PDA

צפה בגרסא המלאה : וידיאו מביש מאתמול-ערסיות קטנות מכות שוטרת

OMRI-TURBO
11-11-06, 20:24
חמש צעירות תקפו לפנות בוקר שוטרת מול מועדון ה"קיובאר" בעפולה. ynet מציג: תיעוד וידאו מצמרר של התקיפה. השוטרת שהותקפה סיפרה ל-ynet: "הן הפילו אותי ותקפו בבעיטות ובמכות, ניסו לקחת את האקדח. ההתנהגות היתה נבזית"

"ביקשתי מהצעירה שהשליכה סיגריה לכיווני וירקה עלי בכניסה למועדון - להזדהות, בתגובה היא וחברותיה תקפו אותי. הן הפילו אותי ותקפו אותי בבעיטות ובמכות וניסו לקחת ממני את האקדח".
כך סיפרה היום (שבת) ל-ynet השוטרת שנפצעה (http://www.atraf-f.net/articles/0,7340,L-3326733,00.html) לפנות בוקר באורח קל, לאחר שהותקפה על ידי חמש נשים בסמוך למועדון "קיובאר" בעפולה.

"בשלב מסוים הרגשתי הצעירה מנסה לקחת לי את האקדח. למרות שהאקדח היה מאובטח היא הצליחה להחזיק אותו ביד, אבל השותף שלי הצליח לקחת את כלי הנשק ממנה. אחת הנשים מנעה ממני לקום בזמן שהאחרות היכו אותי. אני חושבת שמלבד הכאב והפציעה הפיזית, מדובר בהתנהגות קשה מאוד, ממש נבזית של הצעירות", סיפרה השוטרת. השוטרת (19) פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "העמק" בעפולה לאחר שעלה חשד שהיא סובלת מזעזוע מוח.

מפקד מרחב העמקים במשטרה, ניצב משנה יעקב זיגדון, שוחח עם השוטרת, חיילת בשירות חובה משטרתי, בטלפון. נצ"מ זיגדון הורה להתייחס למקרה בכל החומרה הראויה.
מפקדת תחנת המשטרה בעפולה, סגן ניצב אורלי מלכה, אמרה כי שוטרים שהוזעקו למקום עצרו את הצעירות החשודות, בהן שתי נערות בנות 16-17. סנ"צ מלכה הוסיפה כי הרקע לתקיפה לא ברור. המשטרה תבקש מבית משפט השלום בנצרת להאריך את מעצרן של הצעירות. מהמשטרה נמסר כי צפויים מעצרים נוספים.

תחילה חשבו השוטרים כי הצעירות אינן שיכורות אולם לאחר בדיקה, התברר כי כולן שיכורות. אחת מהן, כבת 15.5, כמעט ואיבדה הכרתה בגלל שכרות עמוקה.

המועדון בו הותקפה השוטרת נסגר לפני שבועיים על ידי המשטרה, לאחר שמאבטח במועדון ירה באוויר בעקבות קטטה עם בליינים. בעלי המועדון פנו לבית המשפט וזה אישר לפתוח את המועדון מחדש.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3326810,00.html

-----------------------------------------------------------
הוידיאו של התקיפה בתוך הכתבה, תחכו עד הסוף של הסרט שם הבלאגן.
איזה בושה אה?
אין גבול לאלימות היום בשום מקום, זה מה שקורה שהשלטון והמשטרה חלשים.
התנהגות מבישה ועוד במיוחד שמדובר בשוטרת.

Der Metzgermeister
11-11-06, 20:26
גועל נפש מה נהייה פה..
צריך מהר אבל מהר לעשות טרור לכל העבריינים האלה, לתפוס אותם קצר על כל דבר קטן לתת עונש חמור.

