PDA

צפה בגרסא המלאה : מרקוס רול פורש?

מוטי
02-10-07, 12:56
ראיתי בפורום בחו"ל שהוא פורש

יש למישהו מקור רשמי?

מוטי
02-10-07, 14:55
הלו?

Night_Wolf
02-10-07, 14:56
Wtf??????לינק מהר!!!

מוטי
02-10-07, 14:58
גלעד אני לא יודע אם מותר לפרסם פה פורומים אחרים בגלל זה לא פירסמתי

Yoshi-Moto
02-10-07, 15:00
תן לי במוניטין את הכתובת בבקשה.

ArschGesicht
02-10-07, 15:03
חפשו בגוגל markus ruhl retires
אין מקור רשמי לפי מה שהבנתי

מוטי
02-10-07, 15:04
תן לי במוניטין את הכתובת בבקשה.

קיבלת
ותרד כמה תגובות יש שם לינק לפורום אחר ששם גם כתוב על זה משהו

Moshe
02-10-07, 15:05
שיפרוש הוא כמו שגיא של ארה"ב

Night_Wolf
02-10-07, 15:13

ליכלכתה אחי...
הבן אדם אולי ניראה לא טוב השנה אבל אל תשכח שהוא לקח פעם אחת מקום 5 באולימפיה שזה מאוד מכובד.
וגדול הבודיבילדרים של גרמניה והבן אדם הזה מפוצץ מעריצים ובודיבילדר מאוד מוכר.
וואלה לדעתי אם הוא משפר תיד אחורית שלו ואת הרגליים..חח אף אחד לא יוכל לדבר אליו באולימפיה פשוט הם מצומקות מדי לעומת המתחרים האחרים:closedeyes: :sbb4:

ArschGesicht
02-10-07, 15:13
איך כמו שגיא של ארה"ב?
רול הוא מפלצת מאסה!
גודל וגודל בלי פרופורציות וזה מה שמגניב :p באולימפיה הוא אף פעם לא יכל לזכות אבל עדיין כיף לראות אותו תופס חצי במה

Moshe
02-10-07, 15:17
ליכלכתה אחי...
הבן אדם אולי ניראה לא טוב השנה אבל אל תשכח שהוא לקח פעם אחת מקום 5 באולימפיה שזה מאוד מכובד.
וגדול הבודיבילדרים של גרמניה והבן אדם הזה מפוצץ מעריצים ובודיבילדר מאוד מוכר.
וואלה לדעתי אם הוא משפר תיד אחורית שלו ואת הרגליים..חח אף אחד לא יוכל לדבר אליו באולימפיה פשוט הם מצומקות מדי לעומת המתחרים האחרים:closedeyes: :sbb4:
אחי עצם זה שהוא מסונטל ברמות על מראה על הרמה שלו

BIGROY
02-10-07, 15:17
איזה מקום הוא לקח השנה ?
לפי מה שהבנתי , לא בעשיריה .

מוטי
02-10-07, 15:19
גם אלי האנה מסונטל
וגם דניס וולף מסונטל בכתפיים ממה שאומרים (ואני מאמין, הכתפיים שלו זה משהו מטורף) ולקח מקום חמישי באולימפיה

...

Night_Wolf
02-10-07, 15:21

הוא מסונטל בכתפיים אחי
ובוא אני אספר לך משהו שכבר אמרתי בעבר..
הרבה מאוד מתחרים באולימפיה ובתחרויות בכל העולם מסנטלים..כי שמגיעים לגודל כזה ולמסה כזאת ענקית ואנשים רואים שאי אפשר לגדול מעבר לזה(אני מדבר על מסה מפלצתית כמו של רול) אז מחליטים לסנטל כדי להשלים פרופורציות לא בהגזמה כמו גרג ולנטינו אלה בקטנה.
מרקוס רול אכן סינטל את הכתפיים שלו כניראה השנה הוא הגזים אבל ככה סתם זה בודיבילדר תותח וכל תחרות אי אפשר להיתעלם ממנו:)

arbel2
02-10-07, 15:26
מרקוס רול רחוק שנות אור מלהיות השגיא של הifbb
הוא ניצח תחרות מקצועית ,כמה מתחרי Ifbb יכולים להגיד את זה ?עשרות בודדות וזה עוד באליטה העולמית

הוא במשך שנים ישב בעשיריה הראשונה של האולימפיה ובשישייה המובילה בכמעט כל תחרות שהוא נכנס אליה

לזה קוראים מתחרה איכותי ,סינטול או לא.

Night_Wolf
02-10-07, 15:28
http://www.youtube.com/watch?v=RSe9tKyAYu4&mode=related&search=
לראות עד הסוף!
http://www.youtube.com/watch?v=OnmSSyptuLo&NR=1
פשוט טירוף!!! מרעיל כרגיל:boxing:

http://www.youtube.com/watch?v=1vCNWjaGI2s&mode=related&search=
עוד קצת ממרקוס שלנו:)

http://www.youtube.com/watch?v=mT29lN1re3Q&mode=related&search=
לראות עד הסוף:)

http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=PcGse-CkYEk
וזה החזק מכולם:)

אל תשכחו שיש לכם פה עסק אם מקצוען על אנשים:)

http://www.espacioblog.com/myfiles/nutricionyculturismo/1004261088267938.jpg

בודיבילדר אני יודע שאתה קורא פה ההודעה הזאת בעיקר בישבילך אח שלי בגלל שאתה מעריץ את מרקוס רול! :sbb4:

Yoshi-Moto
02-10-07, 15:29
תודה מוטי

Leo
02-10-07, 15:47
... הרמה מתדרדרת , ולא רק זה כבר אין הבדלים בין מתחרים , כולם נראים כמעט אותו דבר
דווקא רול הוא אחד האנשים שלפחות מנקודת מבט של מישהו שמכיר בודיבילדינג וכל זה הוא בין האנשים המעניינים

Sugarzaza
02-10-07, 15:52
אין לו אחורית מה זה

Mr.Bazooka
02-10-07, 17:14
אין לו אחורית מה זה
תן לי תאחורית שלו

Cortex
02-10-07, 17:23
אז מה בסוף ההוא פורש או לא ?

