PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות מסוף סייקל

noni
21-10-05, 20:02
גובה 176
101 ק"ג

http://img184.imageshack.us/img184/7553/shl10jt.jpg

http://img126.imageshack.us/img126/1359/shl20ga.jpg

אלירן
21-10-05, 20:34
וואו
אחי בעיני אתה גדול אבל אחוזהשומן שלך מאוד גבוה.
אתה חייב להרביץ איזה חיטוב עצבני, אז בטח תיהיה מפחיד לאללה

Red_Hot
21-10-05, 20:44
סווווווס.

יאללה לחיטוב!!!

אחלה גב!!

juk
21-10-05, 23:42
פשוט סוס......תתחיל חיטוב :)

Gamerrrrr
21-10-05, 23:59
סחטיין נוני אם אפשר לשאול סייקל של איזה חומר בדיוק עשית??

OMRI-TURBO
22-10-05, 00:39
שמע מאסיבי ביותר! חסר תמונת פלג גוף תחתון- חשוב למישהו שמשקיע כמוך אתה לא חובבן, מחכה לתמונה גם אם לא מאסיבי כל כך.
דרך אגב ניראה מלא נוזלים בתמונות איזה סייקל עשית?

NOS
22-10-05, 00:49
סייקל של מה ? קריאטין ...

OMRI-TURBO
22-10-05, 00:59
איזה קריאטין תגיד לי? אתה שיכור?
מה קשור כזה גוף לקריאטין?

cyril
22-10-05, 11:35
Originally posted by NOS@Oct 22 2005, 02:49 AM
:):):):) אחי אתה תמים! :lol:

Recrosit
22-10-05, 12:16
אחלה מאסה יש לך.
רק תתחטב ויהיה קטלני.

OMRI-TURBO
22-10-05, 12:37
NONI איפה אתה מחכים לתגובה אם אתה רוצה כמובן תגיד לנו איזה סייקל עשית..

noni
22-10-05, 12:48
בוקר טוב לכולם !

היות וגם יש פה המון חברה צעירים בפורום אני לא חושב שזה יהיה נכון לפרט מה בדיוק עשיתי כדי לא לתת רעיונות לאף אחד
אם מישהו מעוניין להיתייעץ ,לייעץ לעזור לי או להעזר בי אז אפשר בכיף לדבר איתי במסנג'ר
אני ב

shlomy_45@hotmail.com

אחלה יום לכולנו

OMRI-TURBO
22-10-05, 12:56
צודק!
אחלה מחשבה

אופיר
22-10-05, 13:39
:ph34r:

שי345
22-10-05, 13:44
יפה אחלה מסה, יש כמובן % שומן גבוה - אבל סה"כ אחלה מסה!

תמשיך ככה!

Dr. Muscle
23-10-05, 06:12
מאסיבי מאד... נחמד לראות חבר'ה עם מסה סופסוף...
עלה והצלח... יהיה מעניין לראות אותך עוד סייקל או שניים :)

OMRI-TURBO
23-10-05, 09:54
יהיה יותר טוב לראות אותו אחרי חיטוב!
דרך אגב ד"ר רשמתי לך הודעה בפוסט שלי בפורום דיבורים.

Avihayy
23-10-05, 15:00
יפה מאוד. עכשיו צריך לבוא החיטוב.

Dr. Muscle
23-10-05, 17:59
תפסיקו לרשום את זה! אתם לא חושבים שהוא יודע בעצמו מתי צריך לבוא החיטוב? ואם הגוף שלו עדיין מוסיף שריר בקצב מצויין?
תנו קצת קצת קרדיט לאנשים יותר גדולים ממך.

~XtaZa~
23-10-05, 22:56
אחלה מסה, תתחיל חיטוב מהר ותראה שוב תמונות

carlos 4x4
24-10-05, 16:15
נוני לא אמרת לפני 3 חודשים בערך שאתה מתאמן בבית, שאתה טבעי ושהתחרת בשנת 98 בערך? אז למה החלטת לעשות עכשיו סייקל?

ואין ספק שאתה גדול....תמשיך לגדול עזוב אותך חיטוב

-עידן-
24-10-05, 21:05
Originally posted by carlos 4x4@2005-10-24 14:15
נוני לא אמרת לפני 3 חודשים בערך שאתה מתאמן בבית, שאתה טבעי ושהתחרת בשנת 98 בערך? אז למה החלטת לעשות עכשיו סייקל?