TZAHI10
11-11-06, 20:32
אבל לא הבנתי משהו למה המשטרה ברחה מכמה נערות בנות 15-17 ולמה השוטר השני לא עשה כלום? היה מוציא אקדח יורה באוויר או משהו.. הוא גם ברח.. קצת מוזר לראות שני שוטרים בורחים עם המכונית מחבורה של נערות

Tnavon
11-11-06, 20:36
השוטרים פה זה שטויות
אף עבריין לא שם עליהם זין

OMRI-TURBO
11-11-06, 20:53
הבעיה היא במערכת המשפט הליברלית, שאפילו אם המשטרה תופסת עבריינים, מערכת המשפט משחררת אותם.
החוק הליברלי מתייחס לעבריין כקורבן לא מעט פעמים.
לפעמים מתייחסים לאנשים שעושים עבירות חמורות כמו אונס של ילדות קטנות כקורבנות מסכנים שעברו ילדות קשה ונותנים להם טיפול פסיכולוגי/פסיכיאטרי במקום לתלות אותם בכיכר העיר.

בכל אופן אני חושב ששוטרת לבד לא יכולה לגבור על 10 בנות אחרות, מה עוד שאסור לה בשום פנים ואופן להשתמש בנשק או חס וחלילה לירות על ילדות איתו, עדיף לה לחטוף את המכות מאשר להיות מואשמת בהרג של קטינה.
בקשר לשוטר לא יודע באמת מה היה שם באמת מוזר.. לפי דעתי בתחילת הסרט רואים שהוא בכלל ניכנס למועדון אז לא ניראה לי שהוא היה בחוץ..

PcGunMan
11-11-06, 21:00
פיייי מממש מזעזע נוער של היום :sad::wacko::cry_1:

PcGunMan
11-11-06, 21:00
הודעה כפולה

Real
11-11-06, 21:18
אין לי תגובה לחרא הזה אפילו.

Nimrod
11-11-06, 21:27
אם הם היו מרביצות לסתם אישה או איש הייתי עצוב.
בגלל שזה שוטרת אני מאושר, כן ירבו שוטרים מוכים.
Acab!!!

Der Metzgermeister
11-11-06, 21:28
אם הם היו מרביצות לסתם אישה או איש הייתי עצוב.
בגלל שזה שוטרת אני מאושר, כן ירבו שוטרים מוכים.
Acab!!!

סתם מעניין אותי, למה אתה אומר את זה?

Night_Wolf
11-11-06, 21:32
בלי שום קשר אני מסוגל לדקור אותם את Ynet בגלל הפרסומות המטומטמות ולא מענינות שלהם.
הילדות האלה סתם מושפעות ניסו להרביץ לשוטרת כדי להראות מי הם ומה הם אז השוטרת קיבלה קצת מכות יום יומיים היא תרגיש טוב הילדות האלה הרסו לעצמן תחיים בגלל שטות!
חוץ מזה מה שוטרת לא לומדת להגן על עצמה אין לה ציוד שתוציא תאלה תתחיל לתת להן בראש אחד מהחברים שלי שוטר במג"ב דתי בירושלים ניסה להרביץ לו הוציא תאלה ניפץ לו תגולגולת וככה צריך !

TZAHI10
11-11-06, 21:35
שוטרים הם גם בני אדם.. ולא כולם רעים. בעיקר לא חיילת שסך הכל זה חלק מהשירות שלה למדינה

Real
11-11-06, 21:35
בלי שום קשר אני מסוגל לדקור אותם את Ynet בגלל הפרסומות המטומטמות ולא מענינות שלהם.
הילדות האלה סתם מושפעות ניסו להרביץ לשוטרת כדי להראות מי הם ומה הם אז השוטרת קיבלה קצת מכות יום יומיים היא תרגיש טוב הילדות האלה הרסו לעצמן תחיים בגלל שטות!
חוץ מזה מה שוטרת לא לומדת להגן על עצמה אין לה ציוד שתוציא תאלה תתחיל לתת להן בראש אחד מהחברים שלי שוטר במג"ב דתי בירושלים ניסה להרביץ לו הוציא תאלה ניפץ לו תגולגולת וככה צריך !

