PDA

צפה בגרסא המלאה : תמסח או לא תמסח?!? תמונות של הניגרי בחמת גדר

Gamerrrrr
11-11-06, 22:04
http://img64.imageshack.us/my.php?image=dscf0766oh3.jpg

http://img292.imageshack.us/my.php?image=dscf0793hm0.jpg

שימו לב לידיים

מתן18
11-11-06, 22:16
(ראשון?!)

פייי איזה כתפיים...סוס!:jockey:

Night_Wolf
11-11-06, 22:28
איזו גדילה עצבנית! טוב נאחל לו בהצלחה בהמשך הדרך :jockey:

Daniel-Barak
11-11-06, 22:31
חיה!
לדעתי השריר הכי טוב אצלו זה הגב

HHHEELLBBOOYY
12-11-06, 00:14
שיהיה בהצלחה

OMRI-TURBO
12-11-06, 00:31
איזה גוף, הלוואי עלי... !
האכילו אותו באבקת גנטיקה ארית שהיה קטן??:sbb4:
"100% SUPERIOR BREED" חחחחחחחחחחחחחחח:jockey:

http://img98.imageshack.us/img98/2166/hitlerpowderjo3.jpg (http://imageshack.us)

shamir
12-11-06, 00:51
האכילו אותו בהסטרואידים מה זה הכתף הזאת פי עשר בלי להגזים מהבחורה שלידו פחד אלוהים

שריר בראש
12-11-06, 01:23
תמונה ראשונה הוא יצא סתם קטן...

תמונה שנייה הוא יצא פשוט ענק...!!

P-a-n-1-c
12-11-06, 08:28
לדעתי תמונות לא הכי טובות שלו, לדעתי הן לא משקפות את הגודל האמיתי שלו לאור התמונות האחרות שראיתי שלו.
מה שכן בהחלט סתכלו את הכנפיים שלו! תותח :jockey:

Der Metzgermeister
12-11-06, 10:11
חח עומרי יא סטלן הרגת אותי.

בקשר לניגרי, כל מילה מיותרת.

ניגרי ענק
12-11-06, 11:27
תודה על התגובות ותודה לאיתי הזריז.
אלה תמונות מלפני שלושה שבועות, הייתי בחמת גדר עם אשתי אחי וחברה שלו, היה נחמד מאוד. אני בעליה במאסה מאז התחרות, השגתי 11(בדיוק) קילו תוך חודשיים, ומה שמפתיע שהעליה הפעם יותר נקייה, למרות שממש לא אכפת לי לעלות גם מלוכלך.
הפעם אני בפיקוח מתמיד אחרי העליה, קניתי משקל דיגיטלי, כל יום שישי בשעה קבועה אני נשקל.
אם אראה שנעצרתי אשנה את התפריט, כרגע הכל עובד יופי.
אני כבר 2 קילו בלבד פחות מהשיא שלי, ועדיין רואים את הריבועים (פחות או יותר), כשנשארו כ 7 חודשים לעלות.
המטרה להגיע לפחות ל 90 קילו לפני החיטוב, איפשהו בסוף אפריל או בתחילת מאי (תלוי בתאריך התחרות).

HHHEELLBBOOYY
12-11-06, 11:33
יפה, אחלה מוטיבציה

ran_z
12-11-06, 13:15
הוא פשוט שריריונר לא פחות ולא יותר... :jockey:

Gamerrrrr
12-11-06, 16:53
http://img218.imageshack.us/my.php?image=dscf0767is2.jpg

חדש חדש טרי טרי!!!!

P-a-n-1-c
12-11-06, 16:59
החזה טיפה מפגר לא?

ניגרי ענק
12-11-06, 17:07
החזה טיפה מפגר לא?

החזה שלי אכן לא נראה טוב במאסה, אבל אחרי החיטוב הוא מקבל צורה.
התמונה השניה עם חברה של אחי ממש מזעזעת, לא יודע למה שלחתי אותה.:wacko:
בכל אופן יש לי עוד כמה תמונות הרבה יותר טובות מאותו בילוי אבל אשתי ביקשה שלא אעלה אותן.
אגב, ביום שישי שוחח איתי נעים, אלוף אלופי הצפון של נאבא ב 2005.
מתברר שהוא מתגורר עכשיו בטבריה הוא בחור עשר, ובקרוב נעשה אימון משותף יחד. מקווה להעלות כאן תמונות לוהטות.

Ori-Silver
12-11-06, 17:10
ניגרי מה הנתונים שלך עכשיו במסה (ידיים,רגליים,חזה/גב,משקל)?

טל יואב
14-11-06, 00:09
הניגרי הוא תותח עליון גאה להתגאות בו כחבר , הוא נותן מוטיבצייה להמשך האימונים המפרכים .
מבחינתי ומבחינת רבים הוא מר ישראל לקטגוריית משקל עד 70 ק"ג .
אין עלייך אחי תענוג לראות ספורטאי אמיתי במייטבו ללא חומרים אסורים . בהצלחה בהמשך אח יקר
לבנה ופלדמן תאוכלו טוב הניגרי מגיע לקחת ממכם את התואר, ואת הגביע שלו,:jockey: הוא רעב והוא מלא "ברעל " .:diractor:

ניגרי ענק
14-11-06, 00:31
תודה אח יקר.
יש עוד מלא זמן, אם הכל ילך לפי התוכנית תהייה תחרות נהדרת, עם פייט בן זונה בכל הקטגוריות, אולי חוץ מהשבעים: האדמור מתכוון להתחרות בשבעים גם שנה הבאה כדי להגן על התואר, ואני לא רואה מתחרים רציניים שיכולים לאיים עליו.

בשאר הקטגוריות יהיה מרתק, קרבות רציניים, נקודה לפה נקודה לשם, אני מאמין שכולם גם יגיעו מוכנים וזו תהייה התחרות הגדולה והרצינית שהייתה פה.

