PDA

צפה בגרסא המלאה : אחוזי שומן

CriminaL
06-10-07, 00:08
רציתי לדעת איפה באמת אפשר לבדוק אחוזי שומן על אמת.
ועוד משהו במכשיר של החדר כושר זה מראה לי 17% שומן,תוך כמה זמן אפשר להגיע ל9-10% שומן עם תזונה נכונה+פעילות אירובית נמרצת?

Moshe
06-10-07, 00:15
3-4 חודש , המכשיר במכון לא מדוייק בכלל .
המכשיר הכי מדוייק בארץ אצל יאיר להב אשר נמצא בוינגייט בדיקה עולה כ400 שקלים.

bigbit
06-10-07, 00:34
אפשר גם עם קליפר לדייק וזה לא יקר אבל צריך מישהו מאוד מנוסה שיבדוק עם הקליפר

Moshe
06-10-07, 00:42
גם קליפר זה לא מדד מדוייק , אם יש לך הצטברות של שומן באחד מהמקומות שבודקים בקליפר נגיד במותן לדוגמה זה משפיע על כל הנתונים. (בהנחה שאתה רזה בגב , ביד אחורית ולא זוכר כבר איפה עוד בודקים, ובמקומות שלא בודקים בהם יש לך הצטברות מטורפות של שומן לדוגמה בתחת , גפיים וכדומה).

CriminaL
06-10-07, 00:45
גם קליפר זה לא מדד מדוייק , אם יש לך הצטברות של שומן באחד מהמקומות שבודקים בקליפר נגיד במותן לדוגמה זה משפיע על כל הנתונים. (בהנחה שאתה רזה בגב , ביד אחורית ולא זוכר כבר איפה עוד בודקים, ובמקומות שלא בודקים בהם יש לך הצטברות מטורפות של שומן לדוגמה בתחת , גפיים וכדומה).
זאת אומרת שאם אני לא עושה את הבדיקה במכון וינגייט אני לא יכול לדעת רשמית כמה אחוזי שומן יש לי...

CriminaL
06-10-07, 04:26
3-4 חודש , המכשיר במכון לא מדוייק בכלל .
המכשיר הכי מדוייק בארץ אצל יאיר להב אשר נמצא בוינגייט בדיקה עולה כ400 שקלים.
האם תהליך של ירידה אמיתית ובריאה של אחוזי השומן בגוף צריכה להיות איטית ומבוקרת?

Shady's_Soldier
06-10-07, 08:23
זאת אומרת שאם אני לא עושה את הבדיקה במכון וינגייט אני לא יכול לדעת רשמית כמה אחוזי שומן יש לי...
למה באמת אתה צריך לדעת על כמה אחוזי שומן אתה? הרי מה שאתה שואף לו זה גוף מסויים, כשתגיע אליו אז כבר תדע... המספרים הם בשביל שתדע בערך לאן לקוון את עצמך אז זה לא כל כך קריטי לדעת בדיוק מה אחוז השומן המדוייק שלך. אם אני רוצה להיות חטוב ויבש עם ריבועים וורידים בבטן, ואני מציב לעצמי להגיע ל9% שומן, אם אני מגיע ל9% שומן ואני עדיין לא מרוצה מהגוף, ההגעה ל9% לא תעשה כלום, אני פשוט אמשיך עם החיטוב...

eminemfan
06-10-07, 08:32
למה באמת אתה צריך לדעת על כמה אחוזי שומן אתה? הרי מה שאתה שואף לו זה גוף מסויים, כשתגיע אליו אז כבר תדע... המספרים הם בשביל שתדע בערך לאן לקוון את עצמך אז זה לא כל כך קריטי לדעת בדיוק מה אחוז השומן המדוייק שלך. אם אני רוצה להיות חטוב ויבש עם ריבועים וורידים בבטן, ואני מציב לעצמי להגיע ל9% שומן, אם אני מגיע ל9% שומן ואני עדיין לא מרוצה מהגוף, ההגעה ל9% לא תעשה כלום, אני פשוט אמשיך עם החיטוב...
מסכים איתך.