PDA

צפה בגרסא המלאה : התלבטות גדולה לאיזה חדר כושר להירשם באשדוד, מה אתה אומרים?

EyalHa
04-10-07, 18:15
אהלן,
נגמר לי המנוי בהולמס פלייס (סי קלאב).. אני מתלבט לאיזה מכון להירשם עכשיו..
כעיקרון ממש נהנתי בסי קלאב.. אחלה מכון.. רק שהוא 40 דקות הליכה מהבית שלי \: אז אני די תלוי בטרמפים לשם..
אופציה אחרת היא גל העתיד, גם לא הכי קרוב אבל בגלל שזה תחנה מרכזית אז יש לשם תחבורה..
אפשר גם את פיטנס.. שאותו אני רואה מהחדר שלי אפילו.. אבל הייתי בו אתמול, וזה נראה לי ממש מקום קטן וחם ממש חם.. (לפחות זה בטיחותי למלחמה לא עלינו.. מקלט:jockey: )

מה אתם אומרים? יש מישהו שמתאמן באחד המקומות האלה?
(כסף זה לא הבעיה.. בכל זאת זה אשדוד ההפרשים לא גדולים :basketball: )

yatir1234
04-10-07, 18:39
אם אתה רוצה להירשם לגו אקטיב דבר איתי כי אני מוכר מנוי לשנה בזול

EyalHa
04-10-07, 18:43
הסתבכתי עם המערכת לשליחת מסרים פה..
המייל שלי זה eyalha@gmail.com

דבר איתי..

RedHat
04-10-07, 18:53
גו אקטיב,אחלה מכון.
זכור-רק לא אתלנט.רק לא זה

yatir1234
04-10-07, 19:06
שלחתי אימייל אם אתה רציני דבר איתי

EyalHa
04-10-07, 19:09
טעות שלי אחי
האימייל זה eyalhan@gmail.com משום מה הn לא נכתבה

yatir1234
04-10-07, 19:11
טוב שניה אני ישלח שוב חחחח

ahtung
04-10-07, 20:26
אל תלך לאטלאנט מכון טוב אבל המנהל שלו חרא בן אדם יהיו לך בעיות, תרשם גו אקטיב ,אם יש לך כסף זה מכון מעולה.
אני חסכתי נרשמתי למכון כושר באזור ח' "דינאמיק",הציוד שמור ויש מספיק ציוד,הבעיה היחידיה היא עומס בערב.
יש לך גם את הפיטנס שהוא אחלה מכון כושר ממה ששמעתי עד עכשיו.

Dr. Recoba
04-10-07, 20:29
אחטונג אחי בוא רגע לאייסי..

EyalHa
04-10-07, 20:42
אל תלך לאטלאנט מכון טוב אבל המנהל שלו חרא בן אדם יהיו לך בעיות, תרשם גו אקטיב ,אם יש לך כסף זה מכון מעולה.
אני חסכתי נרשמתי למכון כושר באזור ח' "דינאמיק",הציוד שמור ויש מספיק ציוד,הבעיה היחידיה היא עומס בערב.
יש לך גם את הפיטנס שהוא אחלה מכון כושר ממה ששמעתי עד עכשיו.

לאטלאנט לא תיכננתי ללכת למרות שהוא לא רחוק ממני.. (אני לא דובר רוסית :jockey: הבנתי שזה נחוץ שם P: )
האופציות הם הולמס פלייס שרחוק גו אקטיב שיקר ופיטנס שנראה לא משהו..

מישהו פה מתאמן בפיטנס? ראיתי שאין שם סמיט משין שזה בעיה בשבילי וצפוף רצח.. מה אתם אומרים?

מוטי
04-10-07, 20:46
הולמס פלייס יותר יקר מגו אקטיב

ופיטנס טל יואב מתאמן אני יודע

EyalHa
04-10-07, 20:50
יש לי הנחה להולמס פלייס ככה שהוא עולה קצת יותר זול מפיטנס..

אני אחכה לתגובה של טל יואב או של מישהו שיודע..

