PDA

צפה בגרסא המלאה : אימוני בטן

amihud
04-10-07, 09:39
שלום לכולם אני כרגע בשלב מסה עושה תכנית אימונים איי בי סי די

לאחר כל אימון אני מכניס אימון בטן

הכוונה 4 ימים בשבוע אימון בטן

לפי מיטב הבנתי רצוי בכל אימון להכניס אימון בטן לאור מספר מאמרים ותוכניות אימונים שראיתי, ראיתי שאימון בטן הוא כמו כל קבוצת שרירים ולא עושים כל אימון אימון בטן
מה שרציתי לדעת הוא האם בגלל שאני עושה כל אימון אימון בטן אני מעקב את התחזקות הבטן האם זה (אובר טריין) או שזה בסדר

תודה מראש מצפה לתשובה

נ.ב. לא יודע אם זה רלוונטי אך אני עושה גם פעם בשבוע אימון אירובי

zrizi
04-10-07, 09:56
שלום לכולם אני כרגע בשלב מסה עושה תכנית אימונים איי בי סי די

לאחר כל אימון אני מכניס אימון בטן

הכוונה 4 ימים בשבוע אימון בטן

לפי מיטב הבנתי רצוי בכל אימון להכניס אימון בטן לאור מספר מאמרים ותוכניות אימונים שראיתי, ראיתי שאימון בטן הוא כמו כל קבוצת שרירים ולא עושים כל אימון אימון בטן
מה שרציתי לדעת הוא האם בגלל שאני עושה כל אימון אימון בטן אני מעקב את התחזקות הבטן האם זה (אובר טריין) או שזה בסדר

תודה מראש מצפה לתשובה

נ.ב. לא יודע אם זה רלוונטי אך אני עושה גם פעם בשבוע אימון אירובי

אתה כנראה לא תגיע לאימון יתר מ4 פעמים בשבוע בטן אבל היא תתפתח פחות מאשר אם תעשה 3 פעמים בשבוע

Coleman
04-10-07, 10:21
אתה כנראה לא תגיע לאימון יתר מ4 פעמים בשבוע בטן אבל היא תתפתח פחות מאשר אם תעשה 3 פעמים בשבוע
מחזק...גם אני פעם הייתי מאמן כמו טמבל את הבטן בכל אימון... תאמן אותה 3 פעמים בשבוע עם תוספת משקל ותראה איזה בטן סקסית תהיה לך :)

zrizi
04-10-07, 10:38
משהו שאני לא מבין זה למה בתכניות עם תדירות נמוכה כמו Abcd אנשים חושבים שהשרירים יתפתחו טוב יותר מתכנית עם תדירות גבוהה אבל את הבטן הם כן מאמנים בתדירות גבוהה.

ואן דאם
04-10-07, 11:17
בטן זה כמו כל שריר אחר.. לא צריך לעבוד עליה ארבע פעמים בשבוע... מספיק פעמיים ... עבודה נכונה ואיכותית (דגש על איכותית) תביא תוצאות...

itai_p
04-10-07, 11:27
לדעתי 3-4...גם לפי המלצות של כמה מדרכי כושר...