PDA

צפה בגרסא המלאה : כנסו רגע בבקשה

goop
02-10-07, 11:10
חברים יש מצב יש פה למישהו , תוחנה להורדת קתוביות מיסרט ,
הורדתי סרט ויש שמה קטוביות באנגלית ואני רוצה להוריד אותם , אם מפריהם לי
בבקשה למי שיש אני ממש צריך
תודה רבה מראש !

VoRteX
02-10-07, 11:20
לא... הכתוביות צרובות בתוך הקובץ, כל מה שאתה יכול זה לשים שוליים שחורים.

ValkYriE
02-10-07, 11:54
לא לא אחי יש , גם אני צריך
אני רק לא יודע את השם

VoRteX
02-10-07, 12:08
לא לא אחי יש , גם אני צריך
אני רק לא יודע את השם

איך לעזאזל תוציא כתוביות שצרובות בתוך קובץ הוידאו?

ValkYriE
02-10-07, 12:18
איך לעזאזל תוציא כתוביות שצרובות בתוך קובץ הוידאו?
יש כתוביות שאתה יכול להוצא ! משרטים !
אבל צריך תוכנה לזה !

VoRteX
02-10-07, 12:21
יש כתוביות שאתה יכול לאוצא ! משרטים !
אבל צריך תוכנה לזה !

אוי אברוך (איפה הסמיילי שנותן לעצמו מכה בראש?)
כל מי שקוראים לו Bodybuilder ניחן ביכולות עברית כמו שלך?
בכל מקרה, אני מסביר לך, שהכתוביות צרובות לתוך קובץ הסרט, זה לא משהו שאתה יכול להוציא או לבטל, האופציה היחידה היא לשים שוליים שחורים על החלק של הכתוביות.

look
02-10-07, 15:14
אוי אברוך (איפה הסמיילי שנותן לעצמו מכה בראש?)
כל מי שקוראים לו Bodybuilder ניחן ביכולות עברית כמו שלך?
בכל מקרה, אני מסביר לך, שהכתוביות צרובות לתוך קובץ הסרט, זה לא משהו שאתה יכול להוציא או לבטל, האופציה היחידה היא לשים שוליים שחורים על החלק של הכתוביות.
יש אתרים של כתוביות ויש גם תכנות שתוק כבר יא ראבק..

VoRteX
02-10-07, 15:16
יש אתרים של כתוביות ויש גם תכנות שתוק כבר יא ראבק..

אלוהים ישמור אתה טמבל או מה... מה הקשר אתרים של כתוביות?
הוא מדבר על כך שיש בקובץ וידאו שהוא הוריד כתוביות לצמיתות... סעמק כמה שכל צריך כדי להבין את זה?

look
02-10-07, 15:18
אלוהים ישמור אתה טמבל או מה... מה הקשר אתרים של כתוביות?
הוא מדבר על כך שיש בקובץ וידאו שהוא הוריד כתוביות לצמיתות... סעמק כמה שכל צריך כדי להבין את זה?
אוקיי תקשיב
יש קבצים, שבנויים מסרט + כתוביות. לא כולם, רק אלה שמכניסים לנגן מסויים ששכחתי את השם שלו ככתוביות + סרט.
את הכתוביות, שהוספו כקובץ נוסף, אפשר להוריד.

VoRteX
02-10-07, 15:20
אוקיי תקשיב
יש קבצים, שבנויים מסרט + כתוביות. לא כולם, רק אלה שמכניסים לנגן מסויים ששכחתי את השם שלו ככתוביות + סרט.
את הכתוביות, שהוספו כקובץ נוסף, אפשר להוריד.

