PDA

צפה בגרסא המלאה : היי קניתי עכשיו קריאטין איך לישתות ומתי?

iNtro
30-09-07, 15:33
מתי אני צריך לשתות אותו וכמה מיים למלות וזה...? קריאטין אקסטרים.

trhetrhe
30-09-07, 15:34
5 גר' בבוקר+200-300 מ"ל מים
5 גר' אחרי אימון+ 200-300 מ"ל מים
5 גר' לפני השינה+200-300 מ"ל מים

בזמן השימוש בקריאטין חשוב שתשתה הרבה הרבה מים!

iNtro
30-09-07, 15:40
שלוש פעמים ביום אחי? חשבתי שתיים..

אז בבוקר לפני או אחרי ארוחה?
לפני האימון סבבה.
אבל לפני השינה? אתה בטוח פה?
ומה אני צריך להרגיש? כי כרגע שתיתי את זה.

trhetrhe
30-09-07, 15:54
חח אתה לא צריך להרגיש כלום בפעמים הראשונות!

iNtro
30-09-07, 16:07
אה וואלה? כי הרגשתי קצת דפיקה בראש לכמה שניות וזהו... אחי קיצר פעמיים ביום? או שלוש פעמים יבום אחי?

ובבוקר לפני או אחרי ארוחה?

שלח לי תמספר שלך בפרטי אחי אני חייב לדעת בלי סיבוחים.

gil-Nissim
30-09-07, 16:13
קריאטין אקסטרים שונה מקריאטין מנו.
מנת הגשה באקסטרים זה 12 גרם, בכללי תקח ליפני ואחרי האימון.
אם אתה רוצה לחסוך כי במילא מעל ל12 גרם קריאטין לא יספג בגוף שלך תקח 6 גרם ליפני אימון ו5 אחרי אימון וכו'.

trhetrhe
30-09-07, 19:01
וואי אחי התבלבלתי, לא ראיתי שכתבת שזה קריאטין אקסטרים...חשבתי זה מונו!
בקיצור אל תתיחס אז למה שכתבתי!

- Idan -
30-09-07, 19:04
הועבר לתזונה ותוספים.

tal_s
30-09-07, 19:33
תקח מנת הגשה לפני אימון ואחרי אימון...

gil-Nissim
30-09-07, 19:41
תקח מנת הגשה לפני אימון ואחרי אימון...
בישביל מה ליצרוך 24 גרם קריאטין ביום שמעל ל12 גרם לא ניספג ?
:unsure:

P-a-n-1-c
30-09-07, 19:44
בישביל מה ליצרוך 24 גרם קריאטין ביום שמעל ל12 גרם לא ניספג ?
:unsure:

אתה יכול להביא לי את המקור שאתה מסתמך עליו? שמעל 12 גרם לא נספג?

Moshe
30-09-07, 19:51
זה לא נכון יש לי פה מחקרים על העמסות של 20 גרם אפילו

Department of Physiology and Pharmacology, University Medical School, Queen's Medical Centre, Nottingham, United Kingdom.

The effect of dietary creatine and supplementation on skeletal muscle creatine accumulation and subsequent degradation and on urinary creatinine excretion was investigated in 31 male subjects who ingested creatine in different quantities over varying time periods. Muscle total creatine concentration increased by approximately 20% after 6 days of creatine supplementation at a rate of 20 g/day. This elevated concentration was maintained when supplementation was continued at a rate of 2 g/day for a further 30 days. In the absence of 2 g/day supplementation, total creatine concentration gradually declined, such that 30 days after the cessation of supplementation the concentration was no different from the presupplementation value. During this period, urinary creatinine excretion was correspondingly increased. A similar, but more gradual, 20% increase in muscle total creatine concentration was observed over a period of 28 days when supplementation was undertaken at a rate of 3 g/day. In conclusion, a rapid way to "creatine load" human skeletal muscle is to ingest 20 g of creatine for 6 days. This elevated tissue concentration can then be maintained by ingestion of 2 g/day thereafter. The ingestion of 3 g creatine/day is in the long term likely to be as effective at raising tissue levels as this higher dose.

