PDA

צפה בגרסא המלאה : עונש על שימוש בלתי חוקי בנשק

Kachok
28-09-07, 14:44
למי שבצבא פה , ובמיוחד אנטון אאל"ט שבמצ"ח....מה יכול להיות העונש לחייל טירון שיצא עם חבר שלו,שמשרת ביחידה קרבית,לירות בבקבוקים בשטח מדברי מחוץ לעיר אבל נתפס?

ran_z
28-09-07, 15:02
מחבוש

Ilan-V
28-09-07, 15:07
מחבוש

רק בוא לאימון אחי :)

Tal67
28-09-07, 15:09
בטח מאסר ומורידים לו את כל הדרגות.

ran_z
28-09-07, 15:09
איפה אחי, אולי מחר.

ran_z
28-09-07, 15:10
בטח מאסר ומורידים לו את כל הדרגות.

איזה דרגות יש לחייל טירון ?

Kachok
28-09-07, 15:16
בלאט
אתם אומרים אין מצב למעצר פתוח אחרי דבר כזה?

ThaiB0X
28-09-07, 15:16
כלא ופתיחת תיק פלילי במשטרה מן הסתם

עריכה: אבל כלא זה כיף אל תדאג, אתה יכול להתאמן שם OLD SCHOOL

http://www.rockybalboaassets.com/RBB/pictures/DF-02433_wtm.jpg

בהספקות עם החבר'ה:

http://www.excelstrength.com/images/sm_bc_tireflip.jpg

Moshe
28-09-07, 15:20
לא חושב שיהיה תיק פלילי אבל יהיה מחבוש להרבה זמן ואחרי זה תקבל דפוק

Kachok
28-09-07, 15:21
לא חושב שיהיה תיק פלילי אבל יהיה מחבוש להרבה זמן ואחרי זה תקבל דפוק

שטויות,במיוחד בהתחשב בזה שהנשק היה של הבחור השני,אני לא חושב שאני אקבל יותר מ 14 או 21 בכלא

VoRteX
28-09-07, 15:23

אז יהיה עיכוב בעליה בדרגה...

ran_z
28-09-07, 15:40
מה דניייי זה היית אתה? אתה מדבר על עצמך?

טוב אז ראשית בוא אני ארגיע אותך ואגיד לך שזה תלוי מאוד במי ישפוט אותך.
בגדול ככל שלשופט דרגה יותר גבוהה ככה העונש יותר חמור בדר"כ, הם פחות רחמנים ולא אוהבים שטויות מהסוג הזה, ישר זורקים לכלא.

למה עכשיו אני אומר שזה תלוי במי ישפוט אותך, כי לכל בנאדם יש את מידת הרחמנות שלו ואת העונשים המעודפים עליו.
לדוגמה שהגעתי לסדיר היה לנו מפקד בסיס רשע מאוד שאהב מאוד מאוד מאוד לשפוט אנשים למחבוש על ממש שטויות.
אחרי איזה שנתיים ששירתי שם התחלף מפקד בסיס חדש שדווקא הוא אהב מאוד לתת ריתוקים ומחבוש לא היה דבר שהוא נותן בקלות בכלל.

ככה שלמעשה בקשר למשפט שלך כל האפשרויות פתוחות.

לדעתי אתה תקבל 21 מחבוש ע"ת או 14 יום מחבוש + 7 ע"ת, לדעתי האפשרות הראשונה יותר סבירה אבל שוב זה תלוי בשופט.

דבר שמאוד בעייתי אצלך כרגע זה עם תקבל מחבוש או מעצר למעל 5 יום, כי במידה וכן תצטרך לעבור טירונות מהתחלה שוב פעם.

ran_z
28-09-07, 15:44
אז יהיה עיכוב בעליה בדרגה...

דרגות זה דבר שלא מעניין ג'ובניק, ג'ובניק מעניין אותו מתי הוא משתחרר ומיצידו שישתחרר בדרגת טוראי. אני לא הלכתי בכלל עם דרגות עד שקיבלתי סמ"ר. כלומר תחשוב שגם בתקופות שהייתי פזמ"ניק שנתיים וחצי בצבא וגם יותר הייתי הולך בלי דרגות יענתו אנשים מסתכלים עלי יכולים לחשוב גם שאני איזה צעיר חודשיים בצבא. הדברים האלה ממש לא מעניינים אותנו אלה רק התאריך שחרור.

Kachok
28-09-07, 15:54
פאק...........טירונות מחדש....איזה באאסה:(

ran_z
28-09-07, 16:00
איפה הלכתם לירות? ועם זה היה במקום שומם איך תפסו אותכם? מה באה שוטר צבאי רכוב על גמל חחחח

Kachok
28-09-07, 16:01
איפה הלכתם לירות? ועם זה היה במקום שומם איך תפסו אותכם? מה באה שוטר צבאי רכוב על גמל חחחח

סתם אחי זה היה בשטח מדברי מחוץ לנחל עשן אבל M16 בנזונה עושה הרבה רעש וכנראה מישהו בשכונה שמע ודיווח וכשבאנו לצאת מהשטח קפצו עלינו 5 ניידות משטרה אחי

ran_z
28-09-07, 16:06
וואה איזה לא נעים, מה המשטרה אמרה לך שהיא תעשה? היא לקחה את הפרטים שלך ואמרה שהטיפול יועבר למפקד הבקו"ם? (לשם אתה שייך עדין) , למצ"ח ? לאן?.
תאמין לי שאם הם היו בסדר היו משחררים אותכם בלי הרבה בלאגן, אבל עיצבנתם אותם באו חמש ניידות הם אמרו על זה נזיין אותם בטח.

Kachok
28-09-07, 16:09
וואה איזה לא נעים, מה המשטרה אמרה לך שהיא תעשה? היא לקחה את הפרטים שלך ואמרה שהטיפול יועבר למפקד הבקו"ם? (לשם אתה שייך עדין) , למצ"ח ? לאן?.
תאמין לי שאם הם היו בסדר היו משחררים אותכם בלי הרבה בלאגן, אבל עיצבנתם אותם באו חמש ניידות הם אמרו על זה נזיין אותם בטח.

כלום,עצרו אותנו עם אזיקים והכל אחי , הביאו לתחנת המשטרה , משם אספו אותנו מצ"ח והביאו אותנו ליחידת מצ"ח במחנה נתן,עשו לנו חקירות ובסוף בילינו שם במעצר לילה והיום בבוקר שיחררו אותנו
המפקדים שלנו כבר יודעים על מה שקרה אז אני מניח שנישפט כל אחד ביחידה שלו , כלומר אני בבט"ר שלי

VoRteX
28-09-07, 16:13
בונ'ה Kachok, חשבתי יש לך קצת שכל...

Bullet
28-09-07, 16:14
כשאמרת לי שחבר שלך לוקח אותך למטווח, חשבתי שזה למטווח אמיתי ותקני דרך קשרים, מה אתה גנוב ללכת במדבר לירות בבקבוקים?! ועוד עם אמ16?!?!

ran_z
28-09-07, 16:25
פששש לקחו הכל בחומרה, טוב הם לא אוהבים בצבא משחקים בנשק, עם מפקד מחנה 80 הוא זה שישפוט אותך זה לא יהיה טוב, הוא צריך להיות בדרגת אל"מ אני חושב, והוא רשאי להכניס אותך לכלא עד 72 יום.
טיפ ממני:
לאחר הגזר דין אתה רשאי מיד להגיש ערער על ההחלטה לא משנה מה היא, במידה ותקבל מחבוש ישר תגיש ערער, אתה רושם את זה במכתב (כמובן במכתב תתנצל ותביע חרטה עמוקה ואתה חייל חדש ולא מכיר את כל החוקים והתפתת ובלה בלה בלה).
את הערער מקבל המפקד של זה ששפט אותך ובוחן אותו ומחליט, ומנסיון אני יכול להגיד לך שזה עוזר ובהרבה מקרים המחבוש קוצר משמעותית ואפילו הומר למחבוש ע"ת.

ThaiB0X
28-09-07, 16:26
קאצ'וק למ"מ שלך קוראים נעמה במקרה ?

Kachok
28-09-07, 16:46
קאצ'וק למ"מ שלך קוראים נעמה במקרה ?
ת'אמת אין לי מושג איך קוראים למ"מ שלי

Berk0
28-09-07, 17:53
תתכונן לשבת הרבה, אתה יכול לקבל 72 יום בפנים, ואז לעוף קיבימיט לאיזה תפקיד של עובדי רס''ר או בכל ללעוף מהצבא, הכול תלוי במפקד שישפוט אותך, בכול מקרה זה ממש לא דבר קל, תהיה חזק, ופעם הבאה אל תעשה כאלה שטיות, במזל לא פגעתם במישהו, לך תדע איזה חכם היה מחליט לעשות טיול שדה איפה שיריתם, והטווח של m16 זה משהו כמו 1.5 קילומטר, בכיף יכולתם לפגוע במישהו.

ran_z
28-09-07, 18:13
אל תדאג דני יהיה בסדר.
עכשיו אתה שעד לפני שבועיים היית אזרח בטח מתחיל להבין למה הצבא זה כל הזין.
כך אני מקדיש לך ת'שיר הזה לשיפור מצב הרוח חחח'
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1082154

P-a-n-1-c
28-09-07, 18:13
לפחות היית טוב במטווח?

