PDA

צפה בגרסא המלאה : כנסו לכול מי שיש לו איסיקיו

ValkYriE
03-10-07, 16:51
טוב לא משנה תנעלו בבקשה

ran_z
03-10-07, 17:51
בבקשה לא לפרסם בפוסט מרוכז מספרי אייסי.
בפעם הקודמת שמישהו הציעה הצעה שנראתה חביבה, שכולם יפרסמו את המספרים בפוסט מרוכז.
אחר כך הגיעה גל של תלונות ממשתמשים שאחרי זה התלוננו שאייסי שלהם נפרץ, או שאנשים לא מהפורום יצרו איתם קשר והתחזרו לחבר'ה מהפורום וכו' והיה די בלאגן.

פותח הפוסט - אני מציע או שתשאיר להם מייל, או שירשמו לך את המיספר במוניטין (הנה מצאתי דרך להגדיל לך אותו).

תודה וחג שמח.

ValkYriE
03-10-07, 17:54
בבקשה לא לפרסם בפוסט מרוכז מספרי אייסי.
בפעם הקודמת שמישהו הציעה הצעה שנראתה חביבה, שכולם יפרסמו את המספרים בפוסט מרוכז.
אחר כך הגיעה גל של תלונות ממשתמשים שאחרי זה התלוננו שאייסי שלהם נפרץ, או שאנשים לא מהפורום יצרו איתם קשר והתחזרו לחבר'ה מהפורום וכו' והיה די בלאגן.

פותח הפוסט - אני מציע או שתשאיר להם מייל, או שירשמו לך את המיספר במוניטין (הנה מצאתי דרך להגדיל לך אותו).

תודה וחג שמח.
סבבה אחי !

ArschGesicht
03-10-07, 18:01
כך או כך אפשר לראות את הכינוי + מספר אייסי בחתימה אז לא הבנתי מה זה משנה?

ran_z
03-10-07, 18:22
כך או כך אפשר לראות את הכינוי + מספר אייסי בחתימה אז לא הבנתי מה זה משנה?

מי שבוחר לפרסם את האייסי שלו בחתימה זה בסדר, וכמובן על אחריותו.
שנה שעברה מישהו פתח פוסט והציעה ראיון שנשמע דווקא די נחמד, שכולם יפרסמו את האייסי שלהם בפוסט מרוכז, וככה מי שירצה ליצור קשר עם מישהו מוזמן להיכנס לפוסט ולמצוא שם את האייסי, לאחר כמה ימים חצי מהאנשים בפוסט התלוננו למנהלים על פריצות לאייסי, וירוסים שנשלחו להם ע"י מתחזים והרשימה עוד ארוכה, ואז הפוסט כמובן נמחק. לכן פוסט מרוכז במספרי אייסי לא יהיה בגלל לקח העבר.
מאז תמיד כאשר מישהו ביקש ממני אייסי נתתי לו את המייל ושם את המספר, היום עם מערכת המוניטין אני נותן שם. בכלל האייסי שלי עושה טובה שהוא עולה לי נעל אחותו אמן יפרצו לי אותו ואותו בנאדם ישתמש בו ויוכל חרא ממנו כמו שאני אוכל.