PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות חדשות של גיל עם מיטב מפתחי הגוף בעולם

arbel2
01-10-07, 17:11
בתמונות שאני אצרף לכאן ניתן לראות את גיל עם חלק ממפתחי הגוף הטובים בעולם

הראשונה היא עם רוני קולמן שעל פועלו אין ממש מה להרחיב :)

שניה עם דניס וולף ,הסופרסטאר העולה ,שמאז שניצח את אליפות אירופה לפני שנתיים וזכה בכרטיס המקצוען שלו ,פשוט עושה טרור בקרב הifbb והופך לאט לאט לאחד ממפתחי הגוף הטובים בעולם

התמונה השלישית היא עם שגיא קלב ,ישראלי שמצליח שם רבות,דוגמן פיטנס מבוקש,ואפילו זה בכמה תחרויות פיתוח גוף קטנות של הnpc ,בהחלט דמות שניתן לשאוב ממנה השראה

בנוסף גיל היצטלם עם שון ריי,אחד ממפתחי הגוף הטובים בהיסטוריה וחבר בהיכל התהילה של הifbb
שון ריי היה האיש הקטן הכי גדול שזכור לי בשני עשורים האחרונים ,פשוט מדהים.

ואחרונה חביבה ,תמונה עם היידטה ימגישי ,המפתח גוף האסייתי הראשון באולימפיה ,ובחור עם פוטניצאל בשמיים (הייתם מאמינים שהוא שקל רק 76 קילו באולימפיה? )

מוטי
01-10-07, 17:12
יאי
גם אני רוצה להצטלם עם קולמן חח

Mr.Bazooka
01-10-07, 17:12
פששששש כבוד!

IRON-MASS
01-10-07, 17:13
חזק!!! אהבתי
לרגע חשבתי זה שגיא אחר אבל לא משנה, ואני לא אומר את זה בקטע של בדיחה.

P-a-n-1-c
01-10-07, 17:14
איך זה יכול להיות שהוא שוקל רק 76? מה זה הדבר הזה? אין מצב.
הוא לא נראה כזה נמוך ביחס לגיל וגיל משהו כמו 175.. אז הסיני הזה בטח 168 ככה, 76 קילו זה כלום. אין מצב!

Daniel-Barak
01-10-07, 17:19
חוויה מדהימה בטח גיל עבר, כל כך כייף :)
גם אני אני לא מאמין שהיפני שקל 76 באולימפיה, אין מצב
יש עוד תמונות? בטח שיש - תעלו!

blinki
01-10-07, 17:22
76? נאור זיו שוקל איזה 80 קילו והוא הרבה יותר נמוך ממנו,בטח יש לו מבנה מפלצתי אם הוא נראה ככה.
הוא צריך עכשיו לעשות אוף סיזן של שנתיים-שלוש והוא יכול להיות אחת הגדולים כי בטח יהיה לו הרבה יותר קל לעלות מאשר מישהו ששוקל 120 קילו
ועכשיו שאני חושב על זה הוא שוקל חצי מרוני

xZiPeR
01-10-07, 17:23
היפני הזה שוקל פחות ממני ? O.o

arbel2
01-10-07, 17:29
משקל לא אומר הרבה
גם שון ריי רוב הקריירה שלו היה על הבמה איזה 80 קילו ...

גם דויד הנרי מתחרה בפחות מ90 קילו ..

aseed
01-10-07, 17:37
כן
זה בגלל חומרים מיוחדים
אתה מפסיק לעלות במשקל רק השריר מייצר סיבים חדשים בתוכו אז אתה באותו גודל רק יותר דחוס
וזה מה שקורה איתם

xZiPeR
01-10-07, 17:41
היפרפלזיה ?

arbel2
01-10-07, 17:44
היפרפלזיה ?

אכן
נמצא במחקר מסויים שקיים היפרפלזיה בבני אדם כאשר יש שימוש בחומרים אנדרוגניים חזקים

P-a-n-1-c
01-10-07, 17:47
כן
זה בגלל חומרים מיוחדים
אתה מפסיק לעלות במשקל רק השריר מייצר סיבים חדשים בתוכו אז אתה באותו גודל רק יותר דחוס
וזה מה שקורה איתם

מטורף
76 קילו קילו והוא בסביבות ה168 כמו שאמרתי, זה פשוט לא נורמלי.
יש עוד תמונות שלו?

Shady's_Soldier
01-10-07, 17:53
אין איזשהי מגבלת משקל/גובה באולימפיה?

Danzig
01-10-07, 17:54
מה עם קאטלר הקאטלטקה?!@%?
:sbb4:

xZiPeR
01-10-07, 17:59
אכן
נמצא במחקר מסויים שקיים היפרפלזיה בבני אדם כאשר יש שימוש בחומרים אנדרוגניים חזקים
ממ.. מאיפה אני משיג חומרים כאלה ? ^.^
בצחוק .. במילא לא תענו לי :(
בכל מקרה - גמאני רוצה להצטלם עם כל הענקים האלה !!

