PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו מכיר תוכנה לעריכת שירים / יצירת האוסים?

megashape
25-09-07, 19:40
תוכנה כזאת לעשות REMIXים, MIXים, לערוך שירים, לעשות ביטים.
מישהו מכיר שם של תוכנה טובה, שמתאימה לדברים שציינתי למעלה?!
תודה מראש :helpsmilie:

Mazoz3
25-09-07, 19:46
קיו בייס.

megashape
25-09-07, 19:50
קיו בייס.
באנגלית זה - Qbase?

Roei
25-09-07, 19:53
באנגלית זה - Qbase?
cubase sx 3
יש לי אותה אבל אני לא יודע לעבוד איתה

Danzig
25-09-07, 19:54
cubase, תכנה כבדה

אליאב קרייסלר
25-09-07, 20:03
תוכנות יצירה אלה בעיקר

frooty loops 5 (אולי יצא יותר חדש)

וקיו בייס 3 , קיובייס דורשת מחשב חזק עם כרטיס קול מעולה , מקלדת שליטה די מומלץ.

פרוטי לופס יותר קלילה אבל גם סבבה , יש לה סאמפלים די טובים סאונד בסיסי יפה ,
בקיובייס הסאונד הבסיסי הוא פשוט אבל אפשר לערוך אותו ולקבל רמה גבוהה בהרבה מהרמה הפוטנציאלית של הפרוטילופס.

להתחלה אני ממליץ פרוטי לופס אני מניח שאין לך אולפן בבית וגם אם כן עדיף שתלמד תבסיס קודם אם יש שאלות תשאל כאן בהצלחהה

Danzig
25-09-07, 20:04
יש גם את Ejay אגב

megashape
25-09-07, 20:19
תוכנות יצירה אלה בעיקר

בקיובייס הסאונד הבסיסי הוא פשוט אבל אפשר לערוך אותו ולקבל רמה גבוהה בהרבה מהרמה הפוטנציאלית של הפרוטילופס.

להתחלה אני ממליץ פרוטי לופס אני מניח שאין לך אולפן בבית וגם אם כן עדיף שתלמד תבסיס קודם אם יש שאלות תשאל כאן בהצלחהה
כבר התנסיתי בפרוטילופס.

מערכת יש לי 5.1, כרטיס קול 7.1, מקלדת BMI, מספיק טובה, ומחשב אממ core2deu, 2 ג'יגה DDR2, מספיק טוב? :flowers:

Danzig
25-09-07, 20:20
לא רע לא רע :wiggle:

Moshe
25-09-07, 20:21
יש כבר ממזמן פרוטי 7 ובקרוב מאוד יוצא 8 , אישית כמתחיל הייתי ממליץ לך על MixMeister

megashape
25-09-07, 20:25
לא רע לא רע :wiggle:
:closedeyes: יש לי עוד דברים קטלניים במחשב.
מערכת קירור על מים, דיסקו בתוך המחשב, יש לי שם כמה נורות אולטרה, מהבהבים לפי המוזיקה, שליטה מבחוץ, מסך 19 אינץ' רחב, MAG..
והחלק הכי טוב:

עכבר לוגיטק - G5 :sbb4: (למבינים בלבד :blush: )

ותודה משה, אני מוריד נראה איך זה בהתחלה.

Danzig
25-09-07, 20:27
עכשיו תגיד לי שכל הכסף שהלך על זה זה מבניית אתרים ועיצובים

ד"א עשית Oc?

megashape
25-09-07, 20:29
עכשיו תגיד לי שכל הכסף שהלך על זה זה מבניית אתרים ועיצובים

ד"א עשית Oc?
איך ידעתה? :mellow:

בנתיים אין לי צורך בOC מה שגם אני לא יודע לעשות את זה ממש טוב אז למה להסתכן.
בנתיים לא יצא איזה משחק או משהו מרהיב לDX10, אז נחכה.

אגב, שלח אייסי .

Tal67
25-09-07, 20:30
פרוטי לופס 7 :)

Danzig
25-09-07, 20:31
מן הסתם כי אמרת פה שזה העיסוק לך וגם כל הפוטושופ וכל הדברים שאני לא מבין בהם כלום
למה לפחד מOC יש לך פאקין קירור על מים עם מחשב שיכול לשמש לך כמכונית :wiggle:

עריכה: שלחתי

megashape
25-09-07, 20:47
תוכנות יצירה אלה בעיקר

אתה?!
שלח לי הודעה באייסי, חחח אני לא מוצא אותך ברשימה :blush:

Mad_dog
25-09-07, 21:38
E Jay :)

Moshe
25-09-07, 21:38
בונה יא נוד יש לך קירור מים ולא עשית Oc? הייתי מוצץ למחשב את המיץ הייתי מגיע אפילו ל100% עם לוח וזיכרונות מתאימים , עשיתי 30% המחשב גוסס לו לאט לאט ובשקט לא נורא יש אחריות ומקסימום ריסט ל Cmos :)

megashape
25-09-07, 21:40
בונה יא נוד יש לך קירור מים ולא עשית Oc? הייתי מוצץ למחשב את המיץ הייתי מגיע אפילו ל100% עם לוח וזיכרונות מתאימים , עשיתי 30% המחשב גוסס לו לאט לאט ובשקט לא נורא יש אחריות ומקסימום ריסט ל Cmos :)
האמת אני מפחד, אני יודע איך לעשות OC אבל אף פעם לא עשיתי, בנתיים הכל פועל בלי שוםםםם בעיה, למה להסתכן?

