PDA

צפה בגרסא המלאה : בפרלמנט איטליה פועלים לצירוף ישראל לאיחוד

n0x
13-11-06, 10:51
בפרלמנט איטליה פועלים לצירוף ישראל לאיחוד
חברי פרלמנט איטלקים עומדים לצאת במסע עולמי לכנסת ישראל לאיחוד האירופי. הטוויסט: רק אחרי השלמת הסכמי השלום
חברים איטלקים בפרלמנט האירופי עומדים לצאת במסע בינלאומי לצירוף ישראל לאיחוד האירופי. לפי היוזמה, ישראל תוכל להגיש בקשה להתקבל לאיחוד כבר עכשיו, אבל צירופה המלא לאיחוד האירופי יושלם לאחר השלמת הסכמי שלום, שיעלו בקנה אחד עם החוק הבינלאומי. מאחורי ההצעה עומדת המפלגה הרדיקלית האיטלקית, מפלגה קטנה יחסית, שלה שני מושבים בפרלמנט האירופי. אחד משני חברי הפרלמנט של המפלגה, מרקו קאפאטו, מבקר בישראל כדי לקדם את הרעיון. במסגרת הביקור הוא השתתף במפגן הגאווה בירושלים, מאחר שהמפגן הזה מייצג מאבק "נגד כל סוגי הפומנדמנטליזם: הנוצרי, המוסלמי והיהודי", כדברי קאפאטו.

קאפאטו הסביר שקיומה של ישראל נמצא תחת איום, גם כמיעוט לאומי במזרח התיכון וגם בגלל אירן וחיזבאללה. "תחושת הפחד היא אמיתית", אומר קאפאטו, "ואחת הדרכים שבאמצעותן יוכלו הישראלים להתגבר על הפחד ולהגיע להסדרים עם הפלסטינים והסורים היא על ידי הצטרפות לגוש גדול כמו אירופה". הצטרפות כזו תוכל להבטיח את ביטחונם ואת זכויותיהם של הישראלים, מאחר שהיא תהיה גם חלק צבאי מאירופה, והתקפה על ישראל תיחשב בעיני אירופה "כמו התקפה על לונדון או על רומא". במפלגה הרדיקלית מקווים שעצם העובדה שישראל תגיש בקשה להצטרף לאיחוד האירופי תחזק את הכוחות בישראל שתומכים בוויתורים מדיניים, מאחר שיהיה ברור להם שהסדר השלום יישען לא רק על הסכם עם מדינה ערבית, אלא ילווה בגיבוי של "350 מיליון אזרחי אירופה".

קאפאטו אומר שהרעיון הוא שאירופה "תגיע אל החוף האחר של הים התיכון". לפי ההצעה של המפלגה הרדיקלית, שזכתה לתמיכתם של אישי רוח בישראל כמו דויד גרוסמן ושל פוליטיקאים איטלקים כמו הנשיא לשעבר פרנצ'סקו קוסיגה, כל מדינה לאורך חופי הים התיכון, שתעמוד בקריטריונים של זכויות אדם וכיבוד החוק הבינלאומי, תוכל להצטרף לאיחוד האירופי.

ההצעה מופנית כרגע לישראל, אבל בעתיד יוכלו גם המדנה הפלסטינית, מצרים או מדינות המגרב להצטרף, אם יעמדו בתנאים הדמוקרטיים שיציב להם האיחוד האירופי. "אנחנו חייבים להגיד לערבים שלא נשאיר אותם לדיקטטורים שלהם", אומר קאפאטו.

המסע הבינלאומי לצירוף ישראל לאיחוד האירופי יתבסס על עקרונות ה"סטיאגרהא" - דרך הפעולה של גנדי בהודו. הכוונה היא לערוך עצרות לא-אלימות ושביתות רעב באירופה ובעולם כולו,

--------------
http://news.walla.co.il/?w=//1006642
--------------
מה אתם חושבים על זה?
לדעתי זה לא נראה לי הגיוני ולא נראה לי שזה יצא בכלל... :huh:

Der Metzgermeister
13-11-06, 10:55
שיהיו בריאים
רחוק מהמציאות אבל נחמד לפנטז..אני גם ככה יש לי אזרחות אירופאית בקרוב.

OMRI-TURBO
13-11-06, 11:57
גרוע מאוד!!!!
נקווה שזה לא יקרה!
זה יגרום להרס המדינה.
הרי אנחנו גם ככה הבובות של המערב, האיחוד נועד על מנת לכבול את המדינות שנמצאות בו במדיניות הסופר שמאלנית של האיחוד.
ועל כל פעולה שנעשה הם יאיימו עלינו בסנקציות.
אנחנו לומדים על זה כרגע בקורס יחסים בין לאומיים,תאמינו לי שזה לא טוב שנצטרף לאיחוד, זה גם לא יקרה אגב, אל תדאגו.

Der Metzgermeister
13-11-06, 11:59
מה אתה לומד באוניברסיטה עומרי?

OMRI-TURBO
13-11-06, 12:00
מה אתה לומד באוניברסיטה עומרי?

אני עושה תואר משולב של מדע המדינה-יחסים בין לאומיים + היסטוריה.
כרגע אני לומד מדע המדינה ויחסים בין לאומיים.

Der Metzgermeister
13-11-06, 12:03
אני עושה תואר משולב של מדע המדינה-יחסים בין לאומיים + היסטוריה.
כרגע אני לומד מדע המדינה ויחסים בין לאומיים.

סחטיין עליך...בקרוב בכנסת הא?

kage
13-11-06, 12:14
אם זה יקרה נוכל להביא זרים לקבוצות כדורגל בלי שהם יחשבו זרים לא?
כלומר זרים אירופאים :o

ran_z
13-11-06, 13:11
אם זה יקרה נוכל להביא זרים לקבוצות כדורגל בלי שהם יחשבו זרים לא?
כלומר זרים אירופאים :o

לא.