PDA

צפה בגרסא המלאה : חח צריך עזרה בנוגע לבנץ' פרס

TzachimmortaL
27-09-07, 14:10
אהלן,
לא מזמן נרשמתי לחד"כ חדש פה באיזור והתחלתי לעבוד לפי תוכנית שחשבתי שתהיה טובה
ברוב התרגילים (המורכבים בעיקר) אני עושה פירמידת משקלים, ז"א נגיד קבעתי "היום אני מעלה במשקל הרמה" אז אני לוקח את המשקל החדש, ומוריד ממנו 10 קילו...
מתחיל סט ראשון איתו
סט שני מעלה קצת, סט שלישי מעלה עוד קצת ובאחרון את המשקל מטרה, ואללה עבד יפה בסקוואטים, בדדליפטים, מיליטרי פרס ואפילו כפיפת מרפקים, ככה אני מגיע לכשל רק בסט האחרון, ובקודמים לו אני לא מתאמץ יותר מדיי, אלא במידה סבבה ובאמת שככה יש התקדמות.
עכשיו, הכל נראה טוב ויפה, אבל רק בבנץ' אני תקוע!!!! חח הייתה לי עליה של 2.5 קילו כולה אחרי שבועיים, זה משגע אותי...
התחלתי עם 62.5 קילו, עליתי ל67.5, 70 ואז 72.5 ופה אני תקוע כבר כמה אימונים וזה משגע אותי חחח
למישהו יש טיפים בנוגע לבנץ' פרס?
(אם זה משנה אני עובד Abcx ואני שוקל להחליף את זה לab כי זה יותר מדיי ימים בשבוע הabc הזה... אהה ואני עובד עם הבנץ' פרס חודש ככה, לפני זה עשיתי עם דאמבלים)

ArschGesicht
27-09-07, 14:17
בנץ' פרס זה תרגיל מורכב
אני אישית בשביל לשפר את הבנץ' שלי התחלתי לעבוד על השרירי-עזר
למשל.. התחלתי לגוון בתרגילים של הטרייספס עד שהגעתי למשקל יפה (זה מה שהגביל אותי בכ"א)

TzachimmortaL
27-09-07, 14:19
דווקא הטרייספס אצלי סבבה, החזה עצמו דפוק כנראה P:

ArschGesicht
27-09-07, 14:20
שמע יכול להיות שסתם נתקעת, תנסה לגוון בחזרות וכו'
אם היית עושה 8 חזרות נסה לרדת ל-6 או משהו כזה

TzachimmortaL
27-09-07, 14:23
כה אני מגוון בקטע הזה
פעם זאת הייתה פירמידת חזרות, ובעקרון זה יצא גרוע אחושרמוטה ובוא אני אסביר לך למה
נגיד הייתי צריך להתחיל עם 10 חזרות, לרדת ל8, לרדת ל6 ולסגור עם 4 אז התחלתי ב10 חזרות עם הrm10 שלי, ויצא שנשארתי במשקל\ירדתי כדי לעשות 8, חחח אז ה4 חזרות נדפקו לגמרי ועשיתי משקל בתחת, כי עבדתי כמו טמבל חח כל סט לכשל (בכל תרגיל ולא משנה איזה) אז הייתי בהדרדרות
אז עכשיו אני עובד עם 6 חזרות ובהכל אני מתקדם. רק בבנץ' זה צולע

ArschGesicht
27-09-07, 14:27
חחחחחחח הקטע זה לא להגיע לכשל.. אתה עושה את הrm10 ואז מעלה משקל ועושה את הrm8 ואז מעלה משקל ומוריד לrm6 אבל אם הגעת לכשל דפקת את כל הפירמידה :p
תנסה שוב פעם פירמידה, פעם הייתי עושה פירמידה היה עובד עלי חזק עכשיו עברתי ל6 חזרות היה סביר וכנראה שעכשיו אני שוב פעם חוזר לפירמידות בבנץ'

TzachimmortaL
27-09-07, 14:32
חחח נו זה העניין אני עבדתי כמו טמבל
אם זה היה 4X6 או פירמידה או לא משנה מה, הגעתי להכל בכשל ויצא שרק הדרדרתי מסט לסט במשקל חח מבין ?
ואיך באמת כדאי לעבוד כדי שהשריר יקבל גירוי מקסימלי? כי אם זה לא כשל אז אני מרגיש שהעבודה קלה מדיי :laugh:

Danzig
27-09-07, 14:33
שמע חבוב, משקלים בחזה זה תקוע וזה לא חדש לאף אחד, אין מה לעשות
תנסה לגוון ביד אחורית + כתף קדמית, לדוגמא לחיצה באחיזה צרה עשתה פלאים לאנשים
בכל מקרה אין פה חדש

TzachimmortaL
27-09-07, 14:35
אחלה תודה
ושאלה שהיא קצת לא קשורה
איך הכי כדאי לעבוד בתרגיל ולתת גירוי מקסימלי?
כי מה שאני עושה עכשיו זה דווקא סבבה (שאני מתחיל 10 קילו פחות ממשקל המטרה החדש ומעלה מסט לסט עד שאני מגיע למשקל המקסימלי שבדר"כ אני מגיע איתו לכשל) אבל אני לא בטוח שככה אני נותן גירוי מקסימלי...

