PDA

צפה בגרסא המלאה : הודעת הבהרה

טל יואב
01-10-07, 16:10
שלום לכולם ,

כידוע לכם בזמן האחרון קצת כעסתי , ומתוך עצבים כתבתי הודעה שאני פורש .

הפורום הזה תרם לי המון ולמדתי רבות מהרבה מאוד אנשים , האיר לי הפנים והכרתי גם אנשים נפלאים שעם הזמן נהפכו לחברים של ממש .

אני חייב הרבה לפורום הזה ואני נהנה מאוד לתרום , לכתוב , וללמוד כאן .

אני חייב לציין כי מאז הודעתי על "פרישתי" כביכול קיבלתי גם הרבה הודעות במוניטין על עידוד ותמיכה להישאר בפורום מהרבה מאוד גולשים קבועים ואף מחלק המנהלים כאן .

חשוב מאוד לציין כי אני מאוד מעריך ומכבד כל ספורטאי וספורטאי שמתחרה (כן אפילו את שגיא גרשגורן תתפלאו למרות הכל ) .

אני חייב להגיד לכם חברים כאשר אני עורך את הראיונות של "כרטיסי הביקור " , לפעמים קורה מצב שחלק מהמתראיינים מדברים שטויות או מדברים שגוי או שחוזרים על עצמם או מספרים סודות שלא צריך לספר , ואני כותב ועורך זאת בצורה תקינה ולא מצטט הכל אפילו שאני יכול , אני גם מבהיר להם מראש עוד לפני תחילת הראיון כי זו תהייה כתבה צבעונית וחיובית , ואני תמיד מצליח להוציא אותם בשיא הקלאסה , זה למה ועד כמה אני מעריץ ומעריך את הספורטאים שמתחרים , צריך הרבה אומץ והקרבה לעשות מה שהם עושים .(אני לא עיתונאי ולא למדתי שום דבר על כך אני גם לא שואף להיות עיתונאי , אני לא מחפש עוקץ או" סקופ") . אני עושה את מה שאני עושה רק בגלל אהבתי הרבה לענף הספורט הזה . "פאק" הפנטזייה שלי זה יום אחד להתחרות , ואני יודע שבשביל זה אני חייב להיכנס "לסייקל" ואני לא מוכן לסכן או לשחק עם הבריאות שלי לכן אני לעולם לא יעלה על הבמה , אני לא יעשה צחוק מעצמי .

לכן כאשר אני מעביר ביקורת על ספורטאי כזה או אחר זה לא אישי חלילה (אך זה יכול להיות אישי הרי אני לא מכיר באמת אף אחד מהם ) , אבל חשוב להזכיר לכל אחד ואחד ממכם שכאשר אתם מעלים תמונות או , עולים על הבמה אתם חשופים לביקורת שלילית כמו חיובית .

לכן אם משהו נפגע מהביקורת שלי , בצורה אישית אני כאן כותב ומודיע , שזה לא נעשה ברוע לב או קינאה , רק מביע את דעתי זה הכל . אם משהו נפגע מדבריי כאן עומר לנדאו או כל אחד אחר אני מתנצל ומבקש סליחה .
אבל בחייאת ראבק חבר"ה תפסיקו להיות כאלו ריגשי .
עוד נושא אחד קטן לסיום :

לאלו מביינכם שלא מבינים מדוע ביקשתי להוריד ממני את התואר "כתב השרירים של ישראל בודי "

אני לא מתרחק הסיבה לכך מחולקת לשתי נקודות .
1. אני לא כותב רק באתר הזה כפי שאתם כבר יודעים , ואני הולך לכתוב בעוד כמה אתרים בקרוב .

2. הרבה פעמים כאשר הבעתי דעה קיצונית על מוצר או חברה מסויימת אנשים ניגשו לגיל בטענות ואשמות ואף איימו לתבוע את גיל , כי כאילו אני מייצג כאן את גיל או את חברת ישראל בודי לכן חשוב כאן לציין כי אני לא מייצג איש מלבד את עצמי בלבד .

בברכת המשך יום טוב ומועדים לשימחה , וחג שמח .
יואב טל או טל יואב אך שתרצו :jockey:

MagneZium
01-10-07, 16:14
על מה הייתה המהומה?

Mr.Bazooka
01-10-07, 16:18
ברוכים השבים איש יקר!