Thanks

פומה
06-10-07, 08:54
אני מתאמן בפיטנס
חדר כושר נחמד למי שמחפש להתאמן בלבד ולא כל הפינוקים מהצד (בריכות,ג'קוזי וכו'...)
אני מתאמן בשעות שאין שם הרבה אנשים
אם אתה מתאמן בין השעות 4-9 אז צפוף שמה

EyalHa
06-10-07, 18:04
נראה לי אני ארשם לשם..
הייתי אתמול בגל העתיד.. יפה והכל.. אבל לא אהבתי.. גם יש עומס באיזור של המשקולות..

לגבי פיטנס.. איך המדריכים שם? יש מדריך שאתה ממליץ שהוא יבנה לי תוכנית?

טל יואב
06-10-07, 19:09
רק פיטנס אחי אם אתה באמת רוצה לגדול זה המקום אני שם כבר שבע שנים עוד מלפני שהמקום היה של תמיר גם הכי זול באשדוד וזה באמת הארד קור נטו בלי דאווינים . אין שם כוסיות שיסיחו אותך מדעתך הרצינית . לא כזה צפוף בכלל תלוי בשעות שאתה בא . הבעלים הוא איש טוב ואדיב השעות הן שעות גמישות במיוחד כל יום מי6 בבוקר עד חצות רצוף . תבוא נתאמן ביחד בכיף ההדרכה שם סבירה ביותר לא משהו אבל מהר מאוד תלמד להתאים לעצמך את התוכנית הטובה ביותר עבורך .
אני אישית משלם שם 130 ש"ח בחודש שזה יחסית ממש לא יקר לעומת סי קלאב שזה מכון של כוסיות .
אני בכלל גר בצד השני כדי להגיע זה מרחק של חמש ק"מ ובכל זאת שווה במיוחד . שם באמת תגדל תקבל מוטיבצייה אמיתית מי מפלצות אמיתיות שיש שם כמו סטס למשל .

בכל מקרה מה שתחליט שיהיה בהצלחה .

ולבחור שכתב שהוא מתאמן בדימיק באזור ח" אצל אילייה אני עבדתי שם בעבר בתור מדריך עוד לפני שאילייה הגיע חדר כושר ממש קטנ"ציק שם אבל נחמד , תמסור ד"ש לאילייה ממני.

מוטי
06-10-07, 19:12
תגיד יואב
אני גר בה' ממש ליד לב אשדוד
שווה לבוא משם עד לפיטנס? וכמה זמן זה בערך אתה יודע?

EyalHa
06-10-07, 19:16
שנכנעתם אותי.. מחר אני נרשם לפיטנס:sbb4:

בכל זאת.. בטח יש מדריך שיותר טוב לבניית תוכנית.. מי זה? :flowers: (אם אתה לא רוצה להגיד שם באינטרנט ככה אז סבבה :basketball: אבל השאלה לא מי הכי גרוע אלא מי הכי טוב:jockey: )

לבחור שמרובע ה..
פיטנס זה בחלק הדרומי של י"א..

מוטי
06-10-07, 19:17
שזה איפה? חח
חח אני לא מכיר את י"א כל כך טוב
כמה זמן זה ברגל מה'?

EyalHa
06-10-07, 19:23
משהו כמו 3 ק"מ נראה לי..

פומה
06-10-07, 19:30
שנכנעתם אותי.. מחר אני נרשם לפיטנס:sbb4:

בכל זאת.. בטח יש מדריך שיותר טוב לבניית תוכנית.. מי זה? :flowers: (אם אתה לא רוצה להגיד שם באינטרנט ככה אז סבבה :basketball: אבל השאלה לא מי הכי גרוע אלא מי הכי טוב:jockey: )

לבחור שמרובע ה..
פיטנס זה בחלק הדרומי של י"א..

הייתי ממליץ לך לבקש מתמיר שיבנה לך תוכנית
וליואב אתה משלם 130 ש"ח כח אתה ותיק ומקורב לתמיר אבל זה ממש לא המחיר שהבחור יקבל
אני חושב שהמחיר הסטנדרטי 165 ש"ח לחצי שנה

EyalHa
06-10-07, 19:43
190 לשלושה חודשים..
140 לשנה...