Ilan-V
28-09-07, 18:17
אל תדאג דני יהיה בסדר.
עכשיו אתה שעד לפני שבועיים היית אזרח בטח מתחיל להבין למה הצבא זה כל הזין.
כך אני מקדיש לך ת'שיר הזה לשיפור מצב הרוח חחח'
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1082154

אין כמו רן!!!! תמיד עוזר

Bullet
28-09-07, 18:19
קיצר... אל תדאג. אני, רן, איליה מאיר ואילן נדאג להביא לך טונה, קוטג' וחזה עוף לתא שלך :(

... ביצים לא צריך-יהיו לך כבר מספיק ביצים בפה :flowers:

ran_z
28-09-07, 18:22
חחחחחחחחחחחחחח'

Ilan-V
28-09-07, 18:25
קיצר... אל תדאג. אני, רן, איליה מאיר ואילן נדאג להביא לך טונה, קוטג' וחזה עוף לתא שלך :(

... ביצים לא צריך-יהיו לך כבר מספיק ביצים בפה :flowers:

חחחחחחחחחח איזה יעקב

Shady's_Soldier
28-09-07, 18:37
חחחחחחחחחחחחחחחחח Xd

Kachok
28-09-07, 18:41
אוי עד מתי?

ran_z
28-09-07, 18:42
אוי עד מתי?

כולל הדפוק או לא :):):):)'

Kachok
28-09-07, 18:43
כולל הדפוק או לא :):):):)'

דפוק לא יהיה,כי אני בחצי שנת השירות הראשונה שלי

ran_z
28-09-07, 18:45
פעם ראשונה שאני שומע את מה שאתה אומר.

Kachok
28-09-07, 18:46
פעם ראשונה שאני שומע את מה שאתה אומר.

דפוק בחצי השנה הראשונה שלך בצבא לא נחשב , זה ידוע

Antonator1
28-09-07, 18:48
המפקד אביאל!

כההההההההההההההההההההההההההה!!!

Moshe
28-09-07, 18:51
דפוק בחצי השנה הראשונה שלך בצבא לא נחשב , זה ידוע
זה לא נכון , דפוק נחשב ואם עשית קד"צ ולא עברו 3 חודשים שאתה בתפקיד מאז הקד"צ אז גם הקד"צ יורד.
אם קראתם לפני איזה שבוע היה בידיעות אחרונות איזה 20 חיילים(מפקדים) נתפסו שותים אלכוהול קיצר חבר שלי אחד מהם , קיבל 14 מחבוש + דפוק של 3 חודש ו 14 יום בגלל הקד"צ.

Kachok
28-09-07, 18:52
המפקד אביאל!

כההההההההההההההההההההההההההה!!!

אנטון אתה במצ"ח לא? יאללה ספר מה יהיה איתי

TheGift
28-09-07, 18:55
תגידו, מה אתם עושים צחוק? נראה לך כלא על תנאי?! על עבירה כזו מקבלים כלא אוטומטית בצבא.

יש מקומות בצבא שעל סירוב להתגלח מקבלים 28 יום מחבוש, אז על מה שאתה וחבר שלך עשיתם.. אוי ואבוי. אבל אם זה היה תלוי בי, היית מקבל צל'ש - צריך להיות מאד אמיץ (וגם טיפש למען האמת) כדי לעשות דבר כזה. אבל מכיוון שמדובר בעבירה חמורה ביותר בצבא אז הייתי מהמר שתקבל רק 48 יום בכלא, רק בגלל שאתה עדיין חייל צעיר שעוד לא סיים טירונות.

חבל אחי.

ThaiB0X
28-09-07, 18:56
אנטון אתה במצ"ח לא? יאללה ספר מה יהיה איתי

קאצ'וק אם המ"מ שלך זו נעמה, אני יכול לדבר איתה, היא כמו אחות בשבילי, שתזרוק איזה מילה למ"פ שיזרוק מילה למב"ס או משהו.

Kachok
28-09-07, 18:57
תגידו, מה אתם עושים צחוק? נראה לך כלא על תנאי?! על עבירה כזו מקבלים כלא אוטומטית בצבא.

יש מקומות בצבא שעל סירוב להתגלח מקבלים 28 יום מחבוש, אז על מה שאתה וחבר שלך עשיתם.. אוי ואבוי. אבל אם זה היה תלוי בי, היית מקבל צל'ש - צריך להיות מאד אמיץ (וגם טיפש למען האמת) כדי לעשות דבר כזה. אבל מכיוון שמדובר בעבירה חמורה ביותר בצבא אז הייתי מהמר שתקבל רק 48 יום בכלא, רק בגלל שאתה עדיין חייל צעיר שעוד לא סיים טירונות.

חבל אחי.

לפחות אני בטוח שהאוכל בכלא יותר טוב מבמחנה 80 :closedeyes:
ואיך מבחינת טלפונים? כמה מקבלים ביום/שבוע?

Antonator1
אני הייתי בדרך לבילוש מצ"ח, אבל היום הייתה לי חזרה לא מתוכננת הביתה בגלל סיבות נפשיות (עוד שעה עם האנשים שם והייתי משתגע סופית נראה לי). אז נראה מה יהיה.

P-a-n-1-c

חבל אחי.

מסכן חבר שלו.. חופ"ל בגבעתי למעלה משנתיים. וגם הנשק היה שלו..

Kachok
28-09-07, 18:58
קאצ'וק אם המ"מ שלך זו נעמה, אני יכול לדבר איתה, היא כמו אחות בשבילי, שתזרוק איזה מילה למ"פ שיזרוק מילה למב"ס או משהו.

תשאל אותה אם היא מ"מ של מחלקה 2,פלוגה ד'
אם כן אז אני ממש אודה לך אם תזרוק מילה

ThaiB0X
28-09-07, 18:59
תשאל אותה אם היא מ"מ של מחלקה 2,פלוגה ד'
אם כן אז אני ממש אודה לך אם תזרוק מילה

אני יתקשר אליה עוד מעט אני ידבר איתה , מילה שלי.
אני יחזיר לך תשובה גם מה היא אמרה.

Kachok
28-09-07, 18:59
אני יתקשר אליה עוד מעט אני ידבר איתה , מילה שלי.
אני יחזיר לך תשובה גם מה היא אמרה.

בכיף אחי , תודה:unsure:

ThaiB0X
28-09-07, 19:02
בכיף אחי , תודה:unsure:

שלח לי למוניטין את השם שלך (פרטי + משפחה)

TheGift
28-09-07, 19:04
לפחות אני בטוח שהאוכל בכלא יותר טוב מבמחנה 80 :closedeyes:
ואיך מבחינת טלפונים? כמה מקבלים ביום/שבוע?

חבר שלי היה בכלא 75 ימים ( לא רצוף) והוא בנאדם עם אופי חזק מאד שעבר בחיים דברים הרבה יותר קשים מכלא צבאי, אבל הוא אמר לי שזה ממש, אבל ממש לא פיקניק ( בלשון המעטה).

זה תלוי באיזה כלא תהיה. כלא 4 בצריפין כפי שאני יודע הוא הכלא עם התנאים הכי "טובים", לעומת זאת כלא 6 בצפון, מעדויות של חבר אחר, זה סיוט!
בכך הכל התנאים בכלא חרא, האכול שם גרוע, יש שם כול יום מסדרים כמו בטירונות, נותנים לך לעשות עבודות שונות ומשונות, מותר לך לדבר רק פעם אחת ביום בטלפון ציבורי ( לא זוכר כמה דק', אבל מעט מאד), מותר לך לעשן (אם אתה מעשן) רק נובלס וגם זה בהקצבה נמוכה. הדבר הגרוע ביותר הוא שיש ביקורים רק פעם בשבוע ( אולי שבועיים אפילו), לא זוכר כבר. בקיצור, סיוט.

אני כבר שנה וחצי בצבא, ולמזלי עדיין לא הייתי בכלא, אבל חטפתי המון ריתוקים וכשמדובר בריתוקים בבסיס פתוח אני לא יודע אם זה לא פחות גרוע. בכול מקרה, תהיה חזק אחי ותעבור את זה.