SmaMMiT
01-10-07, 16:24
גבר אין לך מוסג איך אני מעריך אותך ואת מה שעשיתה ועוד תעשה לאתר הזה!!
ברוכים השבים

טל יואב
01-10-07, 16:25
על מה הייתה המהומה?

כרגיל על שטויות :blush:

arbel2
01-10-07, 16:25
ברוכים השבים

Shady's_Soldier
01-10-07, 16:43
ברוך שובך :)

jonathan
01-10-07, 18:09
יאללה גבר שמחים שחזרת;)
אפשר גם באווטר שיהיה לי כתוב יואב טל?

ניגרי ענק
01-10-07, 18:27
ברוך הבא חבר, צריכים הרבה אנשים כמוך פה.
ואל תתבייש להעביר ביקורת (בונה כמובן), יהיה מאוד משעמם אם כולם פה כל הזמן ישתחוו אחד לשני.

Daniel-Barak
01-10-07, 18:45
יואב, כמו שאמרתי ל ואתה יודע, אתה נכס לפורום, ואני בטוח שגם לאנשים אחרים, מעבר לעולם הדי וירטואלי שפה.
עצם חזרת מבורכת ומעודדת, ואני מקוה שתמשיך להיות פעיל כאן.
תמיד נוצרות בעיות ואי נעימויות, חלקן על שטויות, וחלקן על דברים שרק בסוף מבינים שהם שטויות.
בשורה התחתונה, ישראלבודי זו משפחה, הפורום תורם בזכות כל חבר וחבר, ולכן צריך להשאר בו, לא משנה מה קורה.

המשך חג שמח :)

סוליקו
01-10-07, 19:58
ברוך שובך אחי ...שמח שחזרת

ran_z
01-10-07, 20:11
חזק וברוך.

BEITAR J-M
01-10-07, 20:15
ברוך השב

xLaes
01-10-07, 20:18
Welcome Back

powergainer
01-10-07, 20:23
ברוך שובך!
דרך אגב, איך היה ללחוץ למר אולימפיה את היד? :boxing:

MagneZium
01-10-07, 22:51
כרגיל על שטויות :blush:
עזוב אותךמה שאומרים אתה נכס פה אחי שלא תחשוב שלא מעריכים את זה!!:flowers:

מתן18
03-10-07, 19:50
יהיה מאוד משעמם אם כולם פה כל הזמן ישתחוו אחד לשני.

יהיה?

SiX PACK
03-10-07, 19:55
יהיה?

++1

Yoshi-Moto
03-10-07, 19:57
יהיה?
לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד.

SiX PACK
03-10-07, 20:03
לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד.

הוא מנסה להגיד שזה כבר עכשיו קורה.

Yoshi-Moto
03-10-07, 20:06
מה שכולם מתחנפים אחד לשני?

SiX PACK
03-10-07, 20:14

אכן.

מתן18
03-10-07, 20:17

מתחנפים זו רק דרך יפה להגיד את זה..:closedeyes:

Yoshi-Moto
03-10-07, 20:21
מתחנפים זו רק דרך יפה להגיד את זה..:closedeyes:
או שאיך אומר קופמן? "על קצה הקרחון"

כן שמתי לב לתופעה, לא כ"כ מפריע לי האמת.

מתן18
03-10-07, 20:22
לא צריך להפריע,פשו זה ממש מגעיל זה הכל.

Ronush
03-10-07, 21:18
ברוך שובך, חג שמח :)

טל יואב
04-10-07, 00:29
ברוך שובך!
דרך אגב, איך היה ללחוץ למר אולימפיה את היד? :boxing:

אז הוא לא היה מר אולימפייה אבל גם שם פגשתי את רוני . אני חייב לציין שכולם שם מאוד נחמדים ומנומסים וכל הזמן מחייכים אלייך כאשר אתה פונה אלייהם בבקשה להצטלם איתם הם ממש מתלהבים מזה וזה מחמיא להם מאוד הם מרגישים כמו כוכבים .כולם חוץ מלו פרינגו , שאיתו רבתי

Big Lou
04-10-07, 00:31
אז הוא לא היה מר אולימפייה אבל גם שם פגשתי את רוני . אני חייב לציין שכולם שם מאוד נחמדים ומנומסים וכל הזמן מחייכים אלייך כאשר אתה פונה אלייהם בבקשה להצטלם איתם הם ממש מתלהבים מזה וזה מחמיא להם מאוד הם מרגישים כמו כוכבים .כולם חוץ מלו פרינגו , שאיתו רבתי
אתה רציני?? איך זה קרה?

gog
04-10-07, 00:50
יואב קודם כל שמח על חזרתך.