Moshe
30-09-07, 19:56
מה שמצחיק שעליתי בטעות על משהו נחמד

Nutrition and Toxicology Research Institute Maastricht (NUTRIM), Department of Human Biology, Maastricht University, Maastricht, The Netherlands. L.vanLoon@HB.Unimaas.nl

Most research on creatine has focused on short-term creatine loading and its effect on high-intensity performance capacity. Some studies have investigated the effect of prolonged creatine use during strength training. However, studies on the effects of prolonged creatine supplementation are lacking. In the present study, we have assessed the effects of both creatine loading and prolonged supplementation on muscle creatine content, body composition, muscle and whole-body oxidative capacity, substrate utilization during submaximal exercise, and on repeated supramaximal sprint, as well as endurance-type time-trial performance on a cycle ergometer. Twenty subjects ingested creatine or a placebo during a 5-day loading period (20 g.day(-1)) after which supplementation was continued for up to 6 weeks (2 g.day(-1)). Creatine loading increased muscle free creatine, creatine phosphate (CrP) and total creatine content ( P <0.05). The subsequent use of a 2 g.day(-1) maintenance dose, as suggested by an American College of Sports Medicine Roundtable, resulted in a decline in both the elevated CrP and total creatine content and maintenance of the free creatine concentration. Both short- and long-term creatine supplementation improved performance during repeated supramaximal sprints on a cycle ergometer. However, whole-body and muscle oxidative capacity, substrate utilization and time-trial performance were not affected. The increase in body mass following creatine loading was maintained after 6 weeks of continued supplementation and accounted for by a corresponding increase in fat-free mass. This study provides definite evidence that prolonged creatine supplementation in humans does not increase muscle or whole-body oxidative capacity and, as such, does not influence substrate utilization or performance during endurance cycling exercise. In addition, our findings suggest that prolonged creatine ingestion induces an increase in fat-free mass.

FAT FREE MASS :
http://www.naturalphysiques.com/tools.php?itemid=28

P-a-n-1-c
30-09-07, 19:56
זה לא נכון יש לי פה מחקרים על העמסות של 20 גרם אפילו

בטח שזה לא נכון

Nicolas
30-09-07, 20:11
רגע רגע משה זה אומר שאם אני לוקח קראיטין בלי אימונים אז אני עולה במסת שומן ואם אני מתאמן אז במסת שריר?

תקן אותי אם אני טועה=]

boris19
30-09-07, 20:13
5 גר' בבוקר+200-300 מ"ל מים
5 גר' אחרי אימון+ 200-300 מ"ל מים
5 גר' לפני השינה+200-300 מ"ל מים

בזמן השימוש בקריאטין חשוב שתשתה הרבה הרבה מים!

לפני השינה ? אתה לא רוצה שהוא יקום כמו כלב יבש ..

שבוע ראשון:
חצי כף מדידה בבוקר
חצי לפני אימון
חצי אחרי (כתוספת להתאוששות)

אח"כ רק לפני ואחרי אימון

trx--->sus
30-09-07, 21:05
תקח 5 גרם לפני אימון ואולי 5 גרם אחרי

PcGunMan
30-09-07, 21:57
לפני השינה ? אתה לא רוצה שהוא יקום כמו כלב יבש ..

שבוע ראשון:
חצי כף מדידה בבוקר
חצי לפני אימון
חצי אחרי (כתוספת להתאוששות)

אח"כ רק לפני ואחרי אימון

כל הקטע לקחת את הקראטין לפני אימון ולא אחרי:dry:

P-a-n-1-c
30-09-07, 21:59

לא נכון. יש קריאטנים שלוקחים אחרי אימון ולא לפני.

