PDA

צפה בגרסא המלאה : Kinley Horn - 14 years old

Antonator1
04-10-07, 00:02
מה דעתכם על "ילד הפלא" הזה?

http://www.youtube.com/watch?v=zYM1MrZPrJA

toxicity
04-10-07, 00:04
רק חטוב... אבל חטוב מאוד וזה נקודה טובה שלו

tomerA
04-10-07, 00:06
בעע הוא מזכיר לי תילד פלא הזה שהיה שרירן בגיל מאד צעיר והיום הוא לא משהו.

Shauder
04-10-07, 00:06
כשראיתי אותו נזכרתי בעומרי

אורי א.
04-10-07, 00:12
לא איכפת לי, עדיין יש לו שם של גזוז בטעם תפוזים.

Night_Wolf
04-10-07, 00:13
אני רואה שכל הבודיבילדרים הצעירים ממש במודה עכשיו...טימטום מוחלט!
אם ההורים שלו חושבים שבגיל 25 הוא יהיה כמו קולמן בגלל שהוא החליט להיתאמן בגיל כזה מוגדם הם טועים!
בכל מקרה חוץ מחיטוב ומסה טובה יחסית לגילו אין לי מה להוסיף.

blinki
04-10-07, 00:20
יש שם סירטון די עכשווי
http://www.youtube.com/watch?v=l3jyC48Z3HA&mode=related&search=
עכשיו יש לו גוף פצצתי, נראה לי בערך השאיפה של הרוב פה(כולל שלי האמת) אבל לא פוטנציאל תחרותי מטורף(למרות שלא ידוע פה הגיל)

yonip
04-10-07, 00:21
איזה מכוער הוא חחחחחחחח צריך להכיר לו את סטס..
באמת שהוא מזכיר ניצול שואה...
וגם לפי דעתי אליאב קרייסלר היה פי 2 ממנו בגיל 14..
ויש כאן ילדים בפורום גם בגיל 14 שיותר מאסיבים ממנו! טיפה פחות חטובים אבל..
כמו trx הזה חח שכחתי תניק שלו שאפילו אין לו 14

עריכה:
יש שם סירטון די עכשווי
http://www.youtube.com/watch?v=l3jyC48Z3HA&mode=related&search=
עכשיו יש לו גוף פצצתי, נראה לי בערך השאיפה של הרוב פה(כולל שלי האמת) אבל לא פוטנציאל תחרותי מטורף(למרות שלא ידוע פה הגיל)

למה ניראה לך שזה הוא ? :|

טל יואב
04-10-07, 00:22
נחמד מאוד בהמשך לקישור שלך חפרתי קצת שם. לא יודע אם העלו את זה כבר אני אישית מאוד אהבתי . קטעים של פוזינג אישי ממש יפים של ברייאק דאנס של רוני קצת בהתחלה , דארמ צ"ארלס , מלוין אנטוני בעיקר, וגם קינג קאמלי שווה צפייה:jockey:

http://www.youtube.com/watch?v=_dM8SlAlLAQ&mode=related&search=

Coleman
04-10-07, 00:33
חטוב ברמות...אני לא בטוח שזה כזה בריא להיות בכאלה רמות חיטוב בגיל הזה אבל שיהיה לו בכיף

benwin21
04-10-07, 01:23
אפילו עומרי נראה יותר טוב בחיאת רבאק אין דבר כזה בודיבלדר בלי מסה. הוא נראה כמו ילדה קטנה אלוהים ישמור

סוליקו
04-10-07, 02:04
חטוב מאוד ...אני יגיד לך את האמת ! אם רוצים לחפש ילדים בגיל הזה ולהפוך אותם לבודיבלדירים ...הילד הזה הוא היה האחרון שלוקחים

ויש לנו במכון יותר טובים ממנו
יש לנו אחד בכיתה ט' שוקל 110 דחק 170 rm1 וראיתי את הגוף שלו ויש לו מסה ענקית ..ולא סתם שמן
תחשבו מה הילד הזה יהיה אם הוא רוצה לכנס לתחום הזה ?

maradona
04-10-07, 02:27
לא משהו בכלל
הוא סך הכל חטוב ביותר.

סוליקו מה שאתה אומר זה לא נשמע אנושי
אחד שהוא נגיד בן 15-16 גג דוחק 170 קילו???.
אסיד מהפורום שהוא מפלצת לא דוחק את זה נראה לי

yonip
04-10-07, 03:24
חטוב מאוד ...אני יגיד לך את האמת ! אם רוצים לחפש ילדים בגיל הזה ולהפוך אותם לבודיבלדירים ...הילד הזה הוא היה האחרון שלוקחים

יש לנו אחד בכיתה ט' שוקל 110 דחק 170 rm1 וראיתי את הגוף שלו ויש לו מסה ענקית ..ולא סתם שמן

מה ?!?!? אחי מצטער להגיד לך זה לא נשמע לי הגיוני בכלל בכיתה ט' לשקול 110 קילו ולדחוק 170 קילו ?!?!?!

וmaradona כיתה ט' זה 14-15... י' זה 15-16 למרות שאני ביא' ואני 16 חח

ArschGesicht
04-10-07, 09:35

פאק.. מה הקטע של המכון שלכם כולם שם דוחקים מאות?
ילד בכיתה ט' עם RM1 שנמוך כולה ב-20 מזה של אבא שלי :| (זה לא כולה אבל הוא בן 14 ואבא שלי 40) - עריכה: שוקל 110 קילו? בלע על איזה גובה ד"א?
לגבי הסרטון - כבר נמאס לי מכל ה"ילדי פלא" האלה שההורים שלהם עושים להם עוול בבית ולא נותנים להם לאכול ושהנראים כמו חרא..

aseed
04-10-07, 11:33
חחחחח סוליקו מה זה חחחחח
170 עם או בלי חליפה?
אני בגיל 16 דחקתי בתחרות 140 חחח אבל אין מה להשוות הוא יותר צעיר

eyalamzleg
04-10-07, 11:38
אח שלי שהוא לא מיתאמן אבל אם 23% שומן ניראהיותר טוב חחח[המנייאק קיבל את הגנטיקה הטובה במישפחה:dry: ]

Nicolas
04-10-07, 12:41
חחח מזאת הסלטה הזאת ??

סוליקו בטח הילד נשאר 5 פעמים כיתה

סוליקו
04-10-07, 14:11
חחחחח סוליקו מה זה חחחחח
170 עם או בלי חליפה?
אני בגיל 16 דחקתי בתחרות 140 חחח אבל אין מה להשוות הוא יותר צעיר

הוא עשה 160 בלי חליפה אחי ..ואמרו לי אחרי זה שהוא הצליח 170

כשתגיע למכון שלנו שאל על משו שקוראים לו מוראן חדיד .. חחח אתה לא תאמין שהוא עוד כזה קטן

אל תשכח שזה היה לפני כמה חודשים בזמנו שהיתי עדיין מתאמן !
מעניין מה הוא מסוגל עכשיו

Yoshi-Moto
04-10-07, 14:12
הוא עשה 160 בלי חליפה אחי ..ואמרו לי אחרי זה שהוא הצליח 170

כשתגיע למכון שלנו שאל על משו שקוראים לו מוראן חדיד .. חחח אתה לא תאמין שהוא עוד כזה קטן
בן 14 לוחץ 170 קילו?????????

סוליקו
04-10-07, 14:13
פאק.. מה הקטע של המכון שלכם כולם שם דוחקים מאות?
ילד בכיתה ט' עם RM1 שנמוך כולה ב-20 מזה של אבא שלי :| (זה לא כולה אבל הוא בן 14 ואבא שלי 40) - עריכה: שוקל 110 קילו? בלע על איזה גובה ד"א?
לגבי הסרטון - כבר נמאס לי מכל ה"ילדי פלא" האלה שההורים שלהם עושים להם עוול בבית ולא נותנים להם לאכול ושהנראים כמו חרא..

ממ ..אני מאמין שהוא מעל 185 יש תמונה שהוא עמד איך שהוא לידי ורואים שאני די קטן לידו
אני ינסה להשיג אותה

ד"א הוא דתי

עריכה : טוב התמונה לא ברורה ..חצי ממנו מחוץ לתמונה

maradona
04-10-07, 18:54
קיצר הילד הזה זה לוליק הבא ואפילו יותר

aseed
04-10-07, 19:36
חחחחחח למה לוליק אגדה?

אליאב קרייסלר
04-10-07, 19:49
האמת שבגיל 14 לא הייתי כלכך רחוק ממנו אם לא כמוהו אפילו... אין מה להתלהב ממנו זה סהכ'' נפלאות החיטוב והיובש של ילדים בני 14 ככה...זה נחמד

xLaes
04-10-07, 19:58
חטוב בצורה מטורפת.

Raffib
04-10-07, 20:10
אני רוצה להבהיר כאן משהו שאולי להרבה יראה כהפתעה.
ילד עד גיל ההתבגרות לא יכול לצבור מאסה!!
הסיבה מאוד פשוטה ואנטומית כדי לצבור מאסה צריך טסטוסטרון. ילדים שלא הגיעו לגיל ההתבגרות, כלומר הגוף שלהם עדין לא התחיל לייצר טסטוסטרון, לא יצברו מאסה נקודה.
הגעה לגיל ההתבגרות היא די אינדבידואלית, אבל בממוצע חלה בסביבות גיל 15-17 (אני יודע שיש חריגים).
לכן כל התמונות של הילדים המובאות כאן הן בהחלט מחוטבים אבל בזה זה נגמר ואני לא מבין מה ההתלהבות הגדולה מהן. לילדים יחסית מאוד קל להגיע לחיטוב כתוצאה מהמטבוליזם שלהם (חילוף חומרים של ילד מהיר יותר משל מבוגר ולכן ע"י הקפדה על תזונה נכונה תביא לחיטוב).
לגבי הבחור שצויין כאן (כיתה ט' דוחק 170 ק"ג) לא ראיתי אותו לכן אני לא יכול לחוות דעה, אבל מכיוון שציינו כאן שהוא גדול מאוד, או שהוא באמת בתחום החריגים או שהמאסה שלו נובעת מהיותו בנאדם גדול ללא קשר למאסת שריר. לגבי יכולת הדחיקה שלו זה לא קשור למאסה זה קשור לכוח. אין קשר בין מאסה לכוח, יש אצלי במכון גם ילדים שדוחקים יחסית לגילם הרבה מאוד אבל אין להם מאסה משמעותית.

AkunaMatata
04-10-07, 20:10
חחחחחח למה לוליק אגדה?
בגיל 16 לדחוק 180 זה אגדה לפי דעתי

סוליקו
05-10-07, 00:38
אני רוצה להבהיר כאן משהו שאולי להרבה יראה כהפתעה.
ילד עד גיל ההתבגרות לא יכול לצבור מאסה!!
הסיבה מאוד פשוטה ואנטומית כדי לצבור מאסה צריך טסטוסטרון. ילדים שלא הגיעו לגיל ההתבגרות, כלומר הגוף שלהם עדין לא התחיל לייצר טסטוסטרון, לא יצברו מאסה נקודה.
הגעה לגיל ההתבגרות היא די אינדבידואלית, אבל בממוצע חלה בסביבות גיל 15-17 (אני יודע שיש חריגים).
לכן כל התמונות של הילדים המובאות כאן הן בהחלט מחוטבים אבל בזה זה נגמר ואני לא מבין מה ההתלהבות הגדולה מהן. לילדים יחסית מאוד קל להגיע לחיטוב כתוצאה מהמטבוליזם שלהם (חילוף חומרים של ילד מהיר יותר משל מבוגר ולכן ע"י הקפדה על תזונה נכונה תביא לחיטוב).
לגבי הבחור שצויין כאן (כיתה ט' דוחק 170 ק"ג) לא ראיתי אותו לכן אני לא יכול לחוות דעה, אבל מכיוון שציינו כאן שהוא גדול מאוד, או שהוא באמת בתחום החריגים או שהמאסה שלו נובעת מהיותו בנאדם גדול ללא קשר למאסת שריר. לגבי יכולת הדחיקה שלו זה לא קשור למאסה זה קשור לכוח. אין קשר בין מאסה לכוח, יש אצלי במכון גם ילדים שדוחקים יחסית לגילם הרבה מאוד אבל אין להם מאסה משמעותית.

צודק ..ונכון שיש לו כוח ! אבל יש גם מסה והוא בעצם פי 2 ממני

Meir787
05-10-07, 01:07
חטוב, חטוב... אבל אין מאסה!!

ValkYriE
05-10-07, 01:58
רק חטוב... אבל חטוב מאוד וזה נקודה טובה שלו
כנ"ל