PDA

צפה בגרסא המלאה : סטס מאשדוד

eminemfan
04-10-07, 09:13
למישהו יש תמונות שלו? שמעתי הוא רמה גבוהה מאוד.

מוטי
04-10-07, 09:14
*אשקלון

eminemfan
04-10-07, 09:15
מכיר אותו?

Troya
04-10-07, 09:19
*אשקלון
אשדוד**

טל יואב
04-10-07, 09:19
למישהו יש תמונות שלו? שמעתי הוא רמה גבוהה מאוד.

הוא לא מזמן עבר למכון שלנו בחזרה פיטנס אשדוד , הוא חבר טוב מאוד של לוליק , הם עובדים יחד.

יש לו אתר משלו אבל זה רק ברוסית .

אלכס ויין דיזל שלנו חבר טוב שלו אני יודע .

ולדעתי אם הוא יחליט להתחרות הוא עושה בית ספר מחדש לאלון צוקרמן, חוסאם , ומאור זרזד .

שתבינו יש לי הרבה כבוד לאותם ספורטאים הם אדירים ביותר אבל ליד סטס הם נראים כמו הילדים שלו .

כל פעם ששאלתי אותו למה אתה לא מתחרה ?
הוא תמיד ענה לי , זה לא משתלם ולא שווה כספית , מה גם הדייאטה קשה . הייתה לי ולעוד רבים תמונה שלו כמה דקות לאחר סיום התחרות של IFBB ביחד עם מישל טרוני ולוליק כולם עושים אותה פוזה חזה מהצד הוא מכסה את טרוני .

חברים בלי להתעצבן זו רק דעתי בלבד , כל אחד ודעתו .

arbel2
04-10-07, 09:20
סטס מאשדוד מפלצת
כשעמדתי לידו וליד לוליק הוא ולוליק עשו לי חשק לשקול קריירה חלופית ,אולי טניס שולחן למשל ? כן ,טניס שולחן זה רעיון טוב ...

אבל בנימה אחרת ? אי אפשר באמת לדעת מה יהיה כשהוא יתחרה
הוא מפלצת ובהחלט ברמה גבוהה מאוד (אחד האנשים הכי מרשימים שיצא לי לראות בארץ ללא ספק ) ,אבל אי אפשר לדעת איך הוא נראה בחיטוב של תחרות ,איך הפרופורציות שלו ,ואם הוא באמת ישמור על כל המסה כמו שצריך ...זה לא נאמר מזילזול חס וחלילה (שלא יחליט הבחור לברר איפה אני גר ואז אני אצטרך לרכוש רובה פילים ...או שבע )
פשוט מאוד קשה לקבוע לפי מצב של אוף סיזן איך בן אדם יראה על במה .

eminemfan
04-10-07, 09:24
לוליק גם אשדודי לא? מוזר שהוא לא מתחרה אם הוא עולה עליהם, הרי בכל מקרה אני מניח שגם אם הוא לא מתחרה הוא מנסה להגיע בחיטוב לאחוזי שומן נמוכים.

טל יואב
04-10-07, 09:28
סטס מאשדוד מפלצת
כשעמדתי לידו וליד לוליק הוא ולוליק עשו לי חשק לשקול קריירה חלופית ,אולי טניס שולחן למשל ? כן ,טניס שולחן זה רעיון טוב ...

אבל בנימה אחרת ? אי אפשר באמת לדעת מה יהיה כשהוא יתחרה
הוא מפלצת ובהחלט ברמה גבוהה מאוד (אחד האנשים הכי מרשימים שיצא לי לראות בארץ ללא ספק ) ,אבל אי אפשר לדעת איך הוא נראה בחיטוב של תחרות ,איך הפרופורציות שלו ,ואם הוא באמת ישמור על כל המסה כמו שצריך ...זה לא נאמר מזילזול חס וחלילה (שלא יחליט הבחור לברר איפה אני גר ואז אני אצטרך לרכוש רובה פילים ...או שבע )
פשוט מאוד קשה לקבוע לפי מצב של אוף סיזן איך בן אדם יראה על במה .

ארבל תדע לך שיש לו המון ידע ואם הוא יחליט להתחרות תהייה בטוח שהוא לא יעשה טעויות של מתחילים הוא אלוף בכל מה שקשור לתחום . יש לו גובה מרשים ומבנה גוף קלאסי , אתה צריך לראות אותו מתאמן אנשים עוצרים ורק מסתכלים עליו פעוריי פה . אין לו נקודה אחת חלשה בגוף. אני כותב את זה מתוך אחד שרואה אותו כמעט כל יום ועד לאימונים המטורפים שלו .המשקלים שלו לא מביישים את ברנ"ץ ווארן או ג"וני ג"קסון כשהוא עושה רגליים או דד ליפט אין משקולות יותר בחדר כושר . ואם יש משהו שיש באמת בשפע בפיטנס אשדוד זה ברזל למכביר . זהו חדר כושר של הרד קור כמו בספרים .

eminemfan
04-10-07, 09:29
ארבל תדע לך שיש לו המון ידע ואם הוא יחליט להתחרות תהייה בטוח שהוא לא יעשה טעויות של מתחילים הוא אלוף בכל מה שקשור לתחום . יש לו גובה מרשים ומבנה גוף קלאסי , אתה צריך לראות אותו מתאמן אנשים עוצרים ורק מסתכלים עליו פעוריי פה . אין לו נקודה אחת חלשה בגוף. אני כותב את זה מתוך אחד שרואה אותו כמעט כל יום ועד לאימונים המטורפים שלו .
יודע נתונים עליו?

arbel2
04-10-07, 09:30
ארבל תדע לך שיש לו המון ידע ואם הוא יחליט להתחרות תהייה בטוח שהוא לא יעשה טעויות של מתחילים הוא אלוף בכל מה שקשור לתחום . יש לו גובה מרשים ומבנה גוף קלאסי , אתה צריך לראות אותו מתאמן אנשים עוצרים ורק מסתכלים עליו פעוריי פה . אין לו נקודה אחת חלשה בגוף. אני כותב את זה מתוך אחד שרואה אותו כמעט כל יום ועד לאימונים המטורפים שלו .

לרגע לא הטלתי ספק בידע שלו
הוא לא חדש בתחום והוא מפלצת ,והבנתי מלוליק שהוא מאוד מאוד מקצועי
אבל ,עד שהוא לא מתחרה ? זה דיבורים באויר .זה בול כמו הקטע עם ויקטור ריצ'רדס.

Night_Wolf
04-10-07, 11:17
נערך..חשיבה מופרזת.

טל יואב
04-10-07, 11:32
יודע נתונים עליו?

כששאלתי אותו הייקפים הוא בעצמו אמר שהוא לא מודד בכלל . רק אני יודע שהוא שוקל מעל 100 ק"ג והוא מקסימום על עשר אחוז שומן גג. הגובה שלו בערך זה 1.85 משהו כזה . הוא היה כותב כאן פעם מזמן . היה פעם אפילו שמישהו התחזה לשמו כאן באתר .

aseed
04-10-07, 11:39
יואב מה אתה מדבר שטיות
חוסאם וצוקרמן לא נראים כמו ילדים שלו זה שטות
אני נכיר את הבחור הוא מאוד גדול אבל בלי הגזמה

arbel2
04-10-07, 11:44
יואב מה אתה מדבר שטיות
חוסאם וצוקרמן לא נראים כמו ילדים שלו זה שטות
אני נכיר את הבחור הוא מאוד גדול אבל בלי הגזמה

מסכים איתך
בנוסף ,חבר שלי שמתאמן במכון של צוקרמן אמר לי שהוא נהיה טרול מערות רציני לאחרונה ,פשוט מפלצת .

