PDA

צפה בגרסא המלאה : התייעצות איתכם בנוגע לתרופה

Gootche
25-09-07, 22:28
אני מתלבט אם לקחת את התרופה "ראקוטן" נגד הפצעים בפנים, בגלל שהבנתי שבהתחלה היא רק מחמירה עוד יותר את כל המצב, וזאת בעקרון הסיבה העיקרית שאני לא רוצה לקחת את התרופה.

מי מכם לקח אותה ועבדה לו כמו שצריך עם או בלי התופעת לוואי הזאת?

Ilan-V
25-09-07, 22:31
אחי אנני אישית עוד לא פגשתי משהו יותר טוב מהתרופה הזו כדי להעלים פצעים. תפסיק לאכול סרטים ותקח את זה על ידי השגחה של הרופא עור שלך ויהיה בסדר. אז כן יש לה כמה תופעות לוואי אבל אם להקפיד ולשתות ולנסות כמה שפחות לייחס להם חשיבות יהיה רק טוב בקיצור מינסיון אני אומר לך אני לקחתי את זה פעם זה העלים לי את כל הפצעים טפו טפו טפו בלי עין הרע. אני אומר לך על זה.

Jones
25-09-07, 22:32
אחי אנני אישית עוד לא פגשתי משהו יותר טוב מהתרופה הזו כדי להעלים פצעים. תפסיק לאכול סרטים ותקח את זה על ידי השגחה של הרופא עור שלך ויהיה בסדר. אז כן יש לה כמה תופעות לוואי אבל אם להקפיד ולשתות ולנסות כמה שפחות לייחס להם חשיבות יהיה רק טוב בקיצור מינסיון אני אומר לך אני לקחתי את זה פעם זה העלים לי את כל הפצעים טפו טפו טפו בלי עין הרע. אני אומר לך על זה.
++:jockey:

Mad_dog
25-09-07, 22:33
למה לקחת זה יעבור עם הזמן :d

Ilan-V
25-09-07, 22:34
שחכתי גם להוסיף שזה בסך הכל אחרי פרק זמן מסויים מוציא את כל הפצעים ואז פשוט הם מתחילים להעלם .

Gootche
25-09-07, 22:38
שחכתי גם להוסיף שזה בסך הכל אחרי פרק זמן מסויים מוציא את כל הפצעים ואז פשוט הם מתחילים להעלם .

לא יודע אחי, כרגע הפצעים מפריעים לי, אבל לא משהו רציני, אני פשוט יודע שאני ארגיש יותר טוב בלעדיהם, אבל אם פתאום אחרי שבוע שאני אשתמש בתרופה אני אראה כאילו (ואני מצטט מישהו מהפורום שאמר את זה פעם) אני "אחרי צ'רנוביל", אז לאנשים יהיה מוזר להסתובב לידי ואני תאכלס ארגיש מוזר גם כן להיות לידם

Ilan-V
25-09-07, 22:41
לא יודע אחי, כרגע הפצעים מפריעים לי, אבל לא משהו רציני, אני פשוט יודע שאני ארגיש יותר טוב בלעדיהם, אבל אם פתאום אחרי שבוע שאני אשתמש בתרופה אני אראה כאילו (ואני מצטט מישהו מהפורום שאמר את זה פעם) אני "אחרי צ'רנוביל", אז לאנשים יהיה מוזר להסתובב לידי ואני תאכלס ארגיש מוזר גם כן להיות לידם

ואז עוד חודשיים הכל יתחיל להעלם שמע אחי זה תלוי אני זוכר לי היה די הרבה הלכתי על זה לאחר מכן אני זוכר היה מצב שהייתי מפוצץ בהם ואז לעט לעט הכל פשוט נעלם.

Ilan-V
25-09-07, 22:42
ששמע יכול להיות ואתה גם לא צריך בכלל להתחיל לשתות תלך לרופא עור תראה מה הוא אומר אחי לך תדע.

VoRteX
25-09-07, 22:43
חחחחחחח כשלקחתי את התרופה לא באתי לבי"ס חודשיים וכשהייתי בא לא הייתי לומד כי התרופה הזו גרמה לי איכשהו להתעלם לגמרי מהלימודים (התרופה עצמה לא השפיעה פיזית אלא פסיכולוגית)

Gootche
25-09-07, 22:44
ששמע יכול להיות ואתה גם לא צריך בכלל להתחיל לשתות תלך לרופא עור תראה מה הוא אומר אחי לך תדע.

