PDA

צפה בגרסא המלאה : לעבור ממקום למקום בצבא

Ori-Silver
06-10-07, 18:30
א.חבר שלי כבר חודשיים בהנדסה קרבית והוא ממש רוצה לעבור לנח"ל,מה ניתן לעשות כדי שהוא יעבור לשם?

ב.איך הוא יכול לזייף מחלה כלשהיא ולהוציא גימלים?הוא מרגיש חרא(כאבי גב ורגלים מטורפים) ולא ממש מתיחסים אליו.

bigwave1
06-10-07, 18:44
לעבור בין יחידה ליחידה , במיוחד אם הוא לוחם זה ממש לא קל.
הייתי ממליץ להגיש טופס 55 + לכתוב מכתב אישי למח"ט הנחל.

בקשר לגימלים- באמת שזה חרא בצבא, הרופאים שמים זין על החיילים ואין כל כך מה לעשות, אם הוא לא מרגיש טוב שילך למיון שם הוא גם יקבל טיפול כמו שצריך וגם גימלים.

למזלי אני כבר לא שייך למסגרת המטומטמת הזאת.

- Idan -
06-10-07, 19:09
הרופאים לא שמים זין בצבא (בדר"כ), זה פשוט כי חיילים סוג זין מפברקים מחלות ופציעות בשביל להיות עוד כמה ימים בבית על חשבון חברים שלהם לפלוגה שצריכים לסגור במקומם עוד שבת. ככה יוצא מצב שהרופאים והחובשים בהרבה מקרים כבר לא יודעים למי יש בעיות רפואיות אמיתיות ולמי לא.

Antonator1
06-10-07, 19:23
הצבא שלנו זה באמת גיהנום אחד גדול חברה'...

bigwave1
06-10-07, 19:26
הרופאים לא שמים זין בצבא (בדר"כ), זה פשוט כי חיילים סוג זין מפברקים מחלות ופציעות בשביל להיות עוד כמה ימים בבית על חשבון חברים שלהם לפלוגה שצריכים לסגור במקומם עוד שבת. ככה יוצא מצב שהרופאים והחובשים בהרבה מקרים כבר לא יודעים למי יש בעיות רפואיות אמיתיות ולמי לא.

זה ממש לא מעניין אותי שמישהו בא לרופא ומשחק אותה, אני חולה ואני בא לרופא כדי לקבל טיפול ואם אני מגיע לרופא בטירונות במצב של שברי מאמץ דרגה 3 בשתי הרגליים והרופא אומר לי קח אופטלגין,אז הרפואה בצבא שווה לתחת!

ודרך אגב, היום אני אזרח אבל כשאני מסתכל אחורה אני מצטער שלא כבלתי את הרופא הזה והייתי מז**ן לו את הצורה.

- Idan -
06-10-07, 19:31
זה ממש לא מעניין אותי שמישהו בא לרופא ומשחק אותה, אני חולה ואני בא לרופא כדי לקבל טיפול ואם אני מגיע לרופא בטירונות במצב של שברי מאמץ דרגה 3 בשתי הרגליים והרופא אומר לי קח אופטלגין,אז הרפואה בצבא שווה לתחת!

ודרך אגב, היום אני אזרח אבל כשאני מסתכל אחורה אני מצטער שלא כבלתי את הרופא הזה והייתי מז**ן לו את הצורה.
אתה צודק, אבל מה לעשות, לא כולם יכולים להיות צודקים ביחד. בסופו של עניין זה באשמתם של החיילים שמפברקים.

bigwave1
06-10-07, 19:36
אתה צודק, אבל מה לעשות, לא כולם יכולים להיות צודקים ביחד. בסופו של עניין זה באשמתם של החיילים שמפברקים.

נכון אבל אתה מסכים איתי שלא אני , לא אתה ובטח שלא חיילים אחרים שחולים צריכים לשלם על זה .

מה שכן, נתקלתי ברופאים בודדים עם יחס מצויין בצה"ל. בכל כלל יש יוצא מן הכלל.

שומר החומות
06-10-07, 20:02
הסיכוי שלו לעבור מחה"ן לנח"ל שואף ל-0, אם בכלל.
מה שכן, שיפעל מהר, כי ככל שהפז"מ עולה, הסיכוי יורד.