Moshe
02-10-07, 20:06
גם אלי האנה מסונטל
וגם דניס וולף מסונטל בכתפיים ממה שאומרים (ואני מאמין, הכתפיים שלו זה משהו מטורף) ולקח מקום חמישי באולימפיה

...
אז אני יכול לומר לך בפה שלם שאלי האנה אפס ואין אפס כמוהו בכל העולם הזה לא משנה מה הוא עשה על הפלנטה הזו , יש לו מוח של ילד בן 4 , ומתיימר להוות דוגמה , אבל הוא לא יודע להתבטא בשיט.
(הודעה שתמחק - כנראה)

Yoshi-Moto
02-10-07, 20:12
חחח משה כל פעם שאתה אומר עליו משהו אתה מזכיר את זה שמוחקים לך הודעות, ואז הם לא מוחקים בכוונה

Moshe
02-10-07, 20:13
חחח משה כל פעם שאתה אומר עליו משהו אתה מזכיר את זה שמוחקים לך הודעות, ואז הם לא מוחקים בכוונה
זו הכוונה אבל זאת הפעם כן תמחק כי משקשקים הביצים פה לכל החבר'ה כשפותחים פה על אלי האנה ולא עושים שום דבר בנדון (בכל מקרה מתחרים מפה אנשים שם והם לא רוצים שהם ישרפו).

Shauder
02-10-07, 21:12

אתה מבין מה אתה אומר בכלל?

arbel2
02-10-07, 21:26
אז אני יכול לומר לך בפה שלם שאלי האנה אפס ואין אפס כמוהו בכל העולם הזה לא משנה מה הוא עשה על הפלנטה הזו , יש לו מוח של ילד בן 4 , ומתיימר להוות דוגמה , אבל הוא לא יודע להתבטא בשיט.
(הודעה שתמחק - כנראה)

אני הבן אדם האחרון שיגן על אלי האנה
אבל גם אתה משה לא יודע להיתבטא

אפס ? על סמך מה אפס ? כי הוא יצא על הפורום שלנו ? זה מה שעושה אותו אפס ?
אני לא אוהב את אלי האנה ,ואני לא יאהב אותו בעתיד ,אבל בחיית דינאק בן אדם,במדינה שהיא הפופיק של העולם ,שאף אחד לא עושה כלום בחו"ל באף ספורט (חוץ מטניס ואולי גולף ) אלי האנה לקח תחרות שהיא שם דבר באירופה ,ולא עשה את זה פעם אחת ,אלא 3 פעמים.

נכון שהוא לפעמים הוא מגזים בהיתנהגות שלו ובצורה שהוא מתבטא (ותאמין לי שאני יודע את זה יותר מכולם ) אבל מר עולם זה פאקינג מר עולם ,ואתה ילד עם המון פוזה ,שכבר לא מתאמן ,שונא את הספורט ,ומבזבז לי את הסייברספייס בפורום ,לא היה צורך ולא היה מקום ליציאה הזאת על אלי האנה ,בשירשור שקשור בכלל למרקוס רול (שדרך אגב ,הדעה שלך לגביו משקפת כמה שהעין ה"מקצועית " שלך צריכה אופטימטריסט ,בדחיפות ! ) ,אתה מגיב לשם של אלי האנה כמו תגובה אלרגית לעקיצות דבורים .

לפעמים נוצר לי הרושם שאתה רושם דברים רק כי להיתגרות בצוות המנהלים ובגולשי הפורום,אם באת לפה כדי להיות מטרד פשוט אל תבוא ,כי אתה ממש אבל ממש על הפיוז האחרון שנשאר לי.

Antonator1
02-10-07, 21:39
שגיא של ארה"ב?!?! אם שגיא היה יותר גדול ממאור או משהו הייתי מבין...

Antonator1
02-10-07, 21:43
http://www.youtube.com/watch?v=RSe9tKyAYu4&mode=related&search=
לראות עד הסוף!
http://www.youtube.com/watch?v=OnmSSyptuLo&NR=1
פשוט טירוף!!! מרעיל כרגיל:boxing:

http://www.youtube.com/watch?v=1vCNWjaGI2s&mode=related&search=
עוד קצת ממרקוס שלנו:)

http://www.youtube.com/watch?v=mT29lN1re3Q&mode=related&search=
לראות עד הסוף:)

http://www.youtube.com/watch?search=&mode=related&v=PcGse-CkYEk
וזה החזק מכולם:)

אל תשכחו שיש לכם פה עסק אם מקצוען על אנשים:)

http://www.espacioblog.com/myfiles/nutricionyculturismo/1004261088267938.jpg

בודיבילדר אני יודע שאתה קורא פה ההודעה הזאת בעיקר בישבילך אח שלי בגלל שאתה מעריץ את מרקוס רול! :sbb4:
מה שאני אוהב במרקוס זה שהוא הרבה יותר אנושי (כן, כמה שזה מוזר) ובעל חוש הומור מאנשים כמו רוני וג'יי...