Night_Wolf
04-10-07, 11:45
כן עכשיו שאני חושב על זה...סטס באמת תותח ויש כבוד והערכה שמגיע לו!
אבל קפצתי קדימה להאמין שהוא לוקח תתחרות בלי בעיה מבלי לחשוב טוב יותר על המתחרים האחרים..אסור לזלזל אנשים משתנים,יש מתחרים שגם ברמה מאוד גבוהה ואני בטוח שאם הם יתחרו סטס אולי יוכל לקחת אותם ואולי לא מה שכן תהיה תחרות מענינת שוב ויהיה אתגר לכל המתחרים :boxing: חוסאם וצוקרמן וזרדז אילו לא בידיוק המתחרים שאפשר לעשות להם "בית ספר":sbb4:

aseed
04-10-07, 11:48
חחחח אתה צודק גלעד
לא לכל האנשים אפשר לעשות בית ספר יש כאלו שעושים להם יוניברסתה

arbel2
04-10-07, 11:49
יותר מזה .
מישהו יודע לאן אנשים כמו מישל טרוני יגיעו עוד ?לבחור יש פוטנציאל פסיכי לגמרי
או אנשים כמו נאור זיו ? או למרות כל הדרמה סביבו ,אנשים כמו יוני האנה ?

נכון לעכשיו זאת אחת התקופות המגניבות לפיתוח הגוף בארץ ,המון מתחרים איכותיים בסבב התחרויות והרבה מתחרים צעירים שיש להם ההמון המון פוטנציאל (ראובן סולומון,אור ביטון ,תמיר שזכה בנאבבא ,אסיד שמראה המון פוטנציאל ,עומר לנאדו ,וגם גלעד טרול המערות שלנו :) )

r0y
04-10-07, 11:55
יש למישהו תמונות שלו או משו?
וסטס זה לא אחד מהפורוםם פה?חחח Stasus והוא כולה בן 15 אני חושב

Night_Wolf
04-10-07, 11:55
לא יודע מה איתכם אבל לדעתי כרגע המתחרים בעל פוטנציאל גבוה מאוד להגיע לחו"ל ולהצליח שם הם:
עדאל חאג' ואלון צוקרמן כמובן שאני לא שולל את השאר ויש לי הערכה גדולה לכולם אבל הם לטעמי ניראו הכי טוב השנה :sbb4:
מה שכן יש כאן עוד מישהו :):):):) שגם תכף יפתיע את כולם אבל אני לא אגיד תשם שלו אסור:boxing:

תגיד ארבל מה איתך מתי ניראה את העוצמה שלך על הבמה?:sbb4:

PcGunMan
04-10-07, 11:56
היה תמונות שלו בפורום השני הוא פשוט מטורף הסטס הזה!!!!!!!!!!!!

arbel2
04-10-07, 11:58
לא יודע מה איתכם אבל לדעתי כרגע המתחרים בעל פוטנציאל גבוה מאוד להגיע לחו"ל ולהצליח שם הם:
עדאל חאג' ואלון צוקרמן כמובן שאני לא שולל את השאר ויש לי הערכה גדולה לכולם אבל הם לטעמי ניראו הכי טוב השנה :sbb4:
מה שכן יש כאן עוד מישהו :):):):) שגם תכף יפתיע את כולם אבל אני לא אגיד תשם שלו אסור:boxing:

תגיד ארבל מה איתך מתי ניראה את העוצמה שלך על הבמה?:sbb4:

אני ? יש עוד זמן ,תן לשפר נקודות חלשות ,אני לא מתקרב לבמה עד שאני לא שלם עם עצמי ,לא שאני מתכנן להגיע איזה פלקס ווילר עם פרופורציות מושלמות, אבל אני רוצה להגיע כמה שיותר מאוזן.

ובחזרה לנושא של השירשור
סטס מפלצת רבתי ,ואחד מהאנשים הכי מבטיחים שמסתובבים בארץ,אין ספק.
אבל להגיד שהוא יעשה בית ספר לכולם זה פשוט גובל בחוסר כבוד להמון המון באדיבילדרים מדהימים שמסתובבים פה בארץ (תודה לך גלעד שהזכרת לי את אדעל חאג' התותח )

Yoshi-Moto
04-10-07, 11:58
אפשר תמונות של הסטס הזה?

Shady's_Soldier
04-10-07, 12:01
אפשר תמונות של הסטס הזה?
יש תמונות שלו מפורום אחר, אני לא יודע אם אפשר להעלות כי הוא לא מתחרה... בכל מיקרה, שלחתי לך לינק במוניטין...

arbel2
04-10-07, 12:02
עם מדובר בפורום "שרירים"
יש לכם אישור להעלות לפה תמונות כל עוד תתנו להם קרדיט על כך שהתמונות משם.

Yoshi-Moto
04-10-07, 12:02
Thx

נ.ב, גלעד שאלתי אותך שאלה במוניטין

Shady's_Soldier
04-10-07, 12:05
התמונות לקוחות מפורום שרירים:

http://newforum.israsport.org/uploads/20070610_133528_111.jpg

http://newforum.israsport.org/uploads/20070610_133818_IMG_2847.JPG

http://newforum.israsport.org/uploads/20070624_070825_s_ganteley.jpg

http://newforum.israsport.org/uploads/20070624_071252_bizak-2.jpg

http://newforum.israsport.org/uploads/20070624_072235_bizak.jpg

http://newforum.israsport.org/uploads/20070706_092923_IMG_3078.JPG

http://newforum.israsport.org/uploads/20070706_093352_IMG_3080.JPG

arbel2
04-10-07, 12:07
מרשים בטירוף ,מפלצת אמיתית.

תודה לפורום שרירים על התמונות.

Night_Wolf
04-10-07, 12:09
Thx

נ.ב, גלעד שאלתי אותך שאלה במוניטין

ביטלתה מוניטין אחי אז אני לא יכול לענות לך עליה...

PcGunMan
04-10-07, 12:10
חיפשתי גם את התמונות האלה שמה כי זכרתי שהיו לא מצאתי:unsure:

עריכה: יש עוד תמונות אחרי החיטוב הרבה יותר טובות זה נמצא באותו פוסט

Yoshi-Moto
04-10-07, 12:11
ביטלתה מוניטין אחי אז אני לא יכול לענות לך עליה...
אפשר לתת, רק הסתרתי אותו, לא ביטלתי.

רשמת לי באשכול של יואב משהו במוניטין, יכול להיות שזה לא מאפשר לך לשלוח שוב כי התדירות נמוכה מידיי...

או שתענה לי פה בכן ולא, או שתחכה עוד קצת זמן עד שתוכל לתת לי אם יש לך משהו מורכב יותר לומר.

ניגרי ענק
04-10-07, 12:22
הוא מפלצת, אבל להגיד ש"יעשה בית ספר למאור" זה פשוט קשקוש.
לא מאמין שיש היום מישהו במדינה שיכול להציג רגליים באיכות של מאור, ולדעתי הוא ישתה כל מתחרה שיעמוד מולו.
חוץ מזה, תומך בדעתו של ארבל על הבדלי ענק בין "אוף" ל"און", זה פשוט שמיים וארץ.
להגיד "לא מתחרה כי לא משתלם לי" וכל זה, זו זכותו - אבל כל עוד הוא אומר את זה, אני בכלל לא הייתי מזכיר אותו באותה נשימה עם אנשים שכבר עשו משהו בספורט הזה.
הרי אין לו מושג ירוק כמה מאסה יאבד עם יעשה ייבוש אמיתי לתחרות, ואיך הוא ייראה על הבמה.
לעומת זאת, מישהו יכול להתווכח עם הדבר הזה (שימו לב לרגליים פשוט אין דברים כאלה):

http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/albums/IFBB2007/MAOR/DSC_0170.JPG (javascript: window.close())

http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/albums/IFBB2007/MAOR/DSC_0448.JPG (javascript: window.close())

