PDA

צפה בגרסא המלאה : רוני קולמן בוכה מאחורי הקלעים אחרי האולימפיה

מוטי
07-10-07, 19:25
http://webcast.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/fitshow/2007olympia/video/olympia07_backstageronnie01.wmv

מלך

look
07-10-07, 19:30
"הצדעה"

באמת המלך.
זה יפה שהוא לא מתבייש לבכות ככה ולא מסתתר מאחורי הפוזה של הבאדיבילדר הקשוח כשהוא רואה שמצלמים אותו.. זה לא שתפסו אותו בסתר או משו'..

StaSus
07-10-07, 19:37
בלי רוני זה לא יהיה אותו דבר ..
חבל ..

BIGROY
07-10-07, 19:39
מלך מלך .

Coleman
07-10-07, 19:55
אין מיליםםם :mellow:

פשוטטט מלךךךךךךךךךךך!!!!!!

Night_Wolf
07-10-07, 20:00
תיראו מזה בן אדם פורש והוא בוכה..
זה אחד שבאמת אוהב את הספורט שבאמת יודע מה הוא רוצה מעצמו הוא נתן את החיים שלו בישביל פיתוח גוף והגיע לשיאים שאף אחד לא הגיע אליהם!! ויזכרו אותו תמיד בעולם של פיתוח גוף גם בעוד 100 שנה!
ממש מרגש :sbb4:

tomerA
07-10-07, 20:06
זה מראה על האנוישיות שלו!
והוא יהיה מלך לתמיד!

Danzig
07-10-07, 20:12
אני מפחד לראות את זה:mellow:

Yoshi-Moto
07-10-07, 20:19
מרגש.
בן אדם גדול, לא ישכחו אותו עוד הרבה זמן.

yonip
07-10-07, 20:28
הבאדיבילדר שיזכר להכי הרבה זמן מאז ארנולד לפי דעתי ! בימים הטובים שלו כמו ב2004 הוא פשוט היה לא יאמן ! לג'יי יש עוד הרבה שנים כדי להגיע לשיא של רוני !

Danzig
07-10-07, 20:36
אוי ואבוי לי, איזה עצוב.
בנאדם מלך אין מה להגיד, נתן תחיים שלו בשביל זה, ועכשיו פורש, זה די צפוי.
בכל מקרה - ענק ותמיד ישאר ענק.

P-a-n-1-c
07-10-07, 20:41
איזה פוסי

goldBEN
07-10-07, 20:46
איזה פוסי

1+...
בוכה...S:

Berk0
07-10-07, 20:58
בסדר אז הוא בוכה, מן הסתם זה קריעת תחת חבל''ז הכנה לתחרות כמו אולימפיה טירוף בעיינים, להפסיד שם, ולקבל מקום 4-5, שהוא כבר לקח כמה פעמים ברצף מקום ראשון כול אחד היה בוכה.

יחי המלך החדש קאלטר!

ran7
07-10-07, 21:07
זה אלוף אמיתי!!!

maradona
07-10-07, 21:08
אני פשוט מעריץ אותו
זה אלוף אמיתי!

P-a-n-1-c
07-10-07, 21:09
כל ספורטאי שפורש בוכה.. זה לא שהוא מיוחד
תם לו עידן בחיים, בטח שהוא יבכה
גם אני הייתי בוכה אם הייתי מפסיק להרוויח כל שנה מאות אלפי דולרים :basketball:

Night_Wolf
07-10-07, 21:15
בסדר אז הוא בוכה, מן הסתם זה קריעת תחת חבל''ז הכנה לתחרות כמו אולימפיה טירוף בעיינים, להפסיד שם, ולקבל מקום 4-5, שהוא כבר לקח כמה פעמים ברצף מקום ראשון כול אחד היה בוכה.

יחי המלך החדש מרטינז!!!!

תקנתי אותך אח שלי:sbb4:

SmaMMiT
07-10-07, 21:19
אלוף העולם לעולם רוני קולמן!!!
ronnie coleman = :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

megashape
07-10-07, 21:24
פאניק, סבבה מצחיק, אבל קצת כבוד?

