PDA

צפה בגרסא המלאה : וין דיזל, כנס בקשר להתערבות.

SiX PACK
30-09-07, 22:12
התערבנו על זה שרוני לא יקח את המכום הראשון השנה, כמו שבטח זכור לך, אין לי כוח לחפש את האשכול.

בכל אופן, זה היה לי ברור שרוני לא יקח.

עכשיו אני באמת רוצה להבין, ואני פונה לא רק אליך, אלא אל כל אלו שאמרו דברים כמו "רוני בטוח זוכה, אתם תראו זה ברור"..

אני רוצה לשאול אם באמת חשבת שהוא מסוגל לקחת..? הרי זה היה ברור, למה היית כל כך בטוח בעצמך, סתם אמרת את זה כי אתה מעריץ את האיש? או שבאמת זה מה שחשבת..?
(ותאמין לי אין בנאדם שמעריץ את האיש הזה יותר ממני, אני פשוט לא אומר את זה בכל הזדמנות כמו אחרים, אבל אני עדיין נשאר אובייקטיבי ומודע למצב הנוכחי ולא מתבייש להגיד את האמת)

בכל אופן, די לתמימות, דיי להופוריה, הרי זה היה ברור שויקטור וג'י יהיו ממוקמים מעליו, בכל אופן זה היה חוסר הבחנה מצידך, כשאתה אוהד כבוצה מסויימת אתה צריך להגיד "השנה אנחנו לוקחים אליפות" אבל כאחד שעוסק בתחום פיתוך הגוף, חייב להיות לך גם סוג של ידע, כל אחד שמבין היה יכול לקרוא על הגוף של רוני מה מצבו, מה אתה חושב שהשופטים יודעים יותר ממני וממך, הם רואים בדיוק מה שאנו רואים, וכמו שהם מעורבים בתחות הזה גם אנחנו מעורבים בו, וגם לנו יש את היכולת לשפוט מה יקרה.

ביקצור, אני הייתי חייב לעצב לך חתימות עד יום מותי אם הייתי מפסיד, ואתה צריך לעזוב את הפורום לתמיד, ככב לפחות אתה אמרת.

בכל אופן, שטויות זה לא משנה אני לא רוצה שתעזוב להיפך, רק רציתי להביע את עמדתי ולהראות שצדקתי. ;]

jonathan
30-09-07, 22:14
:flowers:

Yoshi-Moto
30-09-07, 22:20
דיזל הבייתה פיפי ולישון! D:

Jones
30-09-07, 22:34
:flowers:
מרגלון??

Vin diesel
30-09-07, 22:36
לא זוכר כל כך על מה מדובר,אבל אם תמצע את האשכול אני ישמח.
בכל מקרה:bye1:

SiX PACK
30-09-07, 22:38
לא זוכר כל כך על מה מדובר,אבל אם תמצע את האשכול אני ישמח.
בכל מקרה:bye1:

אוקיי אני אחפש קצת, אבל אם לא היום אז מחר אני ימצא את זה..

jonathan
30-09-07, 22:38
מרגלון??
לא ידעת שהפכתי למרגל הרשמי של הפורום?אף אחד לא שם לב:)