benwin21
04-10-07, 12:23
וואי הוא נראה מעולה. באמת יש לו סיכוי בחול

arbel2
04-10-07, 12:28
הוא מפלצת, אבל להגיד ש"יעשה בית ספר למאור" זה פשוט קשקוש.
לא מאמין שיש היום מישהו במדינה שיכול להציג רגליים באיכות של מאור, ולדעתי הוא ישתה כל מתחרה שיעמוד מולו.
חוץ מזה, תומך בדעתו של ארבל על הבדלי ענק בין "אוף" ל"און", זה פשוט שמיים וארץ.
להגיד "לא מתחרה כי לא משתלם לי" וכל זה, זו זכותו - אבל כל עוד הוא אומר את זה, אני בכלל לא הייתי מזכיר אותו באותה נשימה עם אנשים שכבר עשו משהו בספורט הזה.
הרי אין לו מושג ירוק כמה מאסה יאבד עם יעשה ייבוש אמיתי לתחרות, ואיך הוא ייראה על הבמה.
לעומת זאת, מישהו יכול להתווכח עם הדבר הזה (שימו לב לרגליים פשוט אין דברים כאלה):

http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/albums/IFBB2007/MAOR/DSC_0448.JPG (javascript: window.close())

תקשיב ,להגיד שאין לו מושג ירוק זה מזלזל משהו ,הבנתי מלוליק שהבחור נורא נורא מקצועי ומאוד רציני בתחום,אז להגיד דברים כאלו זה יוצר רושם לא טוב .

אבל כמו שאמרת,זה בעייתי להשוות בין בן אדם שעדיין לא היתחרה לבין אנשים שהיתחרו כבר.
מאידך גם קשה להיתעלם מהמצב האיכותי יחסית של האוף סיזן של סטס ,הוא בחיטוב לא רע למסה שלו ולמשקל שלו (וסלח לי ,התמונה שלו עובד יד קידמית היא מהמרשימות שראיתי מכל באדיבילדר בארץ )

ניגרי ענק
04-10-07, 12:32
אנשים לא מבינים בכלל עד כמה מאור איכותי, אם הייתם רואים אותו במציאות הייתם מבינים שעם כל הכבוד לכולם, ואתם יודעים כמה כבוד אני נותן לכל מתחרה - כרגע יש את הבאדי בילדינג הישראלי ויש את מאור זרזד.
מתחרים עם פלג עליון יפה יש לנו לרוב, אבל פשוט תסתכלו על הרגליים של מאור ותבינו שזו לא אותה ליגה - כי אף אחד לא יעמיד על הבמה רגליים באיכות שמתקרבת לדבר הזה - ועוד בפרופורציה לגוף העליון.

Nicolas
04-10-07, 12:33
ראיתי את סטס לפני כחודש בחונות של אלכס, הוא הבן אדם הכי גדול שראיתי בחיים שלי באמיתי

רוני 1
04-10-07, 12:36
אנשים לא מבינים בכלל עד כמה, אם היית רואה אותו במציאות הייתי מבין שעם כל הכבוד לכולם, ואתם יודעים כמה כבוד אני נותן לכל מתחרה - כרגע יש את הבאדי בילדינג הישראלי ויש את מאור זרזד.
מתחרים עם פלג עליון יפה יש לנו לרוב, אבל פשוט תסתכלו על הרגליים של מאור ותבינו שזו לא אותה ליגה - כי אף אחד לא יעמיד על הבמה רגליים באיכות שמתקרבת לדבר הזה - ועוד בפרופורציה לגוף העליון.
סוף סוף מישהו כותב לענין.לדעתי רק לו יש פוטנציאל לחול

תפסיקו לשלוח את כל החברים שלכם להתחרות בחול אין להם סיכוי

ניגרי ענק
04-10-07, 12:40
תקשיב ,להגיד שאין לו מושג ירוק זה מזלזל משהו ,הבנתי מלוליק שהבחור נורא נורא מקצועי ומאוד רציני בתחום,אז להגיד דברים כאלו זה יוצר רושם לא טוב .

אבל כמו שאמרת,זה בעייתי להשוות בין בן אדם שעדיין לא היתחרה לבין אנשים שהיתחרו כבר.
מאידך גם קשה להיתעלם מהמצב האיכותי יחסית של האוף סיזן של סטס ,הוא בחיטוב לא רע למסה שלו ולמשקל שלו (וסלח לי ,התמונה שלו עובד יד קידמית היא מהמרשימות שראיתי מכל באדיבילדר בארץ )

אולי הוא רציני ויודע, וזה סבבה, אבל אין לו מושג לגבי עצמו כל עוד שלא ניסה על הגוף שלו חיטוב תחרותי.
זה חתיכת גיהנום ומי שלא היה שם - לא יבין.
הוא גם לא יודע כמה מאסה יאבד - והוא יאבד יותר ממה שנדמה לו.
הוא לא יודע איזה פרופורציות יהיו לו, ורעבאק, ראינו רגליים בכלל?
מה זה יד קדמית מרשימה?
זה לא אומר כלום ושום דבר.
צריך לראות את היצירה בשלמותה (על הבמה אוף סיזן לא מעניין אותי) ואז לשפוט.
מרגיז אותי מאוד שמשווים בנאדם שלא התחרה לאנשים שאכלו חצץ בספורט הזה והביאו תוצאות.
בתיאוריה כל אחד הוא אלוף עולם - אבל בפועל קשה להם ויקר להם והם לא רוצים.
ושוב: יואב אתה יודע שאני אוהב אותך אבל להגיד שהבחור יעשה בית ספר למאור, זה אולי המשפט הכי דבילי ששמעתי מאז שאני בפורום.

arbel2
04-10-07, 12:44
אנשים לא מבינים בכלל עד כמה מאור איכותי, אם הייתם רואים אותו במציאות הייתם מבינים שעם כל הכבוד לכולם, ואתם יודעים כמה כבוד אני נותן לכל מתחרה - כרגע יש את הבאדי בילדינג הישראלי ויש את מאור זרזד.

דווקא בפלג גוף עליון מאור יכול להפסיד לכמה חבר'ה
לאדעל חג' יש מצב שהוא יפסיד
ולנאור זיו הוא מפסיד בפלג גוף עליון בוודאות (נכון לעכשיו לנאור יש את הפלג גוף עליון הכי איכותי בארץ)

מאור דומיננטי בגלל הרגליים שלו ...יש לו גנטיקה בחסד עליון לרגליים.

arbel2
04-10-07, 12:44
אולי הוא רציני ויודע, וזה סבבה, אבל אין לו מושג לגבי עצמו כל עוד שלא ניסה על הגוף שלו חיטוב תחרותי.
זה חתיכת גיהנום ומי שלא היה שם - לא יבין.
הוא גם לא יודע כמה מאסה יאבד - והוא יאבד יותר ממה שנדמה לו.
הוא לא יודע איזה פרופורציות יהיו לו, ורעבאק, ראינו רגליים בכלל?
מה זה יד קדמית מרשימה?
זה לא אומר כלום ושום דבר.
צריך לראות את היצירה בשלמותה (על הבמה אוף סיזן לא מעניין אותי) ואז לשפוט.
מרגיז אותי מאוד שמשווים בנאדם שלא התחרה לאנשים שאכלו חצץ בספורט הזה והביאו תוצאות.
בתיאוריה כל אחד הוא אלוף עולם - אבל בפועל קשה להם ויקר להם והם לא רוצים.
ושוב: יואב אתה יודע שאני אוהב אותך אבל להגיד שהבחור יעשה בית ספר למאור, זה אולי המשפט הכי דבילי ששמעתי מאז שאני בפורום.

אני לא חולק על אף מילה שאתה אומר
אבל צריך לקחת בחשבון את הפוטנציאל של הבן אדם הזה ,זה כל מה שאני אומר.

ניגרי ענק
04-10-07, 12:50
דווקא בפלג גוף עליון מאור יכול להפסיד לכמה חבר'ה
לאדעל חג' יש מצב שהוא יפסיד
ולנאור זיו הוא מפסיד בפלג גוף עליון בוודאות (נכון לעכשיו לנאור יש את הפלג גוף עליון הכי איכותי בארץ)

מאור דומיננטי בגלל הרגליים שלו ...יש לו גנטיקה בחסד עליון לרגליים.

אח שלי, אין דבר כזה להפסיד בפלג גוף עליון - הניקוד הוא כללי - סך הכול על כל הגוף.
ההתרשמות היא מלמעטה עד למעלה, לא נעצרים בחצי גוף לוקחים נשימה ומנקדים מחדש אחר כך.
להיפך - פלג גוף עליון ורגליים קטנות זה חסרון גדול מאוד מנקודת מבט של שיפוט.
עאדל הוא אחד האנשים שהכי פרגנתי לו עד היום, נאור זה בנאדם שאני מאוד אוהב, אבל נכון לעכשיו יש באדי בילדינג ישראלי ויש מאור זרזד.
אין מה לעשות נגד זה, מאור קיבל נשיקה מהיושב במרומים מבחינת הגנטיקה שלו.

arbel2
04-10-07, 12:53
אח שלי, אין דבר כזה להפסיד בפלג גוף עליון - הניקוד הוא כללי - סך הכול על כל הגוף.
ההתרשמות היא מלמעטה עד למעלה, לא נעצרים בחצי גוף לוקחים נשימה ומנקדים מחדש אחר כך.
עאדל הוא אחד האנשים שהכי פרגנתי לו עד היום, נאור זה בנאדם שאני מאוד אוהב, אבל נכון לעכשיו יש באדי בילדינג ישראלי ויש מאור זרזד.

אל תעשה ממנו משהו שהוא לא
מאור לא בלתי מנווצח .

bigbit
04-10-07, 12:58

מחזק!
מאור באמת נדיר..יכול להיות שיש מפתחי גוף עם פלג גוף עליון טוב יותר אבל שמסתכלים על הסך הכל הכללי הפרופוציות שלו הכי טובות..

ניגרי ענק
04-10-07, 13:02
אל תעשה ממנו משהו שהוא לא
מאור לא בלתי מנווצח .

כרגע, נכון להיום, בארץ - אכן כן.

arbel2
04-10-07, 13:03
כרגע, נכון להיום, בארץ - אכן כן.

:sbb4: נסכים שלא להסכים.

aseed
04-10-07, 13:04
הרגליים של מאור לא הכי טובות בארץ

bigbit
04-10-07, 13:05
הרגליים של מאור לא הכי טובות בארץ

אז למי יש יותר טובות?

ניגרי ענק
04-10-07, 13:06
:sbb4: נסכים שלא להסכים.

סוף סוף אנחנו לא מסכימים על משהו, זכר לימים ההם...
אני גורס שמאור היה לוקח השנה גם את נאב"א, אפילו אם היה נעדר מהתחרות ומסתפק בשליחת גלויה.
וזה מבלי להפחית מהכבוד הרב שיש לי לחוסאם או עאדל או יוני או נאור.

aseed
04-10-07, 13:07
בטל לאלי הנה יש יותר טובות
אבל נדבר על מי מתחרה בארץ דודי סאסון למשל לא חש בו מבחינת רגליים

ניגרי ענק
04-10-07, 13:08
בטל לאלי הנה יש יותר טובות
אבל נדבר על מי מתחרה בארץ דודי סאסון למשל לא חש בו מבחינת רגליים

נניח. אבל שניהם כבר מזמן לא מתחרים.

aseed
04-10-07, 13:09
יש עוד שני מתחרים אתם לא מכירים אבל מקווה הם יתחרו השנה

xtream101
04-10-07, 13:09
http://newforum.israsport.org/uploads/20070921_174952_IMG_3855.JPG
http://newforum.israsport.org/uploads/20070914_092346_DSCF0773.jpg
http://newforum.israsport.org/uploads/20070909_144730_IMG_3828.JPG
http://newforum.israsport.org/uploads/20070905_125910_IMG_3775.JPG
http://newforum.israsport.org/uploads/20070901_162836_IMG_3719.JPG

סקוואט-230*8
לחיצת חזה-200*3
לחיצת כתפיים בעמידה מקדימה-110*6
דדליפט 250*6
משקל 110 ק"ג
חטוב:sbb4:

קרדיט לשרירים:jockey:

aseed
04-10-07, 13:11
תמונה הכי מרשימה לאלי
http://:):):):):):):):):):):):):):):):):):):)/gallery/displayimage.php?album=2&pos=0

Yoshi-Moto
04-10-07, 13:12
אם זה לוליק איתו שם בתמונה, זה נראה ישן לאללה...

לוליק היום הרבה יותר גדול אם אני לא טועה.

ניגרי ענק
04-10-07, 13:16
http://newforum.israsport.org/uploads/20070909_144730_IMG_3828.JPG

הוא מרשים מאוד בגוף העליון, אבל אלה לא רגליים שעומדות מול מיסטר זרזד.

xtream101
04-10-07, 13:18
הוא פרסם אותה לפני פחות מחודש אז ישנה היא לא יכולה להיות גם אם לקח לו קצת זמן לשים אותה

עוד רגליים
http://newforum.israsport.org/uploads/20070909_145037_IMG_3822.JPG

Yoshi-Moto
04-10-07, 13:19
לוליק נראה שם הרבה יותר קטן ממה שהוא היה במפגש...

xtream101
04-10-07, 13:21
כי הוא עומד ליד בנאדם בגודל שלו-+

goldBEN
04-10-07, 13:21
לוליק נראה שם הרבה יותר קטן ממה שהוא היה במפגש...

כי הוא ליד סטס...וסטס הזה ענק לפי מה שאומרים פה..

arbel2
04-10-07, 13:22
הוא פרסם אותה לפני פחות מחודש אז ישנה היא לא יכולה להיות גם אם לקח לו קצת זמן לשים אותה

עוד רגליים
http://newforum.israsport.org/uploads/20070909_145037_IMG_3822.JPG

במילותיו הניצחיות של איזה כושי מסרט

"SHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITT "
סלח לי מר אביב עומר ,אבל הרגליים שלו פה נראות לא פחות טובות משל מאור ,בחלקים מסויימים יותר טובות
למאור יש המון מסה בחלקים העליונים של הרגל ,אבל באיזור הברך איפה שהווסטוס המידיאלי (אם אני לא טועה ) הוא חושך . לעומת זאת לסטס יש מסה לאורך כל הרגל.

Shauder
04-10-07, 13:23
http://newforum.israsport.org/uploads/20070901_162836_IMG_3719.JPG

:ohmy:

arbel2
04-10-07, 13:23
אם זה לוליק איתו שם בתמונה, זה נראה ישן לאללה...

לוליק היום הרבה יותר גדול אם אני לא טועה.

לוליק גם ירד קצת במשקל לאחרונה ,ויש לו את הסיבות שלו .

ניגרי ענק
04-10-07, 13:26
במילותיו הניצחיות של איזה כושי מסרט

"SHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITT "
סלח לי מר אביב עומר ,אבל הרגליים שלו פה נראות לא פחות טובות משל מאור ,בחלקים מסויימים יותר טובות
למאור יש המון מסה בחלקים העליונים של הרגל ,אבל באיזור הברך איפה שהווסטוס המידיאלי (אם אני לא טועה ) הוא חושך . לעומת זאת לסטס יש מסה לאורך כל הרגל.

חולק עליך ידידי.
מה שכן, מהתמונות האלה ניכרת רמה גבוהה מאוד של סטס, ושיהיה לו בהצלחה.
אין לי דבר נגדו להיפך, רק שלטעמי להשוות בין אדם שלא התחרה לאלוף אלופי הצפון (205) ולאלוף האלופים באי אף בי בי (2007) ועוד להגיד ש"הוא היה עושה לו בית ספר", זה דבר מטופש ולא רציני.

Yoshi-Moto
04-10-07, 13:28
לוליק גם ירד קצת במשקל לאחרונה ,ויש לו את הסיבות שלו .
הוא גם ב"חיטובון" לא?

הבנתי שהוא רוצה להוריד קצת אחוזי שומן..

arbel2
04-10-07, 14:03
הוא גם ב"חיטובון" לא?

הבנתי שהוא רוצה להוריד קצת אחוזי שומן..

בהחלט :) לוליק חוגג ריבועים בבטן :)

Yoshi-Moto
04-10-07, 14:06
בהחלט :) לוליק חוגג ריבועים בבטן :)
וזאת הסיבה לכך שהוא נראה קטן יותר?
או שיש לו סיבות אישיות שאנחנו לא אמורים לדעת לירידה?

arbel2
04-10-07, 14:07
וזאת הסיבה לכך שהוא נראה קטן יותר?
או שיש לו סיבות אישיות שאנחנו לא אמורים לדעת לירידה?

גם אם היו ,הייתי אומר את זה בפורום ?
יש לי קצת יותר כבוד מזה לבן אדם שאם הוא חולק איתי משהו אני לא אפתח את זה על גבי הפורום.

Yoshi-Moto
04-10-07, 14:08
גם אם היו ,הייתי אומר את זה בפורום ?
יש לי קצת יותר כבוד מזה לבן אדם שאם הוא חולק איתי משהו אני לא אפתח את זה על גבי הפורום.
לא אמרתי לספר, שאלתי אם יש משהו שגורם לו לירידה חוץ מהחיטוב.

טל יואב
04-10-07, 14:26
בתור אחד שראה את מאור לא פעם , וראה את סטס לא פעם . לסטס רגליים יותר גדולות . למאור אין פלג גוף עליון מפוצץ . נכון הוא הכי אסטטי והכי פרופורציונלי ללא ספק אבל הוא לא ענק . כפי שארבל כתב לפניי ובצדק נאור זיו בכמה רמות משמעותיות בפלג גוף העליון שלו מעל מאור זרזד .

אביב עומר יקירי,
אני אוהב אותך כמו אח קטן גדול זה אתה כבר יודע .

אבל יש לך הערצה עיוורת למאור זרזד , סטס יותר כבד ,
סטס יותר גבוה ,
לסטס יש הרבה יותר מאסה , במיוחד בחלק גוף העליון ,
התמונות שהובאו כאן של סטס הם ממש ישנות היום הוא הרבה יותר גדול ומרשים , וכפי שכבר אתה כתבת לא פעם בעבר קשה ממש להתרשם מאדם רק דרך תמונות חובה להעמיד את שתייהם זה מול זה אני מקווה שזה יקרה מתי שהוא בעתיד , ואולי רק אז תחשוב אחרת .

סטס בא מאוזבקיסטן עם מספר רב מאוד של תארים בג"ודו ועם גנטיקת על . אתה תמיד טוען שמאור קיבל נשיקה מה" בגנטיקה , אם כך הם הדברים אז סטס קיבל את כל הנישקות והחיבוקים שקיימים אי פעם מה" .

שוב אני כותב ומציין אני מעריך את כולם ואני חושב שמאור ממש מדהים ללא ספק אך סטס יותר זה הכל .

arbel2
04-10-07, 14:37
בתור אחד שראה את מאור לא פעם , וראה את סטס לא פעם . לסטס רגליים יותר גדולות . למאור אין פלג גוף עליון מפוצץ . נכון הוא הכי אסטטי והכי פרופורציונלי ללא ספק אבל הוא לא ענק . כפי שארבל כתב לפניי ובצדק נאור זיו בכמה רמות משמעותיות בפלג גוף העליון שלו מעל מאור זרזד .

אביב עומר יקירי,

סטס יותר גבוה ,
התמונות שהובאו כאן של סטס הם ממש ישנות היום הוא הרבה יותר גדול ומרשים , וכפי שכבר אתה כתבת לא פעם בעבר קשה ממש להתרשם מאדם רק דרך תמונות חובה להעמיד את שתייהם זה מול זה אני מקווה שזה יקרה מתי שהוא בעתיד , ואולי רק אז תחשוב אחרת .

סטס בא מאוזבקיסטן עם מספר רב מאוד של תארים בג"ודו ועם גנטיקת על . אתה תמיד טוען שמאור קיבל נשיקה מה" בגנטיקה , אם כך הם הדברים אז סטס קיבל את כל הנישקות והחיבוקים שקיימים אי פעם מה" .

שוב אני כותב ומציין אני מעריך את כולם ואני חושב שמאור ממש מדהים ללא ספק אך סטס יותר זה הכל .

אני ואתה מסכימים ?
עוד מעט יפלו השמיים ואנשים לבנים ילמדו לרקוד.

טל יואב
04-10-07, 14:40
אני ואתה מסכימים ?

חה חה החה LOL באמת צחקתי הפעם אבל ממש :jockey: :flowers: :clap: :1eye: :bye1: גדול

ahtung
04-10-07, 15:51
אנשים סטס הוא פשוט ליגה,ראיתי אותו בפעם האחרונה בחנות של אלכס הוא פשוט עצום,אחד האנשים הכי גדולים שראיתי בחיים שלי מבחינת מסה.
הוא תותח.

Meir787
04-10-07, 15:56
בהמה רצינית... אבל אני לא חושב שהוא מתכוון להתחרות בארץ.

אורי א.
04-10-07, 15:59
אני ואתה מסכימים ?

נגן להם עם גיטרה חשמלית והם יהפכו שולחנות :wiggle:

arbel2
04-10-07, 16:08
הוא מרשים
לוליק אמר לי שהוא נעשה תפלץ אמיתי ,והתמונות משקפות את זה.

StaSus
04-10-07, 16:24
תודה לכם על המחמאות , באמת מחמיא לי, כמו שאתם רואים התחלתי לאמן רגליים ותראו את התוצאות..

arbel2
04-10-07, 17:55

אביב עומר יקירי,

סטס יותר גבוה ,

רק הרגע קלטתי שהוא אוזבקי ....לפחות יש לי משהו קטן במשותף איתו חח (כן כן ארבל בשורשים הממש רחוקים שלו ,רוסי ...הסוד נחשף)

פינגווין
04-10-07, 17:59
רק הרגע קלטתי שהוא אוזבקי ....לפחות יש לי משהו קטן במשותף איתו חח (כן כן ארבל בשורשים הממש רחוקים שלו ,רוסי ...הסוד נחשף)
אוזבקי זה לא רוסי....

arbel2
04-10-07, 18:02
אוזבקי זה לא רוסי....

בונא ,אתה ממש לא יודע לקחת דברים בהומור הא ?

BIGROY
04-10-07, 19:27
אביב עומר יקירי,

סטס יותר גבוה ,

הדרך היחידה להגיד שאתה צודק . היא ש"סטס" יכנס לאון ויעלה אל הבמה .
רק ככה נוכל להשוות אותו למאור ולראות באמת מי יותר טוב .
בנתיים הוא לא עשה את זה .
כמו שאביב עומר אמר , התחרות נשפטת על כל הגוף . ואני לא מאמין שעם סטס
מתחיל חיטוב עכשיו . ויגיע מוכן לתחרות הבאה , הוא ינצח את מאור .
אחרי שזה יקרה , נדבר .

כמוך כמוני , גם אני מקווה שזה יקרה בעתיד .

גדי 21
04-10-07, 20:07
יצא לי לראות את סטס פעמים בודדות ולדקות ספורות בלבד, אך אני יכול לומר שמהתרשמותי (האובייקטיבית) מדובר ראשית באחד האנשים הגדולים בארץ. שנית, באחד ממפתחי הגוף היפים (גנטית, כן? זה לא שהוא מדליק אותי או משהו...) שיש היום בישראל ובמידה ויתחרה עשוי להיות גם הטוב ביותר בארץ.
דבר אחד אני לא מבין, מדוע בכל פעם שמישהו מדבר או מעלה תמונה של איזשהו מפתח גוף חדש/לא מוכר כולם באופן אוטומטי משווים אותו למאור או למפתח גוף אחר ומגוננים בכל דרך על הבחירה שלהם.
פיתוח גוף זה ספורט מאוד מיוחד: לא תמיד המאסיבי ינצח, לא תמיד החטוב יותר ינצח, לפעמים הוותק לא יועיל לך, ולעיתים גם אם הואסטוס פריכטוס מיניאטוס נאוטילוס שלך עצום בגודלו זה לא מבטיח לך את המקום הראשון.
באותה המידה שטענתם שסטס עלול לאבד המון מאסה בדיאטה ורק אז יבין היכן עומד, כך ייתכן שלא יפחית ולו במתי מעט את היקפיו או מאסת שריריו בדיאטה. בל נשכח שאשליית החיטוב מאפילה על איבוד המאסה.
ייתכן שמאור יותר טוב וייתכן שסטס אבל לא זו הנקודה - הנקודה היא שהנה, פתאום צץ לו עוד מפתח גוף מרשים ביותר שמהווה איום חמור על כלל מפתחי הגוף בארץ באשר הם, ואנחנו במקום להשוות ולחפש נקודות חולשה, צריכים לשמוח ולצפות בקוצר רוח להצגה (המדהימה) הקרובה.

דבר קטן לסיום - סטס ענק ואדיר וגדול וכו'.. רק תוסיפו - בלי עין הרע.
:-)

Yoshi-Moto
04-10-07, 20:17
אחלה של תגובה גדי, מסכים עם כל מילה.

eminemfan
04-10-07, 20:30
לא השוויתי אותו לאף בודיבילדר בארץ,רק ביקשתי תמונות,מאור וראובן הם האהובים עליי בארץ וכבודם במקומם מונח, אין צורך להשוות באמת כי הוא לא מתחרה.

arbel2
04-10-07, 20:40
יצא לי לראות את סטס פעמים בודדות ולדקות ספורות בלבד, אך אני יכול לומר שמהתרשמותי (האובייקטיבית) מדובר ראשית באחד האנשים הגדולים בארץ. שנית, באחד ממפתחי הגוף היפים (גנטית, כן? זה לא שהוא מדליק אותי או משהו...) שיש היום בישראל ובמידה ויתחרה עשוי להיות גם הטוב ביותר בארץ.
דבר אחד אני לא מבין, מדוע בכל פעם שמישהו מדבר או מעלה תמונה של איזשהו מפתח גוף חדש/לא מוכר כולם באופן אוטומטי משווים אותו למאור או למפתח גוף אחר ומגוננים בכל דרך על הבחירה שלהם.
פיתוח גוף זה ספורט מאוד מיוחד: לא תמיד המאסיבי ינצח, לא תמיד החטוב יותר ינצח, לפעמים הוותק לא יועיל לך, ולעיתים גם אם הואסטוס פריכטוס מיניאטוס נאוטילוס שלך עצום בגודלו זה לא מבטיח לך את המקום הראשון.
באותה המידה שטענתם שסטס עלול לאבד המון מאסה בדיאטה ורק אז יבין היכן עומד, כך ייתכן שלא יפחית ולו במתי מעט את היקפיו או מאסת שריריו בדיאטה. בל נשכח שאשליית החיטוב מאפילה על איבוד המאסה.
ייתכן שמאור יותר טוב וייתכן שסטס אבל לא זו הנקודה - הנקודה היא שהנה, פתאום צץ לו עוד מפתח גוף מרשים ביותר שמהווה איום חמור על כלל מפתחי הגוף בארץ באשר הם, ואנחנו במקום להשוות ולחפש נקודות חולשה, צריכים לשמוח ולצפות בקוצר רוח להצגה (המדהימה) הקרובה.

דבר קטן לסיום - סטס ענק ואדיר וגדול וכו'.. רק תוסיפו - בלי עין הרע.
:-)

ואני חשבתי שנותרתי לבד בניסוחים מרשימים

גדי אתה חסר פה !! :sbb4:

Status76
04-10-07, 22:09
שלום!
אני סטס מאשדוד.קודם כל תודה לכולכם על התגובות ומחמאות שקיבלתי כאן במיוחד מי יואב טל,תודה אחי!לא תארתי לעצמי שכל כך הרבה אנשים מכירים אותי.
לא התכוונתי לעשות בית ספר לאף אחד וספורטאים שדיברו אליהם פה אני מכבד אותם מאוד.רוצה רק לעדכן כמה פרטים הגובה שלי הוא 1.80 ומשקל 107ק"ג.אני ולוליק חברים מאוד טובים אני כבר שם כמה תמונות שלנו משותפות.:sbb4:

Kachok
04-10-07, 22:11
שלום!
אני סטס מאשדוד.קודם כל תודה לכולכם על התגובות ומחמאות שקיבלתי כאן במיוחד מי יואב טל,תודה אחי!לא תארתי לעצמי שכל כך הרבה אנשים מכירים אותי.
לא התכוונתי לעשות בית ספר לאף אחד וספורטאים שדיברו אליהם פה אני מכבד אותם מאוד.רוצה רק לעדכן כמה פרטים הגובה שלי הוא 1.80 ומשקל 107ק"ג.אני ולוליק חברים מאוד טובים אני כבר שם כמה תמונות שלנו משותפות.:sbb4:

אחי אתה נראהפשוט פיזדץ , בכל המובנים החיוביים של המילה , כל הכבוד.
ברוך הבא לקהילה

StaSus
04-10-07, 22:12
שלום!

סטס , יש לך שם יפה מאוד ..

Status76
04-10-07, 22:20
http://newforum.israsport.org/uploads/20070914_121203_DSCF0790.jpg

StaSus
04-10-07, 22:23
נראה פגז , יש לי שאלה אם אתה לא מתכוון להתחרות בארץ אז בחול? (כמובן איזו שאלה דפוקה ) אז בכל מקרה מתי תעלה לבמה ואיפה ?

MagneZium
04-10-07, 22:27
נראה מעולה מה שאני אוהב בך זה את הכנות
קראתי בשרירים אחד שאל אותך על הסייקלים שלך (ותאמת קצת התבייש ולא היה לו נעים לשאול הוא אפילו אמר שעם לא בא לך והוא הגזים אל תענה) ובלי למצמץ נתת לו שמות כמויות ימים וכו..
ממש מקצוען נותן מוטיבציה להמשיך לתת בראש באימונים

Status76
04-10-07, 22:29
http://www.keep4u.ru/imgs/s/070914/0b7b9b288b54cadd91.jpghttp://keep4u.ru/imgs/b/070914/e147ba3cf61c5f15ee.jpghttp://www.keep4u.ru/imgs/s/070916/2b744d790cb5d34dd1.jpg

SmaMMiT
04-10-07, 22:37
כל הכבוד לך סטס אתה ספורטאי מדהים וכולם פה מאוד מעריכים אותך
אגב אהבתי את הקנות שבתגובות שלך בשרירים כל הכבוד על הרוח הספורטיבית והמון בהצלחה בהמשך גבר:sbb4:

Status76
04-10-07, 22:47
נראה פגז , יש לי שאלה אם אתה לא מתכוון להתחרות בארץ אז בחול? (כמובן איזו שאלה דפוקה ) אז בכל מקרה מתי תעלה לבמה ואיפה ?

