PDA

צפה בגרסא המלאה : סיגריות

דור לוין
10-11-06, 21:49
מישהו פה מעשן ?
למה?
כמה?
והאם זה משפיע לו על האימונים ?

igorek
10-11-06, 21:52
אני מעשן 4 שנים
לא יודע למה
קצת פחות מחצי קופסא ביום
לא ממש

עשיתי לאחרונה הפסקה של שבוע, בקרוב אני אפסיק לגמרי

ran_z
10-11-06, 21:52
בגדול אני מעשן, לא נגעתי בסיגריה כבר 3 שבועות ממתי שהיה לי דלקת ריאות, אבל בכל אופן בשנתיים האחרונות דיללתי המון בכמות הסיגריות עד כדי אפילו סיגריה שניים ביום,

לא השפיע לי מעולם על האימונים,
אבל אפשר להגיד ההפך, האימונים השפיעו לי על הסיגריות, זה גורם לי לרצות לעשן הרבה פחות.

HHHEELLBBOOYY
10-11-06, 22:07
אני מעשן, ביציאות ככה עם כוס קולה, אחרי אוכל בסבבה,
לא תראו אותי סתם עומד ברחוב מוציא סיגירה

Psychopath
10-11-06, 22:11
עישנתי בעבר במשך חצי שנה נרגילה כמעט כל יום שניי ראשים (בים שעה לשעה וחצי של עעישון רצוף)
לא השפיע לי יותר מדי על הכושר, לא שהרגשתי כי אז לא התאמנתי והברזתי מריצות...
בכל אופן זה לא ממכר, זה לא מיכר אותי בגרוש ואני יכול להגיד לכם בלב שלם במשך 3 חודשים עישנתי אולי 4 שאכטות...
אני לא חושב שזה משפיע יותר מדי מהניסיון שלי .. יש לי חבר שמפרק מלא סיגריות כל יום מכל הסוגים ומעשםן נרגילה וגם שואף גזים שונים והוא מזיין אותי בריצות של הביצפר.. נו מה לעשות.

ran_z
10-11-06, 22:12

חחחחח כוס קולה קפואה עם במבה ואחרי זה סיגריה, זה חצי אורגזמה אחי!

דור לוין
10-11-06, 22:12

כמוני .. ככה ביציאות עם חברים בכיף שלי

Ori-Silver
10-11-06, 22:13
אני מעשן 4 שנים
לא יודע למה
קצת פחות מחצי קופסא ביום
לא ממש

עשיתי לאחרונה הפסקה של שבוע, בקרוב אני אפסיק לגמרי
אתה משלה את העצמך חבר שלי כל שבוע מספר לי על ההפסקות שלו ושעוד מאט הוא יפסיק וכלום הוא עדיין מעשן כמו גדול

Nareznoy
10-11-06, 22:19
אתה כבר מכור איגור, אמרת שתפסיק כבר לפני שבוע ולפני חודש..

igorek
10-11-06, 22:21
אתה כבר מכור איגור, אמרת שתפסיק כבר לפני שבוע ולפני חודש..
נו ולפני שבוע הפסקתי... לשבוע, עד הטיול השנתי.
עכשיו בעיקרון נשארה לי חצי קופסא.
אחרי שאני אגמור אותה אני אעשן רק ביציאות.

HHHEELLBBOOYY
10-11-06, 22:34
חחחחח כוס קולה קפואה עם במבה ואחרי זה סיגריה, זה חצי אורגזמה אחי!

חח קלטת תראש שליי

לאפה פרגית, קולה חצי ליטר קרה.. ואחרי זה סיגריה.. זה כבר יותר לעניין

trhetrhe
11-11-06, 01:24
וואלה עכשיו סיימתי לקרוא ספר על עישון וסמים........

The Rock
11-11-06, 01:44
כשעישנתי הייתי מעשן אולי 10 ביום ואולי חפיסה שלמה ביום שישי,כי יוצאים וכל זה...
כרגע אני הרבה זמן כבר בלי סיגריות אולי 4 חודש...
ואני אומר לך אני מרגיש בן אדם אחר אתה ערני יותר חושב מהר יותר...נושם טוב יותר...התחלתי לעשות קצת אירובי אני מרגיש שממש הסיבולת שלי מתחזקת...לא שזה הפריע לי גם כל כך עשיתי ריצת 2000 ב 8:56 דקות...אבל אתה מרגיש באמת השפעה חיובית על ההגוף שלך...
ועכשיו במקום להוציא כסף על סיגריות אני מוציא כסף על דלק...

שורה תחתונה אח שלי עצה שלי מכל הלב באמת סיגריות זה רק יהרוס לך תחיים אולי לא בגיל כזה של 17-20 אבל אחר כך אתה תיראה מזה...וזה ממש לא מומלץ כאחד שמעשן שנתיים פלוס!

m0she
11-11-06, 01:47
אני מעשן , עכשיו מפסיק האמת. בכל אופן זה לא ממש השפיע עליי , לא בצורה מורגשת בכל אופן. כמובן שלעישון יש אפקטים שליליים אבל זה תלוי בכמויות בעיקר לפי דעתי.

