PDA

צפה בגרסא המלאה : ליברמן: "הפרדה בין יהודים לערבים נוסח קפריסין"

OMRI-TURBO
10-11-06, 15:18
אייל בן פורסם: 10.11.06, 14:50

B>ישראל ביתנו, סניף טייבה: בשבוע בו חשף השר אביגדור ליברמן את תוכניתו החדשה לבצע הפרדה בין יהודים לערבים בנוסח קפריסין - פגשנו בטייבה את האנשים שהשר החדש רוצה לסלק לרשות הפלסטינית. התחושות נעות בין חשש מפני ליברמן ללעג כלפיו. ישראל ביתנו, הם מכריזים, יותר מאשר היא ביתו של ליברמן.

עם השדרוג האסטרטגי שעבר לאחרונה ליברמן, ערביי ישראל חשים שהאיום כלפיהם עלה מדרגה והתנחל בלב הקונצנזוס הישראלי. כשסגן ראש הממשלה רוצה להעביר את ערביי המשולש לריבונות פלסטינית תחת הכותרת הסטרילית "חילופי שטחים", זה כבר גורם אצלם לחילופי צבעים. נכון, מפלגת העבודה גינתה את "תוכנית קפריסין" ואפילו אולמרט השמיע איזה קול רפה ("אלה לא דעותיי"), אבל זה בעיניהם לעג לרש – המציאות הפוליטית בעניינם, הם משוכנעים, כבר קיבלה תפנית לרעה.

עם זאת, יש ביניהם כאלה שדווקא מוצאים יתרונות במצב החדש. "ליברמן עושה רק טוב לערבים", אומר פאחים חאג' יחיא, תושב טייבה, ומסביר את ההגיון שמאחורי הדברים: "הוא הופך לגלוי את מה שמדברים עליו בסתר, וזה טוב שהאזרחים הערבים יידעו שהמדינה והממשלה שלהם נלחמות נגדם".

אחד מחברי פרלמנט הרחוב שפגשנו, חאלד חאג' יחיא, לא מעלה בדעתו גירושים מהיהודים בנוסח קפריסין. אחרי הכל, הוא נשוי כבר 26 שנה ליהודיה, ולבנותיו התאומות הסטודנטיות קוראים מירב ודנה.

אין ספק שליברמן היה שואב עידוד מהחרם המוחלט שהטילו הוריה של אשתו עליה – חרם שלא קהה עם השנים. אפילו כשאחיהם של התאומות, עמיר, בן 22, עמד לאחרונה פנים אל פנים מול סבתו וגילה לה ש"אני הנכד שלך שמעולם לא ראית". היא סירבה לדבר איתו.

- אם התסריט הקפריסאי של ליברמן יתממש, הוא יחצה את המשפחה שלכם לשניים.

חאג' יחיא: "לעם היהודי יש שכל על הכתפיים, אני לא מאמין שיתנו לליברמן לחתוך לשניים את המשפחה שלי. אף אחד לא יוכל להוציא אותי מכאן, נולדתי פה, ופה גם אמות".
בפרלמנט הרחוב, מול הבורות העמוקים בכביש המוזנח, השם ליברמן ממשיך להתעופף לכל עבר: "שקודם ילמד עברית", "הוא בכלל היה חבר בכנופיה", "עברנו את הטורקים, נעבור גם אותו ואתכם".

ורק אחמד חאג' יחיא חוזה עתיד שונה: "בעוד חמש שנים יהיה ראש ממשלה, עולה אחר מרוסיה - גאידמק קוראים לו. אולי הוא יהיה טוב לערבים".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3326321,00.html

-----------------------------------------------------
יושב ראש ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, התראיין לראשונה לעיתונות הזרה מאז מינויו לשר ואמר כי הדרך היחידה להשגת שלום היא הפרדה מוחלטת בין יהודים לערבים, כולל ערביי ישראל. בראיון שפורסם הבוקר (יום א') בעיתון הבריטי "סאנדיי טלגרף", קרא ליברמן להעתיק את הדגם של קפריסין (http://www.atraf-f.net/yaan/0,7340,L-170335-MTcwMzM1XzY2Mzg0NjY2XzE0ODY4NzIwMAeqeq-FreeYaan,00.html) ולהפריד בין הלאומים השונים.