ואין ספק שאתה גדול....תמשיך לגדול עזוב אותך חיטוב
גם אני תהיתי לגבי זה....

בכל מקרה , אתה פשוט אימתני , תמשיך להעלות...

עידן.

noni
24-10-05, 21:19
ערב טוב

לגבי תהיותיכם , כן אני מתאמן בבית , והיות ושיטת האימון שלי מורכבת אך ורק ממשקלים חופשים אז מבחינתי זה לא ממש משנה בית או מכון כול עוד יש לי את המישקל החופשי שלי ,היתחרתי ב 98 באופן חד פעמי ב IFBB ירדתי מ 104 ק"ג ל 91 וסיימתי שלישי בקטגוריה,כרגע אם הכול ילך כשורה מבחינת בריאות ופציעות אולי אנסה להיתכונן לסוף יוני לאליפות ת"א והמרכז אבל יש עוד זמן , בינתיםם נמשיך להיתאמן כרגיל , ננסה לעלות כמה שיותר נקי , ונראה מה יצא אגב אעדכן ואתעדכן בתמונות, ד"א כאשר כול האימונים נעשים לבד זה יותר קשה בהרבה משיגרה סבבה של מכון החבר'ה שם המוסיקה והכול , אבל יש אילוצים אחרים מסביב ואין מה לעשות .נראה מה יצא.
ביי לבינתיים

ניגרי ענק
27-10-05, 15:31
תראה ידידי, אני מניח שלא העלת לכאן תמונות רק כדי לקבל תגובות כמו "איזה סוס", ואתה רוצה גם ביקורת בונה.
לכן אני אגיד לך כמה דברים: אחד זה שלדעתי גם באוף סיזן אין טעם להגיע לאחוז כזה של שומן, לא אמרתי לך להיות על 8 או 10, אבל 17, 18 זה בסדר גמור במאסה, בשביל מה להגיע למעל 20?
אתה כנראה אוכל לא מספיק נכון ולא מספיק מסודר, ובצורה כזאת אתה עושה לעצמך עבודה קשה בחיטוב.
ושוב: אל תבין לא נכון: כן צריך להיות קצת "מלא" באוף, ובלי זה אי אפשר לגדול, אני מסכים עם השיטה הזאת במאתיים אחוז, אבל בחיאת: לא צריך גם להגזים.
היה פה על זה פעם דיון שלם, ולא הגענו למסקנה חד משמעית אבל ברוןר שאם הגוף מקבל את מה שהוא צריך בלי עודפים הוא יגדל, ולא ישמין יותר מידי.
לא רוצה לקחת סיכון? סבבה, בשביל זה תן לו קצת יותר ממה שהוא צריך, ליתר ביטחון, אבל שוב: לא להגזים.
אני מעריך שאתה גם מרביץ הרבה שטויות בלי חשבון, ובלי קשר לתפריט ואולי מהן השמנת כך?
דבר נוסף: באחוז כזה של שומן קשה לי מאוד להעריך את הגוף שלך ולתת עליו חוות דעת וזה מהסיבה הפשוטה שהשומן מכסה הכל.
אין לי מושג לגבי ה"שייפ", האיכות והפרפורציות של כל שריר בגוף.
אתה גדול, אבל השאלה מה יישאר אחרי הדיאטה.
גם מוזר לי שאחד כמוך, מתאמן בבית.
אתה בנאדם שמבין, אז אתה צריך לדעת שזה לא רציני.
גם אם יש לך משקל חופשי בלי סוף (לא נראה לי הגיוני) עדיין זה לא כמו הג'ים האמיתי.
שוב ידידי, אני מבקש שלא תיעלב, כולם פה יודעים שאני בא לפרגן תמיד ולעזור, אני מציע שתלך על חיטוב, וגם אם לא עד הסוף, אתה בהחלט יכול להוריד נניח עשרה אחוז שומן כדי לראות באיזה מצב אתה באמת נמצא, ואיך הגוף שלך נראה מתחת לשכבה שצברת.
שיהיה הרבה בהצלחה! <_<

Dr. Muscle
27-10-05, 18:43
ניגרי, אני חושב שהגזמת... אתה מתייחס לזה כאילו הוא עלה מעלה לגבול ה30 אחוזים. סה"כ אחוזי השומן בכלל לא נוראים, בתמונות הגב רואים בבירור וי-טייפר יפה, כתפיים גדולות, בידיים רואים עדיין צורה מסויימת, צורה של החזה...
אולי למתאמן למטרות תחרות לא חכם לעלות לאחוזי שומן גבוהים כאלו, אבל למתאמן הרגיל ששואף ל10 אחוז שומן גם במצב המחוטב ביותר? מישהו שהחליט ממש להוסיף לעצמו מסה רצינית במכה?