Shady's_Soldier
01-10-07, 18:01
ממ.. מאיפה אני משיג חומרים כאלה ? ^.^
בצחוק .. במילא לא תענו לי :(
בכל מקרה - גמאני רוצה להצטלם עם כל הענקים האלה !!
בכיף... 50$ כרטיס למר אולימפיה...

אההה... ועוד 1500$+ על טיסה ואיכסון(אבל זה כבר סתם שטויות...) =]

ran_z
01-10-07, 18:01
הולי שיט, שגיא קלב נראה בתמונה מפלצת, לא ידעתי שהבנאדם הזה לוקח אוף סיזנים, חשבתי הוא שומר על החיטוב שלו כל השנה.

xZiPeR
01-10-07, 18:04
בכיף... 50$ כרטיס למר אולימפיה...

אההה... ועוד 1500$+ על טיסה ואיכסון (אבל זה כבר סתם שטויות...) =]
אה קטן עלי :sbb4:
חחח אם אני מצליח לגרום לקולמן לעשות איתי סקוואטים זה שווה את זה :)

Shady's_Soldier
01-10-07, 18:06
אה קטן עלי :sbb4:
חחח אם אני מצליח לגרום לקולמן לעשות איתי סקוואטים זה שווה את זה :)
חחח עם כל הכבוד לקולמן, לא הייתי רוצה לעשות איתו סקוואטים, לא משנה איזה סוס אתה עדיין לידו תראה כמו הכוסית של המכון... אתה עם 100-150 ק"ג הוא עם 500 משפיל אותך :P

xZiPeR
01-10-07, 18:11
^ אתה לא הבנת, התכוונתי שאני אהיה ה500 קילו שהוא מרים Xd

Shady's_Soldier
01-10-07, 18:16
^ אתה לא הבנת, התכוונתי שאני אהיה ה500 קילו שהוא מרים Xd

חחחחחח זאת חווייה, אני מדמיין אותך רץ לחברים "איייי,רוני קומן "הרים" אותי ^^"

gil-Nissim
01-10-07, 18:19
בקשר להאסייתי ...
הינה עוד הוחכה שמשקל גוף לא קובע בכלום :)

Coleman
01-10-07, 18:20
פאקקקקקק שגיא קלב נראההה ענקקקקק פשוטטט באמת הפתיע אותייי :p כבוד ליהודים :)
איזה כיף לגילל ארררר

ניגרי ענק
01-10-07, 18:31
76 קילו באולימפיה????
מדהים.

P-a-n-1-c
01-10-07, 18:44
ידעתי שאין מצב שוהא 76 קילו:
http://contest.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/bio/38/

הבנאדם 90 קילו.

Shady's_Soldier
01-10-07, 18:47
הוא גם יותר גבוהה... 5.8"= 1.72 בערך...

Daniel-Barak
01-10-07, 18:49
הולי שיט, שגיא קלב נראה בתמונה מפלצת, לא ידעתי שהבנאדם הזה לוקח אוף סיזנים, חשבתי הוא שומר על החיטוב שלו כל השנה.מטורף לחלוטין. אבל אתה יודע מה יותר מטורף? התמונה השלישית היא עם שגיא קלב ,ישראלי שמצליח שם רבות,דוגמן פיטנס מבוקש,ואפילו זה בכמה תחרויות פיתוח גוף קטנות של הnpc ,בהחלט דמות שניתן לשאוב ממנה השראהשלפי דברי ארבל, שגיא הוא דוגמן פיטנס! בלתי ניתנים לעיכול ההבדלים שבין התחרויות בארץ לחו"ל! פה בארץ, אם היה רוצה, שגיא היה זוכה במר ישראל בשני הארגונים על ימין ועל שמאל, בו בזמן שבחו"ל המימדים שלו הם "רק" פיטנס.... :mellow: :mellow: :mellow: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

PcGunMan
01-10-07, 18:53
אחלה תמונות :jockey:

yonip
01-10-07, 18:55
נו עכשיו רוני קולמן פרש עכשיו כל השרירים שלו ינבלו ויהפכו לשומן !!!

ran_z
01-10-07, 19:11
מטורף לחלוטין. אבל אתה יודע מה יותר מטורף? שלפי דברי ארבל, שגיא הוא דוגמן פיטנס! בלתי ניתנים לעיכול ההבדלים שבין התחרויות בארץ לחו"ל! פה בארץ, אם היה רוצה, שגיא היה זוכה במר ישראל בשני הארגונים על ימין ועל שמאל, בו בזמן שבחו"ל המימדים שלו הם "רק" פיטנס.... :mellow: :mellow: :mellow: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

http://img62.imageshack.us/img62/8586/bridge2oe1.jpg (http://imageshack.us)

אני לא יכול להגיד לך בלב שלם שהוא היה מנצח את זרדז בנאבא, אבל אני כן משוכנע שאם ממש מעט רצון מבחינתו הוא יכול בישראל לקחת אלוף האלופים בכל אירגון.
בכל אופן אני מניח שזה לא יקרה כי אני בטוח שבודיבילדינג בישראל זה בדיחה בשבילו והוא ישאר בצפון אמריקה לעסוק בדוגמנות עם הגוף הזה.