Night_Wolf
02-10-07, 21:51
מה שאני אוהב במרקוס זה שהוא הרבה יותר אנושי (כן, כמה שזה מוזר) ובעל חוש הומור מאנשים כמו רוני וג'יי...

לא מוזר בכלל!
ג'י קטלר לדוגמא בודיבילדר הכי חמוץ שיש לא ראיתי אותו כמעט אף פעם מחייך או מספר בדיחה.
לעומת זאת מרקוס רול,לי פריסט,ויל האריס וגם קולמן לא מבין איך הכנסתה אותו יותר "אנושיים" מג'י קטלר.

בכל מקרה זה לא מוזר בכלל:wiggle:

מוטי
02-10-07, 22:33
רוני בעל חוש הומור נהדר ו"אנושי" מאוד לא מבין על מה אתה מדבר

Moshe
02-10-07, 22:39
אני הבן אדם האחרון שיגן על אלי האנה
אבל גם אתה משה לא יודע להיתבטא

אפס ? על סמך מה אפס ? כי הוא יצא על הפורום שלנו ? זה מה שעושה אותו אפס ?
אני לא אוהב את אלי האנה ,ואני לא יאהב אותו בעתיד ,אבל בחיית דינאק בן אדם,במדינה שהיא הפופיק של העולם ,שאף אחד לא עושה כלום בחו"ל באף ספורט (חוץ מטניס ואולי גולף ) אלי האנה לקח תחרות שהיא שם דבר באירופה ,ולא עשה את זה פעם אחת ,אלא 3 פעמים.

נכון שהוא לפעמים הוא מגזים בהיתנהגות שלו ובצורה שהוא מתבטא (ותאמין לי שאני יודע את זה יותר מכולם ) אבל מר עולם זה פאקינג מר עולם ,ואתה ילד עם המון פוזה ,שכבר לא מתאמן ,שונא את הספורט ,ומבזבז לי את הסייברספייס בפורום ,לא היה צורך ולא היה מקום ליציאה הזאת על אלי האנה ,בשירשור שקשור בכלל למרקוס רול (שדרך אגב ,הדעה שלך לגביו משקפת כמה שהעין ה"מקצועית " שלך צריכה אופטימטריסט ,בדחיפות ! ) ,אתה מגיב לשם של אלי האנה כמו תגובה אלרגית לעקיצות דבורים .

לפעמים נוצר לי הרושם שאתה רושם דברים רק כי להיתגרות בצוות המנהלים ובגולשי הפורום,אם באת לפה כדי להיות מטרד פשוט אל תבוא ,כי אתה ממש אבל ממש על הפיוז האחרון שנשאר לי.
ההבדל ביני לבין אלי האנה , שאני לא מנסה לייצג ולנסות "לעשות" אירגון כזה או אחר של פיתוח גוף במדינה מעפנה כמו ישראל , כמו כן גם לא מנסה להוות דוגמה והוא כן אמור להוות כי הוא "זכה בתואר" (שוב נזכיר עקב הסינטול?).
ואני חושב שסינטול זה לאנשים חלשים , אין דבר כזה לא יכול עוד לעלות במסה , הם לא מימשו בשיט את מה שהם יכולים להגיע עם חומרים.
בקשר לזה שאני לא יודע להתבטא , אני סה"כ ותמיד אומר את האמת , מה שאנשים אחרים מפחדים לומר אבל חושבים בדיוק כמוני , לעומתך שאתה צבוע כי אתה מפחד לומר את האמת או לפחות מה שאתה חושב וגם כי אתה "מנסה להיות נחמד אל כולם ושכולם יאהבו אותך" , ומנסה "לרשום בשפה גבוה כדי שיחשבו שאתה כלי בפורום".
צר לי לאכזב אותך , אבל אתה מנסה יותר מידי.
וסתם כדי לעדכן אותך בקשר לספורט בחו"ל , ג'ודו מדליות זהב , ערד וכסף.
גלישה , מדליה אולימפית ראשונה לישראל , זהב טהור.
כדורסל , אלופי אירופה מספר רב של פעמים.
הישראלים שמשחקים כדורגל בחו"ל , בינהם בניון בליברפול ,דודו אווט בספרד ועוד שלל כאלה ואחרים.
שלא נדבר בכלל על הנכים באולימפיידה שחזרו עם כמה מדליות זהב וכמה עשרות כסף, ואני יכול להמשיך אין סוף.
בקשר "לעין המקצועית שלי" , אף פעם לא טענתי שיש לי ואני גם לא אגיד זאת לעולם.
בקשר לזה שאני מטרד ולא תורם שום דבר לאתר , תפתח פורום תזונה ותוספים או פורום אימונים תחפש הודעות שלי , תראה כבר מי מטרד פה ומי לא, לעומתך שכל הודעה שנייה שלך זה משהו שאמור להיות מצחיק אבל כבר ממזמן לא , או איזה הודעת סליחה או "ביקורת" על איזה מפתח גוף כזה או אחר.
בקשר לזה שאני לא מתאמן , מה לך ולחיים האישיים שלי? , מאיפה לך מה אני עושה ומה לא? , ואם אני לא מתאמן אז למה? , אני רק יכול לומר שלא כולם כמוך מדליקים ממטרה בצבא וחוזרים הביתה ל10 ארוחות ביום שלהם ולאימון היומי שלהם , לאנשים יש דבר אחרים לעשות בחיים.
שיהיה לך יום טוב.

