PDA

צפה בגרסא המלאה : מחשבות רנדומליות לגבי האולימפיה

arbel2
04-10-07, 08:56
אני ראיתי בפורום הזה ,ובעוד כמה פורומים בחו"ל ,שאנשים פשוט זועקים השמיימה כאילו רצחו את אמא שלהם על העובדה שג'יי ניצח את האולימפיה ,ובמקום מסויים ? הם צודקים ,במיוחד בהיתבסס על כרטיסי הניקוד ועל העובדה שלפי השמועות ג'יי הוביל בשתי נקודות אחרי השיפוט המקדים (מה שלא הגיוני בעליל )

אבל ,וזה אבל גדול מאוד.
רובנו ראינו את התחרות בשידורים באינטרנט ,בתמונות ולא ישבנו בקהל עצמו באולימפיה,הדברים שונים לחלוטין כשאתה יושב באולם עצמו ,או יושב ורואה את התחרות דרך מדיום אחר (יוכלו להעיד על זה החבר'ה שהגיעו לתחרות של נאבבא השנה ולאחר מכן ראו את התמונות ,הבדלים משמעותיים ) ,ובנוסף לכך ,הספורט הזה הוא ספורט סובייקטיבי ,הקריטריונים לשיפוט הם נרחבים מאוד ,ומשאירים הרבה מקום לטעם האישי.

נקודה אחרת :לא תהיה תחרות אחת שבה אנחנו נסכים 100 אחוז עם החלטות השופטים ,כולנו היתעצבנו כשקולמן ניצח את קאטלר ב2001 ,כשקטלר ניצח את קורמיר ודקסטר בארנולד של 2004 (אוחח הזוועה שהייתה שם ) ועוד מאות החלטות שופטים שגרמו לנו לרצות לרצוח את היושבים בפנאל השיפוט ,אבל אנחנו שוכחים משהו אחד חשוב ...לנו כאוהדים של הספורט ?ההחלטה הסופית לא משפיעה עלינו כמעט בכלום ,זה לא שאנחנו עצמנו מרוויחים את הכסף מהעובדה שמישהו מנצח או מפסיד ,אנחנו לפעמים בוחרים להיתעלם מכל הנקודות הטובות שהיו בתחרות ,רק כדי לקטר על החלטת שיפוט

לדוגמא השנה ?
הייתה לנו אולימפיה מדהימה בכל קנה מידה ,עם ליין אפ בין החזקים שהיו בעשור האחרון (זה אומר המון על ליין אפ כשאנשים כמו מארק דאגדייל לא מקבלים דירוג אפילו ) ,הייתה לנו את הזכות לראות את העליה המטאורית של סילביו סמואל ודניס וולף ,וכמובן זכינו לראות את הניצנים של מגמה חיובית בשיפוט כשאנשים כמו דיויד הנרי המדהים ,סילביו סמואל ,ורוני רוקל קיבלו דירוגים טובים (10,7,ו11 בהתאמה) ,מדובר באנשים שלרוב היו מתעלמים מהם בצורה מוחלטת למרות האיכויות הבולטות שלהם.

בקיצור ? קצת פרופורציות בחיים חבר'ה :)

טל יואב
04-10-07, 09:23
אני מסכים איתך בהחלט היה אחלה אולימפייה השנה . צר לי קצת על רוני , זוהי לא דרך לפרוש . החוכמה של אלוף היא לדעת לפרוש בשיא . כמו דוריאן , ליי הייני , וארנולד המלך .

arbel2
04-10-07, 09:25
אני מסכים איתך בהחלט היה אחלה אולימפייה השנה . צר לי קצת על רוני , זוהי לא דרך לפרוש . החוכמה של אלוף היא לדעת לפרוש בשיא . כמו דוריאן , ליי הייני , וארנולד המלך .

אני חולק עליך בנוגע לרוני ,אני מעדיף את איך שהוא פרש השנה לעומת איך שהוא היתנהג אחרי האולימפיה שנה שעברה,עם כמה הערות גזעניות והרבה שטויות שיצאו לו מהפה, מצד שני ,השנה ,מקום רביעי והכל ,אבל הוא פרש בקלאסה ,עשה לעצמו ולספורט הזה הרבה כבוד וגמר את העניינים בטעם טוב.

Shady's_Soldier
04-10-07, 10:04
אני חולק עליך בנוגע לרוני ,אני מעדיף את איך שהוא פרש השנה לעומת איך שהוא היתנהג אחרי האולימפיה שנה שעברה,עם כמה הערות גזעניות והרבה שטויות שיצאו לו מהפה, מצד שני ,השנה ,מקום רביעי והכל ,אבל הוא פרש בקלאסה ,עשה לעצמו ולספורט הזה הרבה כבוד וגמר את העניינים בטעם טוב.