ran_z
01-10-07, 19:12
http://img216.imageshack.us/img216/1830/dsc0179nr3.jpg (http://imageshack.us)

aseed
01-10-07, 19:13
הוא לא רואה את מאור בכלל ומאור צריך המון זמן בשביל להיות ככה .....
מה מאור כולם מסנג'רים לו ... בגלל שהוא נציג לא יותר

ran_z
01-10-07, 19:16
הוא לא רואה את מאור בכלל ומאור צריך המון זמן בשביל להיות ככה .....
מה מאור כולם מסנג'רים לו ... בגלל שהוא נציג לא יותר

אתה רומז שאני הסנגור של מאור? :):):):)'

מאור גם פרופרוציונאלי ואסטטי להפליא, כפי שאמרתי אני כן חושב שיש פה מקום להשוואה בין השתיים האלה, אבל כפי שגם אמרתי ברגע ששגיא לוחץ מעט על הגז מאור נשאר הרחק מאחור.

ניגרי ענק
01-10-07, 19:23
http://img216.imageshack.us/img216/1830/dsc0179nr3.jpg (http://imageshack.us)

הוכחה חד משמעית שהתזה של: דוגמן צריך להיות אדם שלא שוקל מעל 41 קילו ומתנשא לגובה של מטר שמונים וחמש - היא שטות אטומית.
שיבוא מישהו וישכנע אותי שלואיס והחברים המתחנגלים שלו נראים יותר טוב מיצירת המופת הזו.

aseed
01-10-07, 19:24
אתם עדיין לא מבינים משו אתה רגיל לראות את שגיא דוגמן אבל תאמין לי אם יעמדו על אותה במה יזרקו על מאור עגבניות

ניגרי ענק
01-10-07, 19:31
אתם עדיין לא מבינים משו אתה רגיל לראות את שגיא דוגמן אבל תאמין לי אם יעמדו על אותה במה יזרקו על מאור עגבניות

טעות אחי.
מאור זאזד הוא בנאדם שקיבל נשיקה מההוא שלמעלה.
יש לו אסתטיקה וגנטיקה של אחד למיליון - והוא מתחרה לגיטימי גם באירופה - וכבר היום.
אין מישהו שיוכל לשכנע אותי שאני טועה בקטע הזה.
ואין קשר לזה שהוא מייצג את האתר או לא: הבנאדם פשוט נראה מדהים.
אולי הוא לא יכול להתחרות כעת ברמות של המקצוענים, ב"אולימפיה" או ב"ארנולד", אבל יש לא מעט מסגרות באירופה שהבחור יכול לעשות בהן טרור כבר מחר בבוקר.
מדובר בעילוי גנטי.

aseed
01-10-07, 19:34
אז למה ברח מתחרות של נאבא?
חוץ מזה אם יתחרה במר אירופה או מר עולם חובבנים תאמין לי הוא לא ידורג בכלל
רק שתדע אני לא אוהב רמות של אולמפיה אני תמיד צופה בתחריות כמו מר עולם מר אורופה אז אני יודע בערך מה הרמות שם

blinki
01-10-07, 19:41
שגיא הוא דוגמן פיטנס כלומר הוא מדגמן בכל מה שקשור לבודיבילדינג, תאמינו לי שאחד כזה לא יפרסם ג'נסים או בקמפיניים "רגילים" אני מאמין שהדוגמנים "הרגילים"(לא מצאתי שם אחר לזה) קטנים בהרבה.

BEITAR J-M
01-10-07, 19:51
מטורף
76 קילו קילו והוא בסביבות ה168 כמו שאמרתי, זה פשוט לא נורמלי.
יש עוד תמונות שלו?

הדימי הזהה..

ran7
01-10-07, 19:53
טעות אחי.
מאור זאזד הוא בנאדם שקיבל נשיקה מההוא שלמעלה.
יש לו אסתטיקה וגנטיקה של אחד למיליון - והוא מתחרה לגיטימי גם באירופה - וכבר היום.
אין מישהו שיוכל לשכנע אותי שאני טועה בקטע הזה.
ואין קשר לזה שהוא מייצג את האתר או לא: הבנאדם פשוט נראה מדהים.
אולי הוא לא יכול להתחרות כעת ברמות של המקצוענים, ב"אולימפיה" או ב"ארנולד", אבל יש לא מעט מסגרות באירופה שהבחור יכול לעשות בהן טרור כבר מחר בבוקר.
מדובר בעילוי גנטי.
הוא גם די צעיר לא?
הוא בן 24 אם אני לא טועה

danino
01-10-07, 20:02
הוכחה חד משמעית שהתזה של: דוגמן צריך להיות אדם שלא שוקל מעל 41 קילו ומתנשא לגובה של מטר שמונים וחמש - היא שטות אטומית.
שיבוא מישהו וישכנע אותי שלואיס והחברים המתחנגלים שלו נראים יותר טוב מיצירת המופת הזו.