טל יואב
06-10-07, 20:20
בן מדריך חדש וטוב יבנה לך אחלה תוכנית .

יש גם את רימה המדריכה החתיכה אבל היא בדר"כ רק בבוקר גם היא טובה מאוד . מקסימום תמיר והוא באמת תותח .

לא משנה באיזה אזור אתה גר באשדוד שווה להתאמן בפיטנס , זה אורח חיים האנשים שם מאוד חברותיים ומהותיקים תלמד הכי הרבה והכי טוב יתקנו אותך כבר לבד אם אתה עושה לא נכון .

יש אוירה אחרת בפיטנס אוירה משפחתית האנשים שם נטולי דאווינים ופזות בניגוד להיי סוסייאטי בסי קלאב או בגל העתיד .

Nicolas
06-10-07, 20:26
בית לברון עד הקבר!!!!

מוטי
06-10-07, 20:38

יש גם את רימה המדריכה החתיכה אבל היא בדר"כ רק בבוקר גם היא טובה מאוד . מקסימום תמיר והוא באמת תותח .

לא משנה באיזה אזור אתה גר באשדוד שווה להתאמן בפיטנס , זה אורח חיים האנשים שם מאוד חברותיים ומהותיקים תלמד הכי הרבה והכי טוב יתקנו אותך כבר לבד אם אתה עושה לא נכון .

יש אוירה אחרת בפיטנס אוירה משפחתית האנשים שם נטולי דאווינים ופזות בניגוד להיי סוסייאטי בסי קלאב או בגל העתיד .

יש לך מושג כמה זמן זה מאזור ה' לפיטנס? אני פשוט ממש לא יודע כמה זמן זה אפילו בערך
אני רוצה לדעת אם שווה לבוא לבדוק כי אין לי רכב או משהו אני בן 16 רק
רציתי לדעת כמה זמן זה גם עם אופניים כאירובי אתה יודע (:

טל יואב
06-10-07, 20:52
יש לך מושג כמה זמן זה מאזור ה' לפיטנס? אני פשוט ממש לא יודע כמה זמן זה אפילו בערך
אני רוצה לדעת אם שווה לבוא לבדוק כי אין לי רכב או משהו אני בן 16 רק
רציתי לדעת כמה זמן זה גם עם אופניים כאירובי אתה יודע (:

רבע שעה בערך תלוי בקצב שלך

blinki
06-10-07, 20:54
חח איזה היי סוסייאטי יש באשדוד

EyalHa
06-10-07, 22:45

בן היה מדריך לא מזמן בסי קלאב לא?

mmaorc
06-10-07, 23:49
אני מתאמן בגו אקטיב ואני מרוצה.
אין אופציה אחרת שמתקרבת לרמה של גו אקטיב מבחינת הברזלים והמכשירים.

Fiberglass
07-10-07, 01:46
אני מיתאמן בגו אקטיב כבר שנתיים
לא מזמן ניגמר לי המנוי שם עשיתי סיבוב כמעט בכל חדרי הכושר באשדוד
ואין מה לדבר ...גו אקטיב הכי טוב לדעתי
המחיר אוליי קצת גבוה אבל הוא באמת שווה את זה

Vin diesel
07-10-07, 12:02
אני גם רשום בגו אקטיב,אחלה מקום.
גם פיטנס מקום טוב.(האיתי שם פעם)
על תישכחו שעכשיו פתחו חדר כושר חדש במקום שייפ באיזור ד' וכבר מכניסים לשם ציוד חדש,האיתי שם היום בבוקר נראה אחלה. בקרוב פתיחה אז שווה ליבדוק.
*דרך הגב ראיתי שהחדר כושר אטלנט הוזכר פה...בעל המקום באמת קוץ בתחת לא להתקרב למקום חבל על הכסף.

Vin diesel
07-10-07, 12:04
אם אתה רוצה להירשם לגו אקטיב דבר איתי כי אני מוכר מנוי לשנה בזול
דבר איתי באי סי קיו או בפלפון אם אתה מציע מחיר טוב אז מצעת לך קונה אולי כבר היום/מחר.
אי סי קיו 295663884
פלפון 0525628599 דיזל