Kachok
28-09-07, 19:04
שלחתי אחי

TheGift
28-09-07, 19:16
ד"א, תעשה את הבדיקות ואת החושבין לפני שאתה נשפט, כי יכול להיות שיהיה עדיף לך לסרב להישפט בפני אלוף משנה ( שהוא במקרה הדרוזי המפחיד ממחנה 80, מכיר אותו גם אני עשיתי שם טירונות) ולהשפט בבית דין צבאי, בפני תת-אלוף - בניגוד למה שרן כתב, לא תמיד הדרגה של מי ששפוט אותך קשורה לעונש ולחומרתו. אבל בכלל נראה לי שאתה תישפט בפני שופט מ"צ שזה דבר רע מאד מאד ( הם נאצים אחושרמוטה).

Kachok
28-09-07, 19:19
ד"א, תעשה את הבדיקות ואת החושבין לפני שאתה נשפט, כי יכול להיות שיהיה עדיף לך לסרב להישפט בפני אלוף משנה ( שהוא במקרה הדרוזי המפחיד ממחנה 80, מכיר אותו גם אני עשיתי שם טירונות) ולהשפט בבית דין צבאי, בפני תת-אלוף - בניגוד למה שרן כתב, לא תמיד הדרגה של מי ששפוט אותך קשורה לעונש ולחומרתו. אבל בכלל נראה לי שאתה תישפט בפני שופט מ"צ שזה דבר רע מאד מאד ( הם נאצים אחושרמוטה).

אחי , המב"ס הדרוזי שלנו נראה נאצי אחושרמוטה

Berk0
28-09-07, 19:22
דרוזים הם סטלנים אחושלינג, הוא ישחרר אותך ככה בפאנן, ועוד יזמין עוד לעוד מטווח.

VoRteX
28-09-07, 19:24
דרוזים הם סטלנים אחושלינג, הוא ישחרר אותך ככה בפאנן, ועוד יזמין עוד לעוד מטווח.

נכון.
רק חבל שהמטווח יהיה על KACHOK....

Kachok
28-09-07, 19:34
נכון.
רק חבל שהמטווח יהיה על KACHOK....
:(
הכי עצוב זה שההורים שלי מריצים עלי דאחקות

Bullet
28-09-07, 19:37
:(
הכי עצוב זה שההורים שלי מריצים עלי דאחקותלפחות מריצים עליך דחקות ולא מעבירים ביקורת או משהו

ThaiB0X
קאצ'וק אחי דיברתי איתה היא מ"מ של מחלקה 3, היא באמצע אוכל, אני הולך אליה עוד מעט, אני ידבר איתה על זה.

Kachok
לפחות מריצים עליך דחקות ולא מעבירים ביקורת או משהו

חחח מה ביקורת תעזור פה?

Dino Psaras
מה חשתם חיילים יא טירונים

Bullet
28-09-07, 19:40
אני כבר רואה את הכותרות: "ילד בדווי בן 10 נפגע מקליע של רובה אמ16 בישבנו"

SmaMMiT
28-09-07, 20:02
כמו שנאמר : כל הכבוד לצהל!:laugh:
אחי קח את זה בקלות החיים עוברים מהר תהנה בכלא כמה שאתה יכול ושים הרבה זין מקסימום תישב באגף עם זה כלא 4 ודודו עדיין שם תמסור לו דש חם חם ממשה ( תגיד לו הנמוך עם השרירים שלא לבש מדים) הוא ידע עלמי אתה מדבר:whistle:

וסחתין על הרעיון עם הייתי יכול הייתי מצתרף:clap:

noobit
28-09-07, 20:39
מה אתה דפוק?????????

אני לא מאמין חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה כאילו רציני ???

ומה חבר שלך קרבי הוא טמבל נפל על כל הראש מה הוא יורה בנשק שלו :):):):)

ותגיד איפה בנחל בחוולות זה היה אני רוצהלהבין בערך כי אם היה קרוב לבתים אז ברור שישמעו

חח קיצר חבל על חבר שלך יש מצב מורידים אותו לגובניק ואותך לכלא חבל אתה סתם עכשיו עושה בעיות לעצמך

Kachok
28-09-07, 20:43
מה אתה דפוק?????????

אני לא מאמין חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה כאילו רציני ???

ומה חבר שלך קרבי הוא טמבל נפל על כל הראש מה הוא יורה בנשק שלו :):):):)

ותגיד איפה בנחל בחוולות זה היה אני רוצהלהבין בערך כי אם היה קרוב לבתים אז ברור שישמעו

חח קיצר חבל על חבר שלך יש מצב מורידים אותו לגובניק ואותך לכלא חבל אתה סתם עכשיו עושה בעיות לעצמך

ואללה אחי תודה שעודדת אותי:dry:

noobit
28-09-07, 20:45
ואללה אחי תודה שעודדת אותי:dry:

אני בשוק אחי אני ברצינות עכשיו שוק לא חשבתי שיש חיילים טמבלים מספיק כדי לעשות כזה דבר ואייייייי

תגיד אבל איפה זה היה ותגיד לי מי זה אולי אני מכיר

Kachok
28-09-07, 20:46
אני בשוק אחי אני ברצינות עכשיו שוק לא חשבתי שיש חיילים טמבלים מספיק כדי לעשות כזה דבר ואייייייי

תגיד אבל איפה זה היה ותגיד לי מי זה אולי אני מכיר

מי זה מי?
החבר שירה איתי? אתה לא מכיר אותו
וזה היה מאחורי נחל עשן במרחק איזה 2-3 קילומטר למדבר

noobit
28-09-07, 20:49
מי זה מי?
החבר שירה איתי? אתה לא מכיר אותו
וזה היה מאחורי נחל עשן במרחק איזה 2-3 קילומטר למדבר

קיצר תשתה היום טוב והרבה מאוד חח כי לא יצא לך הרבה זמן

SmaMMiT
28-09-07, 20:53
דני קח את זה בקלות כלא צבאי זה בית זונות מנסיון אני אומר לך...
רק תראה שאתה לא פראיר וזהו
סתכל על הצד החיובי שבעניין היה כיף לא?:flowers:
אישית גם הייתי עושה את זה אפילו עם הייתי יודע את המחיר!

Kachok
28-09-07, 20:55
דני קח את זה בקלות כלא צבאי זה בית זונות מנסיון אני אומר לך...
רק תראה שאתה לא פראיר וזהו
סתכל על הצד החיובי שבעניין היה כיף לא?:flowers:
אישית גם הייתי עושה את זה אפילו עם הייתי יודע את המחיר!

חחח תודה אחי :flowers:
תכלס היה כיף , ואחרי שנעבור את הכל יהיה פול צחוקים על זה

דנדין
28-09-07, 21:03
Kachok אחי....
אני מקווה שיהיה בסדר ותקבל עונש מינימלי אחי...
בכל מקרה קח בקלות הא.... וחשוב חשוב!!!!
יש לי חבר כמו אח הוא רספ בכלא 6 יש לו שם הרבה מאוד כוח.... אם אתה מגיע ל6 אני יכול לסדר לך שם תתחת אחי.... שתיהיה עובד רספ שזה הכי שכונה בארץ!!! בכל מקרה שיהיה בהצלחה אחי

Kachok
28-09-07, 21:04
Kachok אחי....
יש לי חבר כמו אח הוא רספ בכלא 6 יש לו שם הרבה מאוד כוח.... אם אתה מגיע ל6 אני יכול לסדר לך שם תתחת אחי.... שתיהיה עובד רספ שזה הכי שכונה בארץ!!! בכל מקרה שיהיה בהצלחה אחי

תודה אחי:sbb4:
בלאט אני חושב על יום ראשון אני מקבל צמרמורות:unsure:

bigwave1
28-09-07, 21:05
אחי אני לא רוצה להלחיץ אותך אבל בתור חייל לשעבר אני אומר לך שזה מעשה חמור ביותר ורוב הסיכויים שישפוט אותך איזה דרגה גבוהה במצ"ח לכמה שבועות טובים בכלא(אני מקווה בשבילך שלא הרבה יותר)

היום אם תופסים אותך רק "משחק" בנשק, משהו בקטנה, אתה יכול לאכול כלא , אז ללכת לירות בנשק באזרחות?

מה שכן אם אתה רק היית איתו ולא ירית, תנסה לטעון לזה שלא ירית בנשק זה יכול להקל לך את העונש

Kachok
28-09-07, 21:07
אחי אני לא רוצה להלחיץ אותך אבל בתור חייל לשעבר אני אומר לך שזה מעשה חמור ביותר ורוב הסיכויים שישפוט אותך איזה דרגה גבוהה במצ"ח לכמה שבועות טובים בכלא(אני מקווה בשבילך שלא הרבה יותר)

היום אם תופסים אותך רק "משחק" בנשק, משהו בקטנה, אתה יכול לאכול כלא , אז ללכת לירות בנשק באזרחות?

