PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון השרירים בחיטוב

dor_dru
01-10-07, 21:21
מה הטעם בלעבוד על השרירים בחיטוב?
אני מבין שמורידים בעצימות האימון בחצי בערך (או שאני טועה אשמח לדעת את הצורה הנכונה)

מוטי
01-10-07, 21:28
כדי לשמור על מסת שריר.......?
אם לא אז למה אתה מחטב? ואת מה?

ואן דאם
01-10-07, 21:32
הטעם זה לשמר תשריר שעמלת עליו כל כך הרבה בתקופת המסה ...
ולא מורידים תעצימות מורידים תנפח ...
מורידים סטים... (כי מן הסתם אתה לא הולך לגדול בתקופת החיטוב) אז אתה מוריד מהנפח .. אבל משאיר (לפחות משתדל) את העצימות של האימון אותה עצימות... ככה בעצם אתה מרוויח... אתה משאיר את אותה עצימות...(רק בנפח קטן יותר) ככה שאתה גם שומר על השריר.. וגם מרוויח עוד זמן לאירובי ...

dor_dru
01-10-07, 21:37
הטעם זה לשמר תשריר שעמלת עליו כל כך הרבה בתקופת המסה ...
ולא מורידים תעצימות מורידים תנפח ...
מורידים סטים... (כי מן הסתם אתה לא הולך לגדול בתקופת החיטוב) אז אתה מוריד מהנפח .. אבל משאיר (לפחות משתדל) את העצימות של האימון אותה עצימות... ככה בעצם אתה מרוויח... אתה משאיר את אותה עצימות...(רק בנפח קטן יותר) ככה שאתה גם שומר על השריר.. וגם מרוויח עוד זמן לאירובי ...

אז בעצם מרימים את אותם משקלים אבל מורידים בסטים - לזה אתה מתכוון שאתה אומר נפח?

ואן דאם
01-10-07, 21:40
אז בעצם מרימים את אותם משקלים אבל מורידים בסטים - לזה אתה מתכוון שאתה אומר נפח?
בדיוק...
מן הסתם אתה לא תצליח להרים את אותו המשקל שאתה מרים במאסה .. אבל עדיין אל תעבור את טווח ה-8 חזרות (כמובן שתשלב גם 12-15 זה מדלל ) אבל תשתדל להשאיר את אותה העצימות ... יש כאלה שלוקחים קריאטין בתקופת החיטוב בדיוק בשביל זה...

dor_dru
01-10-07, 22:12
תודה גבר
מה ההקף היד שלך ?

-Alex-
01-10-07, 23:22
בדיוק...
מן הסתם אתה לא תצליח להרים את אותו המשקל שאתה מרים במאסה .. אבל עדיין אל תעבור את טווח ה-8 חזרות (כמובן שתשלב גם 12-15 זה מדלל ) אבל תשתדל להשאיר את אותה העצימות ... יש כאלה שלוקחים קריאטין בתקופת החיטוב בדיוק בשביל זה...

לא מדויק יש הרבה אנשים שמורידים גם משקלים כידי לא לקבל פציעה (שוב זה תלוי באיזה רמה הבן אדם)

Meir787
01-10-07, 23:23
בדיוק...
הסבר ?

zrizi
01-10-07, 23:30
הסבר ?
מדלל את מאגרי הליקוגן ואז הגוף ישרוף יותר שומן

Meir787
01-10-07, 23:52
מה הוא עושה Ud2 ? כדי לדלל בצורה רציני הוא יצטרך לעשות את כל האימום ב15 חזרות ואז לחזור עליו.

ואן דאם
02-10-07, 14:26
לא מדויק יש הרבה אנשים שמורידים גם משקלים כידי לא לקבל פציעה (שוב זה תלוי באיזה רמה הבן אדם)
נכון ... בשביל זה בחיטוב אני אישית מעדיף לעבוד בטווח תנועה לא מלא ... ולדוג' במקום דחיקה לחזה עם מוט אני יעשה דחיקה עם מכונה וכו' . וכו' ...
ככה אתה פחות או יותר מרים עדיין משקל גבוה (והסיכוי לפציעה הרבה יותר נמוך)...
כמובן שאני משתדל לעבוד כמה שיותר חופשי.. אבל בתרגילים מורכבים (סקוואט , דדליפט , וכו'.. אני מחליף בפשיטות ברכיים במכונה וכו'...)

ואן דאם
02-10-07, 14:29
הסבר ?
אמרתי לו לא להזניח גם את ה-12-15 חזרות... מדי פעם לשלב תטווח הזה ... כי זה מדלל תגליקוגן ועוזר לשרוף שומן ...