אני, בתיאום עם גיל מתכוון לעלות לפחות ל 90 קילו לפני החיטוב, ולהתחרות בסופו של דבר בעד 80.
כל זה כמובן בתיאוריה, יש עוד הרבה זמן, והרבה דברים יכולים לקרות.
המתחרים שהזכרת הם שמות מכובדים בענף, הכל תלוי באיזה שייפ נגיע באותו יום.
חוץ מלבנה שהוא האלוף של אי אף בי בי ופלדמן שנראה מדהים בעיני במר ישראל של נאבא וזכה בצדק מוחלט באלוף האלופים, אני חושב שגם ליאור מרמלשטיין הוא מתחרה מעולה, עם רגליים נהדרות, אורי שיק (מקום שלישי שמאור הכין) מציג מאסה אדירה, ויש עוד ח'ברה שעשויים להפתיע, כך שעומד להיות די מטורף.
מה שבטוח, שוב אם הכל יהיה בסדר, שהפעם אני וגיל נהיה חכמים יותר, ותופעת ההקאות וכל הזין שעברתי בתחרות האחרונה לא תחזור על עצמה.
כבר הכנו תוכנית איך להגיע לחיטוב וייבוש ברגליים, עניין שעליו הפסדתי את המקום הראשון בתחרות האחרונה.
אני פשוט מתחטב מהר יותר בגוף העליון וצובר מים ברגליים, אבל גיל יודע לטפל גם בזה: הפעם אני מתכוון להציג פלחים ופסים.
עוד דבר: אם אני מתחרה אני רוצה להינות מזה, לא לסבול.
אני רוצה להצטלם מאות תמונות עם כל החברים שלי, ולא לגמור תחרות מעולף ובקושי לחייך למצלמה.
הייתם מאמינים שאין לי תמונה אחת עם אשתי מהתחרות?
טוב, היא הייתה עסוקה בלהתיעץ עם גיל האם צריך לקחת אותי למיון.
אם לא נהנים מהתחרות היא לא שווה בעיני, לכן אני מאוד מצפה לתחרות הבאה, ומתכוון למצות ממנה את המירב.

Dino Psaras
14-11-06, 00:31
כתפיים ענקיות ניגרי! ישר כוח, באמת נותן מוטיבציה.

meni32
14-11-06, 02:00
הניגרי הוא תותח עליון גאה להתגאות בו כחבר , הוא נותן מוטיבצייה להמשך האימונים המפרכים .
מבחינתי ומבחינת רבים הוא מר ישראל לקטגוריית משקל עד 70 ק"ג .
אין עלייך אחי תענוג לראות ספורטאי אמיתי במייטבו ללא חומרים אסורים . בהצלחה בהמשך אח יקר
לבנה ופלדמן תאוכלו טוב הניגרי מגיע לקחת ממכם את התואר, ואת הגביע שלו,:jockey: הוא רעב והוא מלא "ברעל " .:diractor:

חדשות טריות: רון קולמן הודיע שהוא הולך להשתתף במר ישראל הבא.
אז.....מצטער ניגרי, פלדמן ולבנה.

:1eye:

ניגרי, נראה מצוין...אבל חלק גדול מה 11 קילו זה בטח גם נוזלים שעלית מאז התחרות כי אז היית מיובש כן?

OMRI-TURBO
14-11-06, 02:27
דווקא מעניין שלמרות שעלית במשקל אז ניראת יותר גדול!
ועוד עלית 10 קילו לא?
כניראה באמת גוף חטוב ניראה יותר גדול.

ניגרי ענק
14-11-06, 10:32
ברור שחלק מזה זה נוזלים וחלק שומן, אפילו רוב העלייה.
אין לי אילוזיה שהעליתי 11 קילו שריר.
העיקרון ברור: לא לפחוד כי את מה שרע אנחנו יודעים לקלף אחר כך.

HHHEELLBBOOYY
14-11-06, 12:07
חח אחלה פתגם

ZOZO
14-11-06, 14:19
ניגרי אתה נראה די טוב גוף שרירי וחסון אבל אתה צעיר לשים דגש חזק מאוד על החזה......כדי שתהייה עם פרופרצייה טובה...מקווה שתקבל את הביקורת הבונה ובהצלחה המשך הדרך...חזק ואמץ!

ניגרי ענק
14-11-06, 14:24
הדגש שלי הוא בהחלט על חזה.
זה אימון שקבוע אני עובד בו עם שותף ואין דבר כזה שלא כואב לי אחר כך לפחות שלושה ימים. העניין שחזה לא נראה טוב במאסה, זה קצת מטעה, בסך הכל החזה שלי נראה טוב כשהוא חטוב, אבל תמיד יכול להיות יותר טוב.
שים לב לתמונה מהתחרות באתר של נאבא (התמונה הראשונה), נראה טוב או לא?

http://www.nabba.co.il/artic2d.htm

Dr. Muscle
14-11-06, 16:50
נראה טוב, לא הייתי אומר שממש גדול, אבל כמו שאתה אמרת בעצמך השאיפה היא לעלות גבוה באופסיזן. אני מקווה שנתראה עוד כמה חודשים ב90 קילו! (ומקווה שתגיע יותר חטוב ממני לשם :) ).

ניגרי ענק
14-11-06, 20:57
לפחות 90. החיטוב ממש לא מעניין אותי עכשיו.

האדמור
15-11-06, 15:20
[QUOTE=ניגרי ענק]תודה אח יקר.
מה שבטוח, שוב אם הכל יהיה בסדר, שהפעם אני וגיל נהיה חכמים יותר, ותופעת ההקאות וכל הזין שעברתי בתחרות האחרונה לא תחזור על עצמה.
כבר הכנו תוכנית איך להגיע לחיטוב וייבוש ברגליים, עניין שעליו הפסדתי את המקום הראשון בתחרות האחרונה.

אף פעם אל תהיה בטוח... זכיתי במקום הראשון לא רק בזכות הרגליים אלה בגימור ואיכות שרירים טובה יותר משלך!
מצטער :wiggle:

Bodybuilder
15-11-06, 15:30
האכילו אותו בהסטרואידים מה זה הכתף הזאת פי עשר בלי להגזים מהבחורה שלידו פחד אלוהים

תתבגר קטנצ'יק,
1)זאת לא בחורה זאת אישתו (תקנו אותי עם אני טועה)
2)לא ה-סטרואידים (סטרואידים)
3)אתה כניראה לא יודע מה זה גדול,ו מה זה סטרואידים !
זה גדול >>>
http://img393.imageshack.us/img393/530/broekepoept1mb.jpg

maxp89
15-11-06, 15:35
ניגרי נירא מצויין! טוב שאתה לא מפחד לעלות נקי כי זה ישתלם לך אחרי זה:)
בהצלחה בעליה במאסה

ניגרי ענק
15-11-06, 16:30
[quote=ניגרי ענק]תודה אח יקר.

אף פעם אל תהיה בטוח... זכיתי במקום הראשון לא רק בזכות הרגליים אלה בגימור ואיכות שרירים טובה יותר משלך!

לא נדע לעולם...אמרתי כבר שזכית בצדק מה עוד צריך לקרות שתהייה מרוצה?
שיהיה סוכר ענבים במגה או שהמלאך יתקשר לבשר לך דברים טובים...:book: :wiggle: :jockey: (בדיחות פרטיות אל תשימו לב).
בכל אופן אתה יודע שאני צריך להשיג פסים ברגליים וזאת הייתה בעיה, ונטפל בה, אבל עזוב, אני כבר לא צריך להדאיג אותך.
אולי הסולטן?? (שוב בדיחה פרטית, מצטער):ph34r:
אגב מה עם ה...

shamir
15-11-06, 22:25
תתבגר קטנצ'יק,
זה גדול >>>
http://img393.imageshack.us/img393/530/broekepoept1mb.jpg מבלי להעליב אתה הבן אדם האחרון בפורום שיכול לתקן מישהו בכיתה א על טעיות כתיב בלשון המועטה והבחורה הזאת כמו שניגרי אמר זאת חברה של אחיו ואני מכיר באופן אישי אנשים פחות גדולים מזה שלוקחים אז מה תגיד על זה?

ניגרי ענק
15-11-06, 23:27
הבחורה המצולמת איתי בתמונה המדוברת היא אכן אשתי.
התמונה שלי עם חברה של אחי הוסרה מהאשכול.

האדמור
15-11-06, 23:40
[quote=האדמור]

לא נדע לעולם...אמרתי כבר שזכית בצדק מה עוד צריך לקרות שתהייה מרוצה?
שיהיה סוכר ענבים במגה או שהמלאך יתקשר לבשר לך דברים טובים...:book: :wiggle: :jockey: (בדיחות פרטיות אל תשימו לב).
בכל אופן אתה יודע שאני צריך להשיג פסים ברגליים וזאת הייתה בעיה, ונטפל בה, אבל עזוב, אני כבר לא צריך להדאיג אותך.
אולי הסולטן?? (שוב בדיחה פרטית, מצטער):ph34r:
אגב מה עם ה...

אני חושב שאם הייתי מבקש מהמלאך סוכר ענבים הוא היה הופך את טבריה ומוצא לי. לא?:king: (בדיחה פרטית).
לענינינו...רשמת בפרוש שאם רגלייך היו חטובות היית לוקח ראשון בקטגוריה וזה פשוט מעליב!
אני לא הייתי עושה את זה!:thumbdown:
אתה אף פעם לא יכול להיות בטוח!!!:nono:

ניגרי ענק
16-11-06, 00:03
אדמור מה אתה עוד עושה במכון בשעה כזאת??!!!
לגבי הרגליים ברור שזו הייתה עיקר הבעיה שלי בתחרות, לפחות זוהי הפרשנות של גיל וזה מה שאמר לי אמנון.
אתה יודע שאני מפרגן תמיד גם בשיחות סגורות וגם בפומבי, אין עורערין על איכותו של האדמור, והמקום הראשון מגיע לך.
לא ניכנס לפרשנויות מה ומי, אפשר לשער, אתה יודע לכל אחד מאתנו יש צדדים חזקים וחלשים ואין סודות בינינו...בשורה התחתונה ניצחת בצדק, עכשיו לך תגן על התואר מול הסולטן!
ותן לי לשבור את הראש מול הח'ברה של ה 80.
לגבי המלאך, אני שוקל לבקש ממנו שירחיב את שביל הכניסה לפלאפון וימצא לי עבודה חדשה.
אתה חושב שהוא ירצה לעשות איתנו צ'יטינג??:jockey:

ran_z
16-11-06, 01:19

dream on

האדמור
16-11-06, 15:51
אדמור מה אתה עוד עושה במכון בשעה כזאת??!!!
לגבי הרגליים ברור שזו הייתה עיקר הבעיה שלי בתחרות, לפחות זוהי הפרשנות של גיל וזה מה שאמר לי אמנון.
אתה יודע שאני מפרגן תמיד גם בשיחות סגורות וגם בפומבי, אין עורערין על איכותו של האדמור, והמקום הראשון מגיע לך.
לא ניכנס לפרשנויות מה ומי, אפשר לשער, אתה יודע לכל אחד מאתנו יש צדדים חזקים וחלשים ואין סודות בינינו...בשורה התחתונה ניצחת בצדק, עכשיו לך תגן על התואר מול הסולטן!
ותן לי לשבור את הראש מול הח'ברה של ה 80.
לגבי המלאך, אני שוקל לבקש ממנו שירחיב את שביל הכניסה לפלאפון וימצא לי עבודה חדשה.
אתה חושב שהוא ירצה לעשות איתנו צ'יטינג??:jockey:

אז אפשר לשער... ולא להגיד דבר כזה בביטחון!
"אני שוקל לבקש ממנו שירחיב את שביל הכניסה לפלאפון" :jockey: ממש הצחקת אותי.באמת!
אני כבר רץ לספר לה...
לגבי הקטגוריה שלך בשנה הבאה...אני ממש לא מקנא בך. יהיו שם מפלצות. בהצלחה!
אני מקווה לשמור על התואר עד כמה שאוכל.

