PDA

צפה בגרסא המלאה : דלקת בכתף:( ?! עזרה בבקשה

dstyle
10-11-06, 12:36
לפני כשבועיים ביצעתי לחיצות חזה עם דאמבלס על ספה בשיפוע שלילי , כאשר ביצעתי את החזרות האחרונות פתחתי את הידיים יותר מדי מה שגרם ללחץ אדיר על הכתפיים אך המשכתי להתאמן אחרי כמה דקות התחילו לי כאבים חזקים בחיבור בין הכתף לחזה יותר בכתף.
המדריכת כושר אצלנו אמרה לי שיש לי דלקת בכתף ושאני עכשיו צריך לא לאמן את הכתף חצי שנה או משהו כזה אני חושב לעצמי מה פתאום?! אז אני שואל כאן בטוח מבינים יותר ממנה:s זה כואב רק שאני מבצע תרגילי כתפיים בעיקר לכתף אחת (הפצועה) וכאשר אני עושה מתייחות וסיבובי ידיים.
מה זה? מה עושים?
תודה מראש Dstyle!!

Der Metzgermeister
10-11-06, 14:05
לא בדיוק לא להתאמן חצי שנה.. זה תלוי בחומרת הדלקת
לך לאורטופד הכל כבר יתבהר.

dstyle
10-11-06, 14:41
אוקיי, אז באיזה עצימות לעבוד על הכתף עם הדלקת? ואם אני אעבוד בכתף אחת חזק ועל הפצועה חלש\ בכלל לא זה ייצור חוסר פרופורציות לא:s?

Der Metzgermeister
10-11-06, 16:10
אוקיי, אז באיזה עצימות לעבוד על הכתף עם הדלקת? ואם אני אעבוד בכתף אחת חזק ועל הפצועה חלש\ בכלל לא זה ייצור חוסר פרופורציות לא:s?

תעזוב את הכפתיים בנתיים ותרגילים שמערבים בהם כתפיים.
קח חופשה של שבוע מהאימונים ובזמן הזה תלך לאורטופד.

Ori-Silver
10-11-06, 19:11
לפני כשבועיים ביצעתי לחיצות חזה עם דאמבלס על ספה בשיפוע שלילי , כאשר ביצעתי את החזרות האחרונות פתחתי את הידיים יותר מדי מה שגרם ללחץ אדיר על הכתפיים אך המשכתי להתאמן אחרי כמה דקות התחילו לי כאבים חזקים בחיבור בין הכתף לחזה יותר בכתף.
המדריכת כושר אצלנו אמרה לי שיש לי דלקת בכתף ושאני עכשיו צריך לא לאמן את הכתף חצי שנה או משהו כזה אני חושב לעצמי מה פתאום?! אז אני שואל כאן בטוח מבינים יותר ממנה:s זה כואב רק שאני מבצע תרגילי כתפיים בעיקר לכתף אחת (הפצועה) וכאשר אני עושה מתייחות וסיבובי ידיים.
מה זה? מה עושים?
תודה מראש Dstyle!!
תלך לאורטופד מניסיון המדריכים בחדר כושר מדברים הרבה שטויות יכול להיות שזה שום דבר הוא סתם כאב חולף

elad1987
10-11-06, 19:52
תקנה משחה אנטי דלקתית, כמו וולטרן או בן גיי.
זה עזר לי מאוד מאוד שהיה לי דלקת בכתף, היו לי כאבי תופת ולא הייתי יכול כמעט להזיז את הכתף, מרחתי את המשחה וזה עבר בין לילה.

ran_z
10-11-06, 22:24
חצי שנה ?????????????

לשום מדריך חדר כושר אין הסמכה לתת לך שום חוות דעת רפואית לגבי כל סוג פציעה שלא תיהיה לך.
חשוב שהמדריך יסביר לך איך להימנע מפציעות, ברגע שהפציע לצערך הגיעה אך ורק בעל מקצוע רפואי בתחום יכול להמליץ לך לגבי הטיפול וחזרה לאימונים. :diractor:

compex
13-11-06, 00:42
שלום dstyle.
אני רוצה קצת לסייג ולהגיד שהפורום הזה הוא עדיין פורום. לאוואי והיית מוצא פה את התשובה הנכונה, אך לצערי הרב לרוב זה לא בטוח. יש פה המון אינפורמציה שניזרקת בלי הרבה שיקול דעת, אז בוא ניזהר.

בקשר לדלקת שלכאורה יש לך: אם אתה יודע שאתה עובד עם המון לחץ על הכתפיים ואתה מרגיש את הקושי, זה לא בהכרח שאתה עושה את התרגיל נכון. צריך לבדוק את הטכניקה ואולי את המשקלים. אם יש דלקת בעקבות אותו התרגיל יש מקום להפסיק אותו ולתת חלופה או מנוחה. אני לא יודע מה סוג הפציעה ולמה היא אמרה לך חצי שנה, אבל מיכוון שאף אחד מאיתנו לא היה שם, לא ראה אותך ולא בדק אותך, אי אפשר לסתור את התשובה של המדריכה, שאני מקווה שהיא יודעת מה שהיא בדקה ומה שהיא המליצה.

בכל אופן, אני ממליץ לך להקל קצת על הכתפיים שלך, להתמקד בתרגילים שיחזקו את השרירים התומכים בכתף ולא לעבוד יתר על המידה על אלו שעובדים על המכניקה המלאה של הכתף. זה מיועד לחזק את הכתף ואולי דרך זה נעזור לך לתפור את הביע.

אריאל

dstyle
15-11-06, 08:14
אוקיי קומפקס תודה רבה;] זה מתחיל לעבור ביחס למה שזה היה בזמן פרסום הפוסט אבל לפי מה שהבנתי אני צריך למרוח וולטרן או בנג'יי