IRON-MASS
02-10-07, 22:43
זו הכוונה אבל זאת הפעם כן תמחק כי משקשקים הביצים פה לכל החבר'ה כשפותחים פה על אלי האנה ולא עושים שום דבר בנדון (בכל מקרה מתחרים מפה אנשים שם והם לא רוצים שהם ישרפו).

משה, אני לא יודע אם התחום הזה כבר מעניין אותך כל כך, אז לדבר על הנושא זה בזבוז עצבים יקרים וחשובים לשווא.
תראה, אני אגיד לך משהו מלב אל לב, אני בחיים לא מעז להעביר ביקורת על בן אדם שיותר מנוסה במשהו ממני, או שלחלופין, הגיע להישגים גבוהים יותר משלי.
אתה לא רואה בהישגים שלו כהישגים עקב הסיבה שאתה כבר לא מעוניין בתחום. אני גם לא מבין גדול, וגם לא מתיימר להיות, הנושא לא כל כך מעניין אותי לאחרונה(מצטער חבר'ה, מותר לי:blush:), אבל את הריספקט אני נותן.

עצה ממני, פשוט תמנע מלעסוק בדברים שאתה לא אוהב, או במקומות בהם אתה לא אובייקטיבי, ופשוט תמשיך לעסוק במה שאתה אוהב.

PEACE!:jockey: :flowers:

Moshe
02-10-07, 22:45
משה, אני לא יודע אם התחום הזה כבר מעניין אותך כל כך, אז לדבר על הנושא זה בזבוז עצבים יקרים וחשובים לשווא.
תראה, אני אגיד לך משהו מלב אל לב, אני בחיים לא מעז להעביר ביקורת על בן אדם שיותר מנוסה במשהו ממני, או שלחלופין, הגיע להישגים גבוהים יותר משלי.
אתה לא רואה בהישגים שלו כהישגים עקב הסיבה שאתה כבר לא מעוניין בתחום. אני גם לא מבין גדול, וגם לא מתיימר להיות, הנושא לא כל כך מעניין אותי לאחרונה(מצטער חבר'ה, מותר לי:blush:), אבל את הריספקט אני נותן.

עצה ממני, פשוט תמנע מלעסוק בדברים שאתה לא אוהב, או במקומות בהם אתה לא אובייקטיבי, ופשוט תמשיך לעסוק במה שאתה אוהב.

PEACE!:jockey: :flowers:
כל עוד הוא נחסף אפשר להעביר עליו ביקורת ולא אמרתי שהוא לא עשה כלום כל הקריירה שלו , פשוט אמרתי שהוא מאכזב כל פעם מחדש.

IRON-MASS
02-10-07, 22:47
כל עוד הוא נחסף אפשר להעביר עליו ביקורת ולא אמרתי שהוא לא עשה כלום כל הקריירה שלו , פשוט אמרתי שהוא מאכזב כל פעם מחדש.

ת'אמת, אם אתה מתנסח בצורה הזו, אני אומר שהוא באמת קצת איכזב, ואם הוא מאכזב, סימן שתופסים ממנו, ומה שהוא עושה לא לרמתו. שזה מצביע אגב, שאתה מכיר גם באיכויות שלו, במובן מסויים.:unsure:

arbel2
02-10-07, 23:02
ההבדל ביני לבין אלי האנה , שאני לא מנסה לייצג ולנסות "לעשות" אירגון כזה או אחר של פיתוח גוף במדינה מעפנה כמו ישראל , כמו כן גם לא מנסה להוות דוגמה והוא כן אמור להוות כי הוא "זכה בתואר" (שוב נזכיר עקב הסינטול?).
ואני חושב שסינטול זה לאנשים חלשים , אין דבר כזה לא יכול עוד לעלות במסה , הם לא מימשו בשיט את מה שהם יכולים להגיע עם חומרים.
בקשר לזה שאני לא יודע להתבטא , אני סה"כ ותמיד אומר את האמת , מה שאנשים אחרים מפחדים לומר אבל חושבים בדיוק כמוני , לעומתך שאתה צבוע כי אתה מפחד לומר את האמת או לפחות מה שאתה חושב וגם כי אתה "מנסה להיות נחמד אל כולם ושכולם יאהבו אותך" , ומנסה "לרשום בשפה גבוה כדי שיחשבו שאתה כלי בפורום".
צר לי לאכזב אותך , אבל אתה מנסה יותר מידי.
וסתם כדי לעדכן אותך בקשר לספורט בחו"ל , ג'ודו מדליות זהב , ערד וכסף.
גלישה , מדליה אולימפית ראשונה לישראל , זהב טהור.
כדורסל , אלופי אירופה מספר רב של פעמים.
הישראלים שמשחקים כדורגל בחו"ל , בינהם בניון בליברפול ,דודו אווט בספרד ועוד שלל כאלה ואחרים.
שלא נדבר בכלל על הנכים באולימפיידה שחזרו עם כמה מדליות זהב וכמה עשרות כסף, ואני יכול להמשיך אין סוף.
בקשר "לעין המקצועית שלי" , אף פעם לא טענתי שיש לי ואני גם לא אגיד זאת לעולם.
בקשר לזה שאני מטרד ולא תורם שום דבר לאתר , תפתח פורום תזונה ותוספים או פורום אימונים תחפש הודעות שלי , תראה כבר מי מטרד פה ומי לא, לעומתך שכל הודעה שנייה שלך זה משהו שאמור להיות מצחיק אבל כבר ממזמן לא , או איזה הודעת סליחה או "ביקורת" על איזה מפתח גוף כזה או אחר.
בקשר לזה שאני לא מתאמן , מה לך ולחיים האישיים שלי? , מאיפה לך מה אני עושה ומה לא? , ואם אני לא מתאמן אז למה? , אני רק יכול לומר שלא כולם כמוך מדליקים ממטרה בצבא וחוזרים הביתה ל10 ארוחות ביום שלהם ולאימון היומי שלהם , לאנשים יש דבר אחרים לעשות בחיים.
שיהיה לך יום טוב.

