PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה קטנה אם אני לא אזרח ארצות הברית

SuzukiR
26-09-07, 17:20
עדיין אפשרי להיתגייס לצבא שם ??

סתם מעניין אותי

ואם יש תאפשרות להיתגייס יש גם אפשרות ללכת לכוחות המיוחדים שם או שזה רק למי שנולד שם

2pac2
26-09-07, 17:34
בשביל מה אתה רוצה את זה אחי?
אם תצליח להתקבל למטכ"ל/שייטת 13.. תאמין לי זה לא ברמה נמוכה יותר מהיחידות המיוחדות של ארצות הברית

SuzukiR
26-09-07, 17:38
זה לא קשור לזה

Mad_dog
26-09-07, 17:41
לא חושב שאתה יכול להתגיס לשם בלי אזרחות

אבל זה דרך לקבל אזרחות

Elevation
26-09-07, 17:42
למעשה, אם משרתים שם, מקבלים אזרחות אמריקאית.

אבל אתה ישר נשלח לחזית ומת דיי מהר.

ZoonD
26-09-07, 17:43
נכון יש חייל אחד שם ששירת בצה''ל
ועבר לשם להיות חייל הוא משרת בעירק עכשיו
היתה עליו כתבה פעם ... תאמין לי זה לא כיף כמו שאתה חושב שם אין כאפות למפקד :]

VoRteX
26-09-07, 17:45
נכון יש חייל אחד שם ששירת בצה''ל
ועבר לשם להיות חייל הוא משרת בעירק עכשיו
היתה עליו כתבה פעם ... תאמין לי זה לא כיף כמו שאתה חושב שם אין כאפות למפקד :]

ובצה"ל יש? יעיפו אותך על טיל...

Logout
26-09-07, 17:46
למעשה, אם משרתים שם, מקבלים אזרחות אמריקאית.

אבל אתה ישר נשלח לחזית ומת דיי מהר.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איך אתה מציג את זה באדישות כזאתי :" אתה ישר נישלח לחזית ומת דיי מהר =]" XD

SuzukiR
26-09-07, 18:36
זה לא קשור לזה

זה קשור להיתאכזבות שלי מצה"ל וממהערכת של הפרוטקציות מי שיגיד לכם משהו אחר זה שטויות

כל צה"ל רק פרוטקציות

אני עדיין יתן שרות מכובד והכל וסתם היתעניניתי לגבי ארצות הברית

אבל בתאכלס בדקתי את זה כי אני מאוכזב עד הסוף מצה"ל אתם לא יודעים כמה ציוני אני ולאומני אני

אני מוכן למות בשביל כל יהודי כימאט במדינה הזאתי אני אוהב את המדינה הזאתי יותר מהחיים שלי
אבל מה לעשות קרו לי כמה דברים אם המערכת הזאתי שאיכזבו בצורה עמוקה אני לא יכול לתאר לכם עד כמה

מיבחנתי החיים שלי זה דבר שולי אני חיי למען העקרונות שלי אני יודע בטח רבים ממכם תחשבו שאני ברברן אבל אני לא חשוב לי החיים שלי אני סתם בורג עלוב וחסר משמעות

אני יותר חשוב לי חיים של האחים היהודים שלי במדינה מאשר את החיים שלי
זה לא משנה אם אני יחייה או ימות

זה לא ישנה דבר
אבל מה שחשוב שהמדינה תישאר למען דורות הבאים

99 אחוז ממכם לא מכירים אותי אבל מילה שלי זה מילה

blinki
26-09-07, 18:47
זה לא קשור לזה

זה קשור להיתאכזבות שלי מצה"ל וממהערכת של הפרוטקציות מי שיגיד לכם משהו אחר זה שטויות

כל צה"ל רק פרוטקציות

אבל בתאכלס בדקתי את זה כי אני מאוכזב עד הסוף מצה"ל אתם לא יודעים כמה ציוני אני ולאומני אני

