PDA

צפה בגרסא המלאה : הלבורגיני של פיפטי

FFF
13-11-06, 14:38
סמוך למלון פלסינבניה בסביבות השעה 2 בצהריים, שוטרים הורו לראפר Fifty Cent לעצור את מכונית הלמבורגיני שלו בצידי הכביש, כשלפי טענת השוטרים הראפר נסע במכוניתו בצורה לא יציבה.

הראפר, שנולד כקרטיס ג'קסון, נעצר כשלפי הטענה סירב להציג לשוטרים את רשיון הנהיגה שלו, הוא קיבל ארבעה דוחות נסיעה כשביניהם החלפת נתיב בצורה מסוכנת, נהיגה ללא לוחות רישוי, נהיגה ללא ביטוח וללא רישיון.
לאחר התקרית הראפר נלקח לתחנת המשטרה שבצפון מידטאוון.

לפי הדיווח, קהל רב התאסף באיזור וצילם את מכוניתו של הראפר, ששוויה מוערך בכחצי מיליון דולר.
בנוסף, נעצר הראפר בחודש שעבר, כשנתבע על פציעת שתי נשים במהלך הופעה, כאשר קפץ מהבמה לתוך הקהל על מנת לחפש אדם שהתיז עליו מים בזמן שהופיע.
http://www.youtube.com/watch?v=c-c22vxPI10&eurl=

Der Metzgermeister
13-11-06, 14:44
נו באמת..
סתם פירסום.

HHHEELLBBOOYY
13-11-06, 14:48
סמוך למלון פלסינבניה בסביבות השעה 2 בצהריים, שוטרים הורו לראפר Fifty Cent לעצור את מכונית הלמבורגיני שלו בצידי הכביש, כשלפי טענת השוטרים הראפר נסע במכוניתו בצורה לא יציבה.

הראפר, שנולד כקרטיס ג'קסון, נעצר כשלפי הטענה סירב להציג לשוטרים את רשיון הנהיגה שלו, הוא קיבל ארבעה דוחות נסיעה כשביניהם החלפת נתיב בצורה מסוכנת, נהיגה ללא לוחות רישוי, נהיגה ללא ביטוח וללא רישיון.
לאחר התקרית הראפר נלקח לתחנת המשטרה שבצפון מידטאוון.

לפי הדיווח, קהל רב התאסף באיזור וצילם את מכוניתו של הראפר, ששוויה מוערך בכחצי מיליון דולר.
בנוסף, נעצר הראפר בחודש שעבר, כשנתבע על פציעת שתי נשים במהלך הופעה, כאשר קפץ מהבמה לתוך הקהל על מנת לחפש אדם שהתיז עליו מים בזמן שהופיע.
http://www.youtube.com/watch?v=c-c22vxPI10&eurl=

היית עושה לו טובה?

FFF
13-11-06, 14:52
היית עושה לו טובה?
בך גם אף הומו לא ייגע יקציצה מזעזת לך תחפש תפטימות שלך שתמצא תחזור לדבר

HHHEELLBBOOYY
13-11-06, 14:55
מצאתי אותם גבר,
אופס אני לא יודע אם אפשר לקרוא לך ככה (גבר)

אתה בא לפורום פיתוח גוף ומביא תמונות שלך ממעודונים תמונות פרצוף את מי אתה חושב שזה מעניין

OMRI-TURBO
13-11-06, 15:09
עוד ברברי שהתעשר וקנה למבורגיני.
מה שמצחיק זה שהאנשים האלו לא משנים את ההתנהגות שלהם למרות שהמעמד החברתי והכלכלי שלהם השתנה.
עצוב.

FFF
13-11-06, 15:10
מצאתי אותם גבר,
אופס אני לא יודע אם אפשר לקרוא לך ככה (גבר)

אתה בא לפורום פיתוח גוף ומביא תמונות שלך ממעודונים תמונות פרצוף את מי אתה חושב שזה מעניין
אל תדאג אני יותר גבר ממה שבחיים תהיה זה שאתה משחק אותה גבר זה סיפור אחר והתמונות המזעזעות שלך במלתחות שרואים גבר בן שבעים ערום תאמין לי שיפחות מעניינות בעעע

OMRI-TURBO
13-11-06, 15:11
בך גם אף הומו לא ייגע יקציצה מזעזת לך תחפש תפטימות שלך שתמצא תחזור לדבר

FFF מתחיל להימאס עלי כל פעם שאתה רושם לנעול פוסטים ולמחוק הודעות, מספיק למשוך אש, זה פעם אחרונה שאני אומר את זה,הפורום נהיה הצגה אחת גדולה מאז שחשפת את הנטיות שלך, בשביל מה זה היה טוב?

חברי הפורום אני מבקש לא לדבר עם הבחור הזה על הנטיות שלו,אחרי זה אנחנו צריכים למחוק הודעות ולנעול אשכולות, וזה הורס את כל האשכולות.

HHHEELLBBOOYY
13-11-06, 15:12
זה הדליק אותך תודה?

HHHEELLBBOOYY
13-11-06, 15:13
אני נותן את המילה שאני לא כותב שום דבר שכתוב בקשר אליו
להתראות Ff פעם אחרנוה שאתה שומע ממני

FFF
13-11-06, 15:16
fff מתחיל להימאס עלי כל פעם שאתה רושם לנעול פוסטים ולמחוק הודעות, מספיק למשוך אש, זה פעם אחרונה שאני אומר את זה,הפורום נהיה הצגה אחת גדולה מאז שחשפת את הנטיות שלך, בשביל מה זה היה טוב?

חברי הפורום אני מבקש לא לדבר עם הבחור הזה על הנטיות שלו,אחרי זה אנחנו צריכים למחוק הודעות ולנעול אשכולות, וזה הורס את כל האשכולות.
אני לא מיתבייש בנטיות שלי ואני לא אשם שזה יתגלה בדיון על מצעד הגאווה זה שאנשים פרימיטיבים ולא מוכנים לקבל את השונה זה לא אשמתי

Nareznoy
13-11-06, 15:23
טורבו: זה הלבוי התחיל עם זה, למה אתה כותב לfff

slim shady
13-11-06, 15:26
מה שמצחיק זה שהאנשים האלו לא משנים את ההתנהגות שלהם למרות שהמעמד החברתי והכלכלי שלהם השתנה.
עצוב.