מלך כמו שאמרו, תמיד יהיה!
עצוב.

arbel2
07-10-07, 21:25
איזה פוסי

נשבע לך שבא לי לאנוס אותך אחרי זה

P-a-n-1-c
07-10-07, 21:27
פאניק, סבבה מצחיק, אבל קצת כבוד?

מלך כמו שאמרו, תמיד יהיה!
עצוב.

למה כבוד?

tal_s
07-10-07, 21:33
למה כבוד?
בן אדם בן 40+ לקח אולימפיה 8 פעמים ברצף.. ועכשיו היתה הפעם האחרונה שלו על הבמה של אולימפיה... כבוד כן מגיע לו על זה !

Cortex
07-10-07, 21:34

יחי המלך החדש קאלטר!
נאמרה פה טעות קשה .. לא נראלי שקאטלר יקח עוד אולימפיה ..

P-a-n-1-c
07-10-07, 21:35
בן אדם בן 40+ לקח אולימפיה 8 פעמים ברצף.. ועכשיו היתה הפעם האחרונה שלו על הבמה של אולימפיה... כבוד כן מגיע לו על זה !

ועל זה מגיע כבוד? לא..

shay
07-10-07, 21:37
הערכה עצומה ברגע זה

tal_s
07-10-07, 21:38
ועל זה מגיע כבוד? לא..
טוב אבלה..

Night_Wolf
07-10-07, 21:40
ועל זה מגיע כבוד? לא..

באמת שאתה מגזים אחי..
אני יודע שאתה לא אוהב בודיבילדינג אבל תנסה רק לרגע להכנס לראש שלו,לנסות להבין כמה הבן אדם הזה השקיע ומזה פיתוח גוף בישבילו.
רוני קולמן זה לא ילד שגדל בבית שאבא ואמא מליונרים וקנו לו כל היום אינסולין,הורמון גדילה ואוכל..וממנו לו מנויי לחדר כושר הכי מקצועי שיש,רוני קולמן אחי היה עובד בשליחיות קרע תתחת ואכל הרבה מאוד חרא בישביל להשיג את מה שהוא השיג ועל זה מגיע לו הערכה.
אני להגיד לך תאמת לא סובל כדורגל..מצטער מי שאוהב תשנאו אותי על זה לא סובל!!!
אבל מה שאני רואה שחקנים מברזיל..שאני עצמי נולדתי שם והייתי שם וראיתי מזה העוני של ברזיל והחיים הקשים שם מגיעים למונדיאל והופכים להיות כוכבים של המשחק ומקבלים עידוד מאלפי צופים ומצליחים בקריירה שלהם,אז וואלה אם הם יפרשו ויבכו בגלל שהם גמרו לעשות את הדבר שהם השקיעו בו את כל החיים שלהם בשבילי הם גם יהיו מלכים:sbb4:

תחשבו על זה:book:

P-a-n-1-c
07-10-07, 21:44
באמת שאתה מגזים אחי..
אני יודע שאתה לא אוהב בודיבילדינג אבל תנסה רק לרגע להכנס לראש שלו,לנסות להבין כמה הבן אדם הזה השקיע ומזה פיתוח גוף בישבילו.
רוני קולמן זה לא ילד שגדל בבית שאבא ואמא מליונרים וקנו לו כל היום אינסולין,הורמון גדילה ואוכל..וממנו לו מנויי לחדר כושר הכי מקצועי שיש,רוני קולמן אחי היה עובד בשליחיות קרע תתחת ואכל הרבה מאוד חרא בישביל להשיג את מה שהוא השיג ועל זה מגיע לו הערכה.
אבל מה שאני רואה שחקנים מברזיל..שאני עצמי נולדתי שם והייתי שם וראיתי מזה העוני של ברזיל והחיים הקשים שם מגיעים למונדיאל והופכים להיות כוכבים של המשחק ומקבלים עידוד מאלפי צופים ומצליחים בקריירה שלהם,אז וואלה אם הם יפרשו ויבכו בגלל שהם גמרו לעשות את הדבר שהם השקיעו בו את כל החיים שלהם בשבילי הם גם יהיו מלכים:sbb4:

