PDA

צפה בגרסא המלאה : בעייה רצינית

ycccp
09-09-06, 16:40
אני מתאמן בימים :א ג ה
ובל שאר המים אני עושה ארובי חוץ מיום שבת

היום בבוקר אכלתי לא לפי התפריט אלא בבוקר אכלתי מנה רצינית של פיצה (סביבות הקילו)
ומחר אני לא יכול להגיע לחדר כושר מה עלי לעשות?

Bullet
09-09-06, 16:51
יש לך 2 אפשרויות:
1) תמצא בניין גבוה ממש ותקפוץ ממנו
2) תעשה אירובי ותאכל כרגיל.

ycccp
09-09-06, 16:54
חחחחחחחחח
אני רואה לנכון את האפשרות הראשונה (עם הבניין)
סתם אז מה אתה מנסה להגיד היום פשוט לעשות איזה ריצה ?
ומחר זה לא נורה עם אני מפספס אימון ויוצא לי הפרש בין האימון של יום חמישי ליום שלישי
הפסקה בת ה4 ימים?

ycccp
09-09-06, 16:54
חחחחחחחחח
אני רואה לנכון את האפשרות הראשונה (עם הבניין)
סתם אז מה אתה מנסה להגיד היום פשוט לעשות איזה ריצה ?
ומחר זה לא נורה עם אני מפספס אימון ויוצא לי הפרש בין האימון של יום חמישי ליום שלישי
הפסקה בת ה4 ימים?

SaBaGMaN
09-09-06, 16:55
אם זה פעם בשבוע זה לא יהרוס לך הרבה אם אתה דבוק לתפריט שלך בשאר הימים כלום לא יהרס,חוץ מיזה מותר לך לפעמים להתפנק קצת לא קרה כלום הכי הרבה זה יעכב טיפה את הירידה לא מעבר
מה שאתה עוד יכול לעשות אם אתה ממש לחוץ מהקילו פיצה הזאת,זה להוריד טיפה את כמות הפחממות שלך היום וזה יתכזז..
אם תישאל אותי תהנה מימה שאכלת וכל עוד זה לא על בסיס יומי זה בסדר גמור ואפילו מומלץ פעם בשבוע שבועיים לאכול מאכלים שהם קצת מעבר לתפריט שלנו מה שניקרא "צ'יט"
שבת שלום

P-a-n-1-c
09-09-06, 16:56
מה זה נורא לא נורא? אתה לא תמות מזה ולא יקרה לך שום דבר רע.
שמע בראסמי? האידיאל זה בלתי צ'יטים, שמירה 24\7 על התפריט, אימונים קבוע וכו' וכו'. אבל כמובן אידיאל זה לפריקים ואף אחד מאיתנו לא מסוגל לעמוד בזה (טוב נו, יש הרבה שמסוגלים, אני מדבר על הרוב), אז לא יקרה כלום אם יהיה לך צ'יט פעם בשבוע-שבועיים (אני אישית מעדיף שבועיים).

בהצלחה!

ycccp
09-09-06, 16:57
תודה חברה

HHHEELLBBOOYY
09-09-06, 16:58
אל תגידו לו שזה לא ישפיע עליו
פשוט תמשיך הלאה מה העיניין

PoweRule
09-09-06, 17:17
מה זה נורא לא נורא? אתה לא תמות מזה ולא יקרה לך שום דבר רע.
שמע בראסמי? האידיאל זה בלתי צ'יטים, שמירה 24\7 על התפריט, אימונים קבוע וכו' וכו'. אבל כמובן אידיאל זה לפריקים ואף אחד מאיתנו לא מסוגל לעמוד בזה (טוב נו, יש הרבה שמסוגלים, אני מדבר על הרוב), אז לא יקרה כלום אם יהיה לך צ'יט פעם בשבוע-שבועיים (אני אישית מעדיף שבועיים).

בהצלחה!

הרבה מסוגלים לעמוד בתפריט, אבל הרוב לא מסוגל ? :blink: