PDA

צפה בגרסא המלאה : איך מית ענבים של כרמל בתור פחמ' אחרי אימון?

NSH1
07-10-07, 17:26
ערכים ל100 מ"ל-
קלוריות 82
חלבון 0.15
פחמימות 19.6
שומנים 0

Sugarzaza
07-10-07, 17:35
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הפורום הזה נהיה יותר הזוי מרגע לרגע

bloop
07-10-07, 18:46
זה טוב, אולי תלך לתחנת דלק ותשתה ישר סולר???

NSH1
07-10-07, 19:35
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הפורום הזה נהיה יותר הזוי מרגע לרגע
תסביר לי למה.. באמת..
כי אתה בא לרדת עליי ויצאת טמבל.
ידוע שכולם לוקחים קריאטין עם מיץ ענבים וזה תורם לחדירה שלו - עלייה ברמת האנסולין עקב הפחמ' שבמיץ הענבים והאינדקס הגליקמי הגבוה[טבעי - תירוש 100 מיץ ענבים],
אז אל תנסה לצאת עליי יא אפס.

ואתה מעל מה אתה קשור??? מה?!!

רוני 1
07-10-07, 19:54
מיץ ענבים מענבי טלי מושב לכיש ,כל עינב זהב

NSH1
07-10-07, 21:56
למה ספאם למה..

HuSxXx
07-10-07, 22:20
תסביר לי למה.. באמת..
ידוע שכולם לוקחים קריאטין עם מיץ ענבים וזה תורם לחדירה שלו - עלייה ברמת האנסולין עקב הפחמ' שבמיץ הענבים והאינדקס הגליקמי הגבוה[טבעי - תירוש 100 מיץ ענבים],

אתה בטח התכוונת לסוכר ענבים.

Sugarzaza
07-10-07, 22:29
תסביר לי למה.. באמת..

חח אני באמת חושב שלא היה פרט אחד שלא טעית בו בכל הנאום הזה.

בכל מקרה, אתה מתכוון לדקסטרוז, סוכר ענבים. אין קשר בינו לבין ענבים (חוץ מזה שיש בהם גם דקסטרוז). הוכח כבר שלא יעיל לקחת פחמימות עם הקריאטין, אלא בכמויות מאסיביות של 100+ גרם פחמימה, וזה פשוט לא פרקטי.

תפסיקו לנסות להמציא את הגלגל, בחיי

toxicity
07-10-07, 22:33
חח אני באמת חושב שלא היה פרט אחד שלא טעית בו בכל הנאום הזה.

בכל מקרה, אתה מתכוון לדקסטרוז, סוכר ענבים. אין קשר בינו לבין ענבים (חוץ מזה שיש בהם גם דקסטרוז). הוכח כבר שלא יעיל לקחת פחמימות עם הקריאטין, אלא בכמויות מאסיביות של 100+ גרם פחמימה, וזה פשוט לא פרקטי.

תפסיקו לנסות להמציא את הגלגל, בחיי
למה לא פרקטי לשתות 100 גרם סוכר ענבים? אני שותה 120

Sugarzaza
07-10-07, 23:03
למה לא פרקטי לשתות 100 גרם סוכר ענבים? אני שותה 120

אז אם אתה לוקח קריאטין אחרי אימון, הרווחת

toxicity
07-10-07, 23:06
אז אם אתה לוקח קריאטין אחרי אימון, הרווחת
אמממ..... זה בדיוק הבעיה שלא:boxing:

NSH1
07-10-07, 23:52
אתה בטח התכוונת לסוכר ענבים.

לאו דווקא, ואם אתה רוצה רפרנס רק תגיד

Sugarzaza
08-10-07, 09:16
לאו דווקא, ואם אתה רוצה רפרנס רק תגיד

יאללה, תביא. וברפרנס אני לא מתכוון לפתק שאבא שלך ו/או הדיאטנית מynet כתבו לך, כן?

Meir787
08-10-07, 09:24
מה הבעיה לשתות קריאטין עם מיץ ענבים ? לפחות מוריד קצת את האפקט חול שהקריאטין יוצר לך בפה...

Sugarzaza
08-10-07, 09:30
מה הבעיה לשתות קריאטין עם מיץ ענבים ? לפחות מוריד קצת את האפקט חול שהקריאטין יוצר לך בפה...
מה? זה לא מה שדיברו עליו, בילבלת לגמרי

NSH1
08-10-07, 10:57
יאללה, תביא. וברפרנס אני לא מתכוון לפתק שאבא שלך ו/או הדיאטנית מynet כתבו לך, כן?

קח טמבל, מbb.com

http://:):):):):):):):):):):):):):):):):)/fun/catcrea.htm

המאמר מדבר על קריאטין אז אתה גורם לי לסטות מהנושא אבל בקטנה.
אם אתה צריך תרגום רק תדבר.

What is effective?
Well, the answer is quite obvious and a lot cheaper. Either I'm the smartest man in the world (and I doubt it) or somebody is keeping the obvious under wraps. Isn't it plain to the eye that you need to create an insulin spike when the creatine reaches the muscle? Well, I did the research myself on a total of 25 subjects, 10 taking creatine with grape juice, 8 taking it with OJ and extra OJ at 20,30 and 40 minutes after ingestion, and the last 7 taking it with milk and drinking OJ at 20, 30 and 40 minutes after ingestion. The result was overwhelming. The second and third group gained 92 and 83 percent more muscle mass over a period of 8 weeks. I opted for OJ because not everyone is a big fan of grape juice, but I would guess using the same amounts of grape juice would create greater insulin spikes and be more effective. Using dextrose could be amazingly effective, but who can afford to take 3 times 20 grams of dextrose? No in light of advising cost-effective supplements, so you can afford to stack more efficiently, advising that would be unethical.

צודק, באמת קשה לחלק אבל למי שאוהב [כמוני] זה קל.