Nimrod
16-11-06, 16:26
האדמור יש לך ספק שעם רגלים יותר חטובות הניגרי היה מנצח אותך?
אתה תותח והכול אבל עדין הניגרי מכל בחינה שיש מנצח אותך בפלג גוף עליון.

Night_Wolf
16-11-06, 20:07
תתבגר קטנצ'יק,
זה גדול >>>
http://img393.imageshack.us/img393/530/broekepoept1mb.jpg

בונא אתה ממש חולה על מרקוס רול אני רואה אחי..
אחלה תמונה

Tnavon
16-11-06, 21:23
הדגש שלי הוא בהחלט על חזה.
זה אימון שקבוע אני עובד בו עם שותף ואין דבר כזה שלא כואב לי אחר כך לפחות שלושה ימים. העניין שחזה לא נראה טוב במאסה, זה קצת מטעה, בסך הכל החזה שלי נראה טוב כשהוא חטוב, אבל תמיד יכול להיות יותר טוב.
שים לב לתמונה מהתחרות באתר של נאבא (התמונה הראשונה), נראה טוב או לא?

http://www.nabba.co.il/artic2d.htm
ואי סוס אחי

ומה זה הכתמים האלה על הפנים שלך??

VoRteX
16-11-06, 21:26
ואי סוס אחי

הצבע ששמו עליו לפני התחרות...
הוא בטח שטף אותו מהפנים ונשאר קצת.

Tnavon
16-11-06, 21:29
אההה

ניגרי ענק
16-11-06, 23:06
ואי סוס אחי

עשינו ארבע שכבות של צבע והתוצאה הייתה מעולה, אלא שבדרך הקאתי שלוש פעמים, והדמעות העניקו לי מראה הסוואתי משהו.
יש כאלה שטוענים שאני נראה כאילו כיביתי שריפה.

Night_Wolf
16-11-06, 23:10
עשינו ארבע שכבות של צבע והתוצאה הייתה מעולה, אלא שבדרך הקאתי שלוש פעמים, והדמעות העניקו לי מראה הסוואתי משהו.
יש כאלה שטוענים שאני נראה כאילו כיביתי שריפה.

שאלה אחי בתחרות..אתה חייב לסים גם צבע על הפנים?(כל הזמן חשבתי על זה חחח)

אשמח לקבל מימך תשובה :jockey:

p_dd
16-11-06, 23:22
שאלה אחי בתחרות..אתה חייב לסים גם צבע על הפנים?(כל הזמן חשבתי על זה חחח)

אשמח לקבל מימך תשובה :jockey:

כן. אחרת זה מוריד נקודות- צבע לא אחיד

ניגרי ענק
17-11-06, 00:51
צריך לצבוע הכל.
זה חלק מכריע בניקוד על אסתטיקה.

Night_Wolf
17-11-06, 01:02
צריך לצבוע הכל.
זה חלק מכריע בניקוד על אסתטיקה.

את כל הגוף ברור,אבל לא הבנתי עד עכשיו למה גם תפנים

תודה ניגרי ובהצלחה בהמשך הדרך !:jockey:

ניגרי ענק
17-11-06, 01:07
אתה יודע איזה מגוחך זה ייראה אם אנשים יהיו צבועים רק עד הצוואר?
זה ייראה כאילו ריתכו לנו ראש שלא מתאים לגוף.

Infected
17-11-06, 13:54
נראה טוב בצלחה בהמשך המסה

P-a-n-1-c
17-11-06, 13:58
ניגרי הגנטיקה שלך לא משהו בבטן, או שאני טועה?
אני מתכוון הצורה של הקוביות לא כ"כ סימטרית (מה שיש לרוב האנשים לצערי :\ )

ניגרי ענק
17-11-06, 14:16
על פי מה קבעת את זה?
הבטן שלי היא אחת הגאוות שלי (כשהיא חטובה), כל קוביה בצבע חביבי.
אמנם כרגע הן בעיקר מבצבצות מהצדדים, אבל אחרי חיטוב ניקוי שומן ומים המאסה של הריבועים עושה את העבודה.
לגבי סימטריה, לא נכנסתי לזה.
אם רואים מאסה של קוביות האפקט מאוד מרשים וזה מה שחשוב.

P-a-n-1-c
17-11-06, 14:24
על פי מה קבעת את זה?
הבטן שלי היא אחת הגאוות שלי (כשהיא חטובה), כל קוביה בצבע חביבי.
אמנם כרגע הן בעיקר מבצבצות מהצדדים, אבל אחרי חיטוב ניקוי שומן ומים המאסה של הריבועים עושה את העבודה.
לגבי סימטריה, לא נכנסתי לזה.
אם רואים מאסה של קוביות האפקט מאוד מרשים וזה מה שחשוב.

פשוט אני אישית בתמונה לא רואה את כל ה6 כ"כ טוב.
אומנם הן גדולות זה אפשר בהחלט לזקוף לזכותך, אבל אני אישית חושב שקוביות יותר יפות כשהן סימטריות ולא חשוב כ"כ הגודל.
לדעתי למשל הקוביות של קולמן על הפנים, אומנם הן גדולות אבל הצורה שלהן מגעילה.

האדמור
17-11-06, 16:42
האדמור יש לך ספק שעם רגלים יותר חטובות הניגרי היה מנצח אותך?
אתה תותח והכול אבל עדין הניגרי מכל בחינה שיש מנצח אותך בפלג גוף עליון.

איכות! איכות! ושוב איכות! הניגרי חבר יקר שלי אך לצערי יש לו בעיה בדו ראשי, בחזה, במותן(רחבה), התלת ראשי לא משהו וגם הטרפזים וכמובן שהרגליים לא היו מספיק חטובות ויבשות.
אז שלא מספיק רק שהרגליים יהיו מוכנות יש עוד המון שרירים שנמצאים בפלג גוף העליון שהם חלשים יחסית.
הניגרי התקדם יפה מאוד משנת 2004(מר-צפון) ששם הייתי מקום 3 והוא 5.אז אפשר לומר שאנחנו צמודים.