אני מוכן למות בשביל כל יהודי כימאט במדינה הזאתי אני אוהב את המדינה הזאתי יותר מהחיים שלי
אבל מה לעשות קרו לי כמה דברים אם המערכת הזאתי שאיכזבו בצורה עמוקה אני לא יכול לתאר לכם עד כמה

מיבחנתי החיים שלי זה דבר שולי אני חיי למען העקרונות שלי אני יודע בטח רבים ממכם תחשבו שאני ברברן אבל אני לא חשוב לי החיים שלי אני סתם בורג עלוב וחסר משמעות

זה לא ישנה דבר

כל הכבוד לך, חסר אנשים כמוך במדינה הזאת
וממה נובע המימרמור שלך כלפיי צה"ל? ואני לא חושב שהכל פרוטקציות לפחות מהבחינה של להתקבל ליחידות מובחרות(אולי פרט לטייס) הרי אם הנתונים שלך מתאימים ועברת את בגיבושים אתה תתקבל.

sixpounder
26-09-07, 18:58
אי אפשר להתקבל לצבא ארה"ב בלי גרין קארד 100% בדוק אישית.
יש לי את אותה הרגשה בקשר לצה"ל ושלחתי מכתב לצבא ארצות הברית, וענו לי אמרו שאי אפשר להתקבל לשם בלי גרין קארד, אם אתם רוצים אני יכול להביא את המכתב לפה.

Moshe
26-09-07, 19:07
אתה יכול להתגייס ובעצם אתה חייב לחתום תקופה מסויימת ובסיום התקופה אתה מקבל "גרין קארד תמידי" , מה שבעצם איך שאתה נכנס אתה מקבל רק זמני.
זה דבר טוב אם יש לך משפחה ובא לך לעבור לשם בלית ברירה , המשפחה חיה כמו אזרחים רגילים לכל דבר אבל על גרין קארד זמני עד שתסיים את תקופת השירות.
אזרחות מקבלים לאחר כ5 שנים מקבלת הגרין קארד
כמובן שאתה מקבל תשלום נאה מאוד בהתאם ליחידה שאתה מסופח אליה ובהתאם למקום וכמובן תוספת הסיכון.

blinki
26-09-07, 19:17
סתם שאלה למרות שאני לא יעשה אם זה כלום, אם יש לי אזרחות מה הפרצדורה להתגייס ליחידות כמו המארינס וכו'?, צריך לעבור גיבושים ומבחנים כמו פה? ואם כן איזה?

2pac2
26-09-07, 19:19
זה לא קשור לזה

כל צה"ל רק פרוטקציות

זה לא ישנה דבר

תספר מה קרה לך בצה"ל שאתה מאוכזב

Deja Vu
26-09-07, 19:22
זה לא קשור לזה

כל צה"ל רק פרוטקציות

זה לא ישנה דבר

נשמע כמו עוד נופל סיירות מאוכזב אבל כל הכבוד על הדברים שרשמתה כל עוד הם בגדר אמת

ZoonD
26-09-07, 19:28
סתם שאלה למרות שאני לא יעשה אם זה כלום, אם יש לי אזרחות מה הפרצדורה להתגייס ליחידות כמו המארינס וכו'?, צריך לעבור גיבושים ומבחנים כמו פה? ואם כן איזה?

אתה נרשם לצבא ...
אתה מקבל זימון בהתאם ליכולות שלך
הזימון הוא לפרק זמן כולשהו , לבסיס כולשהו
ושם אתה עובר בחינות , בהתאם לתפקיד שאתה מתאים לו

לאחד תקופת זמן מסויימת , אתה מקבל צו גיוס במידה ועברת
והופ אתה במחנה אימונים כולשהו בנבדה :)

בעיקרון התהליך מאד ארוך , ההכשרה שלך מאד חשובה להם
משום שזה גיוס בחירה , והם משקיעים בחיילים המון המון זמן וכסף !