Danzig
27-09-07, 14:37
אני יגיד לך בתאכלס, אני לא אוהב את כל הקטע של הפירמידות
אני עושה חימום עם קצת יותר מחצי מהמשקל, מעלה ל 90% ואז ל100% בדרך כלל של Rm6, ואז עוד 2-3 סטים עבודה איתו, תנסה כל מיני דרכים תגיע למה שאתה הכי מרגיש טוב.

TzachimmortaL
27-09-07, 14:44
זהו אני מרגיש ממש טוב עם זה שנגיד יש לי 4 סטים אז אני מתחיל עם משקל יחסית קל ועולה איתו למשקל החדש (שהוא המקסימלי) רק אני לא יודע אם זה גירוי אופטימלי...

Danzig
27-09-07, 14:48
מזה גירוי אופימלי?
לא הייתי מתעסק בקקות במקומך, כל עוד אתה מרגיש כמו שצריך, תחת עבודה נכונה, אין שום צורך להתעסק בקקות

TzachimmortaL
27-09-07, 15:11
כן אבל העניין הוא שאני לא יודע מה זה עבודה נכונה
כי עד עכשיו כמו טמבל הקשבתי למאמנים והגעתי לכשל כל סט ויצאתי סחוט מכל אימון
אז עכשיו יוצא יוצא הרבה פחות עייף אבל מצד שני מעלה משקלים חח אז אני לא יודע כבר

Bullet
27-09-07, 15:12
תתחיל ממשקל מקסימלי ואז תרד. אחרי 2 אימונים תעלה משקל.

TzachimmortaL
27-09-07, 15:14
כשאתה אומר משקל מקסימלי אתה מתכוון להגעה לכשל? כי זה יכול לדפוק את האימון אם אני מתחיל ישר מכשל

Danzig
27-09-07, 15:41
תתחיל ממשקל מקסימלי ואז תרד. אחרי 2 אימונים תעלה משקל.

למה ולמה?

ובקשר לשאלה שלך, תעשה חימום תתחיל אחרי זה מהמשקל של הכשל, לא ידפוק כלום.

TzachimmortaL
27-09-07, 15:49
אחי אם אני מתחיל מהמשקל של הכשל אז כל התרגיל יוצא שאני עושה משקלים גרועים
נגיד מתחיל מ72.5 ומגיע לכשל, אז אני מוריד 5 מכל צד ל2 סטים ובטח בסוף שוב אני אוריד
בשיטה השניה (שאני משתמש בה) זה יוצא לי יותר טוב, אני מתחיל מה10 קילו פחות, ומסיים עם משקל חדש... אז נכון שאני לא הכי מתאמץ בשני הסטים הראשונים, אבל בשלישי וברביעי אני מת חח

Danzig
27-09-07, 15:53
אני יגיד לך לדוגמא מה התכוונתי: (למשל משקל כשל 70)
40-50 קילו חימום
65 קילו סט ראשון עבודה
70 קילו שאר הסטים

לא ידפוק לך כלום תאמיני לי

TzachimmortaL
27-09-07, 16:00
חחח אבל אם אני מגיע עם 70 לכשל, סט הבא אני לא אחזיק את אותו מספר חזרות עם המשקל הזה... מבין?

Danzig
27-09-07, 16:02
עם מספיק מנוחה אין סיבה שלא..

TzachimmortaL
27-09-07, 16:04
אבל אם אני אקח 5 דק' מסט לסט זה לא יפגום באיכות האימון? כי ככה משום מה אני לא אצא עייף מהמכון (וזה מבאס חח)

Danzig
27-09-07, 16:05
אין צורך להגזים ב5 דקות, אני לוקח בין הסטים איזה 2 דקות מנוחה, ואין מה לעשות בעבודה כבדה עם מספר חזרות קטן צריך לקחת יותר מנוחה ככה זה.

TzachimmortaL
27-09-07, 16:06
זהו אבל קשה לי להאמין שאחרי 2 דק' אני אוכל להפגיז עם המשקל החדש עוד סט או שניים לאותו מספר חזרות

Danzig
27-09-07, 16:07
משקל חדש?
מקסימום ירד לך חזרה או שתיים לקראת הסוף, אם יש ספוטר יש גם חזרות שליליות שזה אחלה.

TzachimmortaL
27-09-07, 16:10
אחלה אחי תודה :)

Danzig
27-09-07, 16:13
בכיף

tomerA
27-09-07, 16:28
תנסה כמה אימונים לא להגיע לכשל.

Bullet
27-09-07, 16:53
למה ולמה?

ובקשר לשאלה שלך, תעשה חימום תתחיל אחרי זה מהמשקל של הכשל, לא ידפוק כלום.מה ההגיון להתחיל ממשקל קל ולעלות במשקל במהלך האימון אם הוא רוצה לשפר משקל עבודה מקסימלי? הוא צריך להתחיל כשהוא רענן ולא אחרי סטים של עבודה במשקל נמוך יותר.