חחחחחחחחחחחחחחחח וואי אחי אתה וההודעות שלך,
אבל בדוגרי חבר שלי גם במג"ב וככה זה שם אין מה לעשות ובכלל,
אם הייתי במקומה הייתי בקטע של ההתערבות כבר,
מוציא ת'אקדח יורה בהם על הזין שלי,וכשהכדורים היו נגמרים,
הייתי מתחיל להכות אותם אם האקדח באימשלי,

ואל תגידו בטח בטח יורה בהם וזה,כן על הזין שלי,
מעדיף לשבת בכלא מאשר לחטוף מכות מחבורת שרמוטות משתרללות,
רוסיות בדוק.

Der Metzgermeister
11-11-06, 21:37

רוסיות בדוק.

או רוסיות או מזרחיות..
רוב הסיכויים שאלה הן רוסיות.

בלי להכליל אף אחד כי אני יודע שיש פה כמה אנשים ממוצא רוסי, אבל רוב הרוסים שבאו לפה פשוט גרמו נזק חברתי בארץ.
הביאו אלכוהול וגלים חדשים של אלימות שהמדינה לא הכירה

Night_Wolf
11-11-06, 21:38

רוסיות בדוק.

בטח יורה באמאמאא שלה אני יורה צרור מפרק עליה אומר לה היא הוציאה עלי סכין!
מילה של שוטר מול של אזרח,ולא היה איך להגן על עצמי דופק בה צרור מה שהכי מצחיק שבחקירה כל הילדות האלה מלשינות אחת על השניה כמו טאטאלה...

Gamerrrrr
11-11-06, 21:43
למה אתם מצפים מהמשטרה היום??
כל השוטרים הרציניים מגנים על כמה מפליצי קוטג' או מרביצים לחרדים מפגנים (לפחות זה משהו טוב), אז מי הולך בסיורים?? שוטרים שהתפקיד היחיד שהם צריכים לעשות (או שאני יגיד צריכות...) זה להיות אחראיים ע התפקידים של הנערים שעושים שם מחוייבות אישית.

Real
11-11-06, 21:50
דה בוצ'ר זין על זה בוא אני יגיד לך עכשיו משהו,
כול הקטע הזה של הרוסים,פאנן יש פה בפורום חבר'ה שאני מכבד אחושרמוטה,

אבל מה,כול הרוסים\רוסיות (רוב מוצא אוקראיני) תקעו לי סכין בגב,
דפקו אותי בכול דרך אפשרית,מבחינתי זה רעל,
החבר הכי טוב שלי שאני איתו תשע שנים כבר בקשר זה בחור מרוקאי,
וכול חברה שהייתה לי בחיים הייתה ממוצא ספרדי,
(אני בלרוסי איטלקי),הרוסיות שרמוטות והרוסים באים להרוס לך ת'חיים.
כמה מכות היו לי רק אם רוסים ועוד יש ת'נוצרים שבאים לפה כאילו זה הבית המזוין שלהם.

בוא אני יספר לך אני אני כרגע גר בשכונה ש80 אחוז ממנה נרקומנים 10 אחוז ממנה ערבים ועוד 10 פנסיונרים,ועוד רוב קטן של רוסים,עכשיו הייתה לי חברה רוסייה היינו כמה זמן ביחד עד שהיא שכבה אם כול השכבה עד שגיליתי אתזה חברים מספרים גם מספרי פלא של חבר'ה אחרים אצלה בפלאפון בלאגן עד שעמדתי מול איזה 20 רוסים שרציתי לזיין אותם מכות כמובן אבל הם רצו לזיין אותי עוד יותר.

ומי אתה חושב נתן לי גיבוי?כול הנרקומנים העארסים והכי מרוקאים שיש.

כמו שאני אומר , בכול עם ובכול דת יש ת'אנשים החראות ויש ת'אנשים הטובי לב.
פשוט אצל הרוסים יותר מדי מהצד השלילי.

מתן18
11-11-06, 22:02
או רוסיות או מזרחיות..
רוב הסיכויים שאלה הן רוסיות.