מה שכן אם אתה רק היית איתו ולא ירית, תנסה לטעון לזה שלא ירית בנשק זה יכול להקל לך את העונש

אחי,יריתי בנשק גם , וכבר הודנו בזה שנינו בגביית עדויות

bode
28-09-07, 21:12
תודה אחי:sbb4:
בלאט אני חושב על יום ראשון אני מקבל צמרמורות:unsure:

שאבא שלי היה בכלא צבאי בזמנו , הוא אמר שהוא קם בבוקר התאמן, אחר כך היה הופעה של חיים משה ... ואחרי זה ארוחת ערב ..

Dino Psaras
28-09-07, 21:13
למה מה, סופרים לך את הכדורים בנשק?

Kachok
28-09-07, 21:17
למה מה, סופרים לך את הכדורים בנשק?

אחי,הצבא יודע עם כמה תחמושת אתה יוצא הביתה (לפחות עם כמה אתה אמור)
חוצמזה שמצאו את התרמילים בשטח

Dino Psaras
28-09-07, 21:35
אחי,הצבא יודע עם כמה תחמושת אתה יוצא הביתה (לפחות עם כמה אתה אמור)
חוצמזה שמצאו את התרמילים בשטח

"יודע", תמיד אפשר לתחמן..

Kachok
28-09-07, 21:36
"יודע", תמיד אפשר לתחמן..

סבבה אחי,מתחמנים בלי סוף,זה ידוע:boxing:

Dino Psaras
28-09-07, 21:37
אז מה אתה לחוץ כמו טמפון

Bullet
28-09-07, 21:37
הוא כבר הצהיר שהוא ירה, וחוץ מזה... מה הוא היה אומר? "לא יריתי"? חבר שלו הלך לשם בשבילו, זה לא שהוא ידפוק אותו ויגיד "במקרה הגעתי לאיזור, הוא ירה ואני לא." או ש"אף אחד לא ירה, במקרה הגענו לפה, שמנו בקבוקים מחוררים ושמענו יריות"

ran_z
28-09-07, 21:39
Kachok אחי....

זה רעיון מבורך, קשרים בכלא זה מעולה ויכול להעביר לו את המחבוש ממש בקלילות עם הוא "מסתדר" שם. הבעיה זה איך הוא יגיד לך באיזה כלא הוא יושב, הרי לא יהיה לו אינטרנט וגם הוא עוד לא נשפט אפילו אז אנחנו לא יודעים מה הוא יקבל.

בכלליות זכור לי שהכלא שאתה הולך אליו הוא בהקשר ליחידה שאתה שייך אליו, כלומר פקמ"ז, פד"מ, פקע"ר, פצ"ן , מז"י, ח"י , ח"א וכו' .. לאן שאתה שייך אז ידוע לאיזה כלא אתה הולך, אם זה כלא 4 או 6 או אחר.
בכל אופן אני יודע שבט"ר מחנה 80 שייך למז"י, אז צריך לברר לאיזה מת"כ הם הולכים מישם, יש לי חבר ששירת במז"י אני אשאל אותו.

Kachok
28-09-07, 21:39
הוא כבר הצהיר שהוא ירה, וחוץ מזה... מה הוא היה אומר? "לא יריתי"? חבר שלו הלך לשם בשבילו, זה לא שהוא ידפוק אותו ויגיד "במקרה הגעתי לאיזור, הוא ירה ואני לא." או ש"אף אחד לא ירה, במקרה הגענו לפה, שמנו בקבוקים מחוררים ושמענו יריות"

זה לא קשור אם חבר שלי הגיע לשם למעני או לא,שנינו רצינו לירות ושנינו ירינו , נקודה
חוצמזה לא חסר טביעות של שנינו על הנשק
ועזבו,פשוט מספיק שהודינו במעשה , יותר מזה לא צריך

d-undertaker
28-09-07, 21:40
דני זה כולה כלא צבאי זה לא שאתה הולך לסונה (חחח לצופי נמלטים)

בכל מקרה שאתה בתא תזיז תברזיה אולי תמצא איזה פתח

Kachok
28-09-07, 21:42

חחח יא סטלן אחי
יהיה בסדר

ואללה תודה לחבר'ה שבאים לעודד,אתם לא מתארים איזה חרא אני מרגיש עכשיו

Bullet
28-09-07, 22:06
יאללה מחר נעשה לך כזה אימון שלא תצטער על זה שאתה בכלא (כי יהיו לך דומס לכמה זמן שצריך, וגם ככה לא היית יכול להתאמן בזמן הזה!)

d-undertaker
28-09-07, 22:17
ברצינות אין לך מה לדאוג אחי, גם ביום הכי קשה תראה רק 60 גברים מתקלחים חחח..

בקטנה כפרה יהיה טוב תודיע לנו מה קורה

VoRteX
28-09-07, 22:19

חח הרגת אותי סונה

בכל מקרה
תנצל את הזמן בכלא
תעשה 1000 כפיפות בטן ו-500 שכיבות סמיכה ביום
תן אגרופים לקיר
תעשה מלחמת כריות
לא חסרים דברים

bode
28-09-07, 22:30
דני אחי תהיה חזק.. ואל תדאג יעבור...

TheGift
28-09-07, 22:37
:):):):) איזה סטלנים יש פה, אני מת!!!!!!

לילד שאמר שיורידו את חבר שלך מקרבי ל"דרגת ג'ובניק" או משהו כזה, חחחחחחח. אם זה היה העונש אז תאמין לי ש50 אחוז מהקרביים היו לוקחים את הנשק בחופשות והולכים לירות במקומות כאלה, רק בשביל "לרדת לדרגת ג'ובניק". חחח!

לגבי זה שהכלא בית זונות - מי שחושב שכלא צבאי זה בית זונות הוא חי בסרט אחד גדול! היה איתי איזה בחור רוסי אחד בקורס שעשיתי לפני הרבה זמן בצבא שהיה גם בכלא אזרחי וגם בכלא צבאי, הוא אמר לי שהתנאים בכלא אזרחי, תאמינו או לא, הרבה יותר טובים מהתנאים בכלא הצבאי. אז אל תכניסו את הבחור לאשליות סתם.

אני מכיר את המערכת הצבאית מספיק זמן ואני לא סובל אנשים מורעלים, "מפקדים" ( עאלק), משטרה צבאית ורס"רים.. הצבא שלנו רקוב מיסודו והוא מורכב מאנשים חסרי תועלת שנשארו שם כי ידעו שאין להם סיכוי לשרוד באזרחות ( הרוב, לא כולם, יש יוצאים מן הכלל). רוב המשפטים בצבא הם בגלל נפקדויות, דיגום וסירוב פקודה - 90 אחוז מזה זה חראטה. אבל המקרה של קצ'וק שונה מרוב המקרים. אם תקבל עונש גדול ( וכנראה תקבל), אז זה יגיע לך כי מה שהוא שעשית זה טמטום מוחלט. הבנאדם עדיין לא עבר 30 יום בצבא ( צקן אותי אם אני טועה), אז האשם העיקרי הוא החבר שלו שנמצא שם כבר שנתיים והיה צריך להבין את המשמעות וההשלכות שעלולות להיווצר ממעשה אידיוטי שכזה. לכן אני מאמין שחבר שלך הולך לשבת הרבה מאד זמן בכלא, ובצדק.

maradona
28-09-07, 22:42
אחרי שתשתחרר מהכלא ספר חוויות
עד אז יש הרבה זמן...=]

P-a-n-1-c
28-09-07, 22:45
:):):):) איזה סטלנים יש פה, אני מת!!!!!!

לילד שאמר שיורידו את חבר שלך מקרבי ל"דרגת ג'ובניק" או משהו כזה, חחחחחחח. אם זה היה העונש אז תאמין לי ש50 אחוז מהקרביים היו לוקחים את הנשק בחופשות והולכים לירות במקומות כאלה, רק בשביל "לרדת לדרגת ג'ובניק". חחח!

לגבי זה שהכלא בית זונות - מי שחושב שכלא צבאי זה בית זונות הוא חי בסרט אחד גדול! היה איתי איזה בחור רוסי אחד בקורס שעשיתי לפני הרבה זמן בצבא שהיה גם בכלא אזרחי וגם בכלא צבאי, הוא אמר לי שהתנאים בכלא אזרחי, תאמינו או לא, הרבה יותר טובים מהתנאים בכלא הצבאי. אז אל תכניסו את הבחור לאשליות סתם.