השר הטרי ציין כי נוכחותו של מיעוט ערבי במדינת ישראל היא "בעיה" וכי יש להפריד בין שני הלאומים. "הקמנו את ישראל כמדינה יהודית, ואני רוצה לשמור על צביונה של ישראל כמדינה יהודית וציונית".
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3323654,00.html
---------------------------------------------------

מה אתם אומרים על הרעיון? בלי קשר אם הוא פרקטי או לא.

Bodybuilder
10-11-06, 15:22
רגע אני לא הבנתי ...
ליברמן רוצה להעיף את כול הערבים מחוץ לארץ ישראל ? או מה ?
הוא לא מגזים ? יש כאלה שנולדו פה ! איך אפשר להעיף אותם מכאן ...? יש להם את כול הזכויות כאן :huh:

VoRteX
10-11-06, 15:36
רגע אני לא הבנתי ...
הוא לא מגזים ? יש כאלה שנולדו פה ! איך אפשר להעיף אותם מכאן ...? יש להם את כול הזכויות כאן :huh:

איזה זכות יש להם
אז מה אם הם נולדו פה
לרובם לא היה איכפת לחטוף אותך בשביל 1000 רוצחים אחרים... אתה עושה להם חשבון?

OMRI-TURBO
10-11-06, 15:55
רגע אני לא הבנתי ...

כן זאת התוכנית,לא שמעת על תוכנית ה"טרנספר" שלו? מדינת ישראל היא מדינת לאום בניגוד לשאר המדינות בעולם.
לכן ערבים לא יכולים להיות אזרחים של המדינה,מה שאני אוהב בליברמן זה שהוא פאשיסט כמעט קלאסי בכל הרעיונות שלו.
מה שליברמן אומר זה שמכיון שהנאמנות שלהם שנויה במחלוקת והם לא יהודים אז אין להם מקום לחיות כאן.
בעיה נוספת שליברמן מזהה זה שהריבוי הטבעי שלהם ענק,ומכיון שיש להם זכות להצביע זה יכול להיות כוח ענק בבוא הזמן, שיעור הילודה שלהם גבוה מאוד.
לכן הוא לא רוצה להגיע למצב שקבוצת מיעוט זאת תהיה רוב במדינה עוד מספר שנים. מה שהוא מציע זה מדינה אחת ליהודים ומדינה לערבים,זאת הדרך הבטוחה לשקט.

blinki
10-11-06, 16:03
כרעיון לבעיה זה יכול להיות רעיון טוב אבל זה לא פרקטי, ומעשה לא דמוקרטי ודווקא אנחנו אחריי כול מה שעברנו בשואה זה בושה בכלל להעלות תרעיון הזה

OMRI-TURBO
10-11-06, 16:05
כרעיון לבעיה זה יכול להיות רעיון טוב אבל זה לא פרקטי, ומעשה לא דמוקרטי ודווקא אנחנו אחריי כול מה שעברנו בשואה זה בושה בכלל להעלות תרעיון הזה

אתה יודע שכל קיצוני שעלה לשלטון עד היום בכל ההיסטוריה בהתחלה צחקו וזלזלו בו, אז אני לא מציע לזלזל בליברמן.

Der Metzgermeister
10-11-06, 16:06
אתה יודע שכל קיצוני שעלה לשלטון עד היום בכל ההיסטוריה בהתחלה צחקו וזלזלו בו, אז אני לא מציע לזלזל בליברמן.

בחירות שהבאות שליברמן יהיה ראש ממשלה בע"ה זה ינקה את כל הארץ מהטינופת שלה.

blinki
10-11-06, 16:19
אני לא מזלזל בליברמן באותה מידה שאני לא מזלזל/זלזלתי בהיטלר עראפת ובן לאדן כולם הגיעו להישגים יפים מאוד

OMRI-TURBO
10-11-06, 16:25
בחירות שהבאות שליברמן יהיה ראש ממשלה בע"ה זה ינקה את כל הארץ מהטינופת שלה.