נולדת בברזיל? פי יא רק על זה קבל מוניטין. רק הקטע שאנ'לא בטוח שכבר יש מקום לעוד כוכב צהוב ליד השם שלך :flowers:

בקשר לרוני, וואלה אישית אני לא מעריך באדיבילדרים כי הם לא עושים כלום חוץ מלאכול, להתאמן ולהזריק. מצטער אם אני פוגע בך, אבל זו הדיעה שלי. תכלאס האימונים שלהם ממש קלים ביחס לאימונים של ספורטאים אולימפיים שמתאמנים 5-8 שעות כל יום. באדיבילדר מתאמן שעה 5 פעמים בשבוע, פה ושם אירובי וזהו.

tal_s
07-10-07, 21:45
באמת שאתה מגזים אחי..

מוניטין ! ותגיד אחי מה הגובה\משקל שלך ?

Night_Wolf
07-10-07, 21:45
נולדת בברזיל? פי יא רק על זה קבל מוניטין. רק הקטע שאנ'לא בטוח שכבר יש מקום לעוד כוכב צהוב ליד השם שלך :flowers:

בקשר לרוני, וואלה אישית אני לא מעריך באדיבילדרים כי הם לא עושים כלום חוץ מלאכול, להתאמן ולהזריק. מצטער אם אני פוגע בך, אבל זו הדיעה שלי. תכלאס האימונים שלהם ממש קלים ביחס לאימונים של ספורטאים אולימפיים שמתאמנים 5-8 שעות כל יום. באדיבילדר מתאמן שעה 5 פעמים בשבוע, פה ושם אירובי וזהו.

אני ברזילאי בדם גבר...
:character63:

Night_Wolf
07-10-07, 21:46
מוניטין ! ותגיד אחי מה הגובה\משקל שלך ?

מטר 86
123 קילו :sbb4:
אני יעלה תמונות לקראת אמצע החורף פשוט הרוב פה זה נוזלים שעליתי מהתחרות אחי,ואני רוצה להתחיל סייקל בקרוב.

tal_s
07-10-07, 21:48
מטר 86
אני יעלה תמונות לקראת אמצע החורף פשוט הרוב פה זה נוזלים שעליתי מהתחרות אחי,ואני רוצה להתחיל סייקל בקרוב.
פששש יש כבוד !

Cortex
07-10-07, 21:56
מטר 86
זאת תהיה פעם ראשונה שלך ??

Night_Wolf
07-10-07, 21:57
זאת תהיה פעם ראשונה שלך ??

חחחחח ממש לא אחי:laughing: :boxing:

Yoshi-Moto
07-10-07, 22:18
פאניק באמת שאני לא מבין אם אתה אומר מה שאתה חושב או שאתה סתם פוזה.

P-a-n-1-c
07-10-07, 22:22
למה פוזה? אחי אני מדבר דוגרי. תכלאס להיות Bb זה לא השקעה מי יודע מה ביחס לשאר סוגי הספורט האולימפיים, אתה לא מסכים?

arbel2
07-10-07, 22:23
למה פוזה? אחי אני מדבר דוגרי. תכלאס להיות Bb זה לא השקעה מי יודע מה ביחס לשאר סוגי הספורט האולימפיים, אתה לא מסכים?

תקשיב לי טוב ,אני יודע שאתה אומר את הדברים האלו רק כדי לעצבן ,כי אתה באמת מחפש צומי
שנינו יודעים גם שאני צודק

תמשיך להתסיס ככה שיחות ,אני נשבע לך שאני מרים אותך על טיל מחוץ לפורום הזה

אתה מוריד שירשורים לזנות עם הגישה שלך.

P-a-n-1-c
07-10-07, 22:26
תקשיב לי טוב ,אני יודע שאתה אומר את הדברים האלו רק כדי לעצבן ,כי אתה באמת מחפש צומי

תטיס אותי על מה? איזו סיבה?
אתה לא מסכים איתי שספורט אולימפי כזה או אחר דורש יותר השקעה מBB? דבר דוגרי באמת שאני לא בא לריב פה עם אף אחד, זה הדבר האחרון שעושה לי את זה.