זה היה אמור לעקוץ נכון ? חלש אח שלי ,חלש ביותר.

נפרק את זה נקודה נקודה :

בנוגע לתרומה שלך לפורום :כן יש לך ידע ,וכן אתה עונה לאנשים ,אבל אני מעדיף פורום של משתמשים שלא יודעים כלום ,מאשר אנשים כמוך ...חרשת מאמרים אבל מאמר אחד בנושא של "איך לדאוג שלא תהיה לי אישיות של זין " לא מצאת . כל הכבוד שאתה קורא בפורום של לייל ,וכל הכבוד שאתה דואג להיתעניין ,אבל כל התרומה הזאת לא שווה כלום כשאתה לא יודע להיתנהג

בנוגע לתרומה שלי בפורום ? איך אני יכול לתרום שחצי מהזמן אני צריך לנקות את החרא שאנשים כמוך מפזרים לי ,אני מתעסק במשמעת כל כך הרבה בזמן האחרון שלא ראיתי את פורום "אימונים" כבר חודש .הבעיה עם אנשים כמוך זה שאת הכל אתם עושים ממש על הגבול הדק של חוקי הפורום ,אז אין לי (עדיין ) לגיטימציה להעיף אותך ,אבל אני מודיע לך רישמית ,ברגע שאתה נותן לי סיבה לגיטימית ? אני נותן לך באן לכל כך הרבה זמן ,שקרייזלר יתחרה כבר בארנולד קלאסיק עד שאתה תחזור לפורום.

בנוגע לשרות הצבאי שלי : מה אכפת לך מה אני עושה בצבא ? יכולתי גם לצאת מאוד בקלות אבל בחרתי להיתגייס ,וכן נלחמתי כדי שיהיו לי תנאים טובים להמשיך לעסוק בספורט שאני אוהב ,זה לא משהו שמזלזלים בו ,מבחינתי הצבא מהווה מכשול ,אז עשיתי את מה שצריך כדי להיתגבר עליו ,אני אמור לוותר על הספורט שלי בגלל שאני חייב לתת 3 שנים ? לא ,אני אתן 3 שנים ,אבל בתנאים שלי

ואתה צודק ,היתעלמתי מהרבה הישגים בספורט הישראלי,פה אין ויכוח.

בנוגע לזה שאתה "רק אומר את האמת " : נכון זכותך להגיד את דעתך ,אבל יש דרך להיתבטא, ועם כל האינטלקט שלך ,וכל הידע שלך ,וכל הפוזה שלך,הצורת ביטוי שלך תת רמה ...יכולת להגיד את ההערות על הסינטול (ואין ויכוח שיש לזה מקום לדיון ) בצורה הרבה יותר מתורבתת ,וזאת לא
פעם ראשונה ....

אהבתי גם את העובדה שמשום מה אתה מרגיש שיש מקום לזלזל בזה שבחרתי להיתמסר לתחום שאני אוהב " יש לאנשים דברים אחרים לעשות בחיים " ,נכון ,לא כל אחד באדיבילדר,אני מזלזל בך על זה שאתה לא רוצה להיות באדיבילדר? לא ,אומנם צורמת לי העובדה שאתה מרגיש שיש לך מקום לדבר בהרבה נושאים כשאתה לא מתאמן בכלל (עם כל הכבוד לידע האמפירי,אני לוקח ניסיון בשטח הרבה יותר בחשבון ) אבל אני מכבד את זכותך ...תזלזל בי עוד פעם אחת על סמך העובדה שאני החלטתי להיתמקצע בתחום שאני אוהב ? אני אפסיק להיות "מתורבת"

יום טוב לך...בעצם יודע מה ? שיהיה לך יום זוועה :)

אורי א.
02-10-07, 23:06
זה היה אמור לעקוץ נכון ? חלש אח שלי ,חלש ביותר.

נפרק את זה נקודה נקודה :

בנוגע לתרומה שלך לפורום :כן יש לך ידע ,וכן אתה עונה לאנשים ,אבל אני מעדיף פורום של משתמשים שלא יודעים כלום ,מאשר אנשים כמוך ...חרשת מאמרים אבל מאמר אחד בנושא של "איך לדאוג שלא תהיה לי אישיות של זין " לא מצאת . כל הכבוד שאתה קורא בפורום של לייל ,וכל הכבוד שאתה דואג להיתעניין ,אבל כל התרומה הזאת לא שווה כלום כשאתה לא יודע להיתנהג

בנוגע לתרומה שלי בפורום ? איך אני יכול לתרום שחצי מהזמן אני צריך לנקות את החרא שאנשים כמוך מפזרים לי ,אני מתעסק במשמעת כל כך הרבה בזמן האחרון שלא ראיתי את פורום "אימונים" כבר חודש .הבעיה עם אנשים כמוך זה שאת הכל אתם עושים ממש על הגבול הדק של חוקי הפורום ,אז אין לי (עדיין ) לגיטימציה להעיף אותך ,אבל אני מודיע לך רישמית ,ברגע שאתה נותן לי סיבה לגיטימית ? אני נותן לך באן לכל כך הרבה זמן ,שקרייזלר יתחרה כבר בארנולד קלאסיק עד שאתה תחזור לפורום.