אי אפשר להיוצת ראפר מבלי להסתבך בפלילי.....כמעט ואולי כל ראפר בקנה מידה כזה התעסק/מתעסק בפילילי.....EMINEM, TUPAC', 50CENT...ככה זה בגלל זה אנשים כל כך אוהבים את המוזיקה הזאת...

Nareznoy
13-11-06, 15:28
זה שבחתימה שלך גם מפורסם כן?

slim shady
13-11-06, 15:29
זה שבחתימה שלך גם מפורסם כן?

slim shady אחי....=eminem......הכינוי השני שלו...

Nareznoy
13-11-06, 15:31
אה חחח זה אמינם בתמונה? :) לא זיהיתי
שמעתי פעם ברדיו אמרו שיר של סלים שיידי

Nimrod
13-11-06, 15:31
עוד ברברי

תפסיק לשחק רומא טוטל וואר :1eye:

slim shady
13-11-06, 15:33
אה חחח זה אמינם בתמונה? :) לא זיהיתי
שמעתי פעם ברדיו אמרו שיר של סלים שיידי

אותו אחד כולם....eminem= slim shady= marshall mathers...זמר הראפ הטוב בעולם ולא היה כמוהו מאז tupac....ז"ל

OMRI-TURBO
13-11-06, 16:10
אני לא מיתבייש בנטיות שלי ואני לא אשם שזה יתגלה בדיון על מצעד הגאווה זה שאנשים פרימיטיבים ולא מוכנים לקבל את השונה זה לא אשמתי

תשמע זה בדיוק אותה בעיה שהיתה עם המצעד, אתם מנסים לכפות את עצמכם עלינו, אני מזמין אותך להיות חבר פעיל פה בפורום אבל אי אפשר להפוך את הפורום לקירקס ומאתמול ששמת את התמונות עם הקוקסינל הדלקת אש פה.
אני לא מוכן שכל דיון שאתה תכתוב בו זה יגיע לנושאים של הנטיות המיניות שלך.
אם אתה יכול להיות בן אדם רציני אז תשמור את זה לעצמך ואל תנסה כל הזמן לעשות פרובוקציות, ומצד שני כל מי שישאל אותך על הנטיות שלך אני מבטיח לטפל בזה.

OMRI-TURBO
13-11-06, 16:11
טורבו: זה הלבוי התחיל עם זה, למה אתה כותב לfff

כי FFF התחיל את האש הזאת אתמול, הוא מושך את כל האש בפורום וזה לא צריך לקרות.
גם ל-HELBOY אני אומר להפסיק עם זה כי זה לא צריך לעניין את הציבור ולהיות מפורסם בפורום כל ההתהוללויות של FFF.
שכל אחד יעשה בפרטי מה שבא לו וישמור את זה לעצמו.

Bodybuilder
13-11-06, 16:15
עומרי אני לא בתוח !
ועוד פעם אני ממש לא בתוח !
אבל ניראה לי FFF ו NAREZNOY = אותו אחד !http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon4.gif

Takima
13-11-06, 16:19
עומרי, אולי הייתי מגיע לזה לבד אבל כרגע אני עייף מכדי לחשוב על זה, אז אני שואל: מה ההגיון מאחורי זה שהנהלת הפורום לא מעיפה טיפוסים בעייתיים? (למרות שמבפנים אני מתאר לעצמי שגם המנהלים לא ממש מחבבים אותם).

הסיבה היא יחסי-ציבור, נכון?

Takima
13-11-06, 16:20
עומרי אני לא בתוח !
ועוד פעם אני ממש לא בתוח !
אבל ניראה לי FFF ו NAREZNOY = אותו אחד !http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon4.gif
אבל השני הוא רוסי, לא? הראשון לא נראה רוסי בכלל, אם ראית תמונות.

HHHEELLBBOOYY
13-11-06, 16:21
מההתחלה ידעתי שהוא בעייתיי ואתם משאירים אותם
כמו איזה אחד רוני 111 והפצצה מעפולה

Bodybuilder
13-11-06, 16:24
אבל השני הוא רוסי, לא? הראשון לא נראה רוסי בכלל, אם ראית תמונות.

שמע גבר אני ניתקלתי כבר באיזה 3 פוסטים של FFF ובדיוק אחרי הפוסט שלו כול הזמן מגיב NAREZNOY ואחרי שמישהו יורד עליו הוא עוד מגן עליו !
אז מה זה יכול להיות ?

מיצטאר NAREZNOY עם אני טועה !

HHHEELLBBOOYY
13-11-06, 16:24
נשמע מעניין

Bodybuilder
13-11-06, 16:25
עומרי, אולי הייתי מגיע לזה לבד אבל כרגע אני עייף מכדי לחשוב על זה, אז אני שואל: מה ההגיון מאחורי זה שהנהלת הפורום לא מעיפה טיפוסים בעייתיים? (למרות שמבפנים אני מתאר לעצמי שגם המנהלים לא ממש מחבבים אותם).

אין טעם להעיף אותם,הם נירשמים מהתחלה עם שם אחר ואז הכול מהתחלההה ......:disgust:

OMRI-TURBO
13-11-06, 16:47

אני לא בעל האתר, ווהתפקיד שלי זה להעיף אנשים שעושים באלגן, לא להעיף אנשים שאני לא מסכים עם הדעות שלהם.
בגלל זה אני מזהיר לפני זה.

Takima
13-11-06, 17:06
שמע גבר אני ניתקלתי כבר באיזה 3 פוסטים של FFF ובדיוק אחרי הפוסט שלו כול הזמן מגיב NAREZNOY ואחרי שמישהו יורד עליו הוא עוד מגן עליו !
אז מה זה יכול להיות ?

מיצטאר NAREZNOY עם אני טועה !
אולי הם חברים...