יצחק
27-10-05, 18:54
נוני תוכל לצין נתונים כגון היקף יד חזה וכו...?

noni
27-10-05, 18:58
תיראה אביב מה שאתה מציין פה זה גישה שניה ,רוב המיתאמנים הקטנים בסביבות ה 75 ק"ג (לא הנמוכים) ,גם אלו שמיתחרים אולי יחשבו בגישה הזאת של להעלות 5-6 ק"ג באוף וסבבה לא רוצים להעלות יותר מדי מישקל וגם אם זה לא הכי נקי ,אני מעריך מאוד גם גישה כזאת אבל בעיני לפחות גוף של 175 ס"מ עם משקל של 70-80 קילו זה לא בודיבילדר אפילו שיהיה שרירי וחטוב, זה עוד אדם ממוצע מהרחוב שהוסיף לעצמו כמה ק"ג של שריר זה הכול לא ביג דיל(לפחות בעיני) ,לגבי חיטוב אין מה לפחד אני יודע לגני לפחות שנימדדתי ב "בועה " בוינגייט לפני 3 שבועות ואני על 18.5%-19%כעת וזה לא מטריד אותי כי מניסיון של כמה שנים טובות בטווח של 60 יום אני יורד מ 103 ק"ג ל 90 ק"ג עם אחוז נמוך ,אני לא אומר שזאת הגישה שכולם צריכים לינקוט אבל חלק כדול מהמתאמנים והמיתחרים הרציניים שאני מכיר עושים כך. לפי הניסיון שלך והתמונות אני מניח שאתה מתאמן בסביבות ה 4 שנים אז אולי עדיין לא היתנסית ובדקת מספיק אבל אם אתה רוצה לעלות חזק ולהיראות באמת כמו בודיבילדר רציני וגדול אז אולי שווה לך גם לנסות אין לך מה לפחד .
לגבי האימונים בבית יש אילוצים לצערי שמחייבים אותי כרגע להיתאמן בבית , ברור שזה לא מכון , אבל מבחינת תוצאות ואפקט האימון אני עושה ומשיג כמעט את כל מה שהיה מיתאפשר לי במכון רגיל .זה מה שיש כרגע ואם זה אני עושה את המקסימום .
B)

noni
27-10-05, 19:02
Originally posted by יצחק@2005-10-27 22:54
נוני תוכל לצין נתונים כגון היקף יד חזה וכו...?
היקיפים (חמים)
יד -48.2
חזה 127
מותן87.5
ארבע ראשי 68.5
תאומים 44.6
נעלים 43 :)

TTT
27-10-05, 19:31
וואו.. יש לך כף רגל קטנה.. לי יש מידת נעליים 45- 45.5 אבל זה סתם כי אני גבוה חחח.
שאר ההיקפים הרבהההה פחות תמשיך במסה!