הוא יהיה ראש ממשלה, אבל לצערי עדיין רוב הדברים ישארו בגדר אידיאולוגיה כל עוד אנחנו מסכימים לקבל את הסיוע מהאמריקאים וגם אל תשכח שראש ממשלה לא יכול להעביר חוקים בלי רוב.
אבל מה שכן בטוח זה שהמצב יהיה יותר טוב מעכשיו, גם אם זה יעשה שינוי קטן זה עדיין מבורך.

SuzukiR
10-11-06, 16:44
ליברמן צודק!!!!

ורק שתידעו זוכרים שהחברי כנסת הערבים טסו לסוריה מדינת אויב לכל דבר

אני רוצה ליראות אם בארצות הברית מישהו היה ניפגש אם קסטרו זה נחשב לבגידה
שיהיה לי 18 עוד שנה ליברמן מקבל תקול שלי

OMRI-TURBO
10-11-06, 16:49
ליברמן צודק!!!!

ורק שתידעו זוכרים שהחברי כנסת הערבים טסו לסוריה מדינת אויב לכל דבר

אני רוצה ליראות אם בארצות הברית מישהו היה ניפגש אם קסטרו זה נחשב לבגידה
שיהיה לי 18 עוד שנה ליברמן מקבל תקול שלי

מתי יש לך?
מקווה שזה לפני הבחירות הבאות

n0x
10-11-06, 16:56
יש בזה משהו... צריך לעיף את כל הערבים מכנסת.
אבל לגבי לעיף את כל הערבים מארץ כולל אלה שמשרתים בצבא ורואים את עצמם כיהודים זה לא פער. וזה גזענות.
מעיפים אותם מפה שם יהרגו אותם.

קיצור לפי דעתי צריך יותר רוסים לכנסת!!!!:diractor: ויהיה טוב לכל עם ישראל!

Night_Wolf
10-11-06, 16:57
רגע אני לא הבנתי ...

חחחחחחחחחחחחחחח מזה?לא מגזים ולא בטיח! שלא תחשוב לשניה שה"ערבים" האלה שנולדו פה ...חושבים עלייך בתור "אח" שלהם או בתור "אזרח" כמוהם הם רוצים שאתה תעוף מפה ושזאת תהיה פלסטין...הם פשוט לא מראים את זה ושלא תגידו שאני גזען או משהו זאת האמת העצובה ושאני אומר "ערבים" זה מתיחס לערבים בלבד לא ל"דרוזים או לבדואים" הם אנשים אמינים ומשרתים בצה"ל וכל הכבוד להם!

Night_Wolf
10-11-06, 16:57
רגע אני לא הבנתי ...

חחחחחחחחחחחחחחח מזה?לא מגזים ולא בטיח! שלא תחשוב לשניה שה"ערבים" האלה שנולדו פה ...חושבים עלייך בתור "אח" שלהם או בתור "אזרח" כמוהם הם רוצים שאתה תעוף מפה ושזאת תהיה פלסטין...הם פשוט לא מראים את זה ושלא תגידו שאני גזען או משהו זאת האמת העצובה ושאני אומר "ערבים" זה מתיחס לערבים בלבד לא ל"דרוזים או לבדואים" הם אנשים אמינים ומשרתים בצה"ל וכל הכבוד להם!

Real
10-11-06, 17:03
ובזה אתה טועה חבר,

ערביי ישראל לא רוצים שאנחנו נעוף מפה וזאת תיהי פלסטין,
בשביל פלסטין כול ערבי ישראלי הוא אויב,
והם בחיים לא יוותרו על ישראל כי פה יש להם זכויות,
יש להם ביטוח ועבודה מעל הראש,יש להם פה עסקים,
והם יודעים שאם פלסטין תבוא אז הכול ישלל מהם,
הם יחיו הם יחיו אבל כמו מצורעים,ואתזה כולם יודעים,

ובגלל זה הם מפחדים מליברמן כי מי אם לא בארץ הזאת מי צריך אותם,
אף אחד.

shahaflol
10-11-06, 17:08
אני מסכים פה ממש עם ליברמן, זה איום שאי אפשר להתעלם ממנו.
בעוד כמה עשרות שנים, הם יגיעו למצב שהם הרוב במגינה שלנו, ואז אתם יודעים מה זה אומר, נכון? ביטול כל המאפיינים היהודים שיש למדינה שלנו, הפיכת המדינה ממדינה יהודית למינימום מדינת כלל אזרחיה, והמקסימום הוא מדינה ערבית לכל דבר. בשני המקרים, לא תתקיים עוד מדינה ליהודים.