עכשו שאני רואה את התמונה של שגיא כלב אני מבחין שהוא ממש דומא לניגרי כמובן שרק בפנים ובתסרוקת

Cortex
01-10-07, 20:27
חוץ מזה אם יתחרה במר אירופה או מר עולם חובבנים תאמין לי הוא לא ידורג בכלל
רק שתדע אני לא אוהב רמות של אולמפיה אני תמיד צופה בתחריות כמו מר עולם מר אורופה אז אני יודע בערך מה הרמות שם
ממי יש לו לברוח מיוני האנה ??
אין פה ויכוח שהוא לא רואה אותו בכלל ..

Tamir H
01-10-07, 20:30

אולי כי הוא רוצה להתקדם בחו"ל ובחו"ל IFBB לא רואים את נאבא

meni32
01-10-07, 20:47
גיל הצטלם עם קולמן השדון הזה...
טוב עכשיו גיל יכול לפרוש בשקט....אין עוד לאן לשאוף אחרי שהצטלמת עם קולמן. (:

benwin21
01-10-07, 21:03
הוא גם די צעיר לא?
הוא בן 24 אם אני לא טועה

4 בשנים מתחת לוולף.

שגיא נראה פצצה. חוץ מהצילומים שנראים כמו צילומים למגזיני גאים.

פינגווין
01-10-07, 22:23
4 בשנים מתחת לוולף.

שגיא נראה פצצה. חוץ מהצילומים שנראים כמו צילומים למגזיני גאים.
הוא מקבל על זה ימבה במבה כסף

shay
01-10-07, 23:01

כל כך נכון!

bigbit
01-10-07, 23:10
אכן

מצאו את זה בחיות לא בבני אדם אתה טועה בגדול אחי..אין היפרפלזיה בבני אדם רק היפרטרופיה
ואסיד זה ממש שטות מה שאמרת..היתי ממליץ לך קצת לקרוא יותר בנושאי האנטומיה פיסיולוגיה לפני שאתה יוצא בהצהרות כאלה

Night_Wolf
01-10-07, 23:11
שוב פעם הפשוש הזה משחק אותה ובגדול:boxing: :sbb4:
תמונות נהדרות!:jockey:

פינגווין
01-10-07, 23:11
איזה גןבה שגיא?

ניגרי ענק
01-10-07, 23:33
לפי השוואה עם גילי הוא פחות ממטר שבעים וחמש.
אגב, הראיתי את התמונות לאשתי והיא הסכימה איתי שמ(י)קל לואיס צריך להחליף מקצוע.
ככה צריך להיראות גבר!
בעולם מושלם כנופיית השחיפיאדה היו מתחבאים בתוך מקלטים עם מעיל וכובע גרב - והמפלצות היו עושיות מלא כסף מפרסומות.
אבל לואיס עשיר ובחור גדול ומרשים כמו מאור מחפש איך לגמור את החודש.
איזה עולם אכזר.

Daniel-Barak
01-10-07, 23:41
אסיד, אני מניח שמאור התחרה ב-ifbb, כי רצה הוא לגרום לאשר לרצות לתת לו את כרטיס המקצוען, הפרו קארד...
תאמין לי שאם הוא יראה שאשר לא עושה שום צעד או מראה כוונה לתת לו, ומגיע לו, ואם כמובן ההשהייה המגוכחת שאלי האנה החליט עליה תבוטל (חייבת, זה פשוט טמטום), נראה את מאור עולה לבמה של Nabba בכייף.

עלוש
01-10-07, 23:45
תמונות נהדרות :sbb4:

Meir787
01-10-07, 23:45
איך זה יכול להיות שהוא שוקל רק 76? מה זה הדבר הזה? אין מצב.
הוא לא נראה כזה נמוך ביחס לגיל וגיל משהו כמו 175.. אז הסיני הזה בטח 168 ככה, 76 קילו זה כלום. אין מצב!
היפאני הזה איזה 1.70, אם לא פחות... אני לא רואה מצב אחר שבו הוא 76 קילו, סעמק. מה המשקל בליברות ?

Shady's_Soldier
01-10-07, 23:56
היפאני הזה איזה 1.70, אם לא פחות... אני לא רואה מצב אחר שבו הוא 76 קילו, סעמק. מה המשקל בליברות ?
הוא 200 LB על משהו כמו 1.72 מטר, תבדוק בשרשור, דימי (פאניק) הביא לינק...

arbel2
02-10-07, 03:26
הוא 200 LB על משהו כמו 1.72 מטר, תבדוק בשרשור, דימי (פאניק) הביא לינק...

תיקון ,היה רשום בשידור שהוא 176 ליברה

arbel2
02-10-07, 03:31
מצאו את זה בחיות לא בבני אדם אתה טועה בגדול אחי..אין היפרפלזיה בבני אדם רק היפרטרופיה
ואסיד זה ממש שטות מה שאמרת..היתי ממליץ לך קצת לקרוא יותר בנושאי האנטומיה פיסיולוגיה לפני שאתה יוצא בהצהרות כאלה

חביבי
מחקר שנערך על פאוורליפטרים שנוטלים חומרים אנדרוגניים חזקים ובהן נלקחו דוגמיות רקמה משריר הטרפז ,הוכיח שהייתה היפרפלזיה בגופם ,עכשיו היפרפלזיה בטרפז = היפרפלזיה בכל מקום אחר .