אין טעם להעיף אותם,הם נירשמים מהתחלה עם שם אחר ואז הכול מהתחלההה ......:disgust:
צודק

אני לא בעל האתר, ווהתפקיד שלי זה להעיף אנשים שעושים באלגן, לא להעיף אנשים שאני לא מסכים עם הדעות שלהם.
בגלל זה אני מזהיר לפני זה.
נכון, אבל למה בעל האתר לא מעיף? או שזה יחסי ציבור או שזה כי הוא אחד האנשים ההכי עסוקים שאני מכיר וכל הכבוד לו על זה.

אבל זה לא העניין, הכוונה שלי הייתה יותר בכיוון של שיפור התקנון לטובת רוב הגולשים, לא שזה מאד קריטי. דרך אגב, איפה התקנון? ניסיתי למצוא אותו...

Gamerrrrr
13-11-06, 17:09
עצוב.
זה בגלל שהם צריכים לשמור על פוזה מסוימת שלהם אחרת הם לא מגניבים :P

תמיד טענתי שהכושי היחיד שהוא בסדר זה אמינים וגם הוא כבר פחות

OMRI-TURBO
13-11-06, 17:15

אחרי זה הם מתפלאים איך אנשים עדיין גזענים נגדם, לא משנה כמה עושר יש להם הם עדיין פושעים קטנים.
הם מוכיחים בדיוק את העמדה שהמעמד החברתי לא קובע התנהגות של אנשים, יש כאלה שאומרים שזה בגלל עוני, אבל החברה האלה הם הוכחה שזה לא בגלל העוני.
אני לא יודע איך אהבתי פעם את המוסיקה הזאת..

Gamerrrrr
13-11-06, 17:18
אחרי זה הם מתפלאים איך אנשים עדיין גזענים נגדם, לא משנה כמה עושר יש להם הם עדיין פושעים קטנים.
הם מוכיחים בדיוק את העמדה שהמעד החברתי לא קובע התנהגות של אנשים, יש כאלה שאומרים שזה בגלל עוני, אבל החברה האלה הם הוכחה שזה לא בגלל העוני.
אתה יודע עומרי, אני תמיד אומר ברגע שהם עשו לעצמם קבוצות והתחילו לדבר על אפליה הם משכו אליהם אפליה. והכושים הישראלים (מבחינתי הם לא יהודים הם שינו את דתם כבר לאיסלאם או נצרות וגם מבחינה גזעית) מתבכיינים על אפלייה שלא הייתה, הם כמו הכושי האמרקאים שגם אחרי כל השנים האלה בוכים על משהו שעשו להם לפני 200 שנה

slim shady
13-11-06, 17:28

מי זה אמינים....??
ונכון...חלק מלהיות ראפר זה מידי פעם להסתבך אפילו בכוונה אבל לפעמים זה קורה סתם ככה...סיכסוכים בין ראפרים...שמעו שירים של tupac ותבינו....וזאת המוזיקה הכי יפה אמיתית..(רובה...רוב הראפרים..)...
לגבי כושים בכללי...לא יודע ולא רוצה לדבר סתם...

Gamerrrrr
13-11-06, 17:29
מי זה אמינים....??
ונכון...חלק מלהיות ראפר זה מידי פעם להסתבך אפילו בכוונה אבל לפעמים זה קורה סתם ככה...סיכסוכים בין ראפרים...שמעו שירים של tupac ותבינו....וזאת המוזיקה הכי יפה אמיתית..(רובה...רוב הראפרים..)...
אמינם**

ראפ מוזיקה?? אני צורח מכאב כשאני שומע את זה, מוזיקה איכותית זה רשמטיין לפי דעתי.

slim shady
13-11-06, 17:32
אמינם**

ראפ מוזיקה?? אני צורח מכאב כשאני שומע את זה, מוזיקה איכותית זה רשמטיין לפי דעתי.

טוב....לא חסר אנשים שלא אוהבים ראפ....שנאמר כל אחד בטעמו יחיה...(סתם צחקתי מוטי אל תתרגז..)....
אמינם לא כושי....ממש ממש ממש ממש לא כושי.....וגם הוא הסתבך לא מעט....לא כמו 50 סנט או טופאק אבל גם לו לא חסר.....שוב ראפר בקנה מידה כזה כמעט ולא יכול להתחמק מדברים כאלה....במיוחד כשאתה כושי...

Gamerrrrr
13-11-06, 17:34
טוב....לא חסר אנשים שלא אוהבים ראפ....שנאמר כל אחד בטעמו יחיה...(סתם צחקתי מוטי אל תתרגז..)....
אמינם לא כושי....ממש ממש ממש ממש לא כושי.....וגם הוא הסתבך לא מעט....לא כמו 50 סנט או טופאק אבל גם לו לא חסר.....שוב ראפר בקנה מידה כזה כמעט ולא יכול להתחמק מדברים כאלה....במיוחד כשאתה כושי...
במקרה ולא הבנת, אמרתי שהוא הכושי היחיד שבסדר הסיבה היא שהוא לא כושי פשוט :)

ראפ לפי דעתי זה כמו ערסים, מדברים יותר מידי שטויות

slim shady
13-11-06, 17:37
במקרה ולא הבנת, אמרתי שהוא הכושי היחיד שבסדר הסיבה היא שהוא לא כושי פשוט :)

ראפ לפי דעתי זה כמו ערסים, מדברים יותר מידי שטויות

גם זה נכון....כמו שאמרתי לא כל הראפרים טובים וחלקם אפילו לא ניתנים לשמיעה....אני לא מדבר על אלה....אני מדבר על הרציניים המנוסים ובוא נגיד "בוגרים" יותר....לא תשמע מהם מוציאים שטויות מהפה....וגם אם כן אז זה יהיה שטויות בטעם וריח ולא רחוק מהשטויות שהם מתעסקים איתם ביום יום...

Der Metzgermeister
13-11-06, 17:47
ארז תעשה לי ראפר!

Nareznoy
13-11-06, 17:52
שמעתי ה50 סנט ירו בו איזה כמה פעמים

slim shady
13-11-06, 17:54
שמעתי ה50 סנט ירו בו איזה כמה פעמים

9 פעמים...ליד הבית של סבא וסבתא שלו...

Nareznoy
13-11-06, 18:02
בטח הוא גם הרג לא מעט אנשים

slim shady
13-11-06, 18:04
בטח הוא גם הרג לא מעט אנשים.