שתהיה בעיניינים ספורטאים אולימפיים גם הם שומרים תזונה, גם להם יש תפריטים. גם הם מתאמנים במכון כושר בנוסף לאימונים הבסיסיים של הספורט שלהם. האימון שלהם לא מסתכם בשעה-שעה וחצי פעם ביום, אצלהם זה 5-6-7-8 שעות כל יום, לפעמים פעמיים ביום. גם הם לא יוצאים מהבית כי הם צריכים להתעורר מוקדם לאימון, גם להם אסור לשתות.. קיצר כמו BB רק רמה אחת מעל.

קיצר אם אתה חושב שאני באמת "מוריד את האשכול לזנות" - תמחק את ההודעות שלי [כמו שאתה עושה למשה] וגמרנו.

MagneZium
07-10-07, 22:26

אווץ'

arbel2
07-10-07, 22:29
תטיס אותי על מה? איזו סיבה?
אתה לא מסכים איתי שספורט אולימפי כזה או אחר דורש יותר השקעה מBB? דבר דוגרי באמת שאני לא בא לריב פה עם אף אחד, זה הדבר האחרון שעושה לי את זה.

על זה שאתה גורם שלילי
היית חייב לקחת את השירשור הזה לכיוון הזה ? אני שונא את הגישה הזאת של "המממ אני חושב משהו אז אני חייב להגיד "
אנשים פה רצו להעריך את רוני קולמן ,לקחת שניה ולתת ריספקט לבן אדם שנתן לנו השראה וימשיך לתת לנו לעוד הרבה זמן ,אבל אתה מרגיש צורך לקחת את השירשור הזה כדי שוב לערער באמינות של הספורט שלנו , ולזלזל בעוסקים בו

ורק בשביל הפרוטוקול ,אם היית יודע את אורח החיים של באדיבילדר מקצועי באמת ? לא היית פותח את הפה כל כך הרבה.

P-a-n-1-c
07-10-07, 22:30
Bb האימונים שלהם לא עוברים את השעתיים-שלוש ביום, פשוט לא. אימון בוקר שעה, אימון ערב שעה, איזה אירובי פה ושם וסלמאת.

arbel2
07-10-07, 22:32
Bb האימונים שלהם לא עוברים את השעתיים-שלוש ביום, פשוט לא. אימון בוקר שעה, אימון ערב שעה, איזה אירובי פה ושם וסלמאת.

אתה אומר את זה כאילו סיגנון חיים כזה הוא פיקניק

אף אחד לא בא לעשות השוואה בין ספורט אולימפי לפיתוח גוף ,אף אחד גם לא העלה את הסוגיה של "כמה קשה הספורט הזה "

אתה לוקח את זה לשם , ובלי צורך.

P-a-n-1-c
07-10-07, 22:37
טוב בתכלאס אתה צודק. פשוט אנשים חושבים שBB זה אורח חיים מטורף ושקשה מאוד וכו' וכו', תכלאס זה פיקניק. הלוואי עליי הסיגנון חיים הזה. כל היום לאכול, להתאמן.. אני לא מאמץ את הסיגנון חיים הזה כי הוא נזק כספי מטורף והתמורה ממנו לא משתווה למה שאתה מפסיד כביכול.

בכל אופן אני יצאתי, בלילה כשאני אחזור אני אכנס ואגיב :book:
שיהיה לכולם לילה מענג

aseed
07-10-07, 22:46
חחח תאמין לי זה לא קל במתכוננים לתחרות שאתה באחוז נמוך אתה מוכן לשלם חצי חיים שלך בשביל לאכול משו מתוק או לעשות צ'יט
אתה מרגיש באמת מה שווה להיות חופשי באוכל

arbel2
07-10-07, 22:48
טוב בתכלאס אתה צודק. פשוט אנשים חושבים שBB זה אורח חיים מטורף ושקשה מאוד וכו' וכו', תכלאס זה פיקניק. הלוואי עליי הסיגנון חיים הזה. כל היום לאכול, להתאמן.. אני לא מאמץ את הסיגנון חיים הזה כי הוא נזק כספי מטורף והתמורה ממנו לא משתווה למה שאתה מפסיד כביכול.