Shady's_Soldier
02-10-07, 07:15
תיקון ,היה רשום בשידור שהוא 176 ליברה
פה רשום 200 ליברות...

מוטי
02-10-07, 09:31
באולימפיה היה רשום 176

Raffib
02-10-07, 09:34
כבוד לגיל.
אחלה תמונות.
לגבי ההשואה בין שגיא למאור, ההשוואה לגיטימית, שניהם נראים טוב ומאוד פרופוציוניים.
לדעתי ברגע שמאור יעבור לחו"ל עם הגנטיקה שלו הוא לא יראה את שגיא ממטר. שגיא עובד בחו"ל מאור בארץ ומאור לא נופל ממנו כמעט. אז על אחת כמה וכמה כשמאור יעבור לחו"ל.
מאור הוא אחד הבאדי בילדרים הכי פרופורציונים ואסטטים בארץ, הסיבה היחידה שהוא התחרה ב-ifbb ולא בנאבבא היא הרצון שלו להתחרות בחו"ל.

בכל מקרה לגבי שגיא הוא נראה מצויין ולא רואה את מייקל לואיס ממטר ומי שעדין חושב שמייקל לואיס הוא מפתח גוף שיחשוב שוב !! מייקל לואיס הוא אייטם שגורף כסף וזהו הוא נראה בסדר, אבל לא יותר מזה. בחו"ל אף אחד לא היה מסתכל עליו בכלל !

לגבי היפני הוא נראה ממש טוב לדעתי הוא כן יכול לשקול 76 ק"ג הוא פחות או יותר בגובה שלי 1.68 ואני שוקל 67-68 ק"ג והוא הרבה יותר גדול ממני, ככה שזה כן אפשרי.

לגבי היפרפלזיה אני מסכים אם ארבל גם אני מכירי את המחקר שבוצע על הפווארליפטרים והוכח שהתקיימה אצלם היפרפלזיה, כמובן שהדגישו שהדבר קורה במצבים גופניים מאוד ספציפים (כלומר לא בכל מצב זה קורה ולא אצל כל אחד במחקר זה קרה) ועם חומרים אדרוגנים חזקים מאוד.

benwin21
02-10-07, 10:31
פה רשום 200 ליברות...

יכול להיות שזה היה לפני אולימפיה הראיון ויכול מאוד להיות שהוא הרזה

arbel2
02-10-07, 10:37
כבוד לגיל.
אחלה תמונות.
לגבי ההשואה בין שגיא למאור, ההשוואה לגיטימית, שניהם נראים טוב ומאוד פרופוציוניים.
לדעתי ברגע שמאור יעבור לחו"ל עם הגנטיקה שלו הוא לא יראה את שגיא ממטר. שגיא עובד בחו"ל מאור בארץ ומאור לא נופל ממנו כמעט. אז על אחת כמה וכמה כשמאור יעבור לחו"ל.
מאור הוא אחד הבאדי בילדרים הכי פרופורציונים ואסטטים בארץ, הסיבה היחידה שהוא התחרה ב-ifbb ולא בנאבבא היא הרצון שלו להתחרות בחו"ל.

בכל מקרה לגבי שגיא הוא נראה מצויין ולא רואה את מייקל לואיס ממטר ומי שעדין חושב שמייקל לואיס הוא מפתח גוף שיחשוב שוב !! מייקל לואיס הוא אייטם שגורף כסף וזהו הוא נראה בסדר, אבל לא יותר מזה. בחו"ל אף אחד לא היה מסתכל עליו בכלל !

לגבי היפני הוא נראה ממש טוב לדעתי הוא כן יכול לשקול 76 ק"ג הוא פחות או יותר בגובה שלי 1.68 ואני שוקל 67-68 ק"ג והוא הרבה יותר גדול ממני, ככה שזה כן אפשרי.

לגבי היפרפלזיה אני מסכים אם ארבל גם אני מכירי את המחקר שבוצע על הפווארליפטרים והוכח שהתקיימה אצלם היפרפלזיה, כמובן שהדגישו שהדבר קורה במצבים גופניים מאוד ספציפים (כלומר לא בכל מצב זה קורה ולא אצל כל אחד במחקר זה קרה) ועם חומרים אדרוגנים חזקים מאוד.

מילים כדורבנות

ההשוואה בין שגיא לבין מאור היא יותר מלגיטימית, אבל יש בעיה אחת
אי אפשר לעשות השווואה אמיתית עד שהם לא עומדים אחד ליד השני ,בנוסף שגיא באוף סיזן ,ועומד ליד אדם לא גדול מדי (גיל אתה יודע שאני אוהב אותך ,אבל אתה קומפקטי וחמוד ) ,מה שמוסיף לאשליה שהוא "ענק " כרגע ,שימו אותו ליד באדיבילדר והוא נראה הרבה פחות מאסיבי. מעבר לכך ?התנאים שלהם שונים מאוד ,הפרסה של שגיא זה הגוף שלו ,משלמים לו כדי להיתאמן ולהראות כמו שהוא נראה ,הוא לא מטריד את עצמו בצרות של עבודה יום יומית כי יש לו ספונסר ומשלמים לו יפה יפה על צילומים ...השם שלו שווה כסף היום,והוא מנצל את זה עד הסוף, מאור להבדיל צריך לקרוע את התחת כדי שיהיה לו כסף לשרוד בתחום ,כמו כל מתחרה אחר בארץ. מצב לא פייר בכלל.