בנוגע לשרות הצבאי שלי : מה אכפת לך מה אני עושה בצבא ? יכולתי גם לצאת מאוד בקלות אבל בחרתי להיתגייס ,וכן נלחמתי כדי שיהיו לי תנאים טובים להמשיך לעסוק בספורט שאני אוהב ,זה לא משהו שמזלזלים בו ,מבחינתי הצבא מהווה מכשול ,אז עשיתי את מה שצריך כדי להיתגבר עליו ,אני אמור לוותר על הספורט שלי בגלל שאני חייב לתת 3 שנים ? לא ,אני אתן 3 שנים ,אבל בתנאים שלי

ואתה צודק ,היתעלמתי מהרבה הישגים בספורט הישראלי,פה אין ויכוח.

בנוגע לזה שאתה "רק אומר את האמת " : נכון זכותך להגיד את דעתך ,אבל יש דרך להיתבטא, ועם כל האינטלקט שלך ,וכל הידע שלך ,וכל הפוזה שלך,הצורת ביטוי שלך תת רמה ...יכולת להגיד את ההערות על הסינטול (ואין ויכוח שיש לזה מקום לדיון ) בצורה הרבה יותר מתורבתת ,וזאת לא
פעם ראשונה ....

אהבתי גם את העובדה שמשום מה אתה מרגיש שיש מקום לזלזל בזה שבחרתי להיתמסר לתחום שאני אוהב " יש לאנשים דברים אחרים לעשות בחיים " ,נכון ,לא כל אחד באדיבילדר,אני מזלזל בך על זה שאתה לא רוצה להיות באדיבילדר? לא ,אומנם צורמת לי העובדה שאתה מרגיש שיש לך מקום לדבר בהרבה נושאים כשאתה לא מתאמן בכלל (עם כל הכבוד לידע האמפירי,אני לוקח ניסיון בשטח הרבה יותר בחשבון ) אבל אני מכבד את זכותך ...תזלזל בי עוד פעם אחת על סמך העובדה שאני החלטתי להיתמקצע בתחום שאני אוהב ? אני אפסיק להיות "מתורבת"

יום טוב לך...בעצם יודע מה ? שיהיה לך יום זוועה :)

חשבתי שיהיה פה מלוכלך, אבל שניכם צריכים לקבל ח"ח על הדרך החיובית (בינתיים) של ההיתקלות הקטנה הזאת :flowers:

Moshe
02-10-07, 23:11
אני יכול להגיב לך אין סוף אבל אני מבין שזה לא הולך לשום מקום ושום טעם ואני רק מבזבז אנרגיה (קלוריות?) , בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה.
ד"א האיומים לא ממש מפחידים , יש הרבה מתחת לפני השטח שאתה לא יודע וזה חבל....

P-a-n-1-c
02-10-07, 23:20
ארבל מה זה אתה תיתן 3 שנים בתנאים שלך? תגיד לי זה צבא או בית זונות מה אתה עושה צחוק?

blinki
02-10-07, 23:27
משה לא אמרת שאתה לא עושה צבא ועובד בבורסה או משהו?

arbel2
02-10-07, 23:27
ארבל מה זה אתה תיתן 3 שנים בתנאים שלך? תגיד לי זה צבא או בית זונות מה אתה עושה צחוק?

הצבא של היום ? בית זונות,ואתה תבין את זה רק כשתתגייס

Night_Wolf
02-10-07, 23:32
http://www.youtube.com/watch?v=-io2ARKyO78

:boxing: :boxing:
כל המצב רוח שפתאום עולה כל המצב רוח בגלל הצינגלה שחטה ועוד שחטה לפתע מתגלה מן עולם חדש בגלל הצינגלה נפגשנו בשכונה כל החברים מוציאים סגריה ואז מגלגלים רציתי לבלות לצחוק ולהנות חזרתי הבייתה התחילו צעקות

כפיים :8: :clap:

לא צריך לריב חבר'ה אללה שמח!

Mazoz3
02-10-07, 23:36

כל המצב רוח שפתאום עולה כל המצב רוח בגלל הצינגלה שחטה ועוד שחטה לפתע מתגלה מן עולם חדש בגלל הצינגלה נפגשנו בשכונה כל החברים מוציאים סגריה ואז מגלגלים רציתי לבלות לצחוק ולהנות חזרתי הבייתה התחילו צעקות

קולולולולולולולולולולוללו:flowers:

arbel2
02-10-07, 23:37

:):):):) פתאום קפצה לי לראש המחרוזת "כוכבי מרום " של אבי סינוואני

Mazoz3
02-10-07, 23:41
עדים לנו כוכבי מרום.. לאהבה שהיא חלום ! האל תמיד יהיה העד, שלעולם לא ניפרד

Di-Bol
02-10-07, 23:42
חחחח פתאום קפצה לי לראש המחרוזת "כוכבי מרום " של אבי סינוואני
חחחחחחחחחחחחח רואים שאתה אשכנזי:boxing:
כוכבי מרום זה של עופר לוי המלך האחד והיחידי
אללה גלעד אש אש אש

Mazoz3
02-10-07, 23:43
חח אני לא רציתי לעקוץ באמצע הוויכוח פה D:

IRON-MASS
02-10-07, 23:46
חחחחחחחחחח גלעד אתה בן אדם שרוט!!! הרגת אותי עם השיר הנוסטלגי הזה!

arbel2
02-10-07, 23:48
אללה גלעד אש אש אש

גם לאבי סינוואני יש מחרוזת
עם כוכבי מרום /תפסיק לעשן/נשבע לך לא בוגד עיוני/אישה בונה אישה הורסת/ ועוד קצת בררה

Night_Wolf
02-10-07, 23:49
אללה גלעד אש אש אש

כמה יפה היא ורעה
חלמתי ללכת רק אליה
אין עוד לילה אין לי יום
לי כל הלילה בחלום

ענן הוריד מעליה
ורוח ליל עליה עליה
גשם ממטיר עליה
מוחית נגנב עליה עליה
ופרח אשליך עליה
הולך חושב עליה עליה
שיר ועוד שיר עליה
גנוב אשוב אליה אליה

http://www.elzam.net/admin%5Cimages%5Cofer.jpg

Mr.Bazooka
02-10-07, 23:54
שריף - בסבוסה:
http://www.youtube.com/watch?v=ElZcEVuCzZo

arbel2
02-10-07, 23:56
טוב ,חאלס
סטינו מהנושא

Mazoz3
02-10-07, 23:57
טוב ,חאלס
סטינו מהנושא
צודק....
תמשיך לריב עם משה... אנחנו לא נפריע:blush:

SmaMMiT
03-10-07, 00:01
צודק....
תמשיך לריב עם משה... אנחנו לא נפריע:blush:

חחחחחחחח:clap:

IRON-MASS
03-10-07, 00:15
דרך מרקוס רול, אל אלי האנה, אל ריב , אל אבי סינוואני ושריף חחח..הזוי.

Shauder
03-10-07, 00:16
שריף - בסבוסה:
http://www.youtube.com/watch?v=ElZcEVuCzZo

מה זה

בן כמה הילדון הזה

Mr.Bazooka
03-10-07, 00:23
היום כבר לא ילדון :)

סוליקו
03-10-07, 01:14

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איךך אני אוהב אותך איךךךךךךךךך

גרמת לשיר הזה יתקע לי בראש עכשיו שוב

ניגרי ענק
03-10-07, 01:27
גם לאבי סינוואני יש מחרוזת
עם כוכבי מרום /תפסיק לעשן/נשבע לך לא בוגד עיוני/אישה בונה אישה הורסת/ ועוד קצת בררה

אם מדברים על אבי סינוואני, בכללי זה לא ממש כוס התה שלי, אבל אני חייב לציין שהשיר "אל תלכי לי", הוא אחד המרגשים והאמינים שעשו כאן אי פעם.
מילים פשוטות וקולעות, מנגינה עצובה ומצמררת והקול של סינואני זה דבר שאין ויכוח על איכותו.
סליחה על החפירה.
לילה טוב...:wiggle:

Mazoz3
03-10-07, 05:19
מה זה

בן כמה הילדון הזה
הלו הלו זה לא סתם ילדון.... אנדרטייקר תסביר להם אחי :)

Mazoz3
03-10-07, 05:20
אם מדברים על אבי סינוואני, בכללי זה לא ממש כוס התה שלי, אבל אני חייב לציין שהשיר "אל תלכי לי", הוא אחד המרגשים והאמינים שעשו כאן אי פעם.
מילים פשוטות וקולעות, מנגינה עצובה ומצמררת והקול של סינואני זה דבר שאין ויכוח על איכותו.
סליחה על החפירה.
לילה טוב...:wiggle:
אין מקום לאהבה בליבך
את כמו אבן
גם כשהשתנת ילדה
כבר לא מאוהבת
וברגעים הכי קשים של החיים
את עוזבת

לא רוצה להילחם
את נשברת
ובלילות כשאת לבדיך
חולמת על גבר אחר
מה הוא כבר יתן לך
שאין בכוחי לתת לך

אל תלכי לי
לא לא לא לא
אל תלכי לי
לא לא לא
אל תלכי לי
לא לא לא לא
אל תלכי לי
לא לא לא

אני זוכר את הימים
שבהם עוד לחשת לי
מילים קסומות של אהבה
שלא נגמרת
ועכשיו אני פה לבד
חולם על ימים שחלפו
מי יאהב אותך
כפי שאהבתיך בליבי

אל תלכי לי...

שיר טוב..

arbel2
03-10-07, 14:49
אין מקום לאהבה בליבך
את כמו אבן
גם כשהשתנת ילדה
כבר לא מאוהבת
את עוזבת

לא רוצה להילחם
את נשברת
ובלילות כשאת לבדיך
חולמת על גבר אחר
מה הוא כבר יתן לך
שאין בכוחי לתת לך

אל תלכי לי
לא לא לא לא
אל תלכי לי
לא לא לא
אל תלכי לי
לא לא לא לא
אל תלכי לי
לא לא לא

אני זוכר את הימים
שבהם עוד לחשת לי
מילים קסומות של אהבה
שלא נגמרת
ועכשיו אני פה לבד
חולם על ימים שחלפו
מי יאהב אותך
כפי שאהבתיך בליבי

אל תלכי לי...

שיר טוב..

יש לך את השיר הזה לשלוח לי ?