להגיע לכשל בסט ראשון זה לא רעיון טוב

כשאתה אומר משקל מקסימלי אתה מתכוון להגעה לכשל? כי זה יכול לדפוק את האימון אם אני מתחיל ישר מכשללא. אני מתכוון למשקל המקסימלי שאתה עובד איתו באימון

Danzig
27-09-07, 16:55
מה ההגיון להתחיל ממשקל קל ולעלות במשקל במהלך האימון אם הוא רוצה לשפר משקל עבודה מקסימלי? הוא צריך להתחיל כשהוא רענן ולא אחרי סטים של עבודה במשקל נמוך יותר.

לא. אני מתכוון למשקל המקסימלי שאתה עובד איתו באימון

לא אמרתי לו לעשות את זה אחרי כמה סטים, כולה אחרי חימום ועוד סט עם עבודה קצת יותר קלה, שגם אמרתי שהוא יכול להתחיל ישר עם משקל מקסימלי.

Bullet
27-09-07, 16:57
לא אמרתי לו לעשות את זה אחרי כמה סטים, כולה אחרי חימום ועוד סט עם עבודה קצת יותר קלה, שגם אמרתי שהוא יכול להתחיל ישר עם משקל מקסימלי.אני שמח שהגענו להבנה

Tal67
27-09-07, 16:57
לא הבנתי למה אכפת לכם מהמשקל??

TzachimmortaL
27-09-07, 17:35
מה ההגיון להתחיל ממשקל קל ולעלות במשקל במהלך האימון אם הוא רוצה לשפר משקל עבודה מקסימלי? הוא צריך להתחיל כשהוא רענן ולא אחרי סטים של עבודה במשקל נמוך יותר.

לא. אני מתכוון למשקל המקסימלי שאתה עובד איתו באימון
חח המשקל המקסימלי שאני עובד איתו באימון הוא המשקל שאני מגיע איתו לכשל...
אז מה לעשות תכלס?
חחח נניח ו70 זה המשקל שאני מגיע איתו לכשל (סתם לדוגמא...)
אז אני אתחיל עם 70 ישר ואגיע לכשל בחזרה האחרונה (שישית לדוגמא) ואז סט הבא אני אוריד ל65, שגם שם יהיה לי קשה בגלל הסט הראשון, וככה יוצא מצב שאני מדרדר מסט לסט...
מה עושים במצב כזה?

r0y
27-09-07, 18:30
הוא לא התכוון ככה
תראה מה הם התכוונו:
סט ראשון חימום נגיד 60% מהמשקל
סט שני עבודה 67.5 קילו 6 חזרות (או המשקל הכי הרבה שאתה עושה איתו 6 חזרות בלי כשל)
סט שלישי עבודה אותו דבר כמו השני
סט רביעי ואחרון 65 קילו גם 6 חזרות ואתה אמור לסיים את זה...בלי להגיע לכשל

2 אימונים אחרי אז המשקל של הסט האחרון יהיה 67.5 והסטים השני והשלישי יהיו 70 קילו
הבנת?

Bullet
27-09-07, 18:31
חח המשקל המקסימלי שאני עובד איתו באימון הוא המשקל שאני מגיע איתו לכשל...
אז מה לעשות תכלס?
חחח נניח ו70 זה המשקל שאני מגיע איתו לכשל (סתם לדוגמא...)
אז אני אתחיל עם 70 ישר ואגיע לכשל בחזרה האחרונה (שישית לדוגמא) ואז סט הבא אני אוריד ל65, שגם שם יהיה לי קשה בגלל הסט הראשון, וככה יוצא מצב שאני מדרדר מסט לסט...
מה עושים במצב כזה?
אז אל תגיע לכשל.

TzachimmortaL
27-09-07, 18:35
הוא לא התכוון ככה
תראה מה הם התכוונו:
סט ראשון חימום נגיד 60% מהמשקל
סט שני עבודה 67.5 קילו 6 חזרות (או המשקל הכי הרבה שאתה עושה איתו 6 חזרות בלי כשל)
סט שלישי עבודה אותו דבר כמו השני
סט רביעי ואחרון 65 קילו גם 6 חזרות ואתה אמור לסיים את זה...בלי להגיע לכשל

2 אימונים אחרי אז המשקל של הסט האחרון יהיה 67.5 והסטים השני והשלישי יהיו 70 קילו
הבנת?
אהה אחלה
אז פשוט לקחת את המשקל של הכשל ולהוריד אותו קצת ולדחוף אותו בסט השני והשלישי
וכל שני אימונים להעלות קצת... מעולה, תודה :wiggle:

ThaiB0X
27-09-07, 23:53
תתחיל פריודיזציה, its always workin' :)

r0y
28-09-07, 11:17
תתחיל פריודיזציה, its always workin' :)

פריודיזציה??על מה אתה מדבר?חח

tomerA