PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בנוגע ל Msn

Ilan-V
03-10-07, 14:02
שלום חבר'ה חג שמח לכולם ושבוע טוב. ועכשיו נעבור לעיניין. אז ככה ליפני כמה ימים כשה רציתי להתחבר למסנגר שלי קיבלתי מין הודעה שאומרת לי שאני חייב להתקין את הגרסא החדישה יותר כדי להמשיך את הפעולה בקיצור בחרתי ב לא וזה לא נתן לי להמשיך.לאחר מכן ניסיתי שוב והפעם כבר התקנתי את המסנגר החדש והכל עכשיו כשה אני מתחיל להתחבר זה כזה ניכנס לי ואז ישר ניתקע ו לא מגיב בכלל ניסיתי למחוק ולהתקין שוב כמה פעמים כלום לא עזר. אז אם מישוה ניתקל בבעיה או יודע איך פותרים אשמח אם תעזרו לי.. אשמח אפילו אם תגידו לי שיש דרך להפעיל את הישן למה כרגע הוא זה שמותקן אצלי במחשב. תודה לכל העוזרים :)

Danzig
03-10-07, 14:04
רגע בקיצור ולעניין, אתה נכנס למסנג'ר הוא מתחבר ואז שהוא טוען תרשימה הוא נתקע פשוט?

Ilan-V
03-10-07, 14:05
רגע בקיצור ולעניין, אתה נכנס למסנג'ר הוא מתחבר ואז שהוא טוען תרשימה הוא נתקע פשוט?

בדיוק כשה התקנתי תה מסנגר החדש הוא התחבר לי לרשימה וישר ניתקע ולא הגיב אין לא מגיב פשוט.

BiG_BuG
03-10-07, 14:05
נכון לעכשיו, אין דרך להפעיל את המסנג'ר הישן. הסתובבו ברשת כמה מדריכי hex editing שניסיתי ולא הצלחתי לעקוף את ההועדה המזדיינת הזאת שדורשת לעדכן (!@#)

בקשר לתקיעות, איזה גרסה התקנת ?

Danzig
03-10-07, 14:06
גם לי היה קטע שפתאום הפעלתי תמסנג'ר ובטעינת הרשימה הוא פשוט נתקע, מחקתי אותו נאחוי מכל מקום אפשרי במחשב ובregistry כל איזור שהוא תקוע בו, התקנתי תגרסא הכי חדשה ואני חושב שזה התסדר אז, אני לא זוכר בדיוק מה קרה אבל השתגעתי עם זה

Ilan-V
03-10-07, 14:06
נכון לעכשיו, אין דרך להפעיל את המסנג'ר הישן. הסתובבו ברשת כמה מדריכי hex editing שניסיתי ולא הצלחתי לעקוף את ההועדה המזדיינת הזאת שדורשת לעדכן (!@#)

ההכי חדשה זו שהוא אמר שחייב להתקין כדי להמשיך בפעולת ההתחברות חבר שלי נסיה לעזור לי אמר לי להתאים את המסנגר ל וינדוס 2000 וזה יעזור .. וזה לא עזר.

Ilan-V
03-10-07, 14:07
לא יודע ננסה בפעם ה 10 למחוק הכל ולהתקין את המסנגר החדש ניראה מה יהיה..

Meir787
03-10-07, 14:09

הם משתמשים בHEX ? בואנה זה עתיק..

Ilan-V
03-10-07, 14:13
מאיר אחי יש לך אולי מושג מה עושים? ולמה זה ניתקע?

BiG_BuG
03-10-07, 14:14
ההכי חדשה זו שהוא אמר שחייב להתקין כדי להמשיך בפעולת ההתחברות חבר שלי נסיה לעזור לי אמר לי להתאים את המסנגר ל וינדוס 2000 וזה יעזור .. וזה לא עזר.

מוזר, גם לי צצה פתאום ההודעה של העדכון הזאת, הורדתי את הגרסה שהוא הפנה אותי אליה ולא היו בעיות :\

הם משתמשים בHEX ? בואנה זה עתיק..
כן זה מאוד עתיק, אבל הם טענו שזה עובד, אז ניסיתי .. וזה לא עבד !!@

Danzig
03-10-07, 14:14
תמחוק אותו מכל מקום שהוא קיים, גם בREGEDIT ובכל התיקיות (גם בdocuments and settings)

Ilan-V
03-10-07, 14:15
תמחוק אותו מכל מקום שהוא קיים, גם בREGEDIT ובכל התיקיות (גם בdocuments and settings)
בתהליכים חח

Danzig
03-10-07, 14:17
אגב אני זוכר שנתקלתי במדריך שאמרו למחוק הכל, יעני הכל הכל, להתקין תגרסא החדשה, לא להפעיל עדיין תמסנג'ר, להוריד ולהתקין Msn Plus משהו כזה ואז לנסות להתחבר.

BiG_BuG
03-10-07, 14:20
אילן תביא את הגרסה המדוייקת שעושה בעיות

Ilan-V
03-10-07, 14:22
אילן תביא את הגרסה המדוייקת שעושה בעיות

רק שניה

Ilan-V
03-10-07, 14:23
הינה הגרסא הזו http://get.live.com/messenger/overview מסנגר 8

Danzig
03-10-07, 14:25
Ok, I tried everything like you did and nothing worked.

Until I tried this:

First go to add/remove and uninstall messenger.
- go to run, regedit and find
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger.
- select the MSNMessenger folder and delete the entire folder.
- go control/alt/delete and into Windows task manager, tab to processes.
- Find “msnmsgr.exe” highlight and right click to end process tree.
- click on my computer then C drive and search button.
- Look in my local disk C, advanced tab, check off search hidden files, the
file name to search for is : “msnmsgr.exe”
- when found, rightclick delete.
- go and download messenger 8.1 beta here:
http://ideas.live.com/
- install it. BUT DO NOT ATTEMPT TO LOG IN JUST YET!! Continue on….
- Go here and download this…..Messenger Plus! Live
http://www.msgpluslive.net/

- install it. Now when MSN messenger re-launches after this installation I
was up and running with no more freezing during login!!

I Hope this works for you!!

תנסה.

ran_z
03-10-07, 14:26
אילן זה בדיוק הסיבה שאני לא מצליח להיכנס למסנ' כבר כמה זמן, אני לוץ שיתקין לי את הגירסה החדשה, וואלה שיתקין שיעשה מה שבא לו לא אכפת לי, הוא פותח לי דף Eror.
יותר מאוחר אני אשב על זה חזק אני חייב לפתור תבעייה בזאת, לא מספיק גם האייסי עושה לי בעיות.

Ilan-V
03-10-07, 14:26
תנסה.

אממ מעניין רגע ננסה

ItaiK
03-10-07, 14:31
מוזר לי זה עובד רגיל :unsure:

Ilan-V
03-10-07, 14:35
אני בשוק נס קרה עכשיו...... ואללה סך הכל מחקתי הכלל והתקנתי מחדש עשיתי זאת 200 פעם אבל פתאום עכשיו זה התחבר ועובבד!!!!!! חחח תודה לכולם העזרה חח נס פשוט תנסו גם אתם מי שלא עובד נריאה לי שסידרו את זה

Danzig
03-10-07, 14:40
גם אצלי בלי סיבה פתאום עבד, אמרתי פאנאני :)

Ilan-V
03-10-07, 14:46
גם אצלי בלי סיבה פתאום עבד, אמרתי פאנאני :)

חבל על הזמן חחחחח תודה רבה לך אחי :)