Danzig
30-09-07, 22:06
מה? קריאטין זה בכלל ידוע כתוסף Post-workout, תוספי No הם בדרך כלל תוספי Pre-workout...

toxicity
30-09-07, 22:07
מה? קריאטין זה בכלל ידוע כתוסף Post-workout, תוספי No הם בדרך כלל תוספי Pre-workout...
הוא אומר לך שיש אבל גם קריאטינים לאחרי אימון לעזרה בהתאוששות

Danzig
30-09-07, 22:09

על זה דיברתי.

gil-Nissim
30-09-07, 22:13
לא נכון. יש קריאטנים שלוקחים אחרי אימון ולא לפני.
קריאטין זה קריאטין.
אז סמך מה אתה אומר את זה?
אין דבר כזה ליפני, ואחרי אימון שלא יזינו בשכל,סה"כ עוד תרגיל שיווקי.

ואני זוכר שפעם משה השני או בולט, העלה לכאן את המחקר..
בכל מקרה לפי דעתי זה מיותר ליצרוך בכלל כמות גדולה של קריאטין גם עם תקח 3-5 גרם קריאטין ליום תיהיה היתקדמות ופחות בהרבה ספיחת נוזלים..

P-a-n-1-c
30-09-07, 22:15
קריאטין זה קריאטין.
אז סמך מה אתה אומר את זה?
אין דבר כזה ליפני, ואחרי אימון שלא יזינו בשכל,סה"כ עוד תרגיל שיווקי.

ואני זוכר שפעם משה השני או בולט, העלה לכאן את המחקר..
בכל מקרה לפי דעתי זה מיותר ליצרוך בכלל כמות גדולה של קריאטין גם עם תקח 3-5 גרם קריאטין ליום תיהיה היתקדמות ופחות בהרבה ספיחת נוזלים..

אמרת שזה לא "יספג", מאיפה הבאת את זה?
אם לדעתך זה לא חכם לעשות זה דבר אחד, אבל להגיד שזה לא יספג?

gil-Nissim
30-09-07, 22:20
אמרת שזה לא "יספג", מאיפה הבאת את זה?
אם לדעתך זה לא חכם לעשות זה דבר אחד, אבל להגיד שזה לא יספג?
כי עם זיכרוני לא מטעה אותי, לא מזמן העלו לכאן מחקר שמראה בלנאדם טבעי בממוצע מעל ל12 גרם קריאטין ליום לא יספג. אז מין הסתם אם תקח כמויות גדולות של קריאטין זה לא יניב תוצאות יותר טובות.

אחרת היום כולם היו צורכים כמויות מסחריות של קריאטין כדי לקבל תוצאות יותר טובות.
אני מעדיף לקחת רק 3 גרם קריאטין מנו ביום, גם בקושי יש ספיחת נוזלים וגם יש היתקדמות מעטה בכוח.

P-a-n-1-c
30-09-07, 22:38
כי עם זיכרוני לא מטעה אותי, לא מזמן העלו לכאן מחקר שמראה בלנאדם טבעי בממוצע מעל ל12 גרם קריאטין ליום לא יספג. אז מין הסתם אם תקח כמויות גדולות של קריאטין זה לא יניב תוצאות יותר טובות.

אני מעדיף לקחת רק 3 גרם קריאטין מנו ביום, גם בקושי יש ספיחת נוזלים וגם יש היתקדמות מעטה בכוח.

זה כמו עם החלבון, אם תצרוך פי 5 מהמשקל גוף שלך השריר שלך יתפתח יותר טוב? או ישמר יותר טוב? לא. אבל עדיין זה בסדר לצרוך פי 5 גרם חלבון וזה עדיין יספג.

gil-Nissim
30-09-07, 22:54
זה כמו עם החלבון, אם תצרוך פי 5 מהמשקל גוף שלך השריר שלך יתפתח יותר טוב? או ישמר יותר טוב? לא. אבל עדיין זה בסדר לצרוך פי 5 גרם חלבון וזה עדיין יספג.
לא נכון.
אתה לא יכול בכלל להשוות בנהים חלבון זה משהו אחר וקריאטין זה מששהו אחר..
תביא לי מחקר שמוכיח את זה אחי,טוב ייאלה לילה אנבולי לך אני זזתי.

