PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לי אליכם מנהלים יקרים, בקשר לוורטקס.

Yoshi-Moto
04-10-07, 19:00
לכמה זמן הוא מושעה?

Shauder
04-10-07, 19:01
למה הוא מושעה..?

BiG_BuG
04-10-07, 19:01
נצל"ש
אור בדוק את המוניטין

Yoshi-Moto
04-10-07, 19:04
מה זה נצל"ש?
אה מצאתי בגוגל Xd, ניצול שרשור.

הוא מושעה בגלל שהוא נתן סרטון שלא היה צריך להביא בשאכול הנעוץ עם התמונת של הכוסיות(שנמחק גם כן ד"א..)
לא יודע אם לקרוא לסרטון בכלל פורנו, זה היה סוג מוזר מאוד של פורנו.

- Idan -
04-10-07, 19:06
ל-3 ימים אבל אני יכול לבטל את זה. אני רק צריך לדעת אם מישהו יודע אם הוא נותן לאנשים אחרים/אחים/חברים להשתמש לו ביוזר? ככה זה היה נראה אתמול.

Frailty
04-10-07, 19:08
ל-3 ימים אבל אני יכול לבטל את זה. אני רק צריך לדעת אם מישהו יודע אם הוא נותן לאנשים אחרים/אחים/חברים להשתמש לו ביוזר? ככה זה היה נראה אתמול.

לא אחי לא נתתי (זה VORTEX ממשתמש ישן)
וקיללתי... תנו באן לכמה שצריך על קללות זה מגיע לי(לצערי אני לא יכול לשלוט על עצמי).

ויושי, תודה על הדאגה אחי.

- Idan -
04-10-07, 19:08
הוא מושעה בגלל שהוא נתן סרטון שלא היה צריך להביא בשאכול הנעוץ עם התמונת של הכוסיות(שנמחק גם כן ד"א..)
לא יודע אם לקרוא לסרטון בכלל פורנו, זה היה סוג מוזר מאוד של פורנו.
בפעם הראשונה לא רציתי להשעות אותו. אבל הוא פרסם את זה בעוד אשכול וגם קילל מישהו בלי קשר לכלום, אז הבנתי שכנראה זה לא הוא אלא מישהו אחר ולכן נאלצתי להשעות את המשתמש לפני שיהיה פה בלאגן אטומי.

Yoshi-Moto
04-10-07, 19:10
סבבה, תשובה לעניין.

לא יודע להסביר את זה, אבל אותי הסרטון הרג מצחוק!!

בטח בגלל העייפות.

- Idan -
04-10-07, 19:15
גם אותי הסרטון העלה גיחוך מהול בגועל, אבל יש פה ילדים בני 13 שיכולים לקבל טראומה מהדרעק הזה.

עכשיו תן לי להבין משהו וורטקס. באיזה הקשר קיללת את הבחור ההוא? ומה לעזאזל נסגר איתך? יש לך פיצול אישיות או משהו?

Frailty
04-10-07, 19:22
גם אותי הסרטון העלה גיחוך מהול בגועל, אבל יש פה ילדים בני 13 שיכולים לקבל טראומה מהדרעק הזה.

עכשיו תן לי להבין משהו וורטקס. באיזה הקשר קיללת את הבחור ההוא? ומה לעזאזל נסגר איתך? יש לך פיצול אישיות או משהו?

עזוב, יש לי את הבעיות שלי.