מה רוני אמר שנה שעברה? ומסכים איתך שהחיוך אחרי הקבלה של המקום ה4 והנאום המרגש עדיפים בהרבה מלפרוש כשאתה מקום ראשון או שני אבל מתנהג כמו חרא אל כולם...

ומצטער שאני מציק, אבל לא הגבת בשרשור ההוא, יש אפשרות לשנות את שם המשתמש לShdy's Soldier או Shady's_Soldier עם רווח אם בלי רווח כבר תפוס? ושוב סליחה ותודה :blush:

arbel2
04-10-07, 11:11
מה רוני אמר שנה שעברה? ומסכים איתך שהחיוך אחרי הקבלה של המקום ה4 והנאום המרגש עדיפים בהרבה מלפרוש כשאתה מקום ראשון או שני אבל מתנהג כמו חרא אל כולם...

ומצטער שאני מציק, אבל לא הגבת בשרשור ההוא, יש אפשרות לשנות את שם המשתמש לShdy's Soldier או Shady's_Soldier עם רווח אם בלי רווח כבר תפוס? ושוב סליחה ותודה :blush:

קיבלת

Night_Wolf
04-10-07, 11:14

באמת מה רוני אמר שנה שעברה?מה שכן אני יכולתי לראות על הפנים שלו אחרי האולימפיה של 2006 שהוא נורא עצבני..ונירתע מאנשים שבאו ללחוץ לו תיד וכו'
אתה יכול לפרט יותר ארבל בקשר לנושא הזה?:ohmy:

ניגרי ענק
04-10-07, 11:18
שנה שעברה קולמן הפגין בוז ואי הסכמה להחלטת השופטים.
השנה כנראה הכינו אותו לזה שהוא עומד בפני תבוסה ואולי זו אחת הסיבות שההחלטה לא נפלה עליו בהפתעה.
יתכן שיכול היה לתכנן את תגובתו האדיבה, שכן כבר מהבוקר היה ברור שהוא לא בתמונה.
בכל אופן, הוא ספורטאי גדול - והנאום שלו לאחר ההכרזה על התוצאות היה שיא הערב.
מסכים במיליון אחוז עם ארבל על כך שהפרספקטיבה שונה מאוד כאשר יושבים באולם לעומת צפייה דרך המחשב - זה פשוט עולם אחר.
וואלה אחי אתה צודק גם לגבי ארנולד 2004, זה היה פשוט לא יאומן, קןרמיר היה צריך אז לקחת, ג'י בכלל לא הגיע מוכן.

Shady's_Soldier
04-10-07, 11:38
קיבלת
תודה ענקית :happy: :flowers:

arbel2
04-10-07, 11:46
באמת מה רוני אמר שנה שעברה?מה שכן אני יכולתי לראות על הפנים שלו אחרי האולימפיה של 2006 שהוא נורא עצבני..ונירתע מאנשים שבאו ללחוץ לו תיד וכו'
אתה יכול לפרט יותר ארבל בקשר לנושא הזה?:ohmy:

כשג'יי רואיין לPBW הוא אמר שהגיע לו לזכות והשופטים החליטו מה שהם החליטו
שבוע אחרי זה ראיינו את קולמן והוא אמר "טוב זאת בסך הכל הדעה של אדם לבן אחד "

ניגרי ענק
04-10-07, 12:09
אגב, מה קורה עם לינק נורמאלי להורדת התחרות?
איפה תותחי המחשבים של הפורום?

Shauder
04-10-07, 17:17
מי שראה את האולימפיה..

לפני שהכריזו מי מקום ראשון אז קאטלר ומרטינז עמדו זה מול זה...לקאטלר היתה יותר מסה ממרטינז והוא ניראה יותר גדול ממנו

והשופטים הלכו על זה..

Raffib
04-10-07, 19:38
אגב, מה קורה עם לינק נורמאלי להורדת התחרות?
איפה תותחי המחשבים של הפורום?
אתה מתכוון לסרטונים של האולימפיה המלאים ?
אני מכין לינק (של הקדם שהיה ביום שבת לפנות בוקר ושל התחרות עצמה שהייתה ביום ראשון לפנות בוקר), אבל שתדעו שהם גדולים מאוד (משהו כמו 0.5 ג"ב) וזה לוקח הרבה זמן להוריד אותם.
ברגע שזה יהיה מוכן אני אפתח נושא חדש בנידון.