PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון ברצף של שריר גדול.

IGOR
04-10-07, 18:19
שמעו אם אני מאמן שריר גדול כמו חזה וגב יומיים ברצף זה יהיה בסדר? או שזה סתם יעקב את גדילת השריר?

Danzig
04-10-07, 18:25
תאמין לי בלי להעליב או משהו חס וחלילה, אתה פשוט פה ושנה ויש לך שאלות הזויות ביותר.
דבר ראשון יעכב*, דבר שני למה שתעבוד על אותו שריר גם אם הוא גדול יומיים ברצף, מנוחה זה אחד הגורמים שהכי משמעותיים בגדילה שלך.

IGOR
04-10-07, 18:27
תאמין לי בלי להעליב או משהו חס וחלילה, אתה פשוט פה ושנה ויש לך שאלות הזויות ביותר.
דבר ראשון יעכב*, דבר שני למה שתעבוד על אותו שריר גם אם הוא גדול יומיים ברצף, מנוחה זה אחד הגורמים שהכי משמעותיים בגדילה שלך.

:ninja:

מה אני אעשה אחי אני אוהב להתאמן.יש לי תשוקה גדולה לזה.לא התאמנתי יותר מחודש בגלל הצבא וחזרתי לעצמי שוב..אז בכל מקרה אסור לאמן שריר יומיים ברצף ?

Danzig
04-10-07, 18:32
אתה יכול, לא יצא לך מזה כלום, שום גדילה ושום נעליים, ושום שריר לא גדול לא קטן.
כמובן שלדעתי אם לעשות אימונים ממש בעצימות נמוכה אולי עוד אפשר, אבל שוב זה חסר תועלת.

IGOR
04-10-07, 18:39
Ok אז יש לי עוד שאלה.אל תחשוב שאני נגד מנוחה וכל זה רק..בכל אופן,חבר שלי עשה מתח בכל יום+שכיבות שמיכה בכל יום אבל במשך 3 שנים ועכשיו החזה שלו גדל כל כך שזה מדהים+הגב שיש לו פשוט קטלני אש ואין לו בגלל זה פרופורציות בין החלק העליון ולתחתון בכל אופן זו לא הנקודה.הנקודה היא שהוא לא נח כמעט.הוא פשוט פירק את השרירים שלו בכל יום!

Danzig
04-10-07, 18:44
דבר ראשון נתחיל מזה שאצל כל אחד זמני ההתאוששות שונים, דבר שני שכיבות שמיכה ומתח זה כמו שציינתי עצימות נמוכה, אין לי מושג איך הוא בדיוק הוא גדל ברמות שציינת, אבל הגדילה אפשרית בכל מקרה.

!Demon!
04-10-07, 18:45
Ok אז יש לי עוד שאלה.אל תחשוב שאני נגד מנוחה וכל זה רק..בכל אופן,חבר שלי עשה מתח בכל יום+שכיבות שמיכה בכל יום אבל במשך 3 שנים ועכשיו החזה שלו גדל כל כך שזה מדהים+הגב שיש לו פשוט קטלני אש ואין לו בגלל זה פרופורציות בין החלק העליון ולתחתון בכל אופן זו לא הנקודה.הנקודה היא שהוא לא נח כמעט.הוא פשוט פירק את השרירים שלו בכל יום!

יש מצב כי זה לא אימון משקולות..אלה יותר סיבולת משהו כזה..
וגם זה הוא אומר לך שכל יום וזה יכול להיות זה לא בדיוק מדויק, בכל משקרה שאתה מתאמן עם משקולות השריר זקוק למנוחה כי אתה קורא את השריר הוא זקוק לזמן להתרפות .

IGOR
04-10-07, 18:54
אוקיי.שמעו יש לי עוד שאלה.כתוב במאמר באתר Israelbody שצריך לתת את כל כולי בסט ואף יותר מזה.הרי זה יותר יעבוד על סיבולת ופחות על גדילת השריר לא?

Danzig
04-10-07, 18:56
מה לעזאזל? מה יעבוד על סיבולת ?

IGOR
04-10-07, 18:57
יענו נגיד שאתה מתאמץ הרבה בסט אז אתה עובד על הסיבולת יותר לא?

Danzig
04-10-07, 19:10
ממש לא, זה קשור יותר בטווחי חזרות, אתה יכול גם להתאמץ מאוד עם 4 חזרות, ותאמין לי מאוד מאוד, אבל זה יתן דגש יותר על כוח.

Tamir H
04-10-07, 21:21
יענו נגיד שאתה מתאמץ הרבה בסט אז אתה עובד על הסיבולת יותר לא?

לא אין קשר זה קשור יותר למספר החזרות
ולפי מה שאתה אומר מתח זה האימון היחידי של חבר שלך לגב ושכיבות שמיכה זה היחיד לחזה
ככה שאימון כזה אי אפשר להשוות למכון במכון העצימות הרבה יותר גבוהה והגוף צריך זמן
להתאושש