בקשר לבטן של הניגרי...אני חושב שהיא בין היפות בארץ!!!

Night_Wolf
17-11-06, 16:51
איכות! איכות! ושוב איכות! הניגרי חבר יקר שלי אך לצערי יש לו בעיה בדו ראשי, בחזה, במותן(רחבה), התלת ראשי לא משהו וגם הטרפזים וכמובן שהרגליים לא היו מספיק חטובות ויבשות.
אז שלא מספיק רק שהרגליים יהיו מוכנות יש עוד המון שרירים שנמצאים בפלג גוף העליון שהם חלשים יחסית.
הניגרי התקדם יפה מאוד משנת 2004(מר-צפון) ששם הייתי מקום 3 והוא 5.אז אפשר לומר שאנחנו צמודים.

אפשר לראות תמונות שלך אחי מהעליה שלך במסה ?

האדמור
17-11-06, 18:04
תמונות שלי מעליה במסה?
לצערי אין לי, וחוץ מזה עליתי מהתחרות 9 ק"ג כך שאני צופה לעלות עוד 10 ק"ג לפחות ואולי אז אשלח כמה תמונות.
אני סה"כ 76 ק"ג היום על גובהה 1.68 ס"מ.
תשמע...מאוד קשה לעלות בלי חומרים,אני אוכל נקי כל השבוע ורק בסופ"ש חוטא קצת.

Night_Wolf
17-11-06, 18:10
תמונות שלי מעליה במסה?
לצערי אין לי, וחוץ מזה עליתי מהתחרות 9 ק"ג כך שאני צופה לעלות עוד 10 ק"ג לפחות ואולי אז אשלח כמה תמונות.

מאחל לך בהצלחה אחי...
ואני אשמח לראות תמונות שלך שתעלה אותן..

P-a-n-1-c
17-11-06, 18:21
תמונות שלי מעליה במסה?

אתה אומר שמאוד קשה לעלות בלי חומרים כי אתה לא משתמש וקשה לך? או שאתה אומר שמאוד קשה כי בגלל זה אין ברירה ואתה לוקח?

האדמור
17-11-06, 18:35
אתה אומר שמאוד קשה לעלות בלי חומרים כי אתה לא משתמש וקשה לך? או שאתה אומר שמאוד קשה כי בגלל זה אין ברירה ואתה לוקח?

לא השתמשתי מעולם בחומרים ואני חושב שגם לא אעשה את זה בעתיד!
מה יותר טוב מחיים בריאים ויפים בלי חומרים.
אני משתמש כמעט בכל תוסף תזונה אפשרי( חלבון,קריאטין.אמינו,מולטי ויטמין,אומגה 3,ויטמין C, ZMA,ועוד כמה שנוספים בחיטוב כמו L קרניטין וקפאין.BCAA.ועוד...)
כמובן מנוחה טובה ואימונים רציניים.
חייב לזוז...ארוחת ערב עם ההורים.

P-a-n-1-c
17-11-06, 18:44
לא השתמשתי מעולם בחומרים ואני חושב שגם לא אעשה את זה בעתיד!
מה יותר טוב מחיים בריאים ויפים בלי חומרים.
אני משתמש כמעט בכל תוסף תזונה אפשרי( חלבון,קריאטין.אמינו,מולטי ויטמין,אומגה 3,ויטמין C, ZMA,ועוד כמה שנוספים בחיטוב כמו L קרניטין וקפאין.BCAA.ועוד...)
כמובן מנוחה טובה ואימונים רציניים.
חייב לזוז...ארוחת ערב עם ההורים.

מעריך אנשים כמוך! :jockey:

the answer
19-11-06, 01:08
ניגרי אני נאלץ לשאול שאלות קשות אך חשבות האם אתה טבעי? האם חשבתה על קרירה בחול? האם חשבתה פעם לעסוק בתחום החשפנות כי לפי החוות דעת שלי אני מעריך שאתה יכול לפרוח בעולם המופלא הזה

balila
19-11-06, 01:24
גדול ביותר צריך להיתמקד על החזה

HHHEELLBBOOYY
19-11-06, 01:27
ניגרי אני נאלץ לשאול שאלות קשות אך חשבות האם אתה טבעי? האם חשבתה על קרירה בחול? האם חשבתה פעם לעסוק בתחום החשפנות כי לפי החוות דעת שלי אני מעריך שאתה יכול לפרוח בעולם המופלא הזה

מה לא בסדר איתך?

Tnavon
19-11-06, 20:02
מני תקשיב??????????

יש לך גם סרטים?

Tnavon
19-11-06, 20:04
נו תענה אני חייב את זה

ניגרי ענק
19-11-06, 22:41

חשפנות? דווקא פעם היו לי רעיונות כאלה, אלא שהחיים לקחו אותי למקום אחר.
אני נשוי היום, אין מצב:blush: :blush:

טל יואב
19-11-06, 23:23

בוא הנה אתה שחטת את אביב קרעת אותו לחתיכות .
ואחר כך כותבים שאני המנייאק אה ?
אני לא רוצה לחמם אבל לא יפה ועוד אתה קורא לו חבר ? באמת לא יפה .
ציינת את הטרפזים והרגליים חלשות מותן רחבה בעיה בדו ראשי חזה ואם פיספסת משהו כדי להיות בטוח ציינת ועוד המון שרירים בפלג גוף עליון שהם חלשים יחסית . אבל אתה חמוד אחרי שאתה יורק ומרביץ בסוף אתה נותן סוכרייה .
אופיר בכר עם חברים כמוך לא צריך אוייבים .
אם הייתי הניגרי הייתי עובר לגור באילת רק כדי לשמור על כמה שיותר מרחק ממך .

HHHEELLBBOOYY
19-11-06, 23:30
הם חברים זה צחוק בינהם שמים לזה לב

למה אתה לוקח את זה בקיצוניות?