בלי להכליל אף אחד כי אני יודע שיש פה כמה אנשים ממוצא רוסי, אבל רוב הרוסים שבאו לפה פשוט גרמו נזק חברתי בארץ.
הביאו אלכוהול וגלים חדשים של אלימות שהמדינה לא הכירה

כמה שזה נכון...

Der Metzgermeister
11-11-06, 22:04

כמה מכות היו לי רק אם רוסים ועוד יש ת'נוצרים שבאים לפה כאילו זה הבית המזוין שלהם.

בוא אני יספר לך אני אני כרגע גר בשכונה ש80 אחוז ממנה נרקומנים 10 אחוז ממנה ערבים ועוד 10 פנסיונרים,ועוד רוב קטן של רוסים,עכשיו הייתה לי חברה רוסייה היינו כמה זמן ביחד עד שהיא שכבה אם כול השכבה עד שגיליתי אתזה חברים מספרים גם מספרי פלא של חבר'ה אחרים אצלה בפלאפון בלאגן עד שעמדתי מול איזה 20 רוסים שרציתי לזיין אותם מכות כמובן אבל הם רצו לזיין אותי עוד יותר.

מסכים איתך ב100 אחוז
פשוט אין לי כוונה לגרום לרוחות בפורום
99 אחוז מהרוסים שהכרתי פשוט דפקו אותי חזק מכל כיוון אפשרי.

Night_Wolf
11-11-06, 22:04

תשמע אחי זה לא מדויק נשמה...אני יכול להראות לך פה איזה חבר'ה ממוצא מזרחי מאנייק יש לי בשכונה..דוקרים אחד תשני בגלל סיגריה אתה מבין מזה?בגלל סיגריה 2 חברים רבו מכות ודקרו אחד תשני יש לי מלא חברים רוסים ואני מכבד אותם מאוד,אבל יש בארץ גם רוסים חרא כמו שיש מרוקאים חרא,ואתיופים חרא..

האלה שרבו אם השוטרת אלה סתם פאקאצ'ות מעפנות מושפעות שחבר שלהן זרק אותן והחליטו להוציא קצת עצבים ..לא משנה אם הן רוסיות או לא מה שחבל שלא ראיתי אותן מקרוב אולי הייתי מכניס אותן למשרד שלי לאיזה פימפום להרגיע אותן קצת

הרוסים היחידים שחראות באמת זה הרוסים שאני עובד איתם בעבודה אלה ממש חראים דופקים אחד תשני וכל היום מחפשים לגנוב ומלכלכים מאחורי הגב ונמצאים פה למעלה מ 10 שנים בארץ ולא יודעים מילה בעברית

מתן18
11-11-06, 22:07

זה בכלל נכון....למה דווקא אלינו הם באים למה(אני מתכוון בעיקר לנוצרים..) למדינה הקטנה שלנו...ששלהם גדולה פי עשרה משלנו...אחחח אם אני הייתי שר החוץ..

n0x
11-11-06, 22:09
בונא יא חארות מזה המילים האלה? 99% מרוסים חארות מזה??
תאימינו לי שהכי חארות זה כל המרוקאים דופקים אחד תשני ותמיד משהו חרא להם, וגם תאשכנזים הלבנים לבנים שחשים שהם מלכים.
רק תימני יוצאים דיי גברים לכל השאר.

בונא ומה הקשר הרוסים? הם יהודים,
יש יהודים נוצרים! תבינו את זה. יש יהודים מוצא יהודי! אלב הדת שלהם היא נוצרים! הם מאמנים בישו!!
וזה מדינה דמוקרטית זכותם להאמין!!!

Der Metzgermeister
11-11-06, 22:10
זה בכלל נכון....למה דווקא אלינו הם באים למה(אני מתכוון בעיקר לנוצרים..) למדינה הקטנה שלנו...ששלהם גדולה פי עשרה משלנו...אחחח אם אני הייתי שר החוץ..

כי יש להם קשר יהודי איך שהוא, הורים יהודים או בעל/אישה יהודי/ה
ואז שהם מגיעים לארץ הם פשוט שמים עליה זין והורסים אותה.

