PDA

צפה בגרסא המלאה : סטיםם.. שאלה..

maorsh
28-09-07, 22:04
כמה סטים עושים בדרך כלל על שרירי כתפיים יד אחורית וגב?? 3 או 4??
ועוד שאלה..חח אממממ נכון בתרגיל של הכתפיים שעושים בישיבה עם מוט שמורידים מאחורי הראש??
אז זה תרגיל שונה מתרגיל שמביאים את המוט לפני הראש? כאילו זה עובד על חלק אחר בכתף או שזה עובד על אותו חלק.. כי בדרך כלל אני עושה קודם אחורה ואז קדימה ואני לא יודע אם זה טוב או שאני סתם מבזבז תרגיל..

Ronush
28-09-07, 22:49
לגבי הסטים זה משתנה בין תוכנית לתוכנית.

כמובן של לכתפיים יש כמה תרגילים, בכל תרגיל הוא עובד בצורה שונה על הכתף(אחורי/אמצעי/קדמי), לגבי התרגיל שדוחקים מוט מאחורי העורף זה עובד על הכתף האמצעית.

המצלמה - לקרוא מאמרים באתר.

maorsh
28-09-07, 23:15
אז לא הנתי.. זה בסדר אם אני עושה את שתייהם?
וזה טוב אם אני עושה רק 3 תרגילים??

Ronush
28-09-07, 23:45
אז לא הנתי.. זה בסדר אם אני עושה את שתייהם?
וזה טוב אם אני עושה רק 3 תרגילים??

זה הכל בהתאם לתוכנית אימונים שלך!

zrizi
29-09-07, 09:39
2 התרגילים עובדים על אותם שרירים רק שמאחורי הראש יש סיכוי גדול יות לפציעה

IGOR
29-09-07, 11:33
כמו שרון אמר: זה הכל תלוי בתוכנית האימונים שלך. אני בתוכנית Ab וכמו שאני יודע צריך לעשות לשריר גדול 9 סטים אבל אני עושה 3 כי יותר אפקטיבי עלי אם אני אשים יותר משקל ואתמץ יותר אתה מבין.חוץ מזה זה חוסך זמן.

!Demon!
29-09-07, 15:29
כמו שרון אמר: זה הכל תלוי בתוכנית האימונים שלך. אני בתוכנית Ab וכמו שאני יודע צריך לעשות לשריר גדול 9 סטים אבל אני עושה 3 כי יותר אפקטיבי עלי אם אני אשים יותר משקל ואתמץ יותר אתה מבין.חוץ מזה זה חוסך זמן.
3 סטים לשריר גדול???????
יקח לך 40 שנה עד שיהיה תוצאות בלי להעליב..גם 9 זה קצת תאמת
וזה שאתה אומר יותר משקל זה לא קשרות המשקל משנה את כמות החזרות כל סט..וגם תוכנית אימונים

לבחור ששאל 4 סטים יותר יעיל לעשותאם זה סטים רגילים ולא סופר או תוכנית אחרת ככה שבאמת כנמו שאמרו זה תלוי בתוכנים אימונים כל תוכנית וכמות סטים שלה

Ronush
29-09-07, 18:29
3 סטים לשריר גדול???????
יקח לך 40 שנה עד שיהיה תוצאות בלי להעליב..גם 9 זה קצת תאמת
וזה שאתה אומר יותר משקל זה לא קשרות המשקל משנה את כמות החזרות כל סט..וגם תוכנית אימונים

לבחור ששאל 4 סטים יותר יעיל לעשותאם זה סטים רגילים ולא סופר או תוכנית אחרת ככה שבאמת כנמו שאמרו זה תלוי בתוכנים אימונים כל תוכנית וכמות סטים שלה

זה אינדיבודאלי ויכול להיות שמעט סטים עם משקל מקסימלי משפיע עליו.

9 סטים לשריר גדול זה מעט בתוכנית AB ? אתה טועה/מגזים.

בהצלחה ושבוע טוב :)