למיטב ידיעתי לא....

OMRI-TURBO
13-11-06, 18:07
.

למיטב ידיעתי לא....

עלק לא!
אז מה הוא עושה עם נשק חם?
ואיך זה שניסו להרוג אותו 9 פעמים?
בן אדם תמים שלא מתעסק בפשע אף אחד לא מנסה להרוג אותו 9 פעמים.

slim shady
13-11-06, 18:13
גם אמינם הסתובב עם נשק חם...זה אומר שהוא הרג מישו.?....גם טופאק נרצח זה אומר שהוא הרג מישו..??
חוץ מזה לפי מה שאני יודע ירו בו פעם אחת צרור של 9 כדורים...ליד הבית של סבא וסבתא שלו...אם מישו יודע משו אחר אני ישמח להתעדכן ולהחכים...

FFF
13-11-06, 18:38
הם מוכיחים בדיוק את העמדה שהמעמד החברתי לא קובע התנהגות של אנשים, יש כאלה שאומרים שזה בגלל עוני, אבל החברה האלה הם הוכחה שזה לא בגלל העוני.
כל אדם שהיה עבריין כל החיים שלו שחי בלב ברירה מלמכור סמים ולהיות עבריין ברגע שהתעשר סביר להניח שימשיך להיות פושע בדרך זו הוא אחרת בלי קשר לגזע מה זה השטויות האלה

ran_z
13-11-06, 18:43
במקור פורסם על ידי omri-turbo

הם עדין לא מרגישים את היציע מעבדות לחרות באמריקה, הם עדין מרגישים מיעוט וזה ידוע שמיעוט מדכאים, הם עדין מרגישים שהאדם הלבן באמריקה זה הממשל והכח, ומתנהגים בהתאם.
כל זה ישתנה כאשר לראשונה בהיסטוריה של ארה"ב יבחר נשיא שחור. לעניות דעתי זה עדין רחוק מלקרות.

Psychopath
13-11-06, 18:50
מי זה אמינים....??

מוזיקה אמיתית ?? טוב זאת דעתך.
אני מאמין שמוזיקה אלקטרונית טהורה (Trance, psytrance, ambient, drum nw bass)
זאת המוזיקה שבאה מהמקום הכי עמוק כיוון שהאומנים האמיתיים יוצרים מהלב ושומעים את זה.
שוב, אני לא מתייחס ל"אומנים" כמו סקאזי וכו'..

Gamerrrr:
אם אתה אוהב Rammstein יכול להיות שתאהב מוזיקה אלקטרונית בסגנון רוקיסטי כזה... כי לפי מה ששמעתי גם הם יוצרים בצורה אלקטרונית והסגנון שלהם מאוד דומה לכל מוזיקה אלקטרונית רגילה.

יכול להיות שאני טועה כיוון ששמעתי רק את Rammsten - du hast ומשם קיבלתי את הרושם.

OMRI-TURBO
13-11-06, 18:53
הם עדין לא מרגישים את היציע מעבדות לחרות באמריקה, הם עדין מרגישים מיעוט וזה ידוע שמיעוט מדכאים, הם עדין מרגישים שהאדם הלבן באמריקה זה הממשל והכח, ומתנהגים בהתאם.
כל זה ישתנה כאשר לראשונה בהיסטוריה של ארה"ב יבחר נשיא שחור. לעניות דעתי זה עדין רחוק מלקרות.

הצילו אותם שהביאו אותם לאמריקה, הם חיים במעצמה הגדולה בעולם במקום לרעוב למוות באפריקה !!!!!!
הם גם טוענים שיהודים הם אלה שסחרו בהם והביאו אותם בספינות.
מספיק כבר להגן עליהם כל הזמן, השחורים בארה"ב לא אוהב יהודים כמו שהם לא אוהבים לבנים.

Tnavon
13-11-06, 19:00
הצילו אותם שהביאו אותם לאמריקה, הם חיים במעצמה הגדולה בעולם במקום לרעוב למוות באפריקה !!!!!!
הם גם טוענים שיהודים הם אלה שסחרו בהם והביאו אותם בספינות.
מספיק כבר להגן עליהם כל הזמן, השחורים בארה"ב לא אוהב יהודים כמו שהם לא אוהבים לבנים.
מתי שהם סחרו בהם באמריקה הם השביחו את הגזע הכושי
הם בחרו רק את הענקים והחסונים והנשים היפות והעבירו אותם וזה יצר מצב שבידדו את כל הגזע החסון והחזק יותר והעבירו רק אותו לאמריקה ,בגלל זה כל הכושים באמריקה חסונים וסוסים

shahaflol
13-11-06, 19:00
ואו, כמה שטויות גזעניות יש בפוסט הזה, ומאנשים שלא ציפיתי מהם בכלל לזה.
מבחינת המוזיקה, אני אוהב ראפ מאוד, זו המוזיקה העיקרית שאני שומע, אבל אני לא מזלזל בשום מוזיקה אחרת גם אם לדעתי היא גרועה. גיימר, רמשטיין עם כל הכבוד גם בתחום המוזיקה שלהם נחשבים לבכלל לא משהו, אם תשווה אותם ללהקות רוק ומטאל אחרות, אין להם לא כשרון לא שירים טובים ולא כלום, וזה מהרבה מאוד חברים שלי שכן שומעים את הסגנון. אז אל תזלזל בראפ, להגיד שזה רעש זה פשוט טיפשות.

עומרי, כמו שאמרו פה, בן אדם שחי כל החיים שלו בשכונות פשע ועוני שאין לו איך לשרוד אלא ע"י פשעים, גם אם יתעשר התנהגותו לא תשתנה ללא קשר לגזעו, סביר להניח שהוא ימשיך בדרך שהוא למד, ולהגיד ש"אין לו סיבה לעשות את זה" פירושו להסתכל על זה בצורה שטחית מאוד, כי אם היו לוקחים את 50 cent כשרק נולד למשפחה אומנת לדוגמא, מביאים לו חינוך טוב וערכים טובים יותר רחוק מהעוני ומהפשע, שנינו יודעים שהוא היה מתנהג שונה לחלוטין. עצם העובדה שהוא התעשר לא שינתה אותו, ולא אמורה לשנות אותו מבחינת החינוך שקיבל.

