PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו זוכר את עצמו לפני האימונים?

דור לוין
11-11-06, 09:42
חחח אני הסתכלתי עכשיו בבר מצווה שלי חחחחחח זה שנה -שנתיים לפני שהתחלתי להתאמן עבר מאז משו כמו 5 שנים וזה היה פשוט מוזר לראות את עצמי שחיף עם ידיים דקות וכתפיים קטנות וגוף יחסית קטן חחח אני ממש לא זוכר ת'עצמי ככה ..

Goldberg
11-11-06, 09:49
P: אתה לפחות היית שחיף ולא שמן כמוני חחח
לי היתה עבודה כפולה להתחיל חיטוב ארוך ומייגע ואז להתחיל להתאמן כמו בן אדם

דור לוין
11-11-06, 09:56
P: אתה לפחות היית שחיף ולא שמן כמוני חחח
לי היתה עבודה כפולה להתחיל חיטוב ארוך ומייגע ואז להתחיל להתאמן כמו בן אדם

אני גם אחי הייתי שחיף אבל הייתה לי בטן ...ורגלים שמנות בטירוף חחח אני ירדתי איזה 4 מידות
הייתי מידה 40 בג'ינס וכיום בקיץ בחיטוב אני אפילו מגיע ל-25-24 בלחץ

ת'אמת שבשנה הראשונה אני סתם התאמנתי כמו רובם בערך... ללא ניסיון וידע וללא תזונה ולא כלום ...

HHHEELLBBOOYY
11-11-06, 09:57
כן אני זוכר,
הייתי שמן אחושרמטה

Der Metzgermeister
11-11-06, 10:11
עד כיתה ו' הייתי אחד הסוסים...ומאז הפסקתי לגדול רק עליתי בגובה..52 קילו על 1.70 לפני שהתחלתי להתאמן.

Daniel-Barak
11-11-06, 10:34
זה מוזר כזה להתחיל להזכר פעם איך היינו נראים... אם מישהו היה שמן ועשה חיטוב מוצלח, או אחד רזה שעלה במאסה :)

בכל מקרה רק תמונות מימי בר מצווה והלאה מזכירות ממש איך נראתי בזמן שלפני שהתחלתי להתאמן.

דור לוין
11-11-06, 11:07
זה מוזר כזה להתחיל להזכר פעם איך היינו נראים... אם מישהו היה שמן ועשה חיטוב מוצלח, או אחד רזה שעלה במאסה :)

בכל מקרה רק תמונות מימי בר מצווה והלאה מזכירות ממש איך נראתי בזמן שלפני שהתחלתי להתאמן.

כן אחי אני הסתכלתי על הבר מצווה אז התחלתי להיזכר .. ת'אמת לא ממש להיזכר חח אני לא זוכר את זה כבר ..
מעניין אותי לדעת איך הייתי נראה היום אם לא הייתי מתאמן בכלל ...

Ori-Silver
11-11-06, 11:14
וואי אני זוכר את עצמי לפני שנתיים הייתי 52 קילו על 176 הייתי מקל היום אני על 80 קילו על 178