. אבל הבעיה שבעלייה שכזאת אתה נגרר בחיטוב לעוד חודש ועוד חודש ... לכן עדיף לעלות בצורה הדרגתית ונכונה לאכול מעט יותר וכל 3-4 שבועות להוסיף קלוריות... ( לעשות צ'יט פעם בשבוע שבועיים ולהנות ממשהו שאתה אוהב ) לעלות עלייה של שריר עם ליווי של כמה שפחות שומן ... ואז שאתה מתחיל לחטב... תוך 2-3 חודשים יכולים לשחק לך על הריבועים שש בש ...

Moshe
26-09-07, 19:32
עליה נקייה מתבטאת בהעלאת אחוזי שומן עם שריר יד ביד כך שהאחוז בסופו ש לדבר לא יעלה בהרבה על האחוז שהתחלת איתו.

עלוש
26-09-07, 22:23
1.62 משקל 55 17 אחוז שומן??!!
תעלה תמונות.

sneori2
30-09-07, 13:49
1.62 משקל 55 17 אחוז שומן??!!
תעלה תמונות.

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=23726

eyalamzleg
30-09-07, 15:01
יש תאמת יש אם גטיקה טובה יש אני במסה רצינית "מלוכלכת" כבר חודשיים אני עולה 2 קילו בחודש וחצי משהו כזה
ואני כל הזמן יורד באחוזי שומן ואני לא עושה אירובי בכלל בכלל בכלל יש לי כושר גרוע כלכך...
זה אולי נישמע מצחיק אבל אני לא מצליח לעלות בשומן:dry:

eyalamzleg
30-09-07, 15:01
יש תאמת יש אם גטיקה טובה יש אני במסה רצינית "מלוכלכת" כבר חודשיים אני עולה 2 קילו בחודש וחצי משהו כזה
ואני כל הזמן יורד באחוזי שומן ואני לא עושה אירובי בכלל בכלל בכלל יש לי כושר גרוע כלכך...
זה אולי נישמע מצחיק אבל אני לא מצליח לעלות בשומן:dry: