PDA

צפה בגרסא המלאה : חברה לאחר ריצה של שעה צריך לקחת שייק חלבון כמו אחרי אימון כח ?

battousai5000
03-10-07, 16:30
בהנחה שאחרי הריצה אני עושה כמה סטים של כח לרגליים...

tomasio
03-10-07, 18:02
מה המטרה שלך ?
והאם חסר לך חלבונים שאתה צריך לשתות בשביל זה שייק ?

look
03-10-07, 18:23
הפעילות היומית הספציפית לא משנה. כל יום יש כמות מסוימת של חלבון שאתה אמור להגיע אליה. אל תשכח שגם אם התאמנת אתמול והיום לא השריר צריך את החלבון כי הוא גדל במנוחה שלך.

battousai5000
04-10-07, 18:02
והתכנית שלי היא היפרטרופיה מקסימלית Abcxabcx
C = רגליים ( ריצה ארוכה, ספרינטים וממש קצת כח אח"כ)

danny007
04-10-07, 18:51
והתכנית שלי היא היפרטרופיה מקסימלית Abcxabcx
C = רגליים ( ריצה ארוכה, ספרינטים וממש קצת כח אח"כ)

אחי בשביל "היפרטרופיה מקסימלית" ברגליים לא עושים ריצה, עושים תרגילים כבדים לרגליים כמו סקוואט ודד-ליפט בשילוב עם תזונה טובה ומנוחה.

battousai5000
04-10-07, 20:55
אבל אני חייב להוריד שומן מאיזור הרגליים... ובכלל...
ובגלל ההיפרטרופיה אז בלית ברירה אני עושה קצת סטים של כח.. :\
השאלה שלי אם אחרי אימון כזה אני צריך לקחת שייק חלבון...

look
04-10-07, 21:00
מחסור כבדדדדדד בהשכלה.
בשביל להוריד שומן אתה צריך להיות במאזן קלורי יום-יומי שלילי, מה שפעילות אירובית עוזרת לך בזה זה שהיא שורפת עוד קלוריות.
בשביל לעלות במסה צריך להיות במאזן קלורי חיובי. היפוטרפיה לא תעזור לך במאזן קלורי שלילי. היא אולי תעזור לך לשמור מסת שריר אבל אם אנחנו מדברים על זה אז צריך בכלל לעבור לתקופת חיטוב.

ואן דאם
04-10-07, 21:04
עדיף שתעשה תריצה אחרי שתעשה כמה סטים של כוח לרגליים (ד"א אם אתה מצליח לרוץ סימן שלא עשית רגליים בכלל :closedeyes: .. לא יודע מה איתך אני אחרי אימון רגליים חוזר הביתה עם קביים)

battousai5000
05-10-07, 00:25
מה זאת אומרת ריצה לא שורפת שומן ? ... שרצים הגוף שורף פחמימות קודם ואז שומנים ... לא ? ...
וכדי להיות במאזן קלורי שלילי לרוץ זה בעצם טוב כי אחרי ריצה אמורים לצרוך קלוריות מן הסתם...

ובקשר לאימוני כח אני עושה אותם אחרי הריצה ותכלס אחרי הריצה אני גמור אז יוצא לי לעשות גג 9 סטים לארבע ראשי\חבליים עכוז ביחד... ואז אני לוקח שייק חלבון ... מקווה שזה בסדר..

ובקשר לעליה במסה אם המטרה לעלות מסת שריר בלבד מה קשור מאזן קלוריות חיובי בגוף ?