ניגרי ענק
20-11-06, 00:19
ציינת את הטרפזים והרגליים חלשות מותן רחבה בעיה בדו ראשי חזה ואם פיספסת משהו כדי להיות בטוח ציינת ועוד המון שרירים בפלג גוף עליון שהם חלשים יחסית . אבל אתה חמוד אחרי שאתה יורק ומרביץ בסוף אתה נותן סוכרייה .

לא צריך להוציא דברים מפרופורציות.
לאדמור יש את הסיגנון שלו, לא תמיד זה מקובל עלי, אבל מי שמכיר את החברות בינינו יודע שהיא חזקה מהכל.
שנינו לא מושלמים, אבל אנחנו לא ילדים קטנים.
כשאוהבים אדם לומדים לקבל אותו, אולי כאן בפורום זה נראה לך מוזר, אבל התמונה המתקבלת חלקית מאוד.
אופיר חבר אמיתי, יש דברים שהוא עשה בשבילי שרק חבר טוב עושה, וכנ"ל ההיפך, וכך זה יימשך, מילה אחת לא במקום בפורום לכאן או לכאן, זה לא מה שיגרום לי לשנות את דעתי.
לעצם העניין אני אוהב לקבל ביקורת בונה, ותמיד שואף להשתפר.
לא עם כל ההערות אני מסכים: החזה זקוק לשיפור אבל רק בגלל שהוא מפגר אחרי הגב, שפשוט משיג הכל אצלי, אין מה לעשות.
החזה כשלעצמו, כשהוא חטוב נראה יפה מאוד, אבל בקיץ הקרוב תראו אותו בארבע רמות יותר טוב.
הדו ראשי: מאסה טובה מאוד, אבל אני צריך לשפר את השייפ. מסכים לגמרי.
טרפזים? לא חושב שחלשים, כל העסק אצלי באזור הכתפיים גב דלתות, חזק נורא, ושוב, אני אשמח לשפר את הטרפז אבל לא רואה בעיה איתו.
מותניים רחבות? יחסית זה נכון. אני כולי בנוי גדול יחסית, ולכן גם המותניים קצת רחבות, הפיתרון הוא להגדיל עוד יותר את מה שמעל המותןף וזה יקרה!
לגבי הרגליים, אני הראשון להגיד שהן לא היו חטובות בשיט ובטח שלא יבשות כראוי, אבל המאסה שלהן השתפרה באחוזים אדירים לעומת תחילת הדרך, והפרופורציות טובות.
הרגליים הם אחד התחומים החזקים שלי, שלא יהיה ספק, אמנם אני צובר שם מיים באחוז גבוה לעומת גוף עליון, אבל זו בעיה שניתן לפתור.
בקיצור, עליתי עוד קילו השבוע, אני ממשיך בקצב הרצוי, ומבטיח שיהיה מעניין בתחרות הקרובה.

ran_z
20-11-06, 00:53
אני לא רואה פה מקום להעלב מדברי האדמור, אני בטוח שהם חברים טובים, דברים כמו שהאדמור כותב אבל היו מעלים לי את הסעיף באופן ספורטיבי, הכוונה שבתחרות הבאה שהשתיים יפגשו ויתחרו על אותו תואר ההיתי עושה הכל בשביל לנצח את האדמור על כל העקיצות האלה של i better than you

ניגרי ענק
20-11-06, 01:01
כן אה:jockey:
אבל בכל מקרה לא ניפגש בקרוב על הבמה.
גם התחרות הזאת זה לא אמור היה לקרות, הייתי על הגבול, וגם זה בגלל שלא הצלחתי לעשות העמסה (לא נחזור לסרט של ההקאות זה כבר מתחיל לעייף אותי).
אני שואף להיות קרוב ל 80 יבש, ובשביל זה גיל הורה לי לעלות במאסה לפחות ל 92 קילו.
אופיר רוצה להגן על התואר שלו, ולהתחרות ב 70, ככה שאנחנו נגיע יחד לתחרות עם האוטו שלי או שלו, ובעזרת השם נצא אחר כך לחגוג יחד, אבל על הבמה כנראה לא נהייה יחד.

ניגרי ענק
20-11-06, 01:06
ועוד משהו: עקיצות וטראש טוק הם חלק מהספורט, כל ספורט.
זה לא הסיגנון שלי, אבל אני יודע לקבל את זה בהבנה.
בסך הכל זה מוסיף עניין, למרות שלפעמים אנשים קצת נפגעים.
החוכמה היא לקחת דברים בפרופורציות.

meni32
20-11-06, 02:04
עזוב אותך ניגרי. בוא אני אסדר לך כמה בקבוקים קטנים...ואתה לוקח מקום ראשון שנה הבאה בלי בעיה. (:

טל יואב
20-11-06, 06:36
ישנם כאן כמה חבר"ה שהם חברים טובים שלי .ולא תמיד אני מסכים או מזדהה עם כל מה שהם כותבים אך אני לא מתעמת איתם כאן מעל גלי האתר , ואם יש לי משהו להעיר להם אני עושה זאת פנים מול פנים או בנייד או במסנג"ר .

גולן, עומרי טורבו , גיימר , ואביב עומר , Djspacex , חברים טובים שלי כשהם כותבים משהו שלא תמיד אני לא רואה איתם עין בעין זה נורמלי וזה בסדר אבל לא מכבס את הכביסה בחוץ .

במיוחד כאשר שאני יודע בוודאות שיש כאן שופטים גם מהאיגוד של Nabba וגם מהאיגוד של ה- Ifbb שקוראים כאן את הפורום ובפרט את פורום זירת הגולשים על מנת להיות מועדכנים בנעשה .

אני לא מציין נקודות חלשות של חבר בין אם הם נכונות או לא נכונות זה לא העיניין במיוחד כשאני יודע שהוא מתכון להתחרות בהמשך .

מה איתך כבוד הרב?
לך אין נקודות חלשות ?
רק אתה עושה דייאטה ?

הרי כבר הוחלט בוועדה של מני שרק רוני גדול לא ?