אני מכיר את המערכת הצבאית מספיק זמן ואני לא סובל אנשים מורעלים, "מפקדים" ( עאלק), משטרה צבאית ורס"רים.. הצבא שלנו רקוב מיסודו והוא מורכב מאנשים חסרי תועלת שנשארו שם כי ידעו שאין להם סיכוי לשרוד באזרחות ( הרוב, לא כולם, יש יוצאים מן הכלל). רוב המשפטים בצבא הם בגלל נפקדויות, דיגום וסירוב פקודה - 90 אחוז מזה זה חראטה. אבל המקרה של קצ'וק שונה מרוב המקרים. אם תקבל עונש גדול ( וכנראה תקבל), אז זה יגיע לך כי מה שהוא שעשית זה טמטום מוחלט. הבנאדם עדיין לא עבר 30 יום בצבא ( צקן אותי אם אני טועה), אז האשם העיקרי הוא החבר שלו שנמצא שם כבר שנתיים והיה צריך להבין את המשמעות וההשלכות שעלולות להיווצר ממעשה אידיוטי שכזה. לכן אני מאמין שחבר שלך הולך לשבת הרבה מאד זמן בכלא, ובצדק.

כמה זה הרבה?
סתם מעניין אותי..

ד"א מה העונש המקסימלי ששמעת שמישהו קיבל? [חוץ מלעוף מהצבא] ועל מה זה היה?

Bullet
28-09-07, 22:49
לא ידעתי שלעוף מהצבא זה עונש... גם אם זה עם תיק פלילי.

TheGift
28-09-07, 22:54
כמה זה הרבה?
סתם מעניין אותי..

ד"א מה העונש המקסימלי ששמעת שמישהו קיבל? [חוץ מלעוף מהצבא] ועל מה זה היה?

חחחח מה זאת אומרת לעוף מהצבא?! מה זה, ב"ס ?! לא עפים מהצבא, אפשר לצאת על אי-התאמה וזה דרך קב"ן - פסיכיאטר ( פרופיל 21).

אני לא מכיר אישית, אבל אחות של חבר שלי ישבה בכלא והיתה איתה איזו אחת שישבה שם 3 שנים(!) על מכירת נשק לשטחים. אני מכיר איזה בחור אחד שישב 8 חודש על איום בנשק. על פריצה למחשב צבאי, למשל, אפשר לקבל שנה בכלא ואפילו יותר. מכיר שני חבר'ה שנסעו למועדון בת"א עם רכב צבאי, נתפסו, וקבלו על זה חצי שנה בכלא. חבר'ה, תחשבו שעל הליכה עם זקן בלי פטור אפשר לקבל 21 ימים בכלא, אז על דברים חמורים בהרבה... :\

Bullet
28-09-07, 22:56
אגב, בכלא הפזם לא דופק, נכון?

P-a-n-1-c
:):):):) מה זאת אומרת לעוף מהצבא?! מה זה, ב"ס ?! לא עפים מהצבא, אפשר לצאת על אי-התאמה וזה דרך קב"ן - פסיכיאטר ( פרופיל 21).

אני לא מכיר אישית, אבל אחות של חבר שלי ישבה בכלא והיתה איתה איזו אחת שישבה שם 3 שנים(!) על מכירת נשק לשטחים. אני מכיר איזה בחור אחד שישב 8 חודש על איום בנשק. על פריצה למחשב צבאי, למשל, אפשר לקבל שנה בכלא ואפילו יותר. מכיר שני חבר'ה שנסעו למועדון בת"א עם רכב צבאי, נתפסו, וקבלו על זה חצי שנה בכלא. חבר'ה, תחשבו שעל הליכה עם זקן בלי פטור אפשר לקבל 21 ימים בכלא, אז על דברים חמורים בהרבה... :\

התכוונתי לצאת על אי התאמה

TheGift
בכלא הפזם לא דופק...

P-a-n-1-c
28-09-07, 23:00
חחחחח מסכנה זאת שישבה 3 שנים בכלא :closedeyes:

אני מכיר מישהו שישב 8 חודשים ואז יצא על אי התאמה

Shady's_Soldier
29-09-07, 10:02
אני יודע שעל סחר סמים בצבא העונש המירבי זה 20 שנים בכלא צבאי, אני לא חושב שיש הרבה עונשים יותר חמורים...

Kachok
29-09-07, 12:44
טוב נו,מחר כבר נגלה מה יהיה איתי

arbel2
29-09-07, 12:46
אחי הולכים לאנוס אותך ....תאכלס

Kachok
29-09-07, 12:54
:ohmy: אחי הולכים לאנוס אותך ....תאכלס

SuzukiR
29-09-07, 13:03
אח שלי תהיה רגוע תאמין לי עדיף כמה שיותר דרגה גבוה שישפטו אותך מאשר איזה רב סרן שחושב תעצמו לאיזה רמטכל

עוד חודשיים אתה וחבר שלך תיצחקו על זה

ותוכל להגיד הייתי בכלא חח

Kachok
29-09-07, 13:06
אח שלי תהיה רגוע תאמין לי עדיף כמה שיותר דרגה גבוה שישפטו אותך מאשר איזה רב סרן שחושב תעצמו לאיזה רמטכל

אני בטוח שזה יהיה חומר לבדיחות אחי פשוט אני אצטרך להתחנן ממש חזק שידחו לי את המאסזר לסוף טירונות אחרת אני אצטרך לעשות טירונות מחדש , ואכנס לקורסים מאוחר וידפק לי כל המסלול

Berk0
29-09-07, 13:06
שמע בראסמי כול עוד הוא לא מאלה שמחשפים צרות, בכלא עושים די פאנן, יושנים, אוכלים, יושנים,אוכלים, ומתים משמעומם.

Tal67
29-09-07, 13:09

לא שמתי לב שזה טירון

TheGift
29-09-07, 13:13

הבנאדם יכול להיות הולך לשבת כמה חודשים טובים בכלא צבאי ואתה מתלהב מזה שהוא יוכל להגיד שהוא היה בכלא... בן כמה אתה?

Berk0
29-09-07, 13:15
הבנאדם יכול להיות הולך לשבת כמה חודשים טובים בכלא צבאי ואתה מתלהב מזה שהוא יוכל להגיד שהוא היה בכלא... בן כמה אתה?

רוב הסיכוים שהוא ישב כמה חודשים, על להסתובב עם זקן אתה בכיף מקבל 3 שבועות בפנים, אז על משחק בנשק, באזרחות, ירי, ומה לא? שיגיד תודה אם הוא לא ישב שנה וחצי.

TheGift
29-09-07, 13:23
רוב הסיכוים שהוא ישב כמה חודשים, על להסתובב עם זקן אתה בכיף מקבל 3 שבועות בפנים, אז על משחק בנשק, באזרחות, ירי, ומה לא? שיגיד תודה אם הוא לא ישב שנה וחצי.

תאכל'ס. אבל שנה וחצי?! אין מצב בהתחשב בכך שבכול זאת מדובר בטירון והעובדה שהוא בסך הכל כמה שבועות בצבא תהיה לזכותו במשפט. תאמין לי שלא משנה מי ישפוט אותו - הוא ייקח את הדבר הזה בחשבון. לעומת זאת, חבר שלך עלול למצוא את עצמו אפילו שנה ואולי יותר בכלא.

ran_z
29-09-07, 13:32
אני בטוח שזה יהיה חומר לבדיחות אחי פשוט אני אצטרך להתחנן ממש חזק שידחו לי את המאסזר לסוף טירונות אחרת אני אצטרך לעשות טירונות מחדש , ואכנס לקורסים מאוחר וידפק לי כל המסלול

זה לא פשוט כמו שאתה אומר דחיית מאסר, במידה ותשפט למחבוש אף אחד לא ידחה לך אותו, הם יכניסו אותך מיד לכלא, ולאחר מכן תצטרך לעבור טירונות מחדש. כשאני עשיתי טירונות איזה 5 אנשים לפחות מאצלנו נכנסו לכלא באמצע הטירונות על שטויות. אחד מהם על משחק בנשק שנגמר בפליטת כדור, ומה שהוא עשה היה יותר גרוע ממך בהרבה!
היה איתנו בטירונות איזה הודי משוגע מדימונה, בזמן שאנחנו היינו קצת מחוץ למחנה (הלכנו למטווחים), הוא לא יצא איתנו וישב ונשאר באוהל, הוא שיחק עם הנשק ופלט כדור, לאחר מכן באו אנשים שעשו בדיקה אחר המסלול של הכדור שהוא פלט. בקיצור הכדור עבר כמה אוהלים ריקים (גם אני ראיתי את החור בכל אוהל שהכדור עבר בו) והסתיים בקיר, שחמש מטר ממנו ישב בדיוק אחד המ"כים (אותו מ"כ שיחק אותה קצת בטראומה שהכדור פגע סמוך אליו וקיבל שבוע חופשה בבית).
בכל אופן אותו חייל קיבל רק 21 יום מחבוש (כן כן תאמין או לא) וזה לא היה העברה הראשונה שלו הוא ישב בכלא גם לפני על דברים אחרים.
והוא נשפט במחנה 80 (עשינו את הטירונות בשטח אש 105 שזה שעה ממחנה 80, כל מי שהיה צריך להישפט היה יורד למחנה 80 להישפט שם).