TZAHI10
11-11-06, 07:45
פשש יש פה הרבה מעשנים!!! בפורום ספורט... אתם ממש מהווים דוגמא לכל המתאמנים המתחילים פה חח סתם :wiggle:

אני לא מעשן אני שונא סיגריות שונא את הריח זה ממש מגעיל. בדרך כלל לא מתחיל גם עם בחורות שמעשנות זה ריח נוראי מהפה ומהגוף וזה הרגל נורא.
בגיל 16 לקחתי כמה שאכטות רק כדי לראות איך זה, וזה לא עשה לי כלום ואז חשבתי שאם זה לא כלכך כיף למה לי להתמכר לזה למשך כל חיי?
הבנתי שפשוט אין לי שום סיבה הגיונית להתחיל לעשן.
שירתתי בבסיס שהוא מלא באזרחים עובדי צה'ל, כולם שם בסביבות גיל 40 וכולם מעשנים באופן קבוע לפחות קופסא אחת ביום אם לא יותר. כל היום רק מעשנים בכל מקום הייתי רואה מלא עשן סביב כולם וזה היה מגעיל. כל אחד מהם הזהיר אותי לא לעשן שזה התמכרות לכל החיים ושאיאפשר להפסיק.
וראיתי איך שהם מתנהגים, כמה שהם עצבניים אם אין להם סיגריה בפה, מישהו שרק חצי שעה - שעה לא עישן כי נגמרו לו הסיגריות הוא עצבני כמו לא יודע מה כאילו זה סמים ומנסה לשכנע את כולם לקנות לו סיגריות.. וזה היה עוד בן אדם מבוגר המנהל של האפסנאות

דור לוין
11-11-06, 07:46
ת'אמת בגדול אני מעשן שנה וחצי ... התחלתי מסיגריה פה סיגריה שם הייתי לוקח מחברים שהיינו יוצאים תמיד..בחופש הגדול האחרון התחלתי לקנות קופסאות... היינו יוצאים מלא אז כל פעם הייתי מעשן, לא היה מצב שסתם הייתי לבד בבית ועישנתי או שעישנתי לבד ככה סתם.. רק עם חברים.
בסוף החופש כבר הרגשתי שזה קצת מפריע לי לאימונים אז הפסקתי עם הסיגריות לאיזה חודשיים ואז כבר יש בצפר אז לא היה לי זמן גם לעשן אז רק בסופי שבוע עם חברים... ובנתיים לא עישנתי חודש כי אני חולה כבר פעמיים החודש וגם לא ממש התאמנתי ...

מסקנה .. חח הכל עניין של כמויות ... :)

ד"א בגלל המכון לא הייתי מעשן נרגילה עם חברים כל החטיבה!!! ממש לא נגעתי בכלוםםם! וניסיתי סיגריה לפני שניסיתי נרגילה .. מוזר הא חח

Der Metzgermeister
11-11-06, 08:12
אני הכי צדיק פה נראה לי
סיגריות לא עישנתי, וגם נרגילה לא. אף פעם.
אני לא רואה היגיון בלעשן משהו, הרעיון של זה אפילו דיי חולני.
לשרוף משהו ולנשום אותו.

Yoshi-Moto
11-11-06, 08:20
וואלה עכשיו סיימתי לקרוא ספר על עישון וסמים........
לספר הזהז קוראים במקרה מכור?

TZAHI10
11-11-06, 08:21
אני הכי צדיק פה נראה לי
לשרוף משהו ולנשום אותו.

אתה באמת מציג דרך שונה אבל עובדתית ביותר להסתכל על זה.. מי שהמציא את זה כנראה היה חולה :)

Yoshi-Moto
11-11-06, 08:24
אני הכי צדיק פה נראה לי
לשרוף משהו ולנשום אותו.
גם אני :)
כל הכבוד לך!

PcGunMan
11-11-06, 09:43
בחיים שלי לא נגעתי בסיגירה ואני גם לא יגע סתם לא בריא ואני לא מבין מה אנשים אוהבים את זה

VoRteX
11-11-06, 09:49
פעם אחת עישנתי סיגריה לראות ממה כל-כך מתלהבים
וכלום
לא הרגשתי כלום
חוץ מריח מסריח

Goldberg
11-11-06, 09:57
לא מעשן ולא עישנתי כלום-לא סיגריות לא נרגילה כלום
מספיק לי רק לראות את אבא שלי מעשן שהוא רק בן 40 ועוד חולה אסטמה בקושי מסוגל לעלות כמה מדרגות בלי להשתעל ולהחנק
אגב גם אני חולה אסטמה אז אין סיכוי בחיים שאני נוגע בזבל הזה

Daniel-Barak
11-11-06, 10:37
מה משה, אתה מעשן?!?!?!?!?!?!?!? ממתי, למה,כמה, איך נגררת!? אחלה סקופ!