ליברמן צודק, אין לנו ברירה אלא להודות שהם שונים מאיתנו בשאיפותינו, ברצונותינו ובכלל בהכל.

Nimrod
10-11-06, 17:17
עומרי, אני יותר אהבתי את התוכנית של גנדי של חילופי השטחים, הם רוצים מאיתנו כל מיני שטחים של התנחלויות ?
במקום לפנות התחלויות ניתן להם את טייבה וגושים של יישובים ערביים, נקים מדינה פלסטינאית גדולה וניפתר מ60 אחוז מערביי ישראל, בקשר לאחרים ננסה לשכנע אותם לעזוב וגם אם לא נצלח 60 אחוז זה יפה.
טרנספר בלי לתת להם מדינה גדולה או להזיז אנשים מבתיהם זה בלתי אפשרי בעליל.

n0x
10-11-06, 17:33
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3326321,00.html
חחחחחחחחח תראו בסרטון פה, "קודם שאלמד את השפה...הוא לא יהודי בכלל"
ותראו תזה שמדבר חחחח, מה הוא חש יהודי?!

VoRteX
10-11-06, 17:43
אבל לגבי לעיף את כל הערבים מארץ כולל אלה שמשרתים בצבא ורואים את עצמם כיהודים זה לא פער. וזה גזענות.

פחחחחחחח איזו בדיחה! ערבי שמשרת בצה"ל כזה דבר לא שמעתי עוד!
יש דרוזים, בדואים אבל ערבים לא!

VoRteX
10-11-06, 17:44
עומרי, אני יותר אהבתי את התוכנית של גנדי של חילופי השטחים, הם רוצים מאיתנו כל מיני שטחים של התנחלויות ?
במקום לפנות התחלויות ניתן להם את טייבה וגושים של יישובים ערביים, נקים מדינה פלסטינאית גדולה וניפתר מ60 אחוז מערביי ישראל, בקשר לאחרים ננסה לשכנע אותם לעזוב וגם אם לא נצלח 60 אחוז זה יפה.
טרנספר בלי לתת להם מדינה גדולה או להזיז אנשים מבתיהם זה בלתי אפשרי בעליל.

יאלל'ה בואו!!! בואו נעשה מדינה פליסטנאית שנשלטת ע"י החמאס ממש ליד ישראל!!!
עוף עוף...

Night_Wolf
10-11-06, 17:45
ובזה אתה טועה חבר,

אף אחד.

אח שלי...איך אתה חושב המחבלים מגיעים לפה?מי מסיע אותם?יודע ליד הבית שלי (הישן) היה פיגוע פעם באולם קזינו כזה ...קיצור המשטרה רדפה אחרי נהג מונית שהסיע את המחבל..ערבי ישראלי מיפו נסע עד לשכם שמה והביא אותו לפה...למרות שאתה צודק בחלק מהדברים שאתה אומר אבל בגדול אחי ערבי זה ערבי!

n0x
10-11-06, 17:50
פחחחחחחח איזו בדיחה! ערבי שמשרת בצה"ל כזה דבר לא שמעתי עוד!
יש דרוזים, בדואים אבל ערבים לא!
חחח הכנסתי את כולם לאותו שק... התבלבתי לגבי הצה"ל

VoRteX
10-11-06, 17:51
חחח הכנסתי את כולם לאותו שק... התבלבתי לגבי הצה"ל

חפיף אחי! ערבי טוב = ערבי מת!! למשפט הזה יש הרבה משמעות

Bullet
10-11-06, 18:26
בסופו של דבר הערבים יתנקשו בליברמן כמו שהתנקשו בגנדי.

Dino Psaras
10-11-06, 18:27
בום!

