PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות..

ThE HummeR
05-10-07, 17:16
טוב..
שמעו.. אני צריך עצות איך לשפר את הגדילה של מבחינת מסת שריר.. הזה הנה כמה שאלות..

1. מה מומלץ לאכול אחרי אימון? [פחימות.. חלבונים..מה? כמה?]
2. בית ספר.. אתה יודעים שזה קשה.. איך אני יכול לשמור על כמות החלבונים שאני צריך בזמן הזה?
3. שמעתי שמומלץ להחליף תוכניות לעיתים קרובות..זה נכון?
4. אם אני אוכל 40 גרם חלבון במכה אחת..החלבון שהגוף לא משתמש בו הופך לשומן? (ככה אמרו לי.. לא להרוג אותי אם זה לא נכון..)
5. המאמן שלי אמר לי שאם אני רוצה לרדת במשקל (יש קצת משקל עודף..) אז אני צריך להוריד קצת מכמות הפחמימות שאני אוכל.. אז... זה לא פוגע במסה או משהו כזה?
6. כמה סטים וחזרות מומלץ שאני אעשה? אני בן 16.. אני כרגע עושה 12 חזרות ו-3 סטים כל תרגיל חוץ מתאומים כי הדיאטנית שלי אמרה שזה מומלץ בגיל שלי.. זה נכון? זה בסדר?
7. המלצות על אוכל? כי אני לא אוהב את הרוב הגדול של הירקות.. וגם הרבי סוגי פירות אני לא אוהב.. ולא אוכל :\ אז תוכלו להמליץ לי על מאכלים מה לאכול..ומתי זה מאוד יעזור..
8. אני לא לוקח אבקות.. אז האם כדאי? ואם כן אילו אבקות?

שמעו.. חפרתי.. אבל ריכזתי הכול ככה. כל מה שיש לי לשאול.. אני יודע שיש פה אנשים מבינים..ובאמת מקוצעיים ברמה.., אז אם תוכלו לעזור לי זה יהיה מעולה ממש!

תגובות?

trx--->sus
05-10-07, 17:21
נראה לי שרק למאיה יש מספיק סבלנות

bad boy
05-10-07, 18:10
1)30 גרם חלבון בערך ואיזה בננה או כמה תמרים 3-4
2)סנדויצים ?
3)כמה חודשים שלוש ארבע
4)לא אפשר גם לאכול הכול בארוחה אחת ויהיה בסדר
5)נכון קשור כמה אתה מוריד וקשור כמה אתה מוסיף לחלבונים ועוד
6)תגוון בין 6-12

8) כה כדי אבקה למי יש כוח לשבת ולאכול קופסת טונה אחרי אימון פה זה נוזל קל ומהיר

ThE HummeR
05-10-07, 18:14
אבל יש הבדל בין לקיחת אבקות לבין אוכל רגיל.. ?
ומה לאכול בסנדוויצי'ם? יש ימים שאני מסיים ב-4 וחצי.. מה אני יכול להחזיק בתיק שהוא מלא בחלבונים ולא מתקלקל ?

ועוד משהו..

אם נגיד יצא לי שלא אכלתי ב-6 שעות הקרובות ת'-60 גרם חלבון שהייתי צריך. אני יכול להשלים את זה בהמשך היום ?

ועוד משהו קטן..
זה טוב שיהיו לי שתי ארוחות ביום שהן חלבון בלבד ?

bad boy
05-10-07, 18:15
אם לא
אני גם "לוקח" חח זה אותו דבר כמו אוכל לדעתי

בסנדויצים לא יודע פסטרמה גבינות לא יודע תאלתר משהוא

כה אתה יכול להשלים את זה בהמשך היום זה מה שאני עושה תמיד

האחרונה לא יודע

ran_z
05-10-07, 18:15
שלום, נא לקרוא את חוקי הפורום.
כותרת לא עיניינית, אשכול נעול.