ניגרי ענק
28-10-05, 00:30
Originally posted by noni@2005-10-27 20:58
תיראה אביב מה שאתה מציין פה זה גישה שניה ,רוב המיתאמנים הקטנים בסביבות ה 75 ק"ג (לא הנמוכים) ,גם אלו שמיתחרים אולי יחשבו בגישה הזאת של להעלות 5-6 ק"ג באוף וסבבה לא רוצים להעלות יותר מדי מישקל וגם אם זה לא הכי נקי ,אני מעריך מאוד גם גישה כזאת אבל בעיני לפחות גוף של 175 ס"מ עם משקל של 70-80 קילו זה לא בודיבילדר אפילו שיהיה שרירי וחטוב, זה עוד אדם ממוצע מהרחוב שהוסיף לעצמו כמה ק"ג של שריר זה הכול לא ביג דיל(לפחות בעיני) ,לגבי חיטוב אין מה לפחד אני יודע לגני לפחות שנימדדתי ב "בועה " בוינגייט לפני 3 שבועות ואני על 18.5%-19%כעת וזה לא מטריד אותי כי מניסיון של כמה שנים טובות בטווח של 60 יום אני יורד מ 103 ק"ג ל 90 ק"ג עם אחוז נמוך ,אני לא אומר שזאת הגישה שכולם צריכים לינקוט אבל חלק כדול מהמתאמנים והמיתחרים הרציניים שאני מכיר עושים כך. לפי הניסיון שלך והתמונות אני מניח שאתה מתאמן בסביבות ה 4 שנים אז אולי עדיין לא היתנסית ובדקת מספיק אבל אם אתה רוצה לעלות חזק ולהיראות באמת כמו בודיבילדר רציני וגדול אז אולי שווה לך גם לנסות אין לך מה לפחד .
לגבי האימונים בבית יש אילוצים לצערי שמחייבים אותי כרגע להיתאמן בבית , ברור שזה לא מכון , אבל מבחינת תוצאות ואפקט האימון אני עושה ומשיג כמעט את כל מה שהיה מיתאפשר לי במכון רגיל .זה מה שיש כרגע ואם זה אני עושה את המקסימום .
B)
גבר, אתה כנראה לא הבנת אותי.
אני בעד לעלות כמה שיותר, ואין לי בעיה להעלות גם שומן, אבל קח בחשבון שלהגיע מוכן לתחרות זה לא רק חיטוב, זה גם ייבוש!
אם אתה יורד ל 90, ואתה לא יבש, תייבש ותראה שאתה סביב ה 85.
אני לא נכנס איתך לויכוח, באתי לתת לך ביקורת בונה.
אל תתבלבל בין שומן לשריר, לא חוכמה לעלות למאה קילו עם אחוז גבוה של שומן, אני מודיע לך שאני יכול עכשיו תוך חודש להגיע למשקל הזה, ובלי בעיה כי אני חזיר יותר ממך, בלי להכיר אותך. באמת, יש לי תיאבון של סוס פראי, אבל אני טוען שצריך להיות שקול ואחראי גם בעליה.
80 קילו זה לא בודי בילדר, כלומר 80 יבש?
בנאדם, אתה טועה.
ראית את רוז'ה סעד? את ליאור גייניש?
מפלצות על, ושניהם היו פחות מ 85 בתחרות.
ג'רי ניצח את גיניש באלוף האלופים רק בגלל שהיה קצת יותר יבש ממנו, ואני חושב שהוא יסכים איתי בקטע הזה: לא היה ביניהם פער גדול בניקוד, את זה אני אומר לך באחריות.
שי אימל לקח את מר מרכז בשנה שעברה עם 65, חוזר שנית, 65 קילו!
הבחור שלקח השנה את מר מרכז, היה בערך 70 קילו, ולך לגלריה תראה אותו, הוא נראה מעולה.
צריך להבדיל בין משקל יום יום למשקל תחרות.
אני בעד לעלות משקל במאסה, בלי חשבון, אבל עדיין לשאוף לעלות כמה שיותר נקי, ולא להשמין לרמות בלתי נסבלות.
בכל אופן, כל אחד עם הגישה שלו, אני מאחל לך רק טוב והצלחה. ;)

OMRI-TURBO
28-10-05, 01:34
NONI תן בבקשה תמונות של כל הגוף!