בשלב זה לא מתכון להתחרות בארץ וכמובן לא בחו"ל כי אין לי רמה.ועם אני אי פעם אחליט להתחרות בארץ אז רק ב-נאבא...

Status76
04-10-07, 22:57
כל הכבוד לך סטס אתה ספורטאי מדהים וכולם פה מאוד מעריכים אותך
אגב אהבתי את הקנות שבתגובות שלך בשרירים כל הכבוד על הרוח הספורטיבית והמון בהצלחה בהמשך גבר:sbb4:

תודה גבר!אני לא רואה טעם להסתיר דברים זה ברור מעליו שכמעט כל הספורטאים משתמשים בחומרים.

bigbit
04-10-07, 23:48
בשלב זה לא מתכון להתחרות בארץ וכמובן לא בחו"ל כי אין לי רמה.ועם אני אי פעם אחליט להתחרות בארץ אז רק ב-נאבא...

או שאתה ציני או שאתה צנוע מדיי..
מזה אין לך רמה?
אתה ענק..חטוב..בעל פרופורציות מעולות..אי אפשר להתעלם מהפוטנציאל העצום של להתחרות ולתרום לפיתוח גוף בארץ

Alon Big Guy
05-10-07, 00:03
מזה אין לך רמה?
אתה ענק..חטוב..בעל פרופורציות מעולות..אי אפשר להתעלם מהפוטנציאל העצום של להתחרות ולתרום לפיתוח גוף בארץ

חח בידיוק.. אתה בלוק:sbb4:

Status76
05-10-07, 01:28
מזה אין לך רמה?

גבר התכונתי שאין לי רמה להתחרות בחו''ל.בארץ אני בודאי אוכל להתחרות,פשוט עוד לא הגעתי להחלטה הזות...

Philip1123
05-10-07, 01:35
אני חושב שצריך לקחת בחשבון שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו להתחרות מבחינה כלכלית ו/או אישית. כולכם יודעים כמה תובעני זה להתכונן לתחרות משתי הבחינות האלה... אז תנסו להבין את הבן אדם, כי זו לא החלטה פשוטה בשבילו.
אין ספק שמר סטס מתאמן מקצועי מאוד עם פוטנציאל בשמים שיכול לעשות טרור לכל הבודיבילדרים בארץ, כולל כולם (כן, גם למאור המצוין, בהחלט!). אל תתנו לכל מיני חברויות והערצות למיניהם לגרום לכם להיות לא אובייקטיביים - אם ירצה, יהיה אלוף האלופים בארץ.

gil-Nissim
05-10-07, 01:41
אתה פשוט סוסון!
אתה נראה מעולה אחי, אחלה פורפורציות,מסה ענקית!!
שיהיה לך בהצלחה בכל אשר תבחר :sbb4:

פינגווין
05-10-07, 03:33
בונא ,אתה ממש לא יודע לקחת דברים בהומור הא ?
זה נשמע רציני חח :wiggle:

arbel2
05-10-07, 04:15
קודם כל ברוך הבא לפורום סטס ,באמת תענוג שאתה פה
משיחות עם לוליק הבנתי שאתה בחור נחמד מאוד מעבר להיותך באדיבילדר מצויין.

אם יש לך כוח אולי תוכל לרשום על תוכנית האימונים שלך והתזונה ? אני בטוח שאנשים פה ישמחו לדעת וללמוד :)

ושוב ברוך הבא .

טל יואב
05-10-07, 09:58
שלום!

העונג כולו שלי אחי אני פשוט כותב את האמת .
כבוד גדול שחזרת להתאמן איתנו בפיטנס באשדוד והבאת איתך עוד כמה מפלצות כמו שצריך .

P-a-n-1-c
05-10-07, 10:04
סטס אתה פשוט ענק, כל הכבוד!
אני לא מציע לך להתחרות בארץ, סתם סבל ולא יוביל אותך לשום מקום ושום דבר. אם אתה ממש רוצה אז קח עוד כמה שנים של צבירת מאסה ותרביץ שואו בחו"ל, בארץ אין מה לעשות - ביזבוז זמן וכסף.

Daniel-Barak
05-10-07, 10:38
סטס, ברוך הבא לפורום
נשארתי פעור פה מהתמונות שהעלת - עד כמה אתה מאסיבי, אסטתי וגם פרופורציונאלי. אני יודע שלוליק הוא אדם ענק, ולידו אתה לא מבייש את עצמך מבחינת מאסה, וזה אומר הרבה.
בכל מקרה, לא משנה מה תחליט לעשות - בין אם זה להתחרות בארץ או בחו"ל, או לא להתחרות כלל - תדע שאתה באמת אדם שנותן השראה ומוטיבציה. הלוואי וירבו כמותך.

בהצלחה בהמשך

hell
05-10-07, 16:42
אני לא מציע לך להתחרות בארץ, סתם סבל ולא יוביל אותך לשום מקום ושום דבר. אם אתה ממש רוצה אז קח עוד כמה שנים של צבירת מאסה ותרביץ שואו בחו"ל, בארץ אין מה לעשות - ביזבוז זמן וכסף.
אתה מדבר מנסיון?
מזל שלא כולם בארץ חושבים כמוך, אחרת ענף פיתוח הגוף היה במצב יותר קשה ממה שהוא נמצא היום.

arbel2
05-10-07, 16:46
אתה מדבר מנסיון?
מזל שלא כולם בארץ חושבים כמוך, אחרת ענף פיתוח הגוף היה במצב יותר קשה ממה שהוא נמצא היום.

חיבוק ונשיקה אתה תקבל ממני על הודעות כאלו

Night_Wolf
05-10-07, 16:48
חיבוק ונשיקה אתה תקבל ממני על הודעות כאלו

GH ואינסולין הוא יקבל ממני על הודעות כאלו :unsure:
אייל מה אתה מעדיף אחי?את החיבוק והנשיקה של ארבל או חחח עתיד מוזהר ומובטח :sbb4:

arbel2
05-10-07, 16:48

הGH הוא בשבילי !

hell
05-10-07, 16:57
לגבי הGH, אני נאלץ לסרב, כיוון ששכנע אותי המשתמש שציטטתי בהודעה הקודמת, לא כדאי להתחרות...:unsure:
חיבוק ונשיקה מדוב, אממ...ארבל? גם מוותר, יש לי חברה קנאית מאוד, אל תתעסק איתה. :)

arbel2
05-10-07, 17:20
לגבי הGH, אני נאלץ לסרב, כיוון ששכנע אותי המשתמש שציטטתי בהודעה הקודמת, לא כדאי להתחרות...:unsure:
חיבוק ונשיקה מדוב, אממ...ארבל? גם מוותר, יש לי חברה קנאית מאוד, אל תתעסק איתה. :)

יש לי חברה קנאית לא פחות ,שנעשה חילופי זוגות ?

*ארבל מתחמק מצעקות חברה שלו שמאיימת לקחת אותו למרגש חניה ולנסוע עליו עם הג'יפ של אבא*

ניגרי ענק
05-10-07, 17:28
יש לי חברה קנאית לא פחות ,שנעשה חילופי זוגות ?

*ארבל מתחמק מצעקות חברה שלו שמאיימת לקחת אותו למרגש חניה ולנסוע עליו עם הג'יפ של אבא*

שלחתי לך כרגע מייל שיגרום לך לרקוד ערום על גג הבית במשך כמה שעות ברציפות...

arbel2
05-10-07, 17:30
שלחתי לך כרגע מייל שיגרום לך לרקוד ערום על גג הבית במשך כמה שעות ברציפות...

חביבי ,בשביל לרקוד בעירום אני צריך הרבה פחות ...

ניגרי ענק
05-10-07, 17:31

אז מהי התגובה ההולמת למתנת חג כזו?

m4a1
05-10-07, 17:32
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יו הרגת אותיייי:flowers: :flowers:

arbel2
05-10-07, 17:37
אז מהי התגובה ההולמת למתנת חג כזו?