אמרו פה שהשחורים גרמו לאנשים לשנוא אותם, עוד שטות גדולה. בואו נעבור על זה מההחלה - ארה"ב "הנאורה והחכמה" של אותה תקופה הגיעה לאפריקה על מנת לכבוש שטחים, לשפר את הכלכלה ומשם הביאו את ילידי המקום השחורים לארה"ב, כדי שיתפקדו כעבדים. התייחסו אליהם כמו אל חיית עבודה. אתם חושבים שהם רצו להגיע לארה"ב מארץ מולדתם כדי להיות משועבדים לאנשים הלבנים בארה"ב?
זה איך השחורים הגיעו לארה"ב, ומאותה תקופה ועד היום יש הרבה מאוד אנשים גזענים שטוענים כמוכם, שהשחורים גרמו לשנאה, אבל העובדה היא שרק בגלל המרקיאים יש בארה"ב שחורים ולא כי הם בחרו להגיע לשם. עד היום יש שם גזענים שלא היות מתנגדים לחזור לתקופה שבה השחורים היו עבדים. אז זה מובן מאוד שהם ירגישו מופלים לרעה שם.

עריכה: עומרי, השחורים חיו באפריקה לפני כן והם היו ממשיכים לחיות שם גם ללא האמריקאים. הצילו אותם??? להפוך אותם לעבדים משמע הצלה?? אם ככה אז היטלר היה המשיח של העם היהודי.

Tnavon
13-11-06, 19:05
מבחינת המוזיקה, אני אוהב ראפ מאוד, זו המוזיקה העיקרית שאני שומע, אבל אני לא מזלזל בשום מוזיקה אחרת גם אם לדעתי היא גרועה. גיימר, רמשטיין עם כל הכבוד גם בתחום המוזיקה שלהם נחשבים לבכלל לא משהו, אם תשווה אותם ללהקות רוק ומטאל אחרות, אין להם לא כשרון לא שירים טובים ולא כלום, וזה מהרבה מאוד חברים שלי שכן שומעים את הסגנון. אז אל תזלזל בראפ, להגיד שזה רעש זה פשוט טיפשות.

עומרי, כמו שאמרו פה, בן אדם שחי כל החיים שלו בשכונות פשע ועוני שאין לו איך לשרוד אלא ע"י פשעים, גם אם יתעשר התנהגותו לא תשתנה ללא קשר לגזעו, סביר להניח שהוא ימשיך בדרך שהוא למד, ולהגיד ש"אין לו סיבה לעשות את זה" פירושו להסתכל על זה בצורה שטחית מאוד, כי אם היו לוקחים את 50 cent כשרק נולד למשפחה אומנת לדוגמא, מביאים לו חינוך טוב וערכים טובים יותר רחוק מהעוני ומהפשע, שנינו יודעים שהוא היה מתנהג שונה לחלוטין. עצם העובדה שהוא התעשר לא שינתה אותו, ולא אמורה לשנות אותו מבחינת החינוך שקיבל.

אמרו פה שהשחורים גרמו לאנשים לשנוא אותם, עוד שטות גדולה. בואו נעבור על זה מההחלה - ארה"ב "הנאורה והחכמה" של אותה תקופה הגיעה לאפריקה על מנת לכבוש שטחים, לשפר את הכלכלה ומשם הביאו את ילידי המקום השחורים לארה"ב, כדי שיתפקדו כעבדים. התייחסו אליהם כמו אל חיית עבודה. אתם חושבים שהם רצו להגיע לארה"ב מארץ מולדתם כדי להיות משועבדים לאנשים הלבנים בארה"ב?
זה איך השחורים הגיעו לארה"ב, ומאותה תקופה ועד היום יש הרבה מאוד אנשים גזענים שטוענים כמוכם, שהשחורים גרמו לשנאה, אבל העובדה היא שרק בגלל המרקיאים יש בארה"ב שחורים ולא כי הם בחרו להגיע לשם. עד היום יש שם גזענים שלא היות מתנגדים לחזור לתקופה שבה השחורים היו עבדים. אז זה מובן מאוד שהם ירגישו מופלים לרעה שם.

עריכה: עומרי, השחורים חיו באפריקה לפני כן והם היו ממשיכים לחיות שם גם ללא האמריקאים. הצילו אותם??? להפוך אותם לעבדים משמע הצלה?? אם ככה אז היטלר היה המשיח של העם היהודי.
מחזק
כל מילה בסלע!!!!!!!

Gamerrrrr

אני באופן אישי מאמין בתורות גזע שונות וכן יש גזעים שהם יותר נחותים משאר הגזעים וזה עובדה, זה לא אומר שצריך שלעבד או לשרוף אותם.

ובקשר לרשמטיין אם הם לא מצוצלחים כל כך בתחום שלהם איך זה שבכל חור בעולם שומעים אותך ושהם בזירה מאז 1993 תראה לי ראפר שסוחב כל כך הרבה שנים. ולא טופאק לא נחשב כי הוא מת.

Tnavon
אני באופן אישי מאמין בתורות גזע שונות וכן יש גזעים שהם יותר נחותים משאר הגזעים וזה עובדה, זה לא אומר שצריך שלעבד או לשרוף אותם.

ובקשר לרשמטיין אם הם לא מצוצלחים כל כך בתחום שלהם איך זה שבכל חור בעולם שומעים אותך ושהם בזירה מאז 1993 תראה לי ראפר שסוחב כל כך הרבה שנים. ולא טופאק לא נחשב כי הוא מת.
אמינם.............