Real
11-11-06, 22:10
תשמע אחי זה לא מדויק נשמה...אני יכול להראות לך פה איזה חבר'ה ממוצא מזרחי מאנייק יש לי בשכונה..דוקרים אחד תשני בגלל סיגריה אתה מבין מזה?בגלל סיגריה 2 חברים רבו מכות ודקרו אחד תשני יש לי מלא חברים רוסים ואני מכבד אותם מאוד,אבל יש בארץ גם רוסים חרא כמו שיש מרוקאים חרא,ואתיופים חרא..

האלה שרבו אם השוטרת אלה סתם פאקאצ'ות מעפנות מושפעות שחבר שלהן זרק אותן והחליטו להוציא קצת עצבים ..לא משנה אם הן רוסיות או לא מה שחבל שלא ראיתי אותן מקרוב אולי הייתי מכניס אותן למשרד שלי לאיזה פימפום להרגיע אותן קצת

הרוסים היחידים שחראות באמת זה הרוסים שאני עובד איתם בעבודה אלה ממש חראים דופקים אחד תשני וכל היום מחפשים לגנוב ומלכלכים מאחורי הגב ונמצאים פה למעלה מ 10 שנים בארץ ולא יודעים מילה בעברית

וואלה אתה צודק,כמו שאמרתי גם יש ת'טובים ות'רעים וכן אחי בקשר לדבר האחרון זה בדוק ככה,
בכול מקרה אולי הגזמתי אבל זה היה מבוסס על מה שאני מרגיש,
ואני כזה בנאדם שאני יכול לשתוק הרבה זמן אבל יבוא משהו קטן והכול יתפוצץ החוצה.
:blush:

n0x
11-11-06, 22:15
לא פלא שהרוסים מתנהגים ככה, עשו פה סטיגמה שכל רוסי הוא נרקומן שיכור,דפקן וכל זה
מזה החרא הזה?
ואז עוד מתפלים למה הרוסים מתנהגים ככה כלפי כל העדות האחרות.
אבל רוסים הם חכמים וחזקים , לא סתם פתחו אפילו לרוסים ערוץ מלשהם! ויש ים של חנויות מלשהם,מסעדות,אירגונים,עיתונים! כל דבר שתרצו! זה רק מראה את הקנא שיש לכל המרוקאים שלא עשו להם גם ערוץ חחחחחחחחחחחחחחח

Gamerrrrr
11-11-06, 22:30
מזה החרא הזה?
אבל רוסים הם חכמים וחזקים , לא סתם פתחו אפילו לרוסים ערוץ מלשהם! ויש ים של חנויות מלשהם,מסעדות,אירגונים,עיתונים! כל דבר שתרצו! זה רק מראה את הקנא שיש לכל המרוקאים שלא עשו להם גם ערוץ חחחחחחחחחחחחחחח
לא, הבעיה היא שהרוסים לא רוצים ללמוד את השפה ובגלל זה יש להם ערוץ משליהם, ויש להם עיתונים משלהם.

Der Metzgermeister
11-11-06, 22:31
לא, הבעיה היא שהרוסים לא רוצים ללמוד את השפה ובגלל זה יש להם ערוץ משליהם, ויש להם עיתונים משלהם.

ואחר כך הם בוכים שהם מנותקים מחברה הישראלית וכולם נגדם.

Night_Wolf
11-11-06, 22:37

זה אני מסכים איתך אחי ב 1000 אחוז הם פשוט לא רוצים ללמוד תשפה בגלל שהם חבר'ה כלכך גדולה פה,אז הם מרגישים שלא צריך לטרוח ללמוד תעברית האלה בעבודה שלי משהו איך שהם דופקים אחד תשני בישביל עוד 20 שקל מסכנים זה פשוט מגעיל אותי ....אבל אני לא אומר שכל הרוסים חרא גם לא חסר בארץ אתיופים חרא ומרוקאים חרא ואשכנזים חרא קיצור כל הישראלים עם חרא חחחחחחחח:jockey:

סתם

Night_Wolf
11-11-06, 22:39
מזה החרא הזה?