יוווווו, אל תגרום לי להחטיף לך.
"הורדתי סרט ויש שמה קטוביות באנגלית ואני רוצה להוריד אותם"
מה קשה להבין, שהכתוביות באו מודבקותתתתת לסרט, לא כקובץ כתוביות רגיללללללללל, אלוהים ישמורררר איזה קשה קליטהההה זאת ההודעה האחרונה שלי בנושא.

look
02-10-07, 15:23
יוווווו, אל תגרום לי להחטיף לך.
"הורדתי סרט ויש שמה קטוביות באנגלית ואני רוצה להוריד אותם"
מה קשה להבין, שהכתוביות באו מודבקותתתתת לסרט, לא כקובץ כתוביות רגיללללללללל, אלוהים ישמורררר איזה קשה קליטהההה זאת ההודעה האחרונה שלי בנושא.
וואו אתה חוסה רצח הא ?
הנגן, שאתה מכניס אליו כתוביות וסרט כקבצים נפרדים, (נגן ספציפי, לא כולם) בסוף הקרנת הסרט מחבר אותם לקובץ אחד (חדש). בקובץ הזה, אפשר בתכנה מסויימת להפריד את הכתוביות מהסרט.
שכחתי את שם התכנה, אבל זה אפשרי. תפסיק להתווכח כשיש 3 אנשים שאומרים לך שזה אפשרי בעזרת תכנה מסויימת.

BiG_BuG
02-10-07, 15:24
^
מה לא מובן פה ?!@!
אי אפשר להוציא כתוביות מובנות בסרט !!
הורדת סרט ויש שם שחקנית דובה ושטוחה יותר מהlcd של טושיבה, אתה יכול להוציא אותה מהסרט ?!
אתה יכול להוריד תוכנה שמחליפה שחקן בתוך הסרט לשחקן אחר ?
אתה לא יודע על מה אתה מדבר, אז אל תקפוץ סתם!

VoRteX
02-10-07, 15:25
וואו אתה חוסה רצח הא ?
הנגן, שאתה מכניס אליו כתוביות וסרט כקבצים נפרדים, (נגן ספציפי, לא כולם) בסוף הקרנת הסרט מחבר אותם לקובץ אחד (חדש). בקובץ הזה, אפשר בתכנה מסויימת להפריד את הכתוביות מהסרט.
שכחתי את שם התכנה, אבל זה אפשרי. תפסיק להתווכח כשיש 3 אנשים שאומרים לך שזה אפשרי בעזרת תכנה מסויימת.

אתה בטח מדבר על Virtual Dub...
בכל מקרה, אתה לא תוכל להוריד ת'כתוביות כי הם כבר נצרבו על הפיקסלים המקוריים של הסרט, אז אפילו אם יש תוכנה שיכולה לעשות דבר כזה, ישארו חורים שחורים בסרט? :\
תעשה לי טובה.
ואני אתווכח גם עם 100 איש - ושימות העולם.

^
מה לא מובן פה ?!@!
אי אפשר להוציא כתוביות מובנות בסרט !!
הורדת סרט ויש שם שחקנית דובה ושטוחה יותר מהlcd של טושיבה, אתה יכול להוציא אותה מהסרט ?!
אתה יכול להוריד תוכנה שמחליפה שחקן בתוך הסרט לשחקן אחר ?
אתה לא יודע על מה אתה מדבר, אז אל תקפוץ סתם!

סוף כל סוף מישהו פטר אותי מהמנפיצים האלו...

look
02-10-07, 15:26
וואו אתה חוסה רצח הא ?
^^^...
מה לא מובן בזה שהקובץ מגיע כשני קבצים מחוברים לאחד ושזה אפשרי לפרק ביניהם ?!?!?!?!?!?!?!?

look
02-10-07, 15:26
אתה בטח מדבר על Virtual Dub...
בכל מקרה, אתה לא תוכל להוריד ת'כתוביות כי הם כבר נצרבו על הפיקסלים המקוריים של הסרט, אז אפילו אם יש תוכנה שיכולה לעשות דבר כזה, ישארו חורים שחורים בסרט? :\
תעשה לי טובה.
ואני אתווכח גם עם 100 איש - ושימות העולם.
לא ישארו לך חורים שחורים אלא תגיע לקובץ המקור בלי הכתוביות, כמו שהכנסת אותו לנגן בפעם הראשונה (לפי ההסבר הקודם שלי)

VoRteX
02-10-07, 15:27
^^^...
מה לא מובן בזה שהקובץ מגיע כשני קבצים מחוברים לאחד ושזה אפשרי לפרק ביניהם ?!?!?!?!?!?!?!?

:סמיילי בוכה, בוכה, ומתאבד:

כי זה לא לגו!
אתה לא יכול להוציא משהו שצרוב על המידע של הסרט! ואז עוד להחזיר את המידע המקורי של הסרט!

