PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו כאן מתאמן במרכז לרנר בירושלים?

הזברה
06-10-07, 01:53
סתם מעניין ,נראה אם יש כאן מישהו שמתאמן איתי שם, במהלך שנת הלימודים...
אני די בולט ,מדבר המון, מרים הרבה משקל, עושה מתח עם שרשראות ברזל ומשקלי ענק, אני היחיד שם שמאלתר Tbar...

נ.ב מקווה שזה לא נחשב ספאם, אם כן אז עמכם הסליחה.

SmaMMiT
06-10-07, 02:01
נעול...:nono:

הזברה
06-10-07, 02:07
ולמה?
זה די עוף טופיקי וראיתי פה כבר כמה אנשים שהזכירו שהם מתאמנים שם, כך שיש סיכוי שיפתח דיון, במקרה הקיצוני, הנושא ישקע מהר מאוד למצולות ללא תגובה.

ran_z
06-10-07, 02:33
תגיד לי אחי, מה השם שלך???
אם עוד פעם אחת אני צריך לקרוא לך הזברה אני פורץ לגן החיות התנכ"י ומשחרר את כל הקופים מהכלוב!

הזברה
06-10-07, 02:34
ברק

ran_z
06-10-07, 02:35
סבבה.

- Idan -
06-10-07, 03:48
תגיד לי אחי, מה השם שלך???
אם עוד פעם אחת אני צריך לקרוא לך הזברה אני פורץ לגן החיות התנכ"י ומשחרר את כל הקופים מהכלוב!
חחח יא גזור...

ברק, לפי התיאור שלך אתה באמת "קצת" בולט בלשון המעטה. בטח השרשראות עושות הרבה רעש, לא? :D

Gil-G
06-10-07, 04:36
איפה החדר כושר הזה בירושלים?

הזברה
06-10-07, 12:25
מה זה?
רק הלכתי לישון וכבר זה נעלם מהעמוד הראשון?, נקפיץ את זה פעם אחרונה וגמרנו.

עידן, זה ממש מצחיק , אני מכין את זה במשך כמה דקות(אם זה לא יושב כמו שצריך, עם המגבת, יכול לרדת לי דם מזה, אז זה מאוד חשוב) ובזמן הזה תמיד יש אנשים בחדר כושר שמנסים להבין מה אני עושה ועוצרים להסתכל. כשזה מוכן ,תמיד יש מישהו שחייב להעיר הערות יצירתיות על תליית משקולות על איבר המין, שמירה על עתיד הילדים או על סאדו מאזו.

גיל, זה ליד הגבעה הצרפתית, 3 דקות הליכה מהקמפוס של הר הצופים, חדר כושר לא רע בכלל, אלה אם אתה אוהב מכשירים, כי חוץ מהבסיסיים באזור של המשקולות החופשיים, לא כלכך אהבתי את השאר(משקלים נמוכים מידי וקייבל קרוס עם מקסימום 50 קילו)....
חוץ מזה ,המאמן המנהל שם די תותח, הוא למד בחו"ל והוא היה מתחרה בפאוור ליפטינג ,הוא לא מבין אולארונד בתוכניות אימון, אבל הוא שייך למחנה המנצרי הקצת מיושן של הhit וכל הקריירה שלו וכל ההמלצות שלו תמיד נעות לכיוון הסט היחיד הסופר אינטנסיבי. האחרים נעים בין גרוע, למדריכים די טובים, אבל הם ממש לא קרציות. בקיצור, אם אתה בתכנון לחפש באזור מכון ,אני די ממליץ.

Agoraphobic
06-10-07, 14:38
אני מעיד על כך שהבנאדם.. אחד הסוסים :)..

:sbb4:

הזברה
06-10-07, 16:05
מממ,לא נראה לי שראית אותי עדיין קרוב לאימוני הכשל...
חוץ מלפני כמה ימים בפרס, ראית אותי מתאמן מתישהוא בכלל ?