אגב גם 21 יום הוא לא ישב כי בכלא מקצרים לך זמן, אני זוכר הוא אמר לי הוא ישב 18 יום סה"כ.
אז הנה לך קצת אופטימיות לפני המשפט.
אבל בכל אופן זה היה בשנת 2001 ואין לי מושג מי שפט אותו שם, ככה שמה יהיה איתך אני לא יודע.

Berk0
29-09-07, 13:37
זה לא פשוט כמו שאתה אומר דחיית מאסר, במידה ותשפט למחבוש אף אחד לא ידחה לך אותו, הם יכניסו אותך מיד לכלא, ולאחר מכן תצטרך לעבור טירונות מחדש. כשאני עשיתי טירונות איזה 5 אנשים לפחות מאצלנו נכנסו לכלא באמצע הטירונות על שטויות. אחד מהם על משחק בנשק שנגמר בפליטת כדור, ומה שהוא עשה היה יותר גרוע ממך בהרבה!
היה איתנו בטירונות איזה הודי משוגע מדימונה, בזמן שאנחנו היינו קצת מחוץ למחנה (הלכנו למטווחים), הוא לא יצא איתנו וישב ונשאר באוהל, הוא שיחק עם הנשק ופלט כדור, לאחר מכן באו אנשים שעשו בדיקה אחר המסלול של הכדור שהוא פלט. בקיצור הכדור עבר כמה אוהלים ריקים (גם אני ראיתי את החור בכל אוהל שהכדור עבר בו) והסתיים בקיר, שחמש מטר ממנו ישב בדיוק אחד המ"כים (אותו מ"כ שיחק אותה קצת בטראומה שהכדור פגע סמוך אליו וקיבל שבוע חופשה בבית).
בכל אופן אותו חייל קיבל רק 21 יום מחבוש (כן כן תאמין או לא) וזה לא היה העברה הראשונה שלו הוא ישב בכלא גם לפני על דברים אחרים.
והוא נשפט במחנה 80 (עשינו את הטירונות בשטח אש 105 שזה שעה ממחנה 80, כל מי שהיה צריך להישפט היה יורד למחנה 80 להישפט שם).

אגב גם 21 יום הוא לא ישב כי בכלא מקצרים לך זמן, אני זוכר הוא אמר לי הוא ישב 18 יום סה"כ.
אז הנה לך קצת אופטימיות לפני המשפט.
אבל בכל אופן זה היה בשנת 2001 ואין לי מושג מי שפט אותו שם, ככה שמה יהיה איתך אני לא יודע.

עם כול הכבוד יש הבדל, בין משחק עם נשק באוהל בצבא ופלטית טעות בשוגג

לבין ללכת בכוונה תחילה לאיזור, שאתה נחשב כעת זמנית כאזרח, עם נשק צבאי, להשתמש בו שזה אסור, להשתמש בו באזור שלא מוגדר כשטח אש, ועל זה אפשר גם להוסיף משחק בנשק.

בכול מקרה במקרה של ההודי, הפליטה הייתה בטעות, הוא לא התכון לפלוט כדור, פה הבן אדם הלך מרצון לירות בנשק, למרות שידע שזה אסור.

קיצר יש הבדל גדול בין 2 המקרים.

זה כמו מישהו שנסע באוטו ובטעות דרס מישהו, לבין מישהו שיקח אוטו יסע על 180 בעיר ויעלה על המדרכה וידרוס מישהו.

ran_z
29-09-07, 13:42
עם כול הכבוד יש הבדל, בין משחק עם נשק באוהל בצבא ופלטית טעות בשוגג

לבין ללכת בכוונה תחילה לאיזור, שאתה נחשב כעת זמנית כאזרח, עם נשק צבאי, להשתמש בו שזה אסור, להשתמש בו באזור שלא מוגדר כשטח אש, ועל זה אפשר גם להוסיף משחק בנשק.

בכול מקרה במקרה של ההודי, הפליטה הייתה בטעות, הוא לא התכון לפלוט כדור, פה הבן אדם הלך מרצון לירות בנשק, למרות שידע שזה אסור.

קיצר יש הבדל גדול בין 2 המקרים.

זה כמו מישהו שנסע באוטו ובטעות דרס מישהו, לבין מישהו שיקח אוטו יסע על 180 בעיר ויעלה על המדרכה וידרוס מישהו.

מסכים איתך מאוד.
אבל מה שהבחור מהטירונות שלי עשה היה לו פטנציאל להסתיים באסון הרבה יותר גדול ממה שדני עשה, לפחות דני הלך לאזור מדברי שומם לעשות את זה, הכדור שהחייל פלט אצלנו עבר 7 אוהלים והסתיים 5 מטר מראש של בנאדם, מזל שכולם היו מחוץ למחנה במטווחים, אם אנשים היו באוהלים באותו זמן סיכוי גבוהה שהיה אסון, לדעתי המקרה מאוד חמור, מה שדני עשה זה פשוט טיפשות.

Kachok
29-09-07, 14:55
רן,הסיפור שלך הפיח בי אופטימיות מסויימת :)

TheGift
29-09-07, 15:27
מסכים איתך מאוד.
אבל מה שהבחור מהטירונות שלי עשה היה לו פטנציאל להסתיים באסון הרבה יותר גדול ממה שדני עשה, לפחות דני הלך לאזור מדברי שומם לעשות את זה, הכדור שהחייל פלט אצלנו עבר 7 אוהלים והסתיים 5 מטר מראש של בנאדם, מזל שכולם היו מחוץ למחנה במטווחים, אם אנשים היו באוהלים באותו זמן סיכוי גבוהה שהיה אסון, לדעתי המקרה מאוד חמור, מה שדני עשה זה פשוט טיפשות.

אין שום קשר בין המקרה שסיפרת לבין המקרה של קצ'וק, מהסיבה הפשוטה שעל פליטת כדור טירון בדרך כלל מקבל את העונש שהוא קיבל - 21 ימי מחבוש. הוא יכול לטעון, למשל, שהמפקדת לא הסבירה לא כראוי כיצד לפעול עם הנשק - תמיד יאמינו לגירסה שלו, גם כי הוא "חייל חדש" וגם כי אף פעם לא יהיה אפשר להוכיח שהוא עשה את זה במתכוון. לפעמים גם מוציאים בטירונות חיילים שפלטו כדור בשוגג עם כלא על תנאי או ריתוק. המקרה שקצ'ור עשה זה ירי בנשק במתכוון ועוד מחוץ לבסיס צבאי, ועוד באזור מאוכלס.

קצ'וק אחי אל תהיה אופטימי סתם כי אח"כ את תרגיש עוד יותר רע כשתקבל את גזר הדין. תלך לשם בידיעה שאתה יכול לקבל עונש גדול מאד ותתמודד עם זה אחי.

Bullet
29-09-07, 15:52
... בסוף אתה עוד תגיד שזאת מתיחה

ran_z
29-09-07, 16:03
אין שום קשר בין המקרה שסיפרת לבין המקרה של קצ'וק, מהסיבה הפשוטה שעל פליטת כדור טירון בדרך כלל מקבל את העונש שהוא קיבל - 21 ימי מחבוש. הוא יכול לטעון, למשל, שהמפקדת לא הסבירה לא כראוי כיצד לפעול עם הנשק - תמיד יאמינו לגירסה שלו, גם כי הוא "חייל חדש" וגם כי אף פעם לא יהיה אפשר להוכיח שהוא עשה את זה במתכוון. לפעמים גם מוציאים בטירונות חיילים שפלטו כדור בשוגג עם כלא על תנאי או ריתוק. המקרה שקצ'ור עשה זה ירי בנשק במתכוון ועוד מחוץ לבסיס צבאי, ועוד באזור מאוכלס.

קצ'וק אחי אל תהיה אופטימי סתם כי אח"כ את תרגיש עוד יותר רע כשתקבל את גזר הדין. תלך לשם בידיעה שאתה יכול לקבל עונש גדול מאד ותתמודד עם זה אחי.

תשמע בגדול נכון, אני גם הסכמתי עם ברקו שהמקרים שונים, אבל הדגשתי את החלק שלדעתי המקרה שהיה אצלנו היה לו סיכוי ענקי כן להסתיים באסון (ובאמת כמעט הסתיים) בניגוד למקרה של קצ'וק ששם הסיכוי נמוך יותר.
בכל אופן אני לא כ"כ מסכים לאימרה שלך שהחייל יכול לטעון שהוא חדש והמפקדת לא הסבירה כראוי כיצד לפעול עם הנשק וזה לא היה במתכוון ויאמינו לגירסה שלו.
הוא ישב באוהל כנראה עם מחסנית בהכנס שיחק עם הנשק ופלט כדור, אז מה המפקדת לא הסבירה כראוי, איך כן משחקים עם נשק בצורה נכונה? משחק בנשק זה משחק בנשק וכל חייל 72 שעות בצבא כבר יודע את זה.