רגע אחי שאני יבין מה שאתה אומר,אתה אומר שהרוסים מתנהגים כמו שהם מתנהגים אתה מתכוון לכל הרוסים?ואם השוטרת הזאת הייתה רוסיה?מאיפה לך לדעת???ה"רוסים או המרוקאים או הסינים או התאילנדים או השדים הטזמנים" שהיתנהגו ככה הם היתנהגו ככה כי הם חראות! וזהו ואין שום קשר לעידה או לאום

Der Metzgermeister
11-11-06, 22:41
זה אני מסכים איתך אחי ב 1000 אחוז הם פשוט לא רוצים ללמוד תשפה בגלל שהם חבר'ה כלכך גדולה פה,אז הם מרגישים שלא צריך לטרוח ללמוד תעברית האלה בעבודה שלי משהו איך שהם דופקים אחד תשני בישביל עוד 20 שקל מסכנים זה פשוט מגעיל אותי ....אבל אני לא אומר שכל הרוסים חרא גם לא חסר בארץ אתיופים חרא ומרוקאים חרא ואשכנזים חרא קיצור כל הישראלים עם חרא חחחחחחחח:jockey:

סתם

בלי הסתם בסוף
יש את הקטע של השיראלי המכוער שתופס ממש חזק בח"ול
בגלל שאתה ישראלי יתנהגו אליך כמו נעל בגלל שרוב הישראלים באים לשם וחושבים שהם נמצאים בבית אז הם יתנהגו כאילו הכל שלהם, יהרסו דברים, יקללו ויתנהגו בלי טיפת כבוד.

Night_Wolf
11-11-06, 22:44
בלי הסתם בסוף
יש את הקטע של השיראלי המכוער שתופס ממש חזק בח"ול
בגלל שאתה ישראלי יתנהגו אליך כמו נעל בגלל שרוב הישראלים באים לשם וחושבים שהם נמצאים בבית אז הם יתנהגו כאילו הכל שלהם, יהרסו דברים, יקללו ויתנהגו בלי טיפת כבוד.

שלא תחשוב לשניה שזה מצחיק,אחי אתה יודע מזה ישראלים בחו"ל עשו חקר בעיתון אמריקאי התיירים הכי חראים זה תיירים ישראלים ואירלנדים..הכי טובים אמריקאים ויפנים...

קח דוגמא למשל ישראלי טס לאנגליה בחברת בירטיש AIRWAYS לפני כמה שנים קיצור מטוס גדול אם טלויזיות הבן אדם הוציא מברק פיליפס פיקר את הטלויזיה הפרטית מול המושב שלו ניסה לגנוב אותה..תפסו אותו שהמטוס נחת מה עשו לו לא יודע אבל בוא נגיד שהוא הצטער על זה מאוד...

Der Metzgermeister
11-11-06, 22:47
שלא תחשוב לשניה שזה מצחיק,אחי אתה יודע מזה ישראלים בחו"ל עשו חקר בעיתון אמריקאי התיירים הכי חראים זה תיירים ישראלים ואירלנדים..הכי טובים אמריקאים ויפנים...

קח דוגמא למשל ישראלי טס לאנגליה בחברת בירטיש AIRWAYS לפני כמה שנים קיצור מטוס גדול אם טלויזיות הבן אדם הוציא מברק פיליפס פיקר את הטלויזיה הפרטית מול המושב שלו ניסה לגנוב אותה..תפסו אותו שהמטוס נחת מה עשו לו לא יודע אבל בוא נגיד שהוא הצטער על זה מאוד...

אתה רק מחזק את דעתי.

