PDA

צפה בגרסא המלאה : זקוק לעזרה לגבי תוכנית אימונים במשקל גוף בזמן השירות הצבאי

orystyler
05-10-07, 03:23
חג שמח חברים,
לפני כשלושה שבועות התגייסתי וכרגע אני משרת במסגרת עמוסה מאוד שלא מאפשרת לי נגישות לחדר כושר או לאימונים שלא במשקל הגוף.
בכל זאת אני מעוניין להמשיך לשפר את עצמי ולהתחזק / להתעצב או לכל הפחות להישאר כמו שאני ככל שניתן. אדגיש שאין באפשרותי להשקיע בתזונה ולהקפיד על אימונים מסודרים מפאת המסגרת הצבאית.

צורת העבודה הנוכחית שלי היא מדי יומיים בסטים של 4* מקסימום עם הפסקה של דקה וחצי בין כל סט לסט
לחזה - אני מסתמך על שכיבות הסמיכה
לבטן - על כפיפות הבטן
ליד האחורית - שכיבות הסמיכה ליד האחורית (כשאני נשען על ספסל עם הידיים ועולה ויורד)

ראשית חשוב לי לדעת האם נכונה העבודה שלי מדי יומיים ואשמח לשמוע מה יש וכיצד לשפר.
בנוסף, אשמח כמובן לשמוע על תרגילים במשקל גוף ובעיקר לשריר היד הקדמית שאני לא מוצא תרגיל אפקטיבי לעבוד עליו. (אין לי מתח)

בהוקרה רבה ובברכת חג שמח,
אורי

Dubano
05-10-07, 11:37
מאוד פשוט, תעשה 4 סטים של 6-8 מכל תרגיל ואל תגיע לכשל

סקוואטים ברגל אחת (pistols) בתוספת משקל
מתח בתוספת משקל
מקבילים בתוספת משקל
הרמות רגליים בתלייה בתוספת משקל

*התוספת משקל אומרת שכאשר אתה יכול לבצע שתי חזרות יותר מהמספר שקבעת (לדוגמא 10) אתה צריך להוסיף משקל שיחזיר אותך לטווח החזרות הקודם (8)

אם אין לך נגישות למשקולות אתה יכול לשים ספרים/אבנים/שקי חול בתוך תיק גב...

orystyler
05-10-07, 15:31
אין לי נגישות למתח ולמקבילים.
באשר לתוספת המשקל על הגב בזמן השכיבות סמיכה זה נשמע לי רעיון מעולה ואשתדל ליישם אותו.
האם לבצע את הסטים מדי יומיים או מדי יום?

assito
05-10-07, 16:05
שים 2 כסאות באותו גובה ותעשה עליהם מקבילים.
חשוב שתעשה מתח, זה התרגיל היחיד שאתה יכול לעשות לרחב גבי ולביספס, אז תנסה למצוא.

Dubano
06-10-07, 12:28
תירוץ גרוע ללא לעשות מתח ומקבילים

בשביל מתח - תמצא ענף חזק וגבוה על עץ, תגלגל מגבת שים אותה על הענף כמו חבל משתלשל משני הצדדים ותעשה על זה מתח, אם גם את זה אין לך תעשה על דלת

בשביל מקבילים, שתי כסאות, זה קצת שייקי בהתחלה אבל לומדים להתייצב

tomerA
06-10-07, 13:27
בשביל גב אפשר גם לעשות בודי רואז.
זאת אומרת תשכב על הגב ותמצא משהו לאחוז בו, כמו מוט או משהו.
ואז פשוט תמשוך את עצמך למעלה כאשר כפות הרגליים נמצאות על הרצפה.

orystyler
06-10-07, 17:32
בקשר למקבילים - אין לי נגישות לכיסאות שהם לא כיסאות פלסטיק בגובה רגיל ועליהם הרי בלתי אפשרי לעשות מקבילים כי הם ישברו בשנייה הראשונה שאני רק אנסה.
בקשר למתח - אנסה לבדוק לגבי משקוף של שער כדורגל אם יש לנו, לגבי הענף של העץ זה גם בעייתי כי העצים אם ישנם הם חלשים. הוא הדין גם לגבי משקוף של דלת שגם הם חלשים ולא יצליחו לסחוב 80 קילו.
תודה רבה לכם על ההצעות וההתייחסות
אם ישנם רעיונות נוספים - אשמח לשמוע

בוב השקנאי
08-10-07, 22:19
קפיפות שמיכה על יד אחת או כשרוב המשקל על יד אחת..
מישהו הציעה לי את זה לפני יומיים ,ניסיתי, וזה די סבבה..
3-4 סטים עם מנוחה של דקה כשבכול סט 15