PDA

צפה בגרסא המלאה : התייעצות - גיינר או אבקת חלבון?

NeoNoe89
03-10-07, 23:25
שמעו במשך החודש וחצי האחרון לקחת גיינר של אופטימום ביחס של 1-1.3 והעלתי בחודש כ-1 וחצי קילו של שריר נקי ללא עליה במסת שומן.
עכשיו הגיינר נגמר לי ואני מתלבט האם להמשיך עוד פעם עם הגיינר הזה? או אולי לנסות גיינר אחר? או שאולי בכלל עדיף לחסוך כסף ולקנות אבקת חלבון ולשתות אותה אחרי האימון עם סוכר ענבים או עם 5-6 תמרים? הראי מה יש בגיינר מה שאין באבקת חלבון חוץ מפחמימות פשוטות לרוב ואולי קצת קריאטין(בגיינר לקחתי היה קצת)? ניראה לי שאם אקח אבקת חלבון + סוכר ענבים או כמה תמרים זה יהיה אופו דבר מתחינת הערכים התזונתיים ומבחינת מה שהגוף שלי מקבל מייד אחרי האימון...
מה אתם אומרים\מייעצים לי?

zuko
04-10-07, 01:09
חחח,ואיךבדיוק אתה יודע העלת 1.5 נקי?

NeoNoe89
04-10-07, 13:30
כי בדקתי במכשיר שמודד אחוזי שומן אולי??
חוץ מזה לפעמים גם מספיק להסתכל על עצמך במראה וישר אפשר לראות אם העליה היא בשומן או בשריר.

אולי במקום לנסות לקטול אותי ולהתווכח תוכלו לעזור ולייעץ לי? למה אף אחד לא עונה?

Alon Big Guy
04-10-07, 14:01
חח אני שלפני שנתיים לקחתי גיינר עליתי 8 קילו ול4 אחוזי שומן אבל 8 קילו זה יותר יותר מ1.5 קילו שריר נקי חח

NeoNoe89
04-10-07, 14:32
חח אני שלפני שנתיים לקחתי גיינר עליתי 8 קילו ול4 אחוזי שומן אבל 8 קילו זה יותר יותר מ1.5 קילו שריר נקי חח

נו פסדר אז אתה סוס ותותח!!! מה אתה רוצה שאני אגיד לך?!!
בונא איזה אנשים מתלהבים ותופסים מעצמכם אתם!

כולה שאלתי שאלה וביקשתי שתייעצו לי מה עדיף לקנות, ואתם מתעסקים לי פה בחרא ומנסים לקטול בדברים הכי לא קשורים בעולם!

מה יהיה?

maya
04-10-07, 14:43
זה תלוי בתפריט שלך .
אם יש בו מספיק קלוריות , אם לא ואתה יכול להוסיף אוכל אז תיקח חלבון ולהפך

NeoNoe89
04-10-07, 14:57
זה תלוי בתפריט שלך .
אם יש בו מספיק קלוריות , אם לא ואתה יכול להוסיף אוכל אז תיקח חלבון ולהפך

האמת אין לי תפריט מסודר מהסיבה שאני לא מסוגל לשמור על תפריט מסודר.
מה שאני עושה זה פשוט מנסה לאכול כמה שיותר במהשך היום ואוכל כל 2.5-3.5 שעות. אוכל בערך 2 ארוחוב גדולות ביום שזה צהריים וערב ועוד כ-4 קטנות אבל בכל ארוחה אוכל הכי הרבה שאני יכול ודוחף אוכל שמכיל חלבון כמה שיותר. ניראה לי שאני כן מגיעה ל-3500 קלוריות ביום.
אגב הנתונים שלי זה 181 שוקל 71.5 ו-11 אחוז שומן.
בכל אופן, עדיין לא קיבלתי תשובה ברורה לגבי האם כדאי לעבור לקחת חלבון + סוכר ענבים\תמרים או להמשיך עם גיינר.

tal0084
04-10-07, 15:51
האמת אין לי תפריט מסודר מהסיבה שאני לא מסוגל לשמור על תפריט מסודר.
מה שאני עושה זה פשוט מנסה לאכול כמה שיותר במהשך היום ואוכל כל 2.5-3.5 שעות. אוכל בערך 2 ארוחוב גדולות ביום שזה צהריים וערב ועוד כ-4 קטנות אבל בכל ארוחה אוכל הכי הרבה שאני יכול ודוחף אוכל שמכיל חלבון כמה שיותר. ניראה לי שאני כן מגיעה ל-3500 קלוריות ביום.
אגב הנתונים שלי זה 181 שוקל 71.5 ו-11 אחוז שומן.
בכל אופן, עדיין לא קיבלתי תשובה ברורה לגבי האם כדאי לעבור לקחת חלבון + סוכר ענבים\תמרים או להמשיך עם גיינר.
אם הגיינר עזר לך ולפי מה שכתבת נראה לי שאתה מרוצה ממנו
אז למה להחליף ?
חוץ מזה אתה גם צריך פחמימות לא רק חלבון
כדאי שתבנה בכל זאת תפריט
תן לעצמך כמה אפשרויות בכל ארוחה
נגיד ארוחת בוקר ..
4-2 פרוסות לחם עם חצי קופסא קוטג' + פרי
או נגיד 2 סנדוויצ'ים עם חביתה ( 2-3 ביצים )
יעני סתם דוגמא תן לעצמך כמה אפשרויות
וככה כל פעם תאכל לבחור מה יותר בא לך לאכול ..
ככה לפחות אני מצליח לעמוד בתפריט שלי !