בכל אופן אני יצאתי, בלילה כשאני אחזור אני אכנס ואגיב :book:
שיהיה לכולם לילה מענג

אתה מתנהג כאילו החיים זה אוף סיזן .
ואתה שוכח שיש צדדים שליליים לסגנון חיים הזה מעבר להוצאת כספים ,אבל אתה תישאר בדיעה שלך לא משנה מה אני אגיד.

מוטי
07-10-07, 23:35
מה עשתים מהפוסט :|

Yoshi-Moto
07-10-07, 23:45
פאניק הספורט הזה הרבה יותר ממה שאתה עשית ממנו.
הם אשכרה מקריבים את החיים שלהם, הם לוקחים בחשבון שזה ירחיק אותם מהחברה(כמו שלוליק אמר בראיון עם יואה טל, קשה להתחבר לבודיבילדר, יש לו הרבה מצבי רוח, ירידה משמעותית במשקלים, פציעות, דברים כאלה יכולים להכניס אותו לדכאונות), יש להם אורח חייםם של אכילה כל שלוש שעות, הוצאה כספית מטורפת, מסכנים את הבריאות שלהם עם חומרים, יכול לגרום לזה שהם לא יביאו ילדים לעולם...
ואתה התייחסת לתקופה האוף סיזן("כל היום לאכול ולהתאמן"), באון סיזן, צריך לאכול כ"כ מדוייק, בלי צ'יטים, בתקופות של דילו מלחים לדוגמא ראינו כמה קריזות של גלעד פה בפורום, ולא חסר עוד דברים שהם מקריבים.

arbel2
08-10-07, 00:05
פאניק הספורט הזה הרבה יותר ממה שאתה עשית ממנו.
הם אשכרה מקריבים את החיים שלהם, הם לוקחים בחשבון שזה ירחיק אותם מהחברה(כמו שלוליק אמר בראיון עם יואה טל, קשה להתחבר לבודיבילדר, יש לו הרבה מצבי רוח, ירידה משמעותית במשקלים, פציעות, דברים כאלה יכולים להכניס אותו לדכאונות), יש להם אורח חייםם של אכילה כל שלוש שעות, הוצאה כספית מטורפת, מסכנים את הבריאות שלהם עם חומרים, יכול לגרום לזה שהם לא יביאו ילדים לעולם...
ואתה התייחסת לתקופה האוף סיזן("כל היום לאכול ולהתאמן"), באון סיזן, צריך לאכול כ"כ מדוייק, בלי צ'יטים, בתקופות של דילו מלחים לדוגמא ראינו כמה קריזות של גלעד פה בפורום, ולא חסר עוד דברים שהם מקריבים.

בדיוק.

ניגרי ענק
08-10-07, 00:06
הקטע עם קולמן פשוט כל כך כנה ואמיתי, שאי אפשר שלא להתרגש.
גם מי שלא מכיר את הספורט הזה בכלל, יתרגש מהדקות הראשונות של הסרטון.
לראות אדם ברגע אינטימי כזה, נשבר, מתפרק.
ככה מול המצלמות, בלי פוליטיקלי קורקט וכל השיט הזה של הפוזה.
ספורטאים היום לא מוציאים מילה לפני שהם מתיעצים עם האמרגן, הסוכן, והסטייליסט שלהם.
בסוף אנחנו מקבלים גיבוב של קלישאות מעוררות גועל.
אפילו גרופים בני 10 כבר משתעממים מהראיונות שנותן אבי נמני למשל.

לכן הפתיחות הזו של רוני, היא בעיני אקט מעורר כבוד.
הוא אלוף אמיתי שאהב את הספורט והספורט אהב אותו, ויכנס להיסטוריה כאחד המדהימים בכל הזמנים.