האדמור
21-11-06, 22:45

חסרים לך חברים?...
אתה בודד?...
עצוב לך?...
אתה ממורמר על משהו או מישהו?...
רע לך בחיים?...

אני והניגרי כמו שני אחים!!!
מה אתה מנסה לעשות?...
ילדון!!!
לא מתאים לי לכתוב דברים מין הסוג הזה אבל...(חברי הפורום היקרים:מקווה שאתם מבינים)ואני יודע שאתם מבינים :jockey:

HHHEELLBBOOYY
21-11-06, 22:49
אני מבין כי עם כל הכבוד ליואב טל ואני יודע שזה לא העסק שלי וזה אף פעם לא יהיה העסק שלי ואני רואה את זה מהצד עם כל הכבוד ליואב טל הוא סתם דוחף את האף לעסק שלכם , עם כל הכבוד ליואב שאני מעריך את העבודה המצויינת שלו ואת המסירות שלו לעבודה, למשפחתו ולפיתוח גוף, רק הערכה יש לי אליו אבל מה שקרה פה זה דחיפת אף מצידו ומצטער שאני מתערב זה לא קשור אליי ואני מצטער שאני מתערב מראש

Night_Wolf
21-11-06, 23:21
חסרים לך חברים?...
אתה בודד?...
עצוב לך?...
אתה ממורמר על משהו או מישהו?...
רע לך בחיים?...

אני והניגרי כמו שני אחים!!!
מה אתה מנסה לעשות?...
ילדון!!!
לא מתאים לי לכתוב דברים מין הסוג הזה אבל...(חברי הפורום היקרים:מקווה שאתם מבינים)ואני יודע שאתם מבינים :jockey:

אני מעריך את החברות בינך ובין הניגרי,ואני מאוד מעריץ את ההשקעה שלך בפיתוח גוף ובהחלט היתרשמתי מהתמונות שלך בעבר ואני עדין מחכה לתמונות מאוף סיזן שלך שהבטחתה שתעלה
אבל עדין אני נוטה קצת להסכים אחי,הטענות שהיו לך כלפי ניגרי היו קצת מוגזמות לדעתי הייתה צריך להגיד לו את זה בפרטי ולא לרשום את זה בצורא כזאת כמו שרשמתה פה בפורום מול כולם ...

נ.ב
אני אומר לך את זה כי גם לי יש חבר ושותף לאימונים Di_Bol שגם התחרה בנאבא 2006 עד 70 קילו והוא תומך בי ואני תומך בו ואנחנו גם כמו אחים מעבר לפיתוח גוף ומתאמנים ביחד וגודלים ביחד והכל ,אבל עדין לא הייתי רוצה שהוא ירשום מה אני צריך לשפר ומה לא מפותח אצלי ושוכלם בפורום ידעו זה לפי דעתי ענין פרטי שצריך להיות בינך ובין ניגרי

אחלה לילה ובהצלחה אחי

Deja Vu
21-11-06, 23:50
אני מבין כי עם כל הכבוד ליואב טל ואני יודע שזה לא העסק שלי וזה אף פעם לא יהיה העסק שלי ואני רואה את זה מהצד עם כל הכבוד ליואב טל הוא סתם דוחף את האף לעסק שלכם , עם כל הכבוד ליואב שאני מעריך את העבודה המצויינת שלו ואת המסירות שלו לעבודה, למשפחתו ולפיתוח גוף, רק הערכה יש לי אליו אבל מה שקרה פה זה דחיפת אף מצידו ומצטער שאני מתערב זה לא קשור אליי ואני מצטער שאני מתערב מראש
שאני יבין אתה מאשים את יואב טל בדחיפת האף לעסק שלא שלו? וזה בדיוק מה שתעושה ילד מוזר

ניגרי ענק
22-11-06, 00:03
אני מעריך את החברות בינך ובין הניגרי,ואני מאוד מעריץ את ההשקעה שלך בפיתוח גוף ובהחלט היתרשמתי מהתמונות שלך בעבר ואני עדין מחכה לתמונות מאוף סיזן שלך שהבטחתה שתעלה
אבל עדין אני נוטה קצת להסכים אחי,הטענות שהיו לך כלפי ניגרי היו קצת מוגזמות לדעתי הייתה צריך להגיד לו את זה בפרטי ולא לרשום את זה בצורא כזאת כמו שרשמתה פה בפורום מול כולם ...

נ.ב
אני אומר לך את זה כי גם לי יש חבר ושותף לאימונים Di_Bol שגם התחרה בנאבא 2006 עד 70 קילו והוא תומך בי ואני תומך בו ואנחנו גם כמו אחים מעבר לפיתוח גוף ומתאמנים ביחד וגודלים ביחד והכל ,אבל עדין לא הייתי רוצה שהוא ירשום מה אני צריך לשפר ומה לא מפותח אצלי ושוכלם בפורום ידעו זה לפי דעתי ענין פרטי שצריך להיות בינך ובין ניגרי

אחלה לילה ובהצלחה אחי

אחי, מי החבר שלך שהיה איתנו על הבמה?
סיקרנת אותי.
ולגבי האדמור אין סיבה שיירשום לי בפרטי, אנחנו מדברים כל יום, ונפגשים כל שבוע, אני יודע את דעתו.
כתב את זה באינטרנט? בקטנה, לא עושה מזה עניין.
כמה הגיוני זה יהיה אם אני אעלב מזה שחבר טוב אמר לי שהתלת ראשי שלי "לא משהו"?
אז אמר.
כנראה עוד יהיו לנו שעות של ויכוחים ברוח טובה ודיונים פילוסופיים, לדאבונן של אשתי וחברה שלו, שאנחנו פשוט נאלצים "לייבש" אותן בכל מפגש משותף, כאשר הבאדי בילדינג הוא נושא השיחה היחיד ואנחנו לא רואים מסנטימטר...