OMRI-TURBO
10-11-06, 18:28

זה לא משנה מאיפה הם העיקר שהם יהודים והם ציונים.ליברמן יהודי ממוצא רוסי.

OMRI-TURBO
10-11-06, 18:32
ובזה אתה טועה חבר,

אף אחד.

REAL המחבלים המתאבדים מגיעים למטרות שלהם כאן ומקבלים מודיעין מערבים שגרים פה זה הוכח אין ספור פעמים והיו אין ספור הרשאות.אני לא אומר שכל הערבים אשמים בזה הרי ברור שזה לא נכון אבל אי אפשר לדעת אצל מי הפוטנציאל ,לפעמים זה אנשים שהכי לא היית חושב עליהן כמו סטודנטים באוניברסיטה או אנשים שבכלל אתה חושב שאין להן קשר לזה.
רק במלחמה האחרונה בלבנון היינו עדים לתופעה שמראה הכי הרבה על בגידה, בעוד שטילים פוגעים בצפון, היו מספר טילים שפגעו בבתים של ערבים, בשכונות ערביות, ומה אותם ערבים אמרו? נאסרלה הוא גיבור, לא מפריע לנו שהוא פגע בנו עם טילים כי הוא לא התכוון, אנחנו לא הולכים לגנות אותו.
ואחרי זה מי מפצה את הערבים האלה אם לא המדינה?

OMRI-TURBO
10-11-06, 18:33
אח שלי...איך אתה חושב המחבלים מגיעים לפה?מי מסיע אותם?יודע ליד הבית שלי (הישן) היה פיגוע פעם באולם קזינו כזה ...קיצור המשטרה רדפה אחרי נהג מונית שהסיע את המחבל..ערבי ישראלי מיפו נסע עד לשכם שמה והביא אותו לפה...למרות שאתה צודק בחלק מהדברים שאתה אומר אבל בגדול אחי ערבי זה ערבי!

נייטוולף, טוב לדעת שיש מפתחי גוף עם שכל בארץ.

Bullet
10-11-06, 18:43
נייטוולף, טוב לדעת שיש מפתחי גוף עם שכל בארץ.
רגע, אז אתה חשבת קודם שלמפתחי הגוף בארץ אין שכל? :huh:

Der Metzgermeister
10-11-06, 18:48
זה לא משנה מאיפה הם העיקר שהם יהודים והם ציונים.ליברמן יהודי ממוצא רוסי.

בדיוק.
היטלר היה אוסטרי למי ששכח.

OMRI-TURBO
10-11-06, 18:51
רגע, אז אתה חשבת קודם שלמפתחי הגוף בארץ אין שכל? :huh:

זה סוד שלרוב המפתחי גוף פה אין שום עניין במה שקורה בעולם חוץ מפיתוח גוף? או שתקועים בבועה של פיתוח גוף?
ניגרי ללא ספק הוא אחד מהיוצאי דופן.

Der Metzgermeister
10-11-06, 18:56
זה סוד שלרוב המפתחי גוף פה אין שום עניין במה שקורה בעולם חוץ מפיתוח גוף? או שתקועים בבועה של פיתוח גוף?
ניגרי ללא ספק הוא אחד מהיוצאי דופן.

גם אני, נשמה.

Ori-Silver
10-11-06, 18:59
1)בקשר לתוכנית דבר כזה בחיים לא יקרה זה יותר מידי קיצוני ואי אפשר ליישם את זה
2)אני חושב שהוא יכול להיות אחלה שר ביטחון אבל לא מעבר לזה אם הוא יהיה ראש ממשלה זה יהיה אסון הוא קיצוני בטירוף לדעתי צריך את ביבי בתור ראש ממשלה ואת ליברמן בתור שר ביטחון

Nimrod
10-11-06, 19:00
יאלל'ה בואו!!! בואו נעשה מדינה פליסטנאית שנשלטת ע"י החמאס ממש ליד ישראל!!!
עוף עוף...

גם לזה יש פתרונות :jockey:
וזה לא יותר קרוב ממה שהם קרובים היום.
חכה קריית שמונה עוד יחטפו מהצפון ואשקלון מהדרום, שלא נדבר על חיפה - ת"א.