P-a-n-1-c
30-09-07, 23:21
לא נכון.
אתה לא יכול בכלל להשוות בנהים חלבון זה משהו אחר וקריאטין זה מששהו אחר..
תביא לי מחקר שמוכיח את זה אחי,טוב ייאלה לילה אנבולי לך אני זזתי.

שמוכיח מה?

Moshe
01-10-07, 07:16

אבל תבין שאם אתה צורך 12 גרם קריאטין מי הבטיח לך שכל ה12 גרם יספגו? , זה כמו עניין הויטמנים קח תפוז נגיד 80 מ"ג ויטמן C(זרקתי מספר) , אם יספג 50 מ"ג זה יהיה נס..

iNtro
01-10-07, 11:22
אני מבין אז בעצם לישתות בבוקר חצי כף ולפני אימון חצי כף?

ועוד שאלה, צריך לשתות אחרי אימון? ובבוקר לישתות לפני או אחרי ארוחה?

iNtro
01-10-07, 11:24
תראו תהמלצות של ישראל בודי. כדאי ללכת לפי הכתוב פה?

המלצות לצריכה:
כפית הגשה אחת עם כוס מים קרים כחצי שעה לפני האימון ומנה זהה מיד לאחר האימון. ניתן לשלב חלבון מי גבינה מבלי להעצמת האפקט.
בימים ללא אימון - כף הגשה אחת בבוקר ואחת נוספת במהלךל היום.

למתאמנים באופן אינטנסיבי, מומלץ לצרוך בכל מנת הגשה 2 כפות שלמות.

iNtro
01-10-07, 14:00
הממ??

iNtro
01-10-07, 15:33
?????.........

Suskafan
01-10-07, 18:49
ציטוט של וין דיזל

"ביום של אימון כך 5 גרם בבוקר,5 שעה ליפני אימון,ו-5 ישר אחרי אימון יחד אם השייק חלבון והסוכר ענבים או טמרים בננות מה שאתה אוכל שם.
ביום ללא אימון 5 גרם בבוקר. על תעשה אם זה הפסקה,תשתמש כך עד שהקופסה ניגמרת.
את הכוח ואת העלייה במשקלי עבודה ובמשקל גוף(נוזלים) אתה חייב ליראות לפחות טוח שבועיים מאז תחילת השימוש.אם עבר שבועיים או שלוש ולא הרגשת כלום לא עלייה במשקל וגם לא עלייה בכוח הקראטין מונוהידרייט לא משפיע עליך. במקרה כזה תנסה קראטין אטיל אסטר(בפורמולות עדיף לפי דעתי)אבקתי לא בכדורים.
*חשוב מאוד שתקפיד לישתות לפחות 4 ליטר מיים ביום.
*חשוב להקפיד לישתות מיים בזמן האימון.
*לקחת קראטין זה לא הכל.אז על תישכך גם לאכול טוב.2 גרם חלבון על כל קילו ממשקל גוף +פחמימות שומנים וכו"

iNtro
01-10-07, 22:20
תודה רבה לך אחי.

iNtro
01-10-07, 22:20
אני ישתה חצי קף בבוקר, קף לפני האימון וחצי כף אחרי האימון זה בסדר?

פינגווין
01-10-07, 23:38
אני ישתה חצי קף בבוקר, קף לפני האימון וחצי כף אחרי האימון זה בסדר?
יוצא לך 24 גרם ליום בשביל מה?
כך 3 חצאי כפות ביום וזהו