Bullet
29-09-07, 16:04
תשמע בגדול נכון, אני גם הסכמתי עם ברקו שהמקרים שונים, אבל הדגשתי את החלק שלדעתי המקרה שהיה אצלנו היה לו סיכוי ענקי כן להסתיים באסון (ובאמת כמעט הסתיים) בניגוד למקרה של קצ'וק ששם הסיכוי נמוך יותר.
בכל אופן אני לא כ"כ מסכים לאימרה שלך שהחייל יכול לטעון שהוא חדש והמפקדת לא הסבירה כראוי כיצד לפעול עם הנשק וזה לא היה במתכוון ויאמינו לגירסה שלו.
הוא ישב באוהל כנראה עם מחסנית בהכנס שיחק עם הנשק ופלט כדור, אז מה המפקדת לא הסבירה כראוי, איך כן משחקים עם נשק בצורה נכונה? משחק בנשק זה משחק בנשק וכל חייל 72 שעות בצבא כבר יודע את זה.רק שהוא יכול היה לטעון שהוא לא לחץ על ההדק, והכדור נפלט לו סתם ככה. קצ'וק לא יכול להגיד את זה.

ran_z
29-09-07, 16:08
רק שהוא יכול היה לטעון שהוא לא לחץ על ההדק, והכדור נפלט לו סתם ככה. קצ'וק לא יכול להגיד את זה.

:):):):)' אני בכלל חושב שקצו'ק צריך לטעון לאי שפיות זמנית ברגע המקרה, שיגיד שראה רמבו 3 והדבר האחרון שהוא זוכר לאחר מכן זה 5 ניידות משטרה לידו.

Kachok
30-09-07, 02:03
:):):):)' אני בכלל חושב שקצו'ק צריך לטעון לאי שפיות זמנית ברגע המקרה, שיגיד שראה רמבו 3 והדבר האחרון שהוא זוכר לאחר מכן זה 5 ניידות משטרה לידו.

:):):):) מחשבה לעניין :)

Kachok
30-09-07, 05:20
טוב חבר'ה,יהיה מה שיהיה,כלא אז כלא,אין מה לעשות.אם אוכל אעדכן עם מה שנסגר בעניין.שבוע טוב ואזרחות נעימה

arbel2
30-09-07, 05:30
טוב חבר'ה,יהיה מה שיהיה,כלא אז כלא,אין מה לעשות.אם אוכל אעדכן עם מה שנסגר בעניין.שבוע טוב ואזרחות נעימה

בהצלחה

SuzukiR
30-09-07, 07:55

הוא לא ישב שום כמה חודשים בכלא
גג חודש
ואני כולה צחקתי איתו מאיפה צצתה אתה ???

ran_z
30-09-07, 07:55
יהיה בסדר דני!

benwin21
30-09-07, 14:26
קאצ'וק אני מצטער שהתקשרתי למשטרה לא יודעתי שזה אתה.

סתםםםםםםםם זה לא אני

שומר החומות
30-09-07, 14:49
אני מבין שהגעתי לפורום ממשלתי בצפון קוריאה, מצנזרים הודעות?
אז מה אם אחד המנהלים מרחם עליו?
2 הילדים האלה מטומטמים.
לא משנה אם תנסה להסתיר את זה, לירות בנשק בשטח מדינת ישראל סתם בשביל הכיף זה כמה רמות מעל הטימטום המותר במדינה.
ואני אגיד את זה שוב, אני מקווה שתאכלו הרבה חרא בכלא, תשלמו על הטיפשות שלכם, ולהבא לא תחשבו לעשות את זה שוב.

ואם אחד המנהלים רוצה למחוק גם את ההודעה הזאת, תהיה מספיק גבר להגיד לי שמחקת ותיתן לי סיבה אמיתית למחוק.

VoRteX
30-09-07, 14:50
אני מבין שהגעתי לפורום ממשלתי בצפון קוריאה, מצנזרים הודעות?
אז מה אם אחד המנהלים מרחם עליו?
2 הילדים האלה מטומטמים.
לא משנה אם תנסה להסתיר את זה, לירות בנשק בשטח מדינת ישראל סתם בשביל הכיף זה כמה רמות מעל הטימטום המותר במדינה.
ואני אגיד את זה שוב, אני מקווה שתאכלו הרבה חרא בכלא, תשלמו על הטיפשות שלכם, ולהבא לא תחשבו לעשות את זה שוב.

ואם אחד המנהלים רוצה למחוק גם את ההודעה הזאת, תהיה מספיק גבר להגיד לי שמחקת ותיתן לי סיבה אמיתית למחוק.

מחקו לך בגלל מה שהדגשתי

שומר החומות
30-09-07, 14:58
מחקו לך בגלל מה שהדגשתי
מה הבעיה בזה?

benwin21
30-09-07, 17:10
כי זה אימרה של בן אדם אם יורשה לי להגיד חרא. ככה לא מדברים דברים כאלו אומרים על רוצחים לא על כאלו שהחליטו לירות בנשק במדבר. זה למה.

וקאצ'וק לפעם הבאה יש 2 אפשרויות
1.אל תעשה את זה יותר
2.תתרחק עוד יותר מהאיזור :)

שומר החומות
30-09-07, 17:49
כי זה אימרה של בן אדם אם יורשה לי להגיד חרא. ככה לא מדברים דברים כאלו אומרים על רוצחים לא על כאלו שהחליטו לירות בנשק במדבר. זה למה.

וקאצ'וק לפעם הבאה יש 2 אפשרויות
1.אל תעשה את זה יותר
2.תתרחק עוד יותר מהאיזור :)
אם ערבי מהשטחים יבוא עם M-16 ויתחיל לירות באוויר בשטח מדינת ישראל, אתה תגיד אותו דבר?

Homie
30-09-07, 22:56
אם ערבי מהשטחים יבוא עם M-16 ויתחיל לירות באוויר בשטח מדינת ישראל, אתה תגיד אותו דבר?

שירה מה אכפת לי,
כל עוד הוא לא מנסה לירות באזרחים, הוא שווה ערך לקאצ'וק

מה ההבדל בין מחבל יהודי למחבל ערבי? אין הבדל,
לך תשב על קונוס עד שתוכל להפליץ ישירות מהתחתית.

VoRteX
30-09-07, 23:00
מה הבעיה בזה?

ברמה הבסיסית הכוונה הייתה ניבולי פה... גם לי מחקו הודעות ומוניטינים של ניבולי פה...
דרך אגב בשיעור חברה האחרון שהיה לי בבי"ס היה על דרכי דיבור - וכשאנחנו מדברים עם אנשים לנסות להשתמש כמה שפחות בקללות, דבר שהופך את השיחה לנינוחה יותר וחוסך מריבות ובעיות נוספות....

Danzig
30-09-07, 23:03
שירה מה אכפת לי,
כל עוד הוא לא מנסה לירות באזרחים, הוא שווה ערך לקאצ'וק

מה ההבדל בין מחבל יהודי למחבל ערבי? אין הבדל,
לך תשב על קונוס עד שתוכל להפליץ ישירות מהתחתית.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :wiggle:
מתי DT אגב?

שומר החומות
30-09-07, 23:10
ברמה הבסיסית הכוונה הייתה ניבולי פה... גם לי מחקו הודעות ומוניטינים של ניבולי פה...
דרך אגב בשיעור חברה האחרון שהיה לי בבי"ס היה על דרכי דיבור - וכשאנחנו מדברים עם אנשים לנסות להשתמש כמה שפחות בקללות, דבר שהופך את השיחה לנינוחה יותר וחוסך מריבות ובעיות נוספות....
יש בזה משהו, אבל זה פשוט מעצבן אותי עד כמה ההגיון יכול להדרדר.
תחשוב על הדיווח שהמשטרה קיבלה, על יריות שלא בשטח אש, אני מתפלא שלא הקפיצו את הצבא גם.

והומי, הירידות שלך פשוט גאוניות, כל הודעה שלך שאני קורא אני פשוט מרגיש את האיי קיו שלי עולה ועולה.
אתה לא הבנת מה שכתבתי, קרא שוב אולי תבין.

VoRteX
30-09-07, 23:21
תחשוב על הדיווח שהמשטרה קיבלה, על יריות שלא בשטח אש, אני מתפלא שלא הקפיצו את הצבא גם.

והומי, הירידות שלך פשוט גאוניות, כל הודעה שלך שאני קורא אני פשוט מרגיש את האיי קיו שלי עולה ועולה.