ניגרי ענק
02-10-07, 10:54
מילים כדורבנות

ההשוואה בין שגיא לבין מאור היא יותר מלגיטימית, אבל יש בעיה אחת
אי אפשר לעשות השווואה אמיתית עד שהם לא עומדים אחד ליד השני ,בנוסף שגיא באוף סיזן ,ועומד ליד אדם לא גדול מדי (גיל אתה יודע שאני אוהב אותך ,אבל אתה קומפקטי וחמוד ) ,מה שמוסיף לאשליה שהוא "ענק " כרגע ,שימו אותו ליד באדיבילדר והוא נראה הרבה פחות מאסיבי. מעבר לכך ?התנאים שלהם שונים מאוד ,הפרסה של שגיא זה הגוף שלו ,משלמים לו כדי להיתאמן ולהראות כמו שהוא נראה ,הוא לא מטריד את עצמו בצרות של עבודה יום יומית כי יש לו ספונסר ומשלמים לו יפה יפה על צילומים ...השם שלו שווה כסף היום,והוא מנצל את זה עד הסוף, מאור להבדיל צריך לקרוע את התחת כדי שיהיה לו כסף לשרוד בתחום ,כמו כל מתחרה אחר בארץ. מצב לא פייר בכלל.

הוצאת לי את המילים מהפה - אנחנו מסכימים בזמן האחרון על יותר מידי דברים, צריך לעשות משהו בנוגע לכך...

ran7
02-10-07, 10:56
:ohmy: :ohmy: הוצאת לי את המילים מהפה - אנחנו מסכימים בזמן האחרון על יותר מידי דברים, צריך לעשות משהו בנוגע לכך...

arbel2
02-10-07, 11:02
הוצאת לי את המילים מהפה - אנחנו מסכימים בזמן האחרון על יותר מידי דברים, צריך לעשות משהו בנוגע לכך...

שנשקול להשמיד את הדו קיום באימון רגליים ?:boxing:

benwin21
02-10-07, 11:04

למה שלא תתקוטטו וזהו פחחות כואב מאימון רגליים

eyalamzleg
02-10-07, 11:11
למה שלא תתקוטטו וזהו פחחות כואב מאימון רגליים
תכלס:dry:

ניגרי ענק
02-10-07, 11:47

יאללה כפר סבא היר אי קאם...
או תקפוץ לטבריה מתישהו.
בקיצור, בכיף!

bigbit
02-10-07, 11:54
כבוד לגיל.
אחלה תמונות.

שטויות אז נעשה מחקר אחד ולא מקיף על כמה פאוורליפטרים ועוד אתה אומר שלא בכולם זה קרה..
אז זה לא מוכח עדיין..בשביל הוכחה צריך כמה מחקרים מקיפים..
הדבר היחיד שמוכך והמרצים בכירים בוינגייט(ולא מחקרים סוג ז' מהאתרים סוג t-nation) שהרצו לי אמרו שבבני אדם בעקבות אימוני כוח מתרחשת רק היפרטרופיה ולא היפרפלזיה

Raffib
02-10-07, 12:06
שטויות אז נעשה מחקר אחד ולא מקיף על כמה פאוורליפטרים ועוד אתה אומר שלא בכולם זה קרה..
הדבר היחיד שמוכך והמרצים בכירים בוינגייט(ולא מחקרים סוג ז' מהאתרים סוג t-nation) שהרצו לי אמרו שבבני אדם בעקבות אימוני כוח מתרחשת רק היפרטרופיה ולא היפרפלזיה

ראשית זה מחקר שהתפרסם ב-PUBMED (זה ממש לא אתר או מחקר מסוג ז') ולכן זה לא "סתם מחקר" או "מחקר לא מקיף".
עם כל הכבוד לך (ויש כבוד), זה שלא ראית ואו לא שמעת או המרצים של ווינגייט לא ראו ואו לא שמעו זה עדין לא עושה את זה לשטויות.
שנית גם לי המרצים בקורס מדריכי חד"כ (מכללת אוהלו) טענו שיש רק היפרטרופיה, אבל כשהראתי להם את המחקר (אני אחפש אותו אתן לך לינק אליו) הם הרימו גבה והופתעו מהממצעים.

במחקר טוען שבמקרים מאוד ספציפים (והם גם מדגישים מאוד ספציפים) הוכח שיש היפרפלזיה.
ושוב, עם כל הכבוד למרצים של ווינגייט, כנראה שיש דברים שהם לא יודעים.

aseed
02-10-07, 12:17
ביג ביט
אני עושה קורס של מאמני חדר כושר וכבר עברתי את האנטומיה ו פיסיולגיה אבת זה לא קשור ממה שאני אמרתיע אני בכלל מדבר על דברים שחומרים עושים כמו הורמון גדילה ואינסולין
ותקרא טוב תדע על מה אני מדבר

Night_Wolf
02-10-07, 12:19
כבוד לגיל.
אחלה תמונות.