הלכתי לרופאים, אני משתמש כבר בערך במשך חודש וחצי-חודשיים באנטיביוטיקה של מינוציקלין וזה לא ממש עוזר.. אז אני מניח שהשלב הבא הולך להיות ראקוטן

Ilan-V
25-09-07, 22:48
הלכתי לרופאים, אני משתמש כבר בערך במשך חודש וחצי-חודשיים באנטיביוטיקה של מינוציקלין וזה לא ממש עוזר.. אז אני מניח שהשלב הבא הולך להיות ראקוטן

אחי לפי מה שהבנתי רק הרואקוטן הזה עוזר אני זוכר שבזמן שלקחתי את זה היה לי חבר שהיה הולך לאיזו בחורה היה מוציא אותם חשב יעזור לו לא עזר לו כלום בסוף הוא לקח רואקוטן ועבר לו הכל.אגב שחכתי לציין שכשה אני לקחתי את הרואקוטן בכלל לא ידעתי על התופעות לוואי שלו ידעתי רק שיהיה לי יושב בשתפיים וזהו לכן לא צריך לחקור יותר מידי פשוט לך לרופא תתחיל לצרוך את זה על פי ההוראות שלו ויהיה בסדר אחי :) בהצלחה.

VoRteX
25-09-07, 22:48

קח ראקוטן אחי

Gootche
25-09-07, 22:50
עוד שאלה חשובה- אפשר להתאמן ולהמשיך לאכול בכמויות או שזה מגביל אותי?

VoRteX
25-09-07, 22:53
עוד שאלה חשובה- אפשר להתאמן ולהמשיך לאכול בכמויות או שזה מגביל אותי?

אני בהתחלה כשהתאמנתי סבלתי מכאבי שרירים ופרקים חזקים מאוד
הגעתי למצב שאחרי ריצת 2000 בבי"ס לא הצלחתי לרדת במדרגות מרוב כאבים במפרק הירך איפה שמתחבר לאגן.
בנוסף אכלתי סרטים שיש לי דלקת בכתף בגלל שהיו לי שם דקירות.
אז הפסקתי להתאמן.

Gootche
25-09-07, 22:57
אני בהתחלה כשהתאמנתי סבלתי מכאבי שרירים ופרקים חזקים מאוד
הגעתי למצב שאחרי ריצת 2000 בבי"ס לא הצלחתי לרדת במדרגות מרוב כאבים במפרק הירך איפה שמתחבר לאגן.
בנוסף אכלתי סרטים שיש לי דלקת בכתף בגלל שהיו לי שם דקירות.
אז הפסקתי להתאמן.

פיי איזה קקה, אז כאילו במשך החצי שנה או כמה זמן שזה לא יהיה שבו נוטלים את התרופה, אסור להתאמן אפילו ריצות?

VoRteX
25-09-07, 23:00
פיי איזה קקה, אז כאילו במשך החצי שנה או כמה זמן שזה לא יהיה שבו נוטלים את התרופה, אסור להתאמן אפילו ריצות?

אני לא יודע אם אסור להתאמן, אני זוכר שהיה רשום משהו על זה שחלק מהויטמין A נאגר גם במפרקים ועומס יכול לגרום להם להישחק.
בכל מקרה, השיקול דעת שלי היה
תרופה > אימונים.
חצי שנה זה כלום.

Mr.Bazooka
25-09-07, 23:00
קח רואקוטן אני לקחתי ועכשיו חוזסר לטיפול שוב כדי לסיים את התהליך כי הספקתי לקראת הסוף..
תשמע מה שהיה לי בפנים היה פשוט זוועה לא ראו פנים רק חצ'קונים כל בן אדם ובת שהסתכלו עליי
ברחוב דיי נגעלו או התנהגו בזוועתיות בוא נגיד שלא משכתי בנות..
הקטע של ההחמרה בהתחלה זה לא לכל אחד אצלי מההתחלה זה רק נעלם ונעלם..
עכשיו אני יכול להגיד לך לעומת פעם שהיו לי פצעים עמוקים והמון שחורים יש לי פנים חלקות שום פצעון שום שחורים שום דבר ותאמין לי כשאני עובר ברחוב או שאני נכנס לאוטובוס בנות לא מתעלמות..

אתה קצת סובל בהתחלה נכון אבל זה רק תחילת הסתיו ואז חורף ותסיים עם זה לפני הקית כי אסו רלהיחשף לשמש התחהל אתה סובל אבל אם זה מה שיהפוך אותך לחתיך ולא למחוצ'קן מכוער
תלך על זה בהתחלה סובלים אבל בסוף זה משתלם..

Gootche
25-09-07, 23:03
יא אללה אני אוכל פה התלבטויות קשות... לא יודע מה לעשות. מצד אחד בסוף יהיה פצצה, מצד שני יש סיכוי שבהתחלה מרוב דובים לא יראו יער!

Ilan-V
25-09-07, 23:15
יא אללה אני אוכל פה התלבטויות קשות... לא יודע מה לעשות. מצד אחד בסוף יהיה פצצה, מצד שני יש סיכוי שבהתחלה מרוב דובים לא יראו יער!

אתה סתם אוכל סרטים אחי קח ותפסיק לחשוב יותר מידי חח

Mr.Bazooka
25-09-07, 23:18
קח אתץזה כבר כוס אמק חצ'קונים זה מגעיל מה אתה רוצה לפוצץ כל יום כל שעה כל דקה כל שנייה
חצ'קון אוהב לגעת במוגלה בריח של חרא אוהב צלקות על הפנים

קח אתזה אינעל אבוק