PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי המהירות ביצוע התרגיל.

IGOR
02-10-07, 18:08
אם אני מבצע את התרגיל מהר אז השריר לא יגדל כמו שצריך?

!Demon!
02-10-07, 18:11
לא..תנועות מהירות זה יותר על כוח איטי על סיבולת אבל לא אמור לצאת לך יותר מדי מהר כי המשקל לא אמור להיות קל..
בכל מקרה את תעבוד לא מהר לא לעת .

IGOR
02-10-07, 18:22
פשוט אני רואה בודיבילדרים שמרים מה זה מהר אתה מבין? ושמתי לב שכשאני עושה לאט אז השריר עובד בצורה טובה יותר ואפקטיבית יותר..

TzachimmortaL
02-10-07, 18:24
תרים במהירות טבעית, לא מהר מדיי ולא לאט מדיי
מה שאני אישית עושה זה בחלק הקונצנטרי אני מוציא את החזרה בכוח מתפרץ (מעלה הכי מהר שאפשר), ובחלק האקצנטרי אני נותן לזה לרדת לאט: 2-3 שניות

PcGunMan
02-10-07, 18:26
חחחחחחחח שעובדים עם משקלים כבדים אי אפשר לעבוד מהר:dry:

!Demon!
02-10-07, 18:28
פשוט אני רואה בודיבילדרים שמרים מה זה מהר אתה מבין? ושמתי לב שכשאני עושה לאט אז השריר עובד בצורה טובה יותר ואפקטיבית יותר..

ניראה לי אתה לא מגדיר את זה ממש טוב..לעט-משך מאמץ גדול יותר לכל חזרה , זה אומר שאתה עובד יותר על סיבולת
כשאתה מושך בשיא הכוח , אתה אכן מפתח כוח המהירות היא תוצאה של כוח כי כוח בעצם יוצר את המהירות.(יותר מדי שיעורי פיזיקה ^_^)
אבל אם אתה עושה מהר מדי סימן שקל לך אז תעלה משקל

assito
02-10-07, 18:44
תגוון.לפעמים לאט, לפעמים מהר.

tomerA
02-10-07, 18:58
עבודה מהירה מידי יכול לגרום לזה שתשתמש בתנופה של התנועה להרמת המשקל במקום בשאתה תרים אותו.
עבודה איטית או מהירה זה ביחס לאישי לכול אחד. המהיר של האחד זה האיטי של השני. תעבוד בקצב שאתה מרגיש שהוא לא מהיר מידי ולא איטי מידי, קצב שאתה מרגיש הכי שלם איתו ושאתה מרגיש הכי טוב את השריר עובד.

Danzig
02-10-07, 19:41

:(
אם תלמד כל הזמן מאיך שבודובילדרים מתאמנים תוך חודשיים אתה בטיפול נמרץ, אז למה? תעבוד איך שנוח לך ואיך שאתה אוהב.