Gamerrrrr
מתי שהם סחרו בהם באמריקה הם השביחו את הגזע הכושי
הם בחרו רק את הענקים והחסונים והנשים היפות והעבירו אותם וזה יצר מצב שבידדו את כל הגזע החסון והחזק יותר והעבירו רק אותו לאמריקה ,בגלל זה כל הכושים באמריקה חסונים וסוסים
כל הכושים באמריקה סוסים?? בדקת?? אין קשר להשבחה לא השיבחו אף אחד זה סתם שטויות של ילדים בכיתה ח'

OMRI-TURBO
13-11-06, 19:12
חברה תתעלמו רגע ממחשבה שטחית, כן עשו אותם עבדים וזה לא טוב, אבל! בזה שעשו אותם עבדים יש להם היום עמדות השפעה שלאף כושי בחיים לא היה יכול להיות בלי הלבנים.
קונדליסה רייס לעזאזל!!! היא קובעת מה יקרה בארץ, והיא כושית.
כל הזמרי ראפ שאתם אוהבים, ספורטאים, שחקנים ,אנשי בידור!!! איפה הם היו בלי אמריקה!?!?!?
תחשבו פעם לפני שאתם זורקים שטויות!
בזה שהכושים היו עבדים לפני מאות שנים הם יצרו עתיד לכושים שחיים היום!
כמו שאתם רואים, באפריקה יש ר-ק רעב מחלות ומלחמות, ותראו את האחים שלהם בארה"ב מנהיגי העולם, וחצי עולם מעריץ אותם אם זה במוסיקה ספורט או בידור.
אז תשתמשו קצת בשכל שלכם במקום לזרוק משפטים.

OMRI-TURBO
13-11-06, 19:13
כל הכושים באמריקה סוסים?? בדקת?? אין קשר להשבחה לא השיבחו אף אחד זה סתם שטויות של ילדים בכיתה ח'

הפעם הילדונים צודקים, תשמע זה לא שלכושים יש גנים יותר טובים או שכל הכושים סוסים.
פשוט בשביל עבדות הביאו רק את הכושים הבנויים טוב, הרי אף אחד לא ירצה לקחת איזה שחיף מסריח, אז ברגע שאתה לוקח הרבה אנשים עם מבנה גוף מפותח ומבודד אותם במקום אחר אתה מקבל תערובת גנים שתתן כניראה צאצאים שבנויים טוב.

shahaflol
13-11-06, 19:14

יש הרבה מאוד גזעים שונים, זה נכון. גזעים נחותים, ממש לא. כל גזע יכול להיות טוב במשהו אחר.
קח לדוגמא את הורסים ואת הגזע הסלבי הכללי, ההשכלה שם גבוהה מאוד והיכולת חשיבה אצלם מצוינת, לדוגמא תראה שהשחמטאים הטובים בעולם רובם רוסים ( ד"א השחמטאים הטובים בעולם הם בדר"כ יהודים רוסים). ברור שיש הבדלים, בין הגזעים, יש הבדלים בכל היכולות, פיזיות או אחרות, אבל אין נוחת ועליון.

לא באתי להתווכח איתך ממש על רמשטיין, כל אחד והדיעות שלו ומצדי תאהב אותם, אין בעיה ממש לא מפריע לי. להגיד לך ראפרים? יש הרבה מאוד גם כאלה שאתה אולי לא תכיר, אבל אם אתה רוצה אז יש את הייפ וויליאמס, אחד המפיקים הטובים יותר שקיימים כבר מלפני עשור, יש את דר' דרה, יש את סנופ דוג, יש את פאף דדי, יש את r kelly ויש עוד הרבה.

shahaflol
13-11-06, 19:17
חברה תתעלמו רגע ממחשבה שטחית, כן עשו אותם עבדים וזה לא טוב, אבל! בזה שעשו אותם עבדים יש להם היום עמדות השפעה שלאף כושי בחיים לא היה יכול להיות בלי הלבנים.
כל הזמרי ראפ שאתם אוהבים, ספורטאים, שחקנים ,אנשי בידור!!! איפה הם היו בלי אמריקה!?!?!?
כמו שאתם רואים, באפריקה יש ר-ק רעב מחלות ומלחמות, ותראו את האחים שלהם בארה"ב מנהיגי העולם, וחצי עולם מעריץ אותם אם זה במוסיקה ספורט או בידור.

הכללת את כ-ל השחורים כאנשים מוצלחים. השחורים שהגיעו להצלחה בארה"ב הם לא עשירית אפילו מהשחורים שבארה"ב כרגע ונמצאים בשכונות פשע ועוני, וסובלים.

גיימר, זה נכון שלרוב השחורים בארה"ב יש יכולות פיזיות מצוינות כי כשהאמריקאים ייבאו אותם מאפריקה, הם עשו סלקציה ובחרו את האנשים עם היכולות הפיזיות הכי טובות, הכי חזקים ומוכשרים מהבחינה הזו.

Gamerrrrr
13-11-06, 19:21
יש הרבה מאוד גזעים שונים, זה נכון. גזעים נחותים, ממש לא. כל גזע יכול להיות טוב במשהו אחר.
קח לדוגמא את הורסים ואת הגזע הסלבי הכללי, ההשכלה שם גבוהה מאוד והיכולת חשיבה אצלם מצוינת, לדוגמא תראה שהשחמטאים הטובים בעולם רובם רוסים ( ד"א השחמטאים הטובים בעולם הם בדר"כ יהודים רוסים). ברור שיש הבדלים, בין הגזעים, יש הבדלים בכל היכולות, פיזיות או אחרות, אבל אין נוחת ועליון.

לא באתי להתווכח איתך ממש על רמשטיין, כל אחד והדיעות שלו ומצדי תאהב אותם, אין בעיה ממש לא מפריע לי. להגיד לך ראפרים? יש הרבה מאוד גם כאלה שאתה אולי לא תכיר, אבל אם אתה רוצה אז יש את הייפ וויליאמס, אחד המפיקים הטובים יותר שקיימים כבר מלפני עשור, יש את דר' דרה, יש את סנופ דוג, יש את פאף דדי, יש את r kelly ויש עוד הרבה.

זה לא יהודים רוסים זה יהודים אשכנזיים היה על זה כתבה בעיתון.

וד"א זה תלוי על איזה סלביים אתה מדבר, הרוסים הסיביריים הם בחורים דיי גדולים.

האפרקינים לא גדולים מעצם העובדה שהם בקושי אכלו כל השנים. זה שבסרטים אתה רואה כמה בחורים גדולים זהו שם זה מסתכם. וד"א לא ידעו מזה השבחת גזע האדם בתקופה הזאת. ידעו בקושי להשביח סוסים

OMRI-TURBO
13-11-06, 19:22
הכללת את כ-ל השחורים כאנשים מוצלחים. השחורים שהגיעו להצלחה בארה"ב הם לא עשירית אפילו מהשחורים שבארה"ב כרגע ונמצאים בשכונות פשע ועוני, וסובלים.
.