אני בהחלט מבין אותך, גם אני לא יכול לשלוט על עצמי ומקלל חופשי (בטח שיותר גרוע ממה שאמרת).
וכן אתה צודק מה שהם עשו זה באמת חמור והם יענשו על זה...
היה פעם סיפור על קצין שעשה ריצת אימון עם הנשק שלו והקפיצו את כל הגזרה בגללו.

שומר החומות
30-09-07, 23:33
אני בהחלט מבין אותך, גם אני לא יכול לשלוט על עצמי ומקלל חופשי (בטח שיותר גרוע ממה שאמרת).
וכן אתה צודק מה שהם עשו זה באמת חמור והם יענשו על זה...
היה פעם סיפור על קצין שעשה ריצת אימון עם הנשק שלו והקפיצו את כל הגזרה בגללו.
זה מזכיר לי שאבא שלי סיפר לי שבתרגיל יבש בטירונות שלו, המפקד רצה לוודא שהמאג לא טעון, אז הוא לחץ על ההדק ופלט צרור.
ישר הקפיצו את פלס"ר גבעתי שתפסו כוננות טרור, ואפילו אלוף פיקוד דרום הגיע לראות מה קרה.

Homie
01-10-07, 02:34

הבנתי טוב מאוד, וגם לפי הכינוי שלך אני מבין טוב מאוד לאן אתה חותר,
הנה צבע שאתה בטח ממש אוהב :

http://www.germes-online.com/direct/dbimage/50165774/Orange.jpg

אל תיקח את הדיון הזה לוויכוח דתי / פוליטי,
אני אביא ציטוטים + הוכחות + טענות כל כך חותכות שהשכנים שלך יהפכו לשמאלנים.

אני שמח שלפחות יוצא משו מהירידות שלי.

דן, ב4.11, אני שוקל אם ללכת, זה 1000 שקל +/- לכולה לילה אחד,
וללהקה שראיתי גם ככה כבר בשורה ראשונה פחות או יותר..

P-a-n-1-c
01-10-07, 09:24

דבר אליי :boxing:

שומר החומות
01-10-07, 09:56
הבנתי טוב מאוד, וגם לפי הכינוי שלך אני מבין טוב מאוד לאן אתה חותר,
הנה צבע שאתה בטח ממש אוהב :

http://www.germes-online.com/direct/dbimage/50165774/Orange.jpg

אני שמח שלפחות יוצא משו מהירידות שלי.

דן, ב4.11, אני שוקל אם ללכת, זה 1000 שקל +/- לכולה לילה אחד,
וללהקה שראיתי גם ככה כבר בשורה ראשונה פחות או יותר..
איך אתה אומר לא לקחת את הדיון לוויכוח פוליטי, כשאתה למעשה שייכת דבר שאמרתי לצד פוליטי?
כמו שאני רואה כאן בפורום, אם מישהו היה פותח פוסט ובכותרת "ערבי ירה ב-M16 באזור ב"ש"
זה היה גודל לשרשור של 10 עמודים שכולו קללות על ערבים.
אז מה שאני אומר, זה שאף אחד כאן לא אובייקטיבי.
כולם מכירים אותו ואף אחד לא רוצה להגיד דברים רעים על החבר הוירטואלי שלו.

ואם אתה באמת תצליח לשכנע מישהו לעבור לשמאל, כנראה שהוא לא היה באמת ימני מלכתחילה.

IRON-MASS
01-10-07, 10:07
לדיונים פוליטיים אין מקום בפורום שלנו, עם כל האהבה לכולם, ואתם יודעים שאין לי בעיה עם אף אחד, בואו נפסיק את זה כאן.
לויכוחים פוליטיים אין עתיד, זו השקפה אישית ואין דרך לגישור.

שיהיה לכם יום מדהים חברים!

Homie
01-10-07, 12:24
איך אתה אומר לא לקחת את הדיון לוויכוח פוליטי, כשאתה למעשה שייכת דבר שאמרתי לצד פוליטי?
כמו שאני רואה כאן בפורום, אם מישהו היה פותח פוסט ובכותרת "ערבי ירה ב-M16 באזור ב"ש"
זה היה גודל לשרשור של 10 עמודים שכולו קללות על ערבים.
אז מה שאני אומר, זה שאף אחד כאן לא אובייקטיבי.
כולם מכירים אותו ואף אחד לא רוצה להגיד דברים רעים על החבר הוירטואלי שלו.

ואם אתה באמת תצליח לשכנע מישהו לעבור לשמאל, כנראה שהוא לא היה באמת ימני מלכתחילה.

וואו, קשה,
אתה זה שהכנסת פתאום את זה שישי איזה ערבי שיורה לאוויר כי משעמם לו,
לא אני! לא היה שום ערבי מעורב, לא היה שום קשר פוליטי דתי לאומני.

Kachok
03-10-07, 10:19
מה קורה חבר'ה?
בכל מקרה אני בעצמי בשוק אבל חזרתי היום הביתה , עוד לא היה לי משפט , המפקדים אומרים שזה כי העניין עדיין בחקירת מצ"ח

בכל מקרה זה עוד יבוא

arbel2
03-10-07, 10:26
מה קורה חבר'ה?
בכל מקרה אני בעצמי בשוק אבל חזרתי היום הביתה , עוד לא היה לי משפט , המפקדים אומרים שזה כי העניין עדיין בחקירת מצ"ח

בכל מקרה זה עוד יבוא

זה עדיין בחקירת מצ"ח ? בלאט :):):):)

Kachok
03-10-07, 10:36
זה עדיין בחקירת מצ"ח ? בלאט :):):):)

כן...אני מניח שהיה טוב יותר אם הייתי נשפט
אם אני נשפט ביחידה שלי , במיוחד בבט"ר יש יותר סיכוי לעונש יחסית קל
לעומת זאת להישפט אח"כ בבית דין צבאי ......לא טוב.....

ran_z
03-10-07, 11:40
חקירת מצ"ח, יכול להיות לזה דווקא צד טוב מבחינתך, זה יכול לקחת להם כ"כ הרבה זמן שכבר תסיים טירונות.
אגב אתה הולך להתאמן היום?

Kachok
03-10-07, 11:54
חקירת מצ"ח, יכול להיות לזה דווקא צד טוב מבחינתך, זה יכול לקחת להם כ"כ הרבה זמן שכבר תסיים טירונות.
אגב אתה הולך להתאמן היום?

כן באיזור 2 ככה לדעתי

Bullet
03-10-07, 15:09
כן באיזור 2 ככה לדעתימה 2 :cry_1: בוא ב4

ran_z
03-10-07, 15:14
חחחח' יעקב אתה בחיים לא תיהיה מעודכן לגבי השעות פתיחה בחגי ישראל.
הקאנטרי נסגר היום ב 4. גם אני הייתי צריך להתאמן היום, בסוף לא הלכתי, אני אתאמן מחר ושישי במקום.

Bullet
03-10-07, 15:24
:):):):)' יעקב אתה בחיים לא תיהיה מעודכן לגבי השעות פתיחה בחגי ישראל.
הקאנטרי נסגר היום ב 4. גם אני הייתי צריך להתאמן היום, בסוף לא הלכתי, אני אתאמן מחר ושישי במקום.
מההההההההההההההההההההההההה
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא א

כוס אמוווווווו הצבא הזהההההההההה הגעתי רק בשעה 2:30 :cry_1: :cry_1: :cry_1:
זהו נמאס לי!! אני דופק נפקדות שבוע הבא!!! :mad:

Kachok
03-10-07, 16:05
חחח נישב ביחד בכלא :):):):):)

Bullet
03-10-07, 16:08
חחח נישב ביחד בכלא :):):):):)אבל אני על סיבה לא צודקת!!!

Kachok
03-10-07, 16:11
אבל אני על סיבה לא צודקת!!!

זה מה שכולם אומרים :closedeyes:

Kachok
03-10-07, 21:45
אגב יעקב , תארגנו לי משלחת לכלא עם טונות וקוטג'ים , כן?

Bullet
04-10-07, 01:28
אגב יעקב , תארגנו לי משלחת לכלא עם טונות וקוטג'ים , כן?סמוך עליי

ran_z
04-10-07, 01:49
יעקב מה אתה עושה ער בשעה הזאת? איך אתה רוצה לדפוק אימון ב12 בצורה הזאת, אם אני עכשיו לא מזיז את התחת שלי לישון אני קם מחר ב1.

יאללה לילה טוב.

idano
04-10-07, 15:23
אני משרת בפרקליטות הצבאית, ועל עבירה כזו אתה תישפט בבית דין צבאי.
אם יש לך שאלות, אז שלח לי הודעה פרטית.

Kachok
04-10-07, 16:44
Idano בדוק מוניטין