עכשיו לפני 4 חודשים נסעתי לאוסטריה וגרמניה עם חברים של המשפחה והמשפחה.
עכשיו יש איזה אחד בכיתה ז', הורים מזרחיים והוא יגדל להיות ערס מצוי...וכמובן כמו כל ישראלי ממוצע כמה רעש הוא עשה שם.
היה קטע שעמדנו בתור לאיזה מתקן בפארק אחד בגרמניה והוא התחיל להיות ישראלי, הוא עושה רעש וכולם מסתכלים עליו והתביישתי בזה שאני מכיר אותו. אז דפקתי קצת מכות והוא סתם את הפה עד שחזרנו לארץ.

Gamerrrrr
11-11-06, 22:50

סתם
אם אני אתחיל לדבר עם אתיופים לא יהיה כיף

Dino Psaras
11-11-06, 23:00
רוסיות בדוק.

לפי מה אתה פולט את השטויות האלו?

"כל הרוסיות שרמוטות, נותנות" אלו סתם סטיגמות!! אנשים לא רוצים לומר שאמא שלהם, או אחותם :):):):):):), אז מפילים את זה על הרוסיות. שרמוטות יש בכל מקום, מכל זן, בכל צבע ומכל העדות.

אני לא אומר שחסר רוסיות שרמוטות, אבל עוד יותר לא חסר מרוקאיות/אתיפיות, או כל בנות ממוצא כלשהו שהן שרמוטות.

אני מכיר הרבה ידידות רוסיות, ואף אחת לא מתנהגת כמו הבנות בסרטון שוואי נט צלמו, תמיד יש יוצא דופן, מכל סוג של קהילה, ואם חלק קטן ממנה עשה משהו אז מפילים את זה על כל הקהילה, וזו טעות חמורה.

נ.ב.
וסתם לידע כללי, היום כולם שרמוטות (טוב, לא כולם, אבל כמעט כולם).

d-undertaker
11-11-06, 23:06
חח מזה זה בעפולה?
הקיובאר זה ליד מכון גלאקסי אם אני לא טועה..דניאל איפה זה בדיוק?

Night_Wolf
11-11-06, 23:10
אתה רק מחזק את דעתי.

עכשיו לפני 4 חודשים נסעתי לאוסטריה וגרמניה עם חברים של המשפחה והמשפחה.
עכשיו יש איזה אחד בכיתה ז', הורים מזרחיים והוא יגדל להיות ערס מצוי...וכמובן כמו כל ישראלי ממוצע כמה רעש הוא עשה שם.
היה קטע שעמדנו בתור לאיזה מתקן בפארק אחד בגרמניה והוא התחיל להיות ישראלי, הוא עושה רעש וכולם מסתכלים עליו והתביישתי בזה שאני מכיר אותו. אז דפקתי קצת מכות והוא סתם את הפה עד שחזרנו לארץ.
חחחחחחחח הייתי בגרמניה פעם שתידע לך שם מחפשים את כל האנשים האלה שעושים רעש...בגלל זה הנאו נאצים שם מקבלים מכות מהגרמנים על ימין ועל שמאל..הוא בטח הרגיש גבר כי בגרמניה אין כזה דבר ערס..בטח פה בארץ הוא היה יושב בשקט לא מוציא פיפס..שמה הוא היה "גבר"

חחחחחחחח בסוכות לפני שנה נסעתי לאמריקה לבד (אחד הדברים הכייפים שיש חחח לא הייתי בדד פגשתי שם את סבא שלי שגר שם אבל ככה סתם ליסוע לבד זה כייף D:) אני הולך בשדה תעופה רואה ילד זורק מסטיק על הריצפה אומר זה 100 אחוז ישראלים מתקרב וואלה ישראלים צועקים ישר נו "כוס עמק" אם השירות פה איפה העגלות פה מקטרים רק הגעתם קחו אויר אתם במדינה אחרת תנסו להיתנהג בתרבות ולא לייצג את המדינה שלנו בתור ארץ ברברית..

mickey
11-11-06, 23:12
נ.ב.
וסתם לידע כללי, היום כולם שרמוטות (טוב, לא כולם, אבל כמעט כולם)