אופיר ויואב כבר לא יהיו חברים, יש ביניהם יותר מידי דם רע עוד מלפני שהאשכול הזה בא לעולם, וכנראה שגם כרטיס ביקור על האדמור לא יהיה...חבל אבל לפעמים דברים יוצאים משליטה.
עזבו מלחמות עכשיו: החדשות החמות הן שבקרוב מתוכנן אימון משותף עם נעים, אלוף אלופי הצפון של נאבא ב 2005, אלוף הצפון של אי אף בי בי לאותה שנה (אני) ומר ישראל עד 70 לשנה זו (האדמור), באותו חדר כושר, וכשנצליח לארגן את זה אני מבטיח להעלות תמונות.

Night_Wolf
22-11-06, 00:47
אחי, מי החבר שלך שהיה איתנו על הבמה?
סיקרנת אותי.
ולגבי האדמור אין סיבה שיירשום לי בפרטי, אנחנו מדברים כל יום, ונפגשים כל שבוע, אני יודע את דעתו.
כתב את זה באינטרנט? בקטנה, לא עושה מזה עניין.
כמה הגיוני זה יהיה אם אני אעלב מזה שחבר טוב אמר לי שהתלת ראשי שלי "לא משהו"?
אז אמר.
כנראה עוד יהיו לנו שעות של ויכוחים ברוח טובה ודיונים פילוסופיים, לדאבונן של אשתי וחברה שלו, שאנחנו פשוט נאלצים "לייבש" אותן בכל מפגש משותף, כאשר הבאדי בילדינג הוא נושא השיחה היחיד ואנחנו לא רואים מסנטימטר...

אופיר ויואב כבר לא יהיו חברים, יש ביניהם יותר מידי דם רע עוד מלפני שהאשכול הזה בא לעולם, וכנראה שגם כרטיס ביקור על האדמור לא יהיה...חבל אבל לפעמים דברים יוצאים משליטה.
עזבו מלחמות עכשיו: החדשות החמות הן שבקרוב מתוכנן אימון משותף עם נעים, אלוף אלופי הצפון של נאבא ב 2005, אלוף הצפון של אי אף בי בי לאותה שנה (אני) ומר ישראל עד 70 לשנה זו (האדמור), באותו חדר כושר, וכשנצליח לארגן את זה אני מבטיח להעלות תמונות.

http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/displayimage.php?album=7&pos=301

עומר לנדאו הוא שותף שלי לאימונים ומעבר לבודיבילדינג אנחנו כמו אחים,והוא זה שהכניס אותי לכל הענין הזה של פיתוח גוף מההתחלה ואני גם יתחרה ב 2007 אני מקוה בקטגוריה של 19-21

בקשר לענין של יואב ואדמור..אם אתה מסביר את זה ככה אחי אז וואלה שיהיה לשתיהם לבריאות ואני לא יתערב אני פשוט בקטע הספציפי הזה קצת מבין את יואב אם למשל היה לעומר משהו להגיד לי בקשר לפיתוח גוף הוא היה אומר לי בפנים ולא פותח על זה נושא שלם בפורום,אבל זה לא משנה אני מעריך את אדמור מאוד ומאחל לשתיכם בהצלחה:jockey:

ניגרי ענק
22-11-06, 00:56
עומר לנדאו בנוי אסתטי, מבצע את הפוזות היטב, ובעל פוטנציאל להתקדם, בתנאי שיעמיס על עצמו הרבה מאסה.

תמסור לו ממני בהצלחה, שייתן בראש, והכי חשוב: שימשיך שימשיך שימשיך!
ולא לפחוד להשמין במאסה תשאירו לבלסר ואנחל בונני להיות חטובים. יאללה אוכל :wiggle: :diractor:

Night_Wolf
22-11-06, 00:59
עומר לנדאו בנוי אסתטי, מבצע את הפוזות היטב, ובעל פוטנציאל להתקדם, בתנאי שיעמיס על עצמו הרבה מאסה.

תמסור לו ממני בהצלחה, שייתן בראש, והכי חשוב: שימשיך שימשיך שימשיך!
ולא לפחוד להשמין במאסה תשאירו לבלסר ואנחל בונני להיות חטובים. יאללה אוכל :wiggle: :diractor:

:):):):) הוא נהיה מפלצת ואני תכף גם נכנס למסה מאוד רצינית...אבל יש לי עוד איזה 3 אחוז שומן לרדת בערך

אני בטוח שהוא יגיב פה בפורום להודעה שלך שהוא יראה אותה בהצלחה גם לך ולילה טוב שישנים גודלים :jockey:

P-a-n-1-c
22-11-06, 08:16
נו באמת!
לא קרה לכם אף פעם שחברים שלכם צחקו עליכם וסתם רשמו\אמרו שטויות? הרי זה הכל בצחוק במיוחד כשהם חברים למעלה מכמה שנים טובות.
אנשים לקחו את זה יותר מידי רציני לטעמי

Di-Bol
22-11-06, 08:18
טוב בגלל שגלעד ביקש אז בתחרות הייתי 64 היום אני 82 :)

P-a-n-1-c
22-11-06, 08:25
טוב בגלל שגלעד ביקש אז בתחרות הייתי 64 היום אני 82 :)

תוך כמה זמן עלית את ה18 קילו האלה?
וכמה אחוז שומן אתה?

Di-Bol
22-11-06, 11:25
מאז התחרות.. 3 חודש בערך ואני כ 12 אחוז עכשיו

האדמור
22-11-06, 15:31

צודק בהחלט! הבעת את דעתך והיא מאוד נכונה.אתה חכם.
לגבי עומר לנדאו הוא היה חזק מאוד ברוטינה ממש כמו מקצוען אמיתי מה שאני לא מצליח לעשות כבר 4 תחרויות :cry_1: לגבי המסה אני ממליץ כמו שאמר הניגרי לעלות חזק בתזונה ועם כל התוספים האפשריים:sbb4: להתאמן חזק ופשוט לבכות באימון, אם אתה לא בוכה וכואב לך עשית אימון של חובבן ואתה דורך במקום,פשוט שומר על הקיים מבלי להתקדם.
לפעמים יוצאים לי אימונים כאלה ואחר כך אני פשוט כועס על עצמי:disgust: .