PDA

צפה בגרסא המלאה : מי מוחק לי את הפוסטים ולמה ?

ThaiB0X
28-09-07, 18:11
מחקו לי כבר 2 פוסטים בשעה האחרונה, הראשון אני משער כי כבר פתחו אשכול בנושא (מר אולימפיה), השני (בדיחה שעשיתי בפוטושופ http://img126.imageshack.us/img126/412/michaelhr4.jpg) מחקו גם, אבל למה ? :ohmy: :unsure:

VoRteX
28-09-07, 18:13
משהו רקוב בממלכת דנמרק

IRON-MASS
28-09-07, 18:14
חחחחחח זה היה טוב!!! אני דווקא נגד השטויות האלה אבל זה היה מצחיק.

עריכה: Vortex תציץ במוניטין!

Troya
28-09-07, 18:16
פורום מושחת מה לעשות..
לא הפעם הראשונה שאני אומר את זה

ran_z
28-09-07, 18:19
אני בקשתי וגם ארבל ביקש וגם עומרי טורבו אני זוכר ביקש וחצי מהמנהלים ביקשו להפסיק לפתוח פוסטים על מייקל לואיס! הוא לא בודיבילדר, הוא שחקן ודוגמן, ואין לאנשים מה להתעסק בו בפורום הזה, וזה כבר נמאס עלינו, אני לא מבין בכלל מה אתם רוצים ממנו, אני לא רואה אותו ניכנס לפורום זירת הגולשים ומתחיל לרדת שם על הגוף של משתמשים כאן בפורום. אני יודע שאדם לאדם זאב, אבל יש גבול להשמצות כאן בפורום הזה, זה לא ייתכן שכל שני וחמישי יפתח על הבנאדם הזה פוסט.
והזהרנו שאנשים שימשיכו לעשות זאת יושעו מהפורום.

ThaiB0X
28-09-07, 18:22
אני בקשתי וגם ארבל ביקש וגם עומרי טורבו אני זוכר ביקש וחצי מהמנהלים ביקשו להפסיק לפתוח פוסטים על מייקל לואיס! הוא לא בודיבילדר, הוא שחקן ודוגמן, ואין לאנשים מה להתעסק בו בפורום הזה, וזה כבר נמאס עלינו, אני לא מבין בכלל מה אתם רוצים ממנו, אני לא רואה אותו ניכנס לפורום זירת הגולשים ומתחיל לרדת שם על הגוף של משתמשים כאן בפורום. אני יודע שאדם לאדם זאב, אבל יש גבול להשמצות כאן בפורום הזה, זה לא ייתכן שכל שני וחמישי יפתח על הבנאדם הזה פוסט.
והזהרנו שאנשים שימשיכו לעשות זאת יושעו מהפורום.

סליחה, אבל הכל בהומור :ohmy:

Berk0
28-09-07, 18:22
תעשה משהו יותר מצחיק

מר סומליה 2007 מייקל לואיס.

ran_z
28-09-07, 18:25
סליחה, אבל הכל בהומור :ohmy:

כמובן, אבל כשהתחילו לפתוח עליו פוסטים פעמים בשבוע זה כבר ניהיה מרגיז ולא הומור.
הפורום זה לא במה להשמצות.

עד כאן בנושא הזה.