אני יכול להגיד לך שכולם מזדיינות כיום בלי לזלזל!!!
אבל כמו שחברה שלי לשעבר אמרה... "בנות המציאו את המילה "אהבה" כדי להזדיין בכבוד :):):):)
וא אתה שואל אותי נראה לי שהיא דיי צדקה

HHHEELLBBOOYY
12-11-06, 00:02
חחח
אולי זה הפצצה מעפולה חחח

OMRI-TURBO
12-11-06, 00:16
אוייי לא!
היה לנו כבר אשכול של רוסים 60 עמודים, לא עוד אחד...
כבר סיכמנו שלא כל הרוסים הם בעייתים, הכל תלוי באיזה עליה מדובר.
תחזרו לנושא במקום שאני אמחק הודעות:jockey:

Dino Psaras
12-11-06, 01:11
בואנ'ה עומרי אל תאיים. :wiggle:

n0x
12-11-06, 10:23
רגע אחי שאני יבין מה שאתה אומר,אתה אומר שהרוסים מתנהגים כמו שהם מתנהגים אתה מתכוון לכל הרוסים?ואם השוטרת הזאת הייתה רוסיה?מאיפה לך לדעת???ה"רוסים או המרוקאים או הסינים או התאילנדים או השדים הטזמנים" שהיתנהגו ככה הם היתנהגו ככה כי הם חראות! וזהו ואין שום קשר לעידה או לאום
שמע אתה דוצק, אבל הם רשמו הרוסים\הרוסיות
לכל חור קיצור מכנסים רוסים זה מה שמעצבן אותי!

טוב וזהו בזה זה נגמר. עומר צודק היה כבר 60 עמודים ויכוחים :1eye:

pohdem
12-11-06, 17:42
מצטער להגיד לכם אבל היתנהגות של אדם וכל זה דווקא כן קשורה למוצאו.. זה ניקרה סטראוטיפ.
לכל עדה יש סטראוטיפים מישלה ואין על מה להיתווכח על זה.

Dino Psaras
12-11-06, 17:48
מצטער להגיד לכם אבל היתנהגות של אדם וכל זה דווקא כן קשורה למוצאו.. זה ניקרה סטראוטיפ.
לכל עדה יש סטראוטיפים מישלה ואין על מה להיתווכח על זה.

ב-2 שורות הצלחת ליצר את המשפט המפגר שקראתי בחיים שלי, כבוד.

מתן18
12-11-06, 18:11
[quote=Recoba]ב-2 שורות הצלחת ליצר את המשפט המפגר שקראתי בחיים שלי, כבוד.[/
quote]

לא לא אחי עבדו עלייך..

Dino Psaras
12-11-06, 18:19
[quote=Recoba]ב-2 שורות הצלחת ליצר את המשפט המפגר שקראתי בחיים שלי, כבוד.[/
quote]

לא לא אחי עבדו עלייך..

אף אחד פה לא ביקש שתגיד מה עשו לך כשהיית קטן, משתתף בצערך.

Xchromosome
12-11-06, 18:30
Omri אני לא אגיב אבל בבקשה לסגור! כי אשכול זה מתחיל ללכת לכיוונים אחרים לגמרה ! ילדים מתחילים להשתולל פו !

Psychopath
12-11-06, 18:56
אני תמיד הערכתי יותר רוסים מאשר מרוקאים... לא יודע למה..
אולי ככה זה בעיר שלי.. לא יודע איך זה בערים אחרות אבל אני ראיתי שניי חברים שהיו הכי טובים, לא מזמן לא זוכר למה אחד מהם בא לשני עם עוד שלושה ילדים ופוצצו אותו.
הרוסים שאני מכיר הם גברים, ג'נטלמנים ונחמדים לבנות יותר מכל מרוקאי אחר שהכרתי, נדיבים ומה לא ..

הבנות זה סיפור אחר... באמת יש שרמוטות לא קטנות אבל יש בהן משו שונהה.
יענו הן שרמוטות חכמות ומצחיקות לא יודע עזבו קיצר.

OMRI-TURBO
12-11-06, 19:13
עוד פעם הטפשות הזאת?
נעלתי.