ואני מאמצע כיתה ח' עד אמצע החופש הגדול שבין כיתה ט' ל-י', בקיצור שנה וחצי, עישנתי... הייתי דפוק, נגררתי חח
אבל מאז לא מעשן בכלל...

נ.ב
מה שמצחיק זה שיש כאלו שמעשנים נרגילה אבל לא סיגריות, כאילו זה עדיף O_o

Dr. Muscle
11-11-06, 10:40
אני מעשן. 7 וחצי שנים כבר. מה לעשות לכל אחד יש את השטויות שלו.

Nimrod
11-11-06, 10:43
אני מעשן , עכשיו מפסיק האמת. בכל אופן זה לא ממש השפיע עליי , לא בצורה מורגשת בכל אופן. כמובן שלעישון יש אפקטים שליליים אבל זה תלוי בכמויות בעיקר לפי דעתי.

לך תקרא מחקרים \ תשאל מרצים.
אתה לא צריך אותנו בשביל להבין שזה ממה שיותר רע ממה שאתה חושב והכמות קטנה גם מזיקה.
אתה חייב להפסיק, בלי קשר שאני בבית של מעשנים שהפסיקו, אם אתה מעשן מכור הרבה שנים, גם 3 שנים אחרי שהפסקת לעשן אתה לא חי כמו בן אדם שלא עישן לעולם, ההרגשה הגופנית הרבה יותר טובה, אתה לא משתעל וחי יותר טוב, אבל מבחינה פסיכולוגית חצי יום אתה חושב על סיגריה. לך באוניברסיטה למרצים של פסיכולוגיה.

Yoshi-Moto
11-11-06, 13:10
מה משה, אתה מעשן?!?!?!?!?!?!?!? ממתי, למה,כמה, איך נגררת!? אחלה סקופ!

ואני מאמצע כיתה ח' עד אמצע החופש הגדול שבין כיתה ט' ל-י', בקיצור שנה וחצי, עישנתי... הייתי דפוק, נגררתי חח
אבל מאז לא מעשן בכלל...

נ.ב
מה שמצחיק זה שיש כאלו שמעשנים נרגילה אבל לא סיגריות, כאילו זה עדיף O_o

כן אבל סיגריה אם הם מתחילים הם יעשו את זה תמיד ונרגילה זה רק בסופי שבוע עם חברים וזה לא נגיש כל השבוע בגלל זה הם מן מוציאים את הנרגילה כדבר טוב שאי אשר להתמכר אליו זה זה לא נגיש.בתכלס זה סתם שטויות יש לי 2 חברים שכללל יציאה מתים אבל מתים לנרגילההם יוצאים רק בשביל זה ואומרים לי אל תדאגלא יוצאים רק כדי לעשן(כל פעם שהם מעשנים אני יושב בצד) אבל גם לפני שהם מעשנים הם כל הזמן מדברים על זה.
קיצר גם לנרגילה אפשר להתמכר

Nareznoy
11-11-06, 13:13
אבל בנרגילה אין זפת ויש פחות ניקוטין מבסיגריה..

NIRAN
11-11-06, 14:12
לא מעשן לא עישן ולא יעשן.

Night_Wolf
11-11-06, 16:51
אנשים...וואלה אתם פה כל היום מתעסקים פה אם תזונה,פיתוח גוף,תוספי מזון,עליה במסה וחיטובים וכל מה שקשור לבודיבילדינג איך אתם מרשים לעצמכם לעשן?וואלה זה סתם חרטא אני לא אומר לכם כי אני נגד זה..אני אומר לכם את זה כי פעם הייתי מפרק סיגריות כמו חול שלא לדבר על עישון נרגילה שזה דבר פי 6 יותר גרוע וכל אלה שעכשיו יגידו לי שסיגריה פחות גרוע מנרגילה יש לכם טעות עצבנית!

שלא לדבר על זה שעישון דופק והורס את האימונים..:disgust:
מקוה שכולכם תפסיקו ותהיו בריאים

juk89
11-11-06, 20:44
אני מעשן כבר שנתיים בערך וגם נרגילה וגם שותה לפחות פעמיים בחודש....

trhetrhe
11-11-06, 23:17
לספר הזהז קוראים במקרה מכור?

מסטול קוראים לספר!

Yoshi-Moto
12-11-06, 15:25
מסטול קוראים לספר!
חחח גם את זה קראתי!! צירוף מקרים חחח
התכוונתי לשאול אותך אם קוראים לו מסטול ובלי כוונה אמרתי מכור..(שזה עוד ספר שקראתי)
קיצר קראתי גם מסטול אחלה ספר!!!