קפצתי דילגית עם איבר המין של עצמי.

BEITAR J-M
05-10-07, 21:36
ואלק תארו לעצמכם את שני הג'ברים האלה באים אליכם בסמטה חשוכה בלילה..

ColemanIsGay
05-10-07, 21:52
תודה לכם על המחמאות , באמת מחמיא לי, כמו שאתם רואים התחלתי לאמן רגליים ותראו את התוצאות..
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Status76
07-10-07, 22:58
חבר'ה אני מודה לכם על אירוח חם. שאלו אותי פה על תזונה ואימונים.בשלב זה אני מתאמן 4 פעמים בשבוע כל אימון שעה וחצי ועוד חצי שעה אירובי.עוד מעט אני אתחיל לעבוד על מסה ואז יעבור ל 3 פעמים בשבוע.כל האימונים שלי מורכבים מתרגילים בסיסיים.אני לא עושה הרבה סטים 3 בכל תרגיל אבל עם משקל גבוה.לגבי תזנה אני לא אוכל הרבה פחמימות גם בעלייה במסה.ההרכ קלוריות הוא כזה:
40% חלבון,40% פחמימות ו20% שומן.השיטה הזאת מאפשרת לי לעלות במסה יחסית נקיה בלי הרבה נוזלים ושומן.בחיטוב היחס משתנה על כל 2 גרם פחמימות שאני מוריד אני מוסיף 1 גרם חלבון.
אבל זה ממש בקיצור אם יהיו שאלות אני אשמח לענות.

arbel2
07-10-07, 23:01
חבר'ה אני מודה לכם על אירוח חם. שאלו אותי פה על תזונה ואימונים.בשלב זה אני מתאמן 4 פעמים בשבוע כל אימון שעה וחצי ועוד חצי שעה אירובי.עוד מעט אני אתחיל לעבוד על מסה ואז יעבור ל 3 פעמים בשבוע.כל האימונים שלי מורכבים מתרגילים בסיסיים.אני לא עושה הרבה סטים 3 בכל תרגיל אבל עם משקל גבוה.לגבי תזנה אני לא אוכל הרבה פחמימות גם בעלייה במסה.ההרכ קלוריות הוא כזה:
40% חלבון,40% פחמימות ו20% שומן.השיטה הזאת מאפשרת לי לעלות במסה יחסית נקיה בלי הרבה נוזלים ושומן.בחיטוב היחס משתנה על כל 2 גרם פחמימות שאני מוריד אני מוסיף 1 גרם חלבון.
אבל זה ממש בקיצור אם יהיו שאלות אני אשמח לענות.

יפה ,שיטה מאוד חכמה.
תאמת גם אני לא אוכל הרבה פחמימות בעליה במסה ,זה גם מקל על המעבר לפחמימות נמוכות יותר בחיטוב.

blinki
07-10-07, 23:02
פאניק, הינה לך אחד שגודל יפה מאוד עם אימונים של שלוש פעמים בשבוע

Status76
08-10-07, 00:00
פאניק, הינה לך אחד שגודל יפה מאוד עם אימונים של שלוש פעמים בשבוע

אני לא רואה טעם להתאמן יותר משלושה פעמים בשבוע כאשר מדובר על עליה במסה...במיוחד עם המבנה גוף שלך רזה...

arbel2
08-10-07, 00:02
אני לא רואה טעם להתאמן יותר משלושה פעמים בשבוע כאשר מדובר על עליה במסה...במיוחד עם המבנה גוף שלך רזה...

אז האימון שלך גובל יחסית בפאוורליפטינג לא ?
היתרכזות בתנועות בסיסיות במשקלים כבדים , ברוטציה של שלוש פעמים בשבוע .

לא בדיוק תוכנית קלאסית של באדיבילדר .

Status76
08-10-07, 00:21
אז האימון שלך גובל יחסית בפאוורליפטינג לא ?
היתרכזות בתנועות בסיסיות במשקלים כבדים , ברוטציה של שלוש פעמים בשבוע .

לא בדיוק תוכנית קלאסית של באדיבילדר .

אחי אולי בארץ זה לא תוכנית קלאסית של באדיבילדרים...לדעתי אחד שרוצה לבנות גוף אולטימטיבי חייב לתת דגש על תרגילים הבסיסים...כמות של הסטים וחזרות זה כבר דבר אינדיבידואלי...

P-a-n-1-c
08-10-07, 01:07
אתה מדבר מנסיון?
כן?
מה מקבל מקום 1? גביע פלסטיק ושק חלבון? אה אבל בעצם זה לא בחינם כי בשביל להתמודד אתה צריך לשלם עוד איזה 500 שקל

Shauder
08-10-07, 01:21
אתה ענק!!

כמה שנים אתה מתאמן?

m4a1
08-10-07, 02:46
גבר אתה ממש דומה לעמית ספיר בפנים! ד"א תותח על! היקפים אחי?

arbel2
08-10-07, 03:22
אחי אולי בארץ זה לא תוכנית קלאסית של באדיבילדרים...לדעתי אחד שרוצה לבנות גוף אולטימטיבי חייב לתת דגש על תרגילים הבסיסים...כמות של הסטים וחזרות זה כבר דבר אינדיבידואלי...

אכן
מעניינת אותי החלוקה שלך
ABC ?

aseed
08-10-07, 13:50
סטס
בדייטא שלך אתה אוכל פחמימות בכל הארוחות שרק ב3 ארוחות למשל?

Status76
09-10-07, 02:20
אתה ענק!!

כמה שנים אתה מתאמן?

תודה גבר...
אני בספורט מגיל 12...בהתחלה זה היה היאבקות,אחר כך בא פיתוח גוף(בערך 8 שנים ברצף)...

Status76
09-10-07, 02:27
אכן
מעניינת אותי החלוקה שלך
ABC ?

אחי אני תמיד משנה תוכנית אימונים שלי...הקבועה אצלי זא רק אימון של הרגליים-אני עושה אותם בניפרד...

Status76
09-10-07, 02:33
סטס
בדייטא שלך אתה אוכל פחמימות בכל הארוחות שרק ב3 ארוחות למשל?

aseed
אני משתדל לאכול פחמימות במשך כל היום בכמויות קטנות...אבל המנה אכי רצינית בא ליפני אימון.. :))

xxx 101
09-10-07, 13:58
אתה מדבר מנסיון?
עזבו את סטס חחח סתם סתכלו עוד אחד שנראה לא פחות טוב מסטס

StaSus
09-10-07, 14:59
aseed
אני משתדל לאכול פחמימות במשך כל היום בכמויות קטנות...אבל המנה אכי רצינית בא ליפני אימון.. :))

אבל אומרים שאחריי האימון חשוב יותר לצרוך יותר פחמימות , לא?

AkunaMatata
09-10-07, 15:10
סטס אתה נראה טוב אחי!
אני רואה שהתוכנית אימונים שלך שונה בהרבה מאנשים בגודל שלך+-....
הייתי שמח אם הייתה יכול להרחיב יותר איך הולכת התוכנית/החלוקה שלך

פאוור
09-10-07, 19:46
סטס אתה נראה טוב אחי!
אני רואה שהתוכנית אימונים שלך שונה בהרבה מאנשים בגודל שלך+-....
הייתי שמח אם הייתה יכול להרחיב יותר איך הולכת התוכנית/החלוקה שלך

אני מצטרף בשאלה רציתי לדעת לגבי מה שאמרת שאתה מתאמן 3 פעמים בשבוע ..אתה מתאמן אותו אימון או מתאמן על שריר פעם בשבוע אם תרחיב זה יעזור לי תודה

!Demon!
09-10-07, 20:32
ממ לפי דעתך 3 טוב יותר מ4?
כמה סטים על שריר גדול נגיד גב ועל קטן נגיד אחורי?