Leo
26-09-07, 19:49
באמת רעיון מעניין העלת , לעשות קריירה מקצועית בצבא ארה"ב ואז לעבור לצה"ל עם הידע

כמובן שאתה תהייה בתנאים גרועים יותר מהקבלנים [שכירי חרב], שעליהם אף אחד לא נותן אחריות אם קורה להם משהו אבל הם מרוויחים עשרות אלפים למשימה ,
אתה כנראה לא תקבל (אלא אם כן אתה וצא מיחידת עלית בצהל והולך לאיזה חברה של שכירי חרב.. וזה שוב רעיון מעולה למי שרוצה חיים כאלה , $$$ לא יהיו בעייה בשבילך בחיים אחרי זה)

sixpounder
26-09-07, 20:06
אם כבר מדברים על ענייני צבא...
אז מישהו יכול להסביר מה ההטבות שאתה מקבל אם אתה מתחתן לפני?

Moshe
26-09-07, 20:11
אם כבר מדברים על ענייני צבא...
אז מישהו יכול להסביר מה ההטבות שאתה מקבל אם אתה מתחתן לפני?
בד"כ אתה מסתמן להיות דתי ולא הולך לצבא זו ההטבה הכי גדולה שתוכל לקבל.
בכל מקרה לא חושב שיש הטבות אם אתה נשוי , אבל יש מלא הטבות אם יש לך ילד.

sixpounder
26-09-07, 20:20
מה הצבא לא יעזור בכלום אם אני צריך לשלם על הדירה וחשבונות?
רק ה700 של הצבא?

Moshe
26-09-07, 20:24
אם יש לך הורים והם במצב טוב אתה לא תקבל כלום

אדם 23
28-09-07, 02:26
רציתי לברר משהו אל הגיוס לצבא של ארצות הברית ואני לא יודע איך אני עושה את זה סיימתי שרות חובה בפלס"ר עורב גבעתי והתנדבתי עוד הפעם וסיימתי את השרות השני ואני מאוד רוצה קריירה צבאית אבל לא נתנו לי בגלל תיק במשטרה אז למי שיש את הכתובת לתת לי אודה לו מאוד

Gamerrrrr
28-09-07, 10:38
אין אפשרות למי שהוא לא אזרח ארה"ב לשרת בצבא שם באף יחידה. ולא אם משרתים בצבא שם לא מקבלים אזרחות, זה לא לגיון הזרים הצברפתי או הספרדי, זה צבא, שכיר אבל צבא.

PcGunMan
28-09-07, 10:38
אין אפשרות למי שהוא לא אזרח ארה"ב לשרת בצבא שם באף יחידה. ולא אם משרתים בצבא שם לא מקבלים אזרחות, זה לא לגיון הזרים הצברפתי או הספרדי, זה צבא, שכיר אבל צבא.

בואנה איפה אתה יא נכחד:jockey:

שומר החומות
28-09-07, 10:51
אח שלי כל הזמן מצטט לי
"תהילתינו אינה נמדדת באי יכולתינו ליפול, כי אם ביכולתינו לקום לאחר הנפילה"
זה גם מתאים לך.

אחי, כל החיים בנויים מאכזבות, השאלה היא איך אתה מתמודד איתם ומתגבר עליהם.
אם לא תלמד להתגבר, אתה תאכל הרבה חרא בחיים.

Elevation
28-09-07, 10:52
אולי תפסיקו לזיין ת'שכל? אני מכיר לפחות שני אנשים ששירתו בצה"ל, החליטו שהם רוצים אזרחות אמריקאית והלכו לשרת שם.

ברגע שאתה חייל ישראלי, בייחוד ביחידות המיוחדות, יש לך אופציה לשרת בצבא ארה"ב כצעד בדרך לאזרחות.

stav
28-09-07, 13:14
אין אפשרות לשרת בצבא האמריקני ללא Gc או אזרחות .