משה, תן לי מסן או אייסי בפרטי.

Mazoz3
25-09-07, 21:51
מה זה Oc ? :"(

megashape
25-09-07, 21:53
מה זה Oc ? :"(
אחי אתה לא בעניינים חומד.
ועוד אתה מבוגר מבין שתינו:closedeyes:

over clocking

Mazoz3
25-09-07, 21:57
אחי אתה לא בעניינים חומד.
ועוד אתה מבוגר מבין שתינו:closedeyes:

over clocking
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%9E%D7%94%D7%A8%D7%94
הבנתי, תודה :)

megashape
25-09-07, 21:58
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%9E%D7%94%D7%A8%D7%94
הבנתי, תודה :)
אתה רואה נשמה.
כשאתה רוצה אתה יכול!
:jockey:

- Idan -
25-09-07, 23:34
פרוטי לופס נחשבת יותר חובבנית, אבל שמעתי שגרסת 7.0 לא נופלת בביצועים מקיו בייס. יש לי אותה אבל כרגע מותקנת אצלי פרוטי לופס 5 ואני מרוצה ממנה אז אני לא רואה טעם לשדרג.

בכל אופן התוכנות המקצועיות הן קיובייס SX3 ו- Pro Tools של חברת M-Audio (יצרנית כרטיסי קול מקצועיים בין היתר). יש עוד תוכנה אבל שכחתי את שמה.

היתרון בפרוטי לופס שיש לה יותר פלאג-אינים שבאים עם התוכנה, אבל תאכלס זה שטויות אפשר להוריד מלא, יש מליונים שמסתובבים ברשת, בנתיים הצלחתי לאגור 20 גי'גה של VST/VSTi plugins כלים וירטואליים, סאמפלרים וקצת סמפלים. :clap:

Moshe
25-09-07, 23:41
עידן במקום לאגור פלאגים לך כמו בן אדם ואם זה ממש מעניין אותך תלמד ב Bpm תוציא תעודה ותצא לעולם החופשי

- Idan -
25-09-07, 23:48
עידן במקום לאגור פלאגים לך כמו בן אדם ואם זה ממש מעניין אותך תלמד ב Bpm תוציא תעודה ותצא לעולם החופשי
חשבתי על הכיוון הזה באמת... עריכת סאונד או משהו כזה.

Danzig
26-09-07, 02:48
פרוטי לופס נחשבת יותר חובבנית, אבל שמעתי שגרסת 7.0 לא נופלת בביצועים מקיו בייס. יש לי אותה אבל כרגע מותקנת אצלי פרוטי לופס 5 ואני מרוצה ממנה אז אני לא רואה טעם לשדרג.

בכל אופן התוכנות המקצועיות הן קיובייס SX3 ו- Pro Tools של חברת M-Audio (יצרנית כרטיסי קול מקצועיים בין היתר). יש עוד תוכנה אבל שכחתי את שמה.

היתרון בפרוטי לופס שיש לה יותר פלאג-אינים שבאים עם התוכנה, אבל תאכלס זה שטויות אפשר להוריד מלא, יש מליונים שמסתובבים ברשת, בנתיים הצלחתי לאגור 20 גי'גה של VST/VSTi plugins כלים וירטואליים, סאמפלרים וקצת סמפלים. :clap:

ממש ממש לא, כל מה שאני מכיר עד היום אולי חוץ מתכנה שאני לא זוכר בדיוק תשם שלה אני יוסיף ויערוך, כולם נופלים מקיובייס

megashape
26-09-07, 09:53
וואי מי שמשיג לי סיריאל לСubase SX 3, פשוט מלך אני חרשתי על כל הרשת לא מוצא שום דבר, מישהו?! :(

אליאב קרייסלר
26-09-07, 09:54

חחחחחחח מהזה משנה הBPM הזה זה בולשיט , זה לא יהפוך אותך ליוצר טוב.
זה דבר שאתה נולד איתו או שאין או שיש זה כמו אלה שנרשמים לקורס דיג'יים , זה עוזר להבין תאורתית הכל , איך הכל עובד...אבל בתכלס זה לא יעזור לך אם אין לך את הכישרון מהרגע שנולדת.

אה ומי שאוהב עופר ניסים שיוריד vst scorpion תשחקו איתו קצת ותראו איך אתם מגיעים לסאונד דומה לשלו :):):):) איך התלהבתי שעליתי על זה :sbb4:

ואין משהו שלא נופל מקיובייס למרות שוואלה יש מלא יוצרים שמשתמים בפרוטי לופס מישהו מכיר future prophecy? אני מניח שכן..ויש עוד מלא אבל הרוב יוצרים עם קיובייס לפחות ככה הבנתי ממשה קיינן או איך שלא רושמים את זה מי ששומע טראנס בטח מכיר את xerox & illumination