דבר שני, בקשר למגזין Dxl שיש לך קשר אליו, הייתי השבוע בסטימצקי ורציתי לקנות ואמרו לי שהם כבר לא מוכרים את זה, אתה יכול להאיר לי משהו בקשר לזה?

טל יואב
04-10-07, 08:53
יואב קודם כל שמח על חזרתך.

דבר שני, בקשר למגזין Dxl שיש לך קשר אליו, הייתי השבוע בסטימצקי ורציתי לקנות ואמרו לי שהם כבר לא מוכרים את זה, אתה יכול להאיר לי משהו בקשר לזה?

חדש לי מה שאתה כותב , וגם דיי מוזר .

המנכ"ל בחו"ל יחזור עוד שבוע וחצי. עד אז אין לי דרך להתקשר אליו . לכן יש להמתין .

אבל גם אם תתקשר לאחד מסניפי ישראל בודי הם ישמחו לשלוח לך בדואר הבייתה .

טל יואב
04-10-07, 09:02
אתה רציני?? איך זה קרה?

האמת שכבר כתבתי את הקטע הזה כאן מזמן . אך לאלו שלא מספיק ותיקים אני יכתוב אותו שוב .

בשנת 1999 (לו טרם היה חתום עם החברה לתוספי מזון קליפורניה פרוטאין) .

היה לו דוכן בארנולד קלאסיק באקספו , שם הוא מכר תמונות וספרים כל תמונה חתומה בעשרה דולר , ואת הספר (אוטוביוגרפייה של עצמו) בעשרים דולר . קניתי את הספר , קניתי גם אחת התמונות , ולאחר מכאן ביקשתי להצטלם איתו , בקולו המעווות והמוזר הוא דרש עשר דולר לתמונה , ויתרתי כי כולם שם מצטלמים בחינם . התרחקתי מעט מהדוכן ורציתי לצלם אותו , כאשר הוא הבחין בכך הוריד לי את היד בפראות והמצלמה נפלה על הרצפה . (אבל כיידוע אח שלכם לא פרייאר , אז הפכתי עליו את השולחן שלו כאשר בדרך בירכתי אותו , כל הסחורה שלו עפה לכל עבר ) כל התקרית לא הספיקה להתפתח מעבר לזה כי המאבטחים הבחינו בי והעיפו אותי מיד החוצה . למזלי עוד קודם יצאתי כבר אז היה לי חותמת ביד , עשיתי סיבוב קצר וחזרתי . למי שמתעניין למצלמה שלום עובדת עד היום .

שנה לאחר מכאן הוא היה חתום על החברה הנ"ל המצויינת והוא הצטלם עם כולם גם איתי , הוא הזכיר לי את המקרה של שנה שעברה וצחקנו מזה .

מוטי
04-10-07, 09:31
אתה מתכוון Lou Ferrigno?

טל יואב
04-10-07, 10:22
אתה מתכוון Lou Ferrigno?

כן .

gog
04-10-07, 11:56
חדש לי מה שאתה כותב , וגם דיי מוזר .

המנכ"ל בחו"ל יחזור עוד שבוע וחצי. עד אז אין לי דרך להתקשר אליו . לכן יש להמתין .

אבל גם אם תתקשר לאחד מסניפי ישראל בודי הם ישמחו לשלוח לך בדואר הבייתה .

כן אבל אז זה 20 שקל מגזין+20 שקל משלוח, 40 שקל על מגזין, לא משתלם.

טל יואב
04-10-07, 14:44
כן אבל אז זה 20 שקל מגזין+20 שקל משלוח, 40 שקל על מגזין, לא משתלם.

זהו שלא .אם תשלח פרטים לאתר של היבואן ישלחו לך 20 ש"ח כולל הכל בדוק .

הנה הכתובת :

www.bbi.co.il (http://www.bbi.co.il)

האדמור
04-10-07, 21:39
שמח שחזרת!
מה שאתה עושה זה לדחוף את הענף קדימה קדימה וקדימה!
והייתי שמח אם היו יותר אנשים כמוך שעושים את מה שאתה עושה בתחום פיתוח הגוף ואני יודע שזו עבודה ממש לא קלה ואתה עושה אותה בנדיבות ומתוך אהבה עמוקה וגדולה לענף!
חזק ואמץ :sbb4: