PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה בabc...

itai_p
26-09-07, 13:13
אני מתאמן 5-6 פעמים בשבוע ואני כמעט ולא עולה במשקלים נראה לי בגלל שאני מגיע לאימון יתר...יש לכם אולי המלצות לתת לי איך לחלק ת'תכנית או להחליף לתכנית אחרת אולי לabcd?

Rm3
26-09-07, 13:18
אני מתאמן 5-6 פעמים בשבוע ואני כמעט ולא עולה במשקלים נראה לי בגלל שאני מגיע לאימון יתר...יש לכם אולי המלצות לתת לי איך לחלק ת'תכנית או להחליף לתכנית אחרת אולי לabcd?
תן עוד פרטים, כמה זמן אתה מתאמן?
, כמה זמן לוקח לך כל אימון ואיך הוא נראה??
האם אתה עולה במשקל הגוף שלך? אוכל כמו שצריך??
כמה זמן אתה מתאמן כבר במתכונת הזאת?? האם בהתחלה הייתה התקדמות?? כמה זמן עבר מאז שעשית שבוע deload או שבוע מנוחה טוטאלית??

itai_p
26-09-07, 13:25
מתאמן 8 חודשים 5חודשים כבר עם Abc...עושה חזה רגליים...גב יד קדמית...כתפיים יד אחורית לא לוקח לי יותר משעה...כעיקרון תקופה מסויימת שהיתי משתמש בגיינר עליתי פה ושם במשקלים ועליתי ב8 קילו משקל גם בגלל תזונה נכונה...עכשיו אני לא יודע מה הבעיה אולי מחוסר שינה...אבל כעיקרון הרגשתי שאני עולה יותר שאני עובד על שריר פעם אחת בשבוע...אז וואלה לא יודע אחי אולי לעשות תabcd?

Rm3
26-09-07, 13:30
תקופה מסויימת עלית במשקל? אתה כבר לא עולה?? לא הבנתי...
אם רציני ישלך איזה בעיה בשינה זה בהחלט יכול להשפיע על ההתאוששות ועל בניית השרירים...וכדאי שתסדר את זה, נסה לישון טוב
בעקרון תעבוד איך שאתה שבה לך והכי טוב לך, 5 חודשים זה הרבה זמן לתוכנית קבועה בלי שינויים קטנים לפחות, אז אתה בחלט יכול לשנות תוכנית, abcd סבבה תרכיב תוכנית ותעלה, למרות שאני תמיד בעד תדירות גבוהה...

itai_p
26-09-07, 13:34
סבבה אחי כבר דיי הרבה זמן רציתי להחליף לabcd אבל פה ושם שמעתי שעדיף לעבוד על כל שריר פעמיים בשבוע זה גרם להתלבטות...

Rm3
26-09-07, 13:38
סבבה אחי כבר דיי הרבה זמן רציתי להחליף לabcd אבל פה ושם שמעתי שעדיף לעבוד על כל שריר פעמיים בשבוע זה גרם להתלבטות...
אני גם בדעה שעדיף...זה דיי מוכח האמת, אבל תעבוד איך שכיף לך, כלל עוד אתה מקדם
נסה אולי לעבוד ab?

d-undertaker
26-09-07, 13:41
חרא של שילוב של השרירים
תעשה חזה עם בייספס
טרייספס גב וכתפיים רגליים

itai_p
26-09-07, 13:42
וואלה אחי עשיתי פה ושם אבל האימונים יותר ארוכים זה מחרפן...אבל אם אתה אומר כבר שעדיף פעמים נראה לי עדיף אני ישאר בabc...אבל אני רוצה שהאימונים יצאו בימים קבועים יענו שבוע ראשון:abcxabx שבוע שני:cabxcax...אפשר לשלב כזה דבר או שעדיף שהלכ ילך מסודר לפי הסדר?

boris19
26-09-07, 14:17
לא עולים במשקלים באופן תמידי, יש תרגילים שיותר קל לעלות ויש שיותר קשה
כמה חזרות(וסטים) אתה עושה בתרגילים שאתה נתקע ?

itai_p
26-09-07, 14:24
אני יגדיר לך הכל...
A:חזה=16
רגליים=17

B
גב=16
יד קדמית=13

C
כתפיים=16
יד אחורית=12

אני יודע זה נראה יותר מידי אבל המאמן אמר שאפשר להתמודד עם זה...ודרך אגב תוכל לענות על השאלה הקודמת?

zrizi
26-09-07, 14:25
וואלה אחי עשיתי פה ושם אבל האימונים יותר ארוכים זה מחרפן...אבל אם אתה אומר כבר שעדיף פעמים נראה לי עדיף אני ישאר בabc...אבל אני רוצה שהאימונים יצאו בימים קבועים יענו שבוע ראשון:abcxabx שבוע שני:cabxcax...אפשר לשלב כזה דבר או שעדיף שהלכ ילך מסודר לפי הסדר?

אתה יכול לעשות
A- חזה + יד אחורית + כתף קדמית + כתף אמצעית
B- גב + יד קדמית + כתף אחורית
C- רגליים

ככה אין התנגשויות בכלל ואז זה לא משנה באיזה ימים אתה מתאמן.

d-undertaker
27-09-07, 02:12
אני יגדיר לך הכל...
A:חזה=16
רגליים=17

B
גב=16
יד קדמית=13

C
כתפיים=16
יד אחורית=12

אני יודע זה נראה יותר מידי אבל המאמן אמר שאפשר להתמודד עם זה...ודרך אגב תוכל לענות על השאלה הקודמת?

חרא אחושרמוטה
תעשה A חזה בייספס
B טרייספס גב
C כתפיים רגליים

ולהכל 12 סטים
לא צריך להגזים עם יותר מדי

itai_p
27-09-07, 08:46
חרא אחושרמוטה
תעשה A חזה בייספס
B טרייספס גב
C כתפיים רגליים

ולהכל 12 סטים

וואלה פעם היתי עושה ת'חלוקה הזאת אבל החליפו לי בשביל לגוון קצת

zrizi
27-09-07, 10:57
חרא אחושרמוטה
תעשה A חזה בייספס
B טרייספס גב
C כתפיים רגליים

ולהכל 12 סטים

מה כל כך טוב בחלוקה הזאת?

Danzig
27-09-07, 11:05
מה כל כך טוב בחלוקה הזאת?

שכל שריר מקבל עבודה 'מלאה'

zrizi
27-09-07, 11:09
שכל שריר מקבל עבודה 'מלאה'

מה ההבדל אם שריר מקבל גירוי רק כאשר הוא מסייע לתנועה או כאשר הוא השריר העיקרי בתרגיל?

החלוקה הזאת טובה רק ל3 פעמים בשבוע לפי דעתי.

Danzig
27-09-07, 11:18
תאמת שהיא טובה גם ל4, ובלי קשר, אחרי אימון חזה היד אחורית שלך מותשת, יש כאלה יגידו שזה אפילו טוב לקראת האימון יד אחורית עצמו, אבל עקרון החלוקה נועדה להפריד שרירים קטנים מתפקידם כמייצבים באותו האימון ולתת להם עבודה מלאה.

zrizi
27-09-07, 11:32
תאמת שהיא טובה גם ל4, ובלי קשר, אחרי אימון חזה היד אחורית שלך מותשת, יש כאלה יגידו שזה אפילו טוב לקראת האימון יד אחורית עצמו, אבל עקרון החלוקה נועדה להפריד שרירים קטנים מתפקידם כמייצבים באותו האימון ולתת להם עבודה מלאה.

זה לא משנה אם תעשה את האימון יד אחורית במשקלים נמוכים יותר.
אם החלוקה הזאת טובה אז אין סיבה למה לא להתאמן כל יום.