חחחחחחחחח אך מייקל לואיס אחי...
אני בטוח שהוא רואה את הפוסטים פה בפורום וממידע אישי אני יודע שהוא קורא כאן ובוכה!!!!:clap: :laugh:
:):):):) הכל בגלל הספונסרים המפגרים שלו שעשו אותו מר עולם.

aseed
02-10-07, 12:55
http://img158.imageshack.us/img158/3090/dsc01561vi6.jpg
ביג ביט זה מתחרה עד 85 בגובה של 176
תוכח לי למה שאתה במשקל הזה י=בש לא תהיה חצי ממנו?

Alon Big Guy
02-10-07, 12:59
כן
זה בגלל חומרים מיוחדים
וזה מה שקורה איתם

השריר לא יכול ליצר סיבים אחי.. אתה נולד עם מספר סיבים קבוע מראש אפשר להגיד ושאתה מתאמן ואתה בהיפרטרופיה(עלייה במסת שריר) אז הסיבים מתעבים מבין..

aseed
02-10-07, 13:07
פפפפפפפפפ
הרמון גדילה מוצאי סיבים חדשים
תבדוק לפני שתענה
זה היתרון שלו אם לא היה עובד ככה אז חבל על הכסף לקחת אותו

Night_Wolf
02-10-07, 13:12

:):):):) קוראים למתחרה הזה

Kamal Abdull Salam חחחחח עלי תזכיר לי איפה הוא ניצח בפעם האחרונה באיזה מר עולם אתה זוכר?:sbb4: :flowers: :unsure:

bigbit
02-10-07, 13:13

ההבדל שהוא על סייקליסט של כמה שנים..השריר שלו יותר בוגר..יותר מאומן עם יותר הפרדות..
ברגע שאני אגיע לניסיון הזה שלו אז אני אוכל להראות כמוהו
אבל אני עוד בתחילת הדרך בפיתוח גוף אז איפה בדיוק ההשוואה?

shikoLM
02-10-07, 13:23
כמו שאתה רואה במחקר היפרפלזיה אכן מתרחשת במקרים מאוד מסויימים, המחקר הזה פורסם ב Med Sci Sports Exerc שהוא הז'ורנל הרשמי של ACSM ככה שלומר שהוא זניח או נידח ממש אי אפשר.
זה שלא למדת על הנושא בוינגייט ממש לא אומר שהוא לא קיים.

Effects of anabolic steroids on the muscle cells of
strength-trained athletes.

Kadi F (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=%22Kadi%20F%22%5BAuthor%5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVAbstractPlus), Eriksson A (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=%22Eriksson%20A%22%5BAuthor%5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVAbstractPlus), Holmner S (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=%22Holmner%20S%22%5BAuthor%5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVAbstractPlus), Thornell LE (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=%22Thornell%20LE%22%5BAuthor%5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVAbstractPlus).
Department of Integrative Medical Biology, Umeå University, Sweden. Fawzi.Kadi@anatomy.umu.se
PURPOSE: Athletes who use anabolic steroids get larger and stronger muscles. How this is reflected at the level of the muscle fibers has not yet been established and was the topic of this investigation. METHODS: Muscle biopsies were obtained from the trapezius muscles of high-level power lifters who have reported the use of anabolic steroids in high doses for several years and from high-level power lifters who have never used these drugs. Enzyme-immunohistochemical investigation was performed to assess muscle fiber types, fiber area, myonuclear number, frequency of satellite cells, and fibers expressing developmental protein isoforms. RESULTS: The overall muscle fiber composition was the same in both groups. The mean area for each fiber type in the reported steroid users was larger than that in the nonsteroid users (P < 0.05). The number of myonuclei and the proportion of central nuclei were also significantly higher in the reported steroid users (P < 0.05). Likewise, the frequency of fibers expressing developmental protein isoforms was significantly higher in the reported steroid users group (P < 0.05). CONCLUSION: Intake of anabolic steroids and strength-training induce an increase in muscle size by both hypertrophy and the formation of new muscle fibers. We propose that activation of satellite cells is a key process and is enhanced by the steroid use. The incorporation of the satellite cells into preexisting fibers to maintain a constant nuclear to cytoplasmic ratio seems to be a fundamental mechanism for muscle fiber growth. Although all the subjects in this study have the same level of performance, the possibility of genetic differences between the two groups cannot be completely excluded.
PMID: 10589853 [PubMed - indexed for MEDLINE]

aseed
02-10-07, 13:23
אני מדבר עלא הגודל לא על הפרדות וכל מיני..
זה שהו שוקל 85 בגודל הזה כי הגוף שלו מייצר סיבים חדשים
לא בגלל שהריר בוגר וכל מיני
הכוונה שלי שאי אפשר לגדול בלי להעולת משקל מסת השריר אלה אם מייצרים סיבים חדשים וזה אפשרי

aseed
02-10-07, 13:26
האמת שכל מה אתם אומרים לא ממש מעניין אותו
רק שיש חומרים שמייצרים לגוף סיבים חדשים לא כל החומרים מגדילים אותם יש כטלה גם מגדילם את מספר שלהם

Raffib
02-10-07, 13:54
כמו שאתה רואה במחקר היפרפלזיה אכן מתרחשת במקרים מאוד מסויימים, המחקר הזה פורסם ב Med Sci Sports Exerc שהוא הז'ורנל הרשמי של ACSM ככה שלומר שהוא זניח או נידח ממש אי אפשר.
זה שלא למדת על הנושא בוינגייט ממש לא אומר שהוא לא קיים.