Shauder
03-10-07, 14:52
הלו הלו זה לא סתם ילדון.... אנדרטייקר תסביר להם אחי :)

כל פעם שהיתם מדברים על שריף...חשבתי איזה ראפר כמו שריף הראפאר הרוסי

פתאום איזה ילדון צץ :flowers:

ניגרי ענק
03-10-07, 15:17
אין מקום לאהבה בליבך
את כמו אבן
גם כשהשתנת ילדה
כבר לא מאוהבת
את עוזבת

לא רוצה להילחם
את נשברת
ובלילות כשאת לבדיך
חולמת על גבר אחר
מה הוא כבר יתן לך
שאין בכוחי לתת לך

אל תלכי לי
לא לא לא לא
אל תלכי לי
לא לא לא
אל תלכי לי
לא לא לא לא
אל תלכי לי
לא לא לא

אני זוכר את הימים
שבהם עוד לחשת לי
מילים קסומות של אהבה
שלא נגמרת
ועכשיו אני פה לבד
חולם על ימים שחלפו
מי יאהב אותך
כפי שאהבתיך בליבי

אל תלכי לי...

שיר טוב..

לא שיר טוב אחי - אלא שיר ענק - ליגת האלופות.
הוכחה שלא תמיד צריך לזיין במוח בשביל לעשות משהו יפה, אפשר גם פשוט - אבל שיהיה אמין - ולא יתבסס על נוסחה של 20 אגורות, כמו שעושים היום כל מיני ערימות כלום כמו עידן יניב או יניב עידן או איך שרואים לעליבות נפש הזאת.
השיר של סינוואני היה מדהים לפני יותר מ 10 שנים, והוא מדהים היום לא פחות.
לדעתי שיר איכותי נבחן רק ככה: האם ישרוד את מבחן הזמן.
להיטים של 15 אגורות שורדים בשיוק שבוע, אבל שירים גדולים מחזיקים דורות.
היום יוצאים אולי 2, 3 שירים כאלה בשנה.
כמעט כל החדש של מירי מסיקה לא יחזיק מים (בניגוד לכמה שירים מהקודם שלה).
לעומת זאת יצאו השנה שני יצירות מופת שהבנים שלכם עדיין יפזמו אותן: "כל האור שרק אפשר לתת", של יזהר אשדות המלך, ו"תגידי לי את" של גבסו, (שלדעתי הוא אחד היוצרים המבטיחים בארץ)

Night_Wolf
03-10-07, 16:23
לא שיר טוב אחי - אלא שיר ענק - ליגת האלופות.
הוכחה שלא תמיד צריך לזיין במוח בשביל לעשות משהו יפה, אפשר גם פשוט - אבל שיהיה אמין - ולא יתבסס על נוסחה של 20 אגורות, כמו שעושים היום כל מיני ערימות כלום כמו עידן יניב או יניב עידן או איך שרואים לעליבות נפש הזאת.
השיר של סינוואני היה מדהים לפני יותר מ 10 שנים, והוא מדהים היום לא פחות.
לדעתי שיר איכותי נבחן רק ככה: האם ישרוד את מבחן הזמן.
להיטים של 15 אגורות שורדים בשיוק שבוע, אבל שירים גדולים מחזיקים דורות.
היום יוצאים אולי 2, 3 שירים כאלה בשנה.
כמעט כל החדש של מירי מסיקה לא יחזיק מים (בניגוד לכמה שירים מהקודם שלה).
לעומת זאת יצאו השנה שני יצירות מופת שהבנים שלכם עדיין יפזמו אותן: "כל האור שרק אפשר לתת", של יזהר אשדות המלך, ו"תגידי לי את" של גבסו, (שלדעתי הוא אחד היוצרים המבטיחים בארץ)

אחי זה רק אני או שאתה עצבני על עידן יניב וכל החבר'ה האלה בגלל שהם לא שוקלים יותר מ 50 קילו?:boxing: :sbb4: :boxing:

BIGROY
03-10-07, 16:55
אחי זה רק אני או שאתה עצבני על עידן יניב וכל החבר'ה האלה בגלל שהם לא שוקלים יותר מ 50 קילו?:boxing: :sbb4: :boxing:
:):):):) . גם אני חשבתי ככה .

Mazoz3
03-10-07, 17:10
יש לך את השיר הזה לשלוח לי ?
כן גבר. תשלח לי הודעה באייסי

Mazoz3
03-10-07, 18:28
ארבל, מכיוון שאתה שמנמן ולא שולח הודעה, קבל לינק להורדה ישירה...... העלאה שלי :)

אבי סינוואני - אל תלכי לי (http://rapidshare.com/files/60016851/__1488___1489___1497____1505___1497___1504___1493_ __1488___1504___1497_-__1488___1500____1514___1500.html)

http://rapidshare.com/files/60016851/__1488___1489___1497____1505___1497___1504___1493_ __1488___1504___1497_-__1488___1500____1514___1500.html

m4a1
03-10-07, 19:58
אנלא מבין למה אתם אומרים את זה על קאטלר...
http://i74.photobucket.com/albums/i265/davemadmax6/100_1394_wm-1.jpg
מחייך או לא מחייך? ומצאתי עד הרבה.. וראיתי מלא סרטונים שהוא על במה עם רוני והוא דוחף אותו וזה.. קיצר לדעתי הוא אנושי לחלוטין...

hell
03-10-07, 20:14
קיצר, מה נסגר? מרקוס פורש או לא?
למישהו יש את הטלפון שלו? אני אתקשר אליו לברר..:wiggle:

מוטי
03-10-07, 20:16
אתה מדבר גרמנית? חחח

Mazoz3
03-10-07, 20:28
נשלח אליו את אלון השפיץ :)