noni
28-10-05, 08:55
Originally posted by ניגרי ענק+2005-10-28 04:30--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ניגרי ענק @ 2005-10-28 04:30)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-noni@2005-10-27 20:58
B)
גבר, אתה כנראה לא הבנת אותי.
אני בעד לעלות כמה שיותר, ואין לי בעיה להעלות גם שומן, אבל קח בחשבון שלהגיע מוכן לתחרות זה לא רק חיטוב, זה גם ייבוש!
אם אתה יורד ל 90, ואתה לא יבש, תייבש ותראה שאתה סביב ה 85.
אני לא נכנס איתך לויכוח, באתי לתת לך ביקורת בונה.
אל תתבלבל בין שומן לשריר, לא חוכמה לעלות למאה קילו עם אחוז גבוה של שומן, אני מודיע לך שאני יכול עכשיו תוך חודש להגיע למשקל הזה, ובלי בעיה כי אני חזיר יותר ממך, בלי להכיר אותך. באמת, יש לי תיאבון של סוס פראי, אבל אני טוען שצריך להיות שקול ואחראי גם בעליה.
80 קילו זה לא בודי בילדר, כלומר 80 יבש?
בנאדם, אתה טועה.
ראית את רוז'ה סעד? את ליאור גייניש?
מפלצות על, ושניהם היו פחות מ 85 בתחרות.
ג'רי ניצח את גיניש באלוף האלופים רק בגלל שהיה קצת יותר יבש ממנו, ואני חושב שהוא יסכים איתי בקטע הזה: לא היה ביניהם פער גדול בניקוד, את זה אני אומר לך באחריות.
שי אימל לקח את מר מרכז בשנה שעברה עם 65, חוזר שנית, 65 קילו!
הבחור שלקח השנה את מר מרכז, היה בערך 70 קילו, ולך לגלריה תראה אותו, הוא נראה מעולה.
צריך להבדיל בין משקל יום יום למשקל תחרות.
אני בעד לעלות משקל במאסה, בלי חשבון, אבל עדיין לשאוף לעלות כמה שיותר נקי, ולא להשמין לרמות בלתי נסבלות.
בכל אופן, כל אחד עם הגישה שלו, אני מאחל לך רק טוב והצלחה. ;) [/b][/quote]
שוב ידידי אסביר את עצמי , נושא החיטוב ( לגבי לפחות) זה תהליך שאני מתחיל ומסיים בצורה מלאה תוך 60 יום וגם לגבי הייבוש ושלושת הימים הנוספים שהוא לוקח , את הכול כבר עברתי ואני לוקח בחשבון , תשמע ,שוב זה 2 גישות שונות , לי אין בעיה כמו לרוב האנשים עם המישקל הגבוהה לעלות ל 19% ןלקראת תאריך מסויים לרדת ולתזמן הכול בצורה נכונה וגם חלק ניכבד מאילו שאני מכיר עולים אף לאחוזים גבוהים יותר ועושים אותו דבר בדיוק .
ישנם כאלה שינקטו בגישה שלך ונישארים חטובים מאוד וקטנים מאוד כל השנה כאשר לקראת התחרות רק ייבשו ובנוסף ירדו 4-5 ק"ג , סבבה זה גם גישה אבל לדעתי זה יאט את הגדילה ותמיד הגוף שלך ניראה אולי מחוטב , אבל קטנצ'יק עם היקפים קטנים ופשוט מונעים ממנו " לפרוץ "החוצה .שוב כול אחד ינקוט בגישה שלו , העיקר להפציץ :rolleyes:
ביי לבינתיים

nitim
28-10-05, 17:39
רגע רגע
אתה מדבר על חיטוב מ18bf ל6bf + ייבוש = 60 יום ?
לא נראה לי...
בעצם, כל המקצוענים עושים את זה בערך.. אבל הם מתודקלים מבחינת AAS
וגם על ממריצים .. רק ככה אפשר לעשות את זה..
אם אתה מצליח להוריד 12אחוז ב60 יום ממצב של עליה במסה, זה מכובד מאד

Avihayy
28-10-05, 17:58
סוסססססססס

בוסטר1
04-10-06, 22:50
בן 37 הורדתי מ90 ק"ג ל74 ואז העלתי שריר כמובן גם שומן ואני שוקל היום 82 מה אתם אומרים לעבור לחיטוב או להמשיך לגדול {מתאמן שנה וחצי ללא סטרואידים}

Shauder
04-10-06, 22:52
יפה יפה אתה ענק

SmaMMiT
04-10-06, 22:56
הקפצתה נושא של ליפניי שנה :):):):):blink:

Night_Wolf
04-10-06, 23:15

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה קריאטין אחי הבן אדם מדבר איתך על סייקל קריאטין זה חומר לילדים ליד כל הסייקלים שיש היום...

אחלה תמונות אחי איזה סייקל עשיתה?ויאלה תקיח פי סי טי עכשיו ותיתחטב

Takima
04-10-06, 23:19
*** הנושא מלפני שנה ***

Gamerrrrr
04-10-06, 23:31
בן 37 הורדתי מ90 ק"ג ל74 ואז העלתי שריר כמובן גם שומן ואני שוקל היום 82 מה אתם אומרים לעבור לחיטוב או להמשיך לגדול {מתאמן שנה וחצי ללא סטרואידים}

אני מכיר אותך

d-undertaker
05-10-06, 00:21
אני מכיר אותך

גם אני מכיר אותך