תגיד מזה סבל? סבל זה דבר יחסי! שים אותם שבוע ברעב באיידס ובמגופות של אפריקה, המקום שהם באו ממנו, ותראה איך הם שמחים לחיות בארה"ב.
יש להם בארצות הברית את כל האפשרויות להצליח ועובדה שהם עושים את זה, זה שהרוב כשלונות זה בעיה שלהם.
אגב אף אחד לא מכריח אותם להישאר באמריקה אז כניראה שטוב להם מאוד שם, ודרך אגב אתה חושב שהם מסכנים? יש לכל אזרח בארהב יותר זכויות והטבות מאשר לך יש פה.

Gamerrrrr
13-11-06, 19:23
תגיד מזה סבל? סבל זה דבר יחסי! שים אותם שבוע ברעב באיידס ובמגופות של אפריקה, המקום שהם באו ממנו, ותראה איך הם שמחים לחיות בארה"ב.
יש להם בארצות הברית את כל האפשרויות להצליח ועובדה שהם עושים את זה, זה שהרוב כשלונות זה בעיה שלהם.
אגב אף אחד לא מכריח אותם להישאר באמריקה אז כניראה שטוב להם מאוד שם, ודרך אגב אתה חושב שהם מסכנים? יש לכל אזרח בארהב יותר זכויות והטבות מאשר לך יש פה.
עומרי אני אוסיף לדברייך בכך שאגיד שהם המציאו לעצמם את הגטו בו הם חיים

VoRteX
13-11-06, 19:24

גם קושי ענאן שסוף כל סוף הולך להתחלף

OMRI-TURBO
13-11-06, 19:25
עומרי אני אוסיף לדברייך בכך שאגיד שהם המציאו לעצמם את הגטו בו הם חיים

גיימר אתה בטוח שאנחנו לא אחים?
ניראה לי יש לנו אותן דעות בקשר להכל

OMRI-TURBO
13-11-06, 19:25
גם קושי ענאן שסוף כל סוף הולך להתחלף

חחחחחח הרגת אותי!!!
:jockey: :jockey: :jockey:

Gamerrrrr
13-11-06, 19:26
גיימר אתה בטוח שאנחנו לא אחים?
ניראה לי יש לנו אותן דעות בקשר להכל

חחחחחחחחח באיזה בית חולים נולדת :P

ד"א אני מוסיף משפט לחתימה שלי, יהיה נחמד אם תכתוב אותו גם אני חושב

Bullet
13-11-06, 19:29
הוכיחו כי לכושי ממוצע זכר בארה"ב יש יותר טסטסטרון מאדם לבן (ממוצא אירופאי) בארה"ב.

Gamerrrrr
13-11-06, 19:30
הוכיחו כי לכושי ממוצע זכר בארה"ב יש יותר טסטסטרון מאדם לבן (ממוצא אירופאי) בארה"ב.
תראה לי את המחקר בבקשה ולא סימוכין מבלייזר לא נחשב

Nareznoy
13-11-06, 19:30
יש להם גם 3 גידים איפה שהכף רגל, בגלל זה הם יותר מהירים

OMRI-TURBO
13-11-06, 19:32
חחחחחחחחח באיזה בית חולים נולדת :P

ד"א אני מוסיף משפט לחתימה שלי, יהיה נחמד אם תכתוב אותו גם אני חושב

חחחחחחחחחחחחח ענק!!!!
רוצה לשמוע למה הורדתי אותו במסנגר?!!?!
כי כל פעם שאני מוסיף בנות הן נבהלות מזה, זה מפחיד אותן המילה!!:helpsmilie:
אז הייתי חייב להוריד את זה!
:)

Gamerrrrr
13-11-06, 19:33
יש להם גם 3 גידים איפה שהכף רגל, בגלל זה הם יותר מהירים

מאיפה השטות הזאת?

Gamerrrrr
13-11-06, 19:34
חחחחחחחחחחחחח ענק!!!!
רוצה לשמוע למה הורדתי אותו במסנגר?!!?!
כי כל פעם שאני מוסיף בנות הן נבהלות מזה, זה מפחיד אותן המילה!!:helpsmilie:
אז הייתי חייב להוריד את זה!
:)
:):):):) זהו ראיתי שהורדת אותו D:

פה אתה יכול לשים אותו לא??
המשפט גדול אבל אין ספק

OMRI-TURBO

גם הוכיחו שהם יותר מטומטמים,
אבל בלי קשר איפה הוכחות של זה?
וגם אם כן, לגורילות יש טסט יותר גבוה מלכושים אז?

shahaflol

נכון, סבל זה יחסי, ואני מדבר ביחסית לשאר האנשים בארה"ב.
יש לך כנראה הנחת יסוד מוטעית, שעצם העובדה שהם הביאו את השחורים לארה"ב הם שיפרו להם את החיים ובכך השחורים כאילו "חייבים להם". בוא נתחיל מזה שבין אם זה שיפור ובין אם לא:
א. האמריקאים לא עשו את זה כדי לשפר את חייהם אלא הם הביאו אותם בכוח על מנת לעבוד.
ב. גם אם הם כן עשו את זה כדי לעזור להם, מי הם שיחליטו בשבילם מה טוב ומה לא? השחורים לא ביקשו מהם שיקחו אותם לאמריקה, הם עשו את זה לא מרצונם. גם אם ההגעה לאמריקה הועילה להם, זו עדיין היתה אמורה להיות הבחירה שלהם להגיע לשם ולא של האמריקאים.

עכשיו, כל אזרח שחור באמריקה, גם אם זה שיפור יחסי לאבותיו או לא, הוא עדיין אזרח באמריקה. כלומר הוא שווה זכויות מלא לשאר האזרחים, גם ללבנים. הוא לא נולד שם מבחירה, הוא פשוט נולד באמריקה וקיבל אזרחות. לכן לא אמור להיות הבדל בינו לבין כל אזרח אחר, ובפועל זה לא כך.
אתה יוצר הפרדה בין האזרחים השחורים ללבנים ללא שום סיבה, וטוען שעשו לשחורים טובה. בגרע כמו שאמרתי, אדם שחור נולד שם, קיבל אזרחות ובאותו הרגע הוא שווה זכויות לאחרים, הוא לא הגיע מאפריקה ואין לו לאן ללכת גם אם לא טוב לו שם, הוא יליד ארה"ב והוא אמור לקבל כל מה שהחארים מקבלים.

חוץ מזה, אין להם את כל האפשרויות כמו שאתה אומר, לרובם הגדול האפשרויות מוגבלות הרבה יותר מללבנים.

OMRI-TURBO
13-11-06, 19:39
:):):):) זהו ראיתי שהורדת אותו D:

פה אתה יכול לשים אותו לא??
המשפט גדול אבל אין ספק

אהבת מה שהוספתי?

Gamerrrrr
13-11-06, 19:39
נכון, סבל זה יחסי, ואני מדבר ביחסית לשאר האנשים בארה"ב.
יש לך כנראה הנחת יסוד מוטעית, שעצם העובדה שהם הביאו את השחורים לארה"ב הם שיפרו להם את החיים ובכך השחורים כאילו "חייבים להם". בוא נתחיל מזה שבין אם זה שיפור ובין אם לא:
א. האמריקאים לא עשו את זה כדי לשפר את חייהם אלא הם הביאו אותם בכוח על מנת לעבוד.
ב. גם אם הם כן עשו את זה כדי לעזור להם, מי הם שיחליטו בשבילם מה טוב ומה לא? השחורים לא ביקשו מהם שיקחו אותם לאמריקה, הם עשו את זה לא מרצונם. גם אם ההגעה לאמריקה הועילה להם, זו עדיין היתה אמורה להיות הבחירה שלהם להגיע לשם ולא של האמריקאים.

עכשיו, כל אזרח שחור באמריקה, גם אם זה שיפור יחסי לאבותיו או לא, הוא עדיין אזרח באמריקה. כלומר הוא שווה זכויות מלא לשאר האזרחים, גם ללבנים. הוא לא נולד שם מבחירה, הוא פשוט נולד באמריקה וקיבל אזרחות. לכן לא אמור להיות הבדל בינו לבין כל אזרח אחר, ובפועל זה לא כך.
אתה יוצר הפרדה בין האזרחים השחורים ללבנים ללא שום סיבה, וטוען שעשו לשחורים טובה. בגרע כמו שאמרתי, אדם שחור נולד שם, קיבל אזרחות ובאותו הרגע הוא שווה זכויות לאחרים, הוא לא הגיע מאפריקה ואין לו לאן ללכת גם אם לא טוב לו שם, הוא יליד ארה"ב והוא אמור לקבל כל מה שהחארים מקבלים.

חוץ מזה, אין להם את כל האפשרויות כמו שאתה אומר, לרובם הגדול האפשרויות מוגבלות הרבה יותר מללבנים.
היום אין הגבלות בשום חור אם כבר יש להם אפלייה מתקנת. אתה מכיר את דת הראסטאפריי?? היא התפתחה בג'מייקה ורוב הכושים שטוענים שמפלים אותם ברובם משתייכים לדת הזאת והיא טוענת שכל האפריקאים צריכים להתאחד באפריקה, אני מסכים! שיהיו בחור שלהם, שהווספס יהיו באמריקה, הליטנים בדרום אפריקה, הנורדים בצפוןן אירופה, האנגלו סקסונים בבריטניה הגאלים בצרפת, הערביים בארצות בארצות מרכז אסייה, הגזע הצהוב באסייה הרחוקה והיהודים במדינת ישראל.

Bullet
13-11-06, 19:40
תראה לי את המחקר בבקשה ולא סימוכין מבלייזר לא נחשב
זה מה שאתה חושב עליי איתי? סימוכין מבלייזר? :(

הנה (http://www.harbornet.com/folks/theedrich/JP_Rushton/Race.htm)...

Gamerrrrr
13-11-06, 19:40
אהבת מה שהוספתי?
לא רק שאהבתי, גם גנבתי :P

Nareznoy
13-11-06, 19:50
מאיפה השטות הזאת?

קראתי באיזו כתבה של וואלה

Bullet
13-11-06, 19:58
גם הוכיחו שהם יותר מטומטמים,
אבל בלי קשר איפה הוכחות של זה?
וגם אם כן, לגורילות יש טסט יותר גבוה מלכושים אז?
הנה (http://www.harbornet.com/folks/theedrich/JP_Rushton/Race.htm) הוכחות.

blinki
13-11-06, 20:03
עמרי חלאס לדבר שטויות בנושאים שאתה לא מבין בהם, את חי בסרט של שנות ה90 הראשונות שהם חיים בגטו כמו הארלם ומעשנים חשיש כול היום, אומנם הם פחות משכילים ומבוססים מהלבנים ואולי יש שם יותר פשע אבל הבדלי המעמדות הצטמצמו רובם חיים בערים חלק גדול מאוד משכילים ומחזיקים במשרות מכובדות, אני בספק מאוד אם אתה מכיר את אמריקה או את חיי השחורים באמריקה שאתה יוצא בכאלה הצהרות קודם כול תדע מה שאתה אומר ואז תגיד אותם

Gamerrrrr
13-11-06, 20:08
עמרי חלאס לדבר שטויות בנושאים שאתה לא מבין בהם, את חי בסרט של שנות ה90 הראשונות שהם חיים בגטו כמו הארלם ומעשנים חשיש כול היום, אומנם הם פחות משכילים ומבוססים מהלבנים ואולי יש שם יותר פשע אבל הבדלי המעמדות הצטמצמו רובם חיים בערים חלק גדול מאוד משכילים ומחזיקים במשרות מכובדות, אני בספק מאוד אם אתה מכיר את אמריקה או את חיי השחורים באמריקה שאתה יוצא בכאלה הצהרות קודם כול תדע מה שאתה אומר ואז תגיד אותם
אתה מכיר?

OMRI-TURBO
13-11-06, 20:09
הנה (http://www.harbornet