לא ישארו לך חורים שחורים אלא תגיע לקובץ המקור בלי הכתוביות, כמו שהכנסת אותו לנגן בפעם הראשונה (לפי ההסבר הקודם שלי)

טוב תשמע... אני באמת לא הולך להגיב לך עוד פעם, כבר הסברתי אלף פעם למה אי אפשר להסיר כתוביות מובנות מקובץ וידאו.

BiG_BuG
02-10-07, 15:28
http://hwzone.co.il/community/Smileys/default/s07.gifhttp://hwzone.co.il/community/Smileys/default/s07.gifhttp://hwzone.co.il/community/Smileys/default/s07.gifhttp://hwzone.co.il/community/Smileys/default/s07.gifhttp://hwzone.co.il/community/Smileys/default/s07.gifhttp://hwzone.co.il/community/Smileys/default/s07.gif

look
02-10-07, 15:31
:סמיילי בוכה, בוכה, ומתאבד:

כי זה לא לגו!
אתה לא יכול להוציא משהו שצרוב על המידע של הסרט! ואז עוד להחזיר את המידע המקורי של הסרט!

טוב תשמע... אני באמת לא הולך להגיב לך עוד פעם, כבר הסברתי אלף פעם למה אי אפשר להסיר כתוביות מובנות מקובץ וידאו.
אז תישאר עם הכתוביות.
אין לי כח לשטויות המטומטמות שלך.
הסברתי לך, שיש אנשים שמעלים לאתרים מסויימים סרטים אחרי שעברו "איחוד" נקרא לזה של קובץ סרט ללא כתוביות, עם כתוביות. מהמצב הזה של קובץ אחד מאוחד אפשר להפריד את הכתוביות לסרט המקורי ללא הכתוביות.

לא רוצה להקשיב ?
לא צריך.

VoRteX
02-10-07, 15:33
אז תישאר עם הכתוביות.
הסברתי לך, שיש אנשים שמעלים לאתרים מסויימים סרטים אחרי שעברו "איחוד" נקרא לזה של קובץ סרט ללא כתוביות, עם כתוביות. מהמצב הזה של קובץ אחד מאוחד אפשר להפריד את הכתוביות לסרט המקורי ללא הכתוביות.

לא רוצה להקשיב ?
לא צריך.

עשית את זה פעם? ראית את זה קורה? אני בספק רב...
אתה זה שלא רוצה להקשיב.
אחרי ה"איחוד" אי אפשר להוציא את הכתוביות מהסרט שיחזור להיות מה שהוא היה לפני ה"איחוד".
עכשיו זה באמת התגובה האחרונה בנושא, אלא אם כן תביא לי תוכנה שעושה דבר כזה, אני אכרע מולך ברך ואנשק לך ת'בולבול.
יום טוב, אדוני.:flowers:

BiG_BuG
02-10-07, 15:33
אז תישאר עם הכתוביות.
הסברתי לך, שיש אנשים שמעלים לאתרים מסויימים סרטים אחרי שעברו "איחוד" נקרא לזה של קובץ סרט ללא כתוביות, עם כתוביות. מהמצב הזה של קובץ אחד מאוחד אפשר להפריד את הכתוביות

לא, א-י- א-פ-ש-ר http://hwzone.co.il/community/Smileys/default/s07.gif

look
02-10-07, 15:35
עשית את זה פעם? ראית את זה קורה? אני בספק רב...
אתה זה שלא רוצה להקשיב.
אחרי ה"איחוד" אי אפשר להוציא את הכתוביות מהסרט שיחזור להיות מה שהוא היה לפני ה"איחוד".
עכשיו זה באמת התגובה האחרונה בנושא, אלא אם כן תביא לי תוכנה שעושה דבר כזה, אני אכרע מולך ברך ואנשק לך ת'בולבול.
יום טוב, אדוני.:flowers:
אני אחכה שחבר שלי יגיע הביתה ואני אתן לך לינק לתכנה.
יש פורום שלם של אנשים שמעלים סרטים אחרי איחוד והוא מוריד ומידי פעם מוציא את הכתוביות ושם משלו, כי הכתוביות לא טובות או שהטקסט לא מתורגם נכון.