Night_Wolf
08-10-07, 00:10
הקטע עם קולמן פשוט כל כך כנה ואמיתי, שאי אפשר שלא להתרגש.
גם מי שלא מכיר את הספורט הזה בכלל, יתרגש מהדקות הראשונות של הסרטון.
לראות אדם ברגע אינטימי כזה, נשבר, מתפרק.
ככה מול המצלמות, בלי פוליטיקלי קורקט וכל השיט הזה של הפוזה.
ספורטאים היום לא מוציאים מילה לפני שהם מתיעצים עם האמרגן, הסוכן, והסטייליסט שלהם.
בסוף אנחנו מקבלים גיבוב של קלישאות מעוררות גועל.
אפילו גרופים בני 10 כבר משתעממים מהראיונות שנותן אבי נמני למשל.

לכן הפתיחות הזו של רוני, היא בעיני אקט מעורר כבוד.
הוא אלוף אמיתי שאהב את הספורט והספורט אהב אותו, ויכנס להיסטוריה כאחד המדהימים בכל הזמנים.

סתכל תתגובה שלי בפוסט 2 דפים לפני או דף וחצי אחי:)

BIGROY
08-10-07, 00:20
תקנתי אותך אח שלי:sbb4:

וואי אני איתך עד הסוף .
מארטינז לוקח אולימפיה הבאה .

Cuba
08-10-07, 17:52
מלך יש רק אחד

פאוור
09-10-07, 02:08
למישהו יש מושג מה קולמן הולך לעשות עכשיו..ומה עם כל המסה שלו הוא יפסיק להתאמן ישמור על זה???

Nicolas
10-10-07, 09:46
למישהו יש מושג מה קולמן הולך לעשות עכשיו..ומה עם כל המסה שלו הוא יפסיק להתאמן ישמור על זה???

לא חסר סרטים לאיצתלם בהם :character63:

2pac2
10-10-07, 10:08
זה מראה על האנוישיות שלו!
והוא יהיה מלך לתמיד!
הוא אגדה אבל מה אנושיות

אינ שונא שמשקרים ולא אומרים מה הם מזריקים
כאילו שזה לא ברור (לפחות רוב הדברים)

2pac2
10-10-07, 10:09
תגידו למה הוא לא הולך לשחק בסרטים כמו שוורצנגר?
יש לו תסיגנון בשביל זה
שחור ובאדיבילדר

StaSus
10-10-07, 10:25
תגידו למה הוא לא הולך לשחק בסרטים כמו שוורצנגר?
יש לו תסיגנון בשביל זה
שחור ובאדיבילדר

כי אוליי הוא לא רוצה..

bode
10-10-07, 11:23
כואב הלב

2pac2
10-10-07, 12:13
הבאדיבילדר שיזכר להכי הרבה זמן מאז ארנולד לפי דעתי ! בימים הטובים שלו כמו ב2004 הוא פשוט היה לא יאמן ! לג'יי יש עוד הרבה שנים כדי להגיע לשיא של רוני !
שים תמונות שלו מ-2004

פשוט לא מאמין שאפשר להיות יותר גדול מזה

ולמה הוא הדרדר?

StaSus
10-10-07, 12:30
ב2003 זה היה השיא שלו.. לא 2004..
תמונה מ2003..
http://www.schwarzenegger.it/mro/coleman/rc377.jpg

ran7
10-10-07, 13:06
ב2004 הוא היה יותר מרשים לדעתי!!

StaSus
10-10-07, 13:42
2004
http://www.schwarzenegger.it/mro/coleman/rc205.jpg
http://www.schwarzenegger.it/mro/coleman/rc474.jpg
http://www.schwarzenegger.it/mro/coleman/rc191.jpg
http://www.thebiguniverse.com/coleman/o1.jpghttp://www.thebiguniverse.com/coleman/o9.jpg
http://www.thebiguniverse.com/coleman/o4.jpg

StaSus
10-10-07, 13:42
2003
http://www.ronniecoleman.net/6xo13.jpg
http://www.ronniecoleman.net/6xo3.jpg
http://www.ronniecoleman.net/6xo14.jpg
http://www.ronniecoleman.net/6xo23.jpg
http://www.ronniecoleman.net/6xo27.jpg
http://www.schwarzenegger.it/mro/coleman/rc420.jpg

Guy_Malka
11-10-07, 12:53