Effects of anabolic steroids on the muscle cells of
strength-trained athletes.

Kadi F (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=%22Kadi%20F%22%5BAuthor%5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVAbstractPlus), Eriksson A (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=%22Eriksson%20A%22%5BAuthor%5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVAbstractPlus), Holmner S (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=%22Holmner%20S%22%5BAuthor%5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVAbstractPlus), Thornell LE (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=%22Thornell%20LE%22%5BAuthor%5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsP anel.Pubmed_RVAbstractPlus).
Department of Integrative Medical Biology, Ume&aring; University, Sweden. Fawzi.Kadi@anatomy.umu.se
PURPOSE: Athletes who use anabolic steroids get larger and stronger muscles. How this is reflected at the level of the muscle fibers has not yet been established and was the topic of this investigation. METHODS: Muscle biopsies were obtained from the trapezius muscles of high-level power lifters who have reported the use of anabolic steroids in high doses for several years and from high-level power lifters who have never used these drugs. Enzyme-immunohistochemical investigation was performed to assess muscle fiber types, fiber area, myonuclear number, frequency of satellite cells, and fibers expressing developmental protein isoforms. RESULTS: The overall muscle fiber composition was the same in both groups. The mean area for each fiber type in the reported steroid users was larger than that in the nonsteroid users (P < 0.05). The number of myonuclei and the proportion of central nuclei were also significantly higher in the reported steroid users (P < 0.05). Likewise, the frequency of fibers expressing developmental protein isoforms was significantly higher in the reported steroid users group (P < 0.05). CONCLUSION: Intake of anabolic steroids and strength-training induce an increase in muscle size by both hypertrophy and the formation of new muscle fibers. We propose that activation of satellite cells is a key process and is enhanced by the steroid use. The incorporation of the satellite cells into preexisting fibers to maintain a constant nuclear to cytoplasmic ratio seems to be a fundamental mechanism for muscle fiber growth. Although all the subjects in this study have the same level of performance, the possibility of genetic differences between the two groups cannot be completely excluded.
PMID: 10589853 [PubMed - indexed for MEDLINE]

תודה לא מצאתי את הלינק אצלי :wiggle: , אבל זה מחקר דומה למחקר שדיברתי אליו.

Alon Big Guy
02-10-07, 14:20
הכוונה שלי שאי אפשר לגדול בלי להעולת משקל מסת השריר אלה אם מייצרים סיבים חדשים וזה אפשרי

הסיבים יכולים להתעבות מה אתה לא מבין תגיד???
זה שלמדת אנטומיה ופיזיולוגיה זה יופי.. אבל לא רואים שאתה ממש מבין בנושא...

bigbit
02-10-07, 14:23

אם השריר שלו מייצר סיבים זה סוג של גדילה..וגדילה כרוחה בעליה במשקל..אתה סותר את עצמך

aseed
02-10-07, 18:37
אני הייתי מדבר על זה לאשפר לייצר סיבים חדשים זה הכל
השאר לא משנה לזה אני מתכוון

arbel2
02-10-07, 21:59
האמת שכל מה אתם אומרים לא ממש מעניין אותו
רק שיש חומרים שמייצרים לגוף סיבים חדשים לא כל החומרים מגדילים אותם יש כטלה גם מגדילם את מספר שלהם

זה לווא דווקא חייב להיות חומר א' או ב' ,זה תגובה שהיא יחסית נדירה ,אבל קיימת
היפרפלזיה זה עניין של נטיה גנטית מעל הכל , אנשים כמו קולמן אני מאמין שעברו היפרפלזיה (תסתכל על הגב שלו ,יש שם שרירים שלא רואים בספרי אנטומיה )

בסופו של יום ? לא משנה למה ואיך ,הלוואי על כולנו .

ThE HummeR
02-10-07, 22:40
פאק איך שון ריי הצטמק.. יש במכון שאני מתאמן תמונה שלו שהחזה שלו פשוט מדהים בטירוף! איפה הוא עכשיו ואיפה פעם..

Philip1123
03-10-07, 12:27
^^^
לפחות הוא חי עכשיו כמו בן אדם נורמלי שלא מזריק לעצמו חומרים שמזיקים לגוף שלו

אני בטוח שהוא עדיין נראה מצוין, אל תדאג לו וחי הרבה יותר בריא

Ronush
03-10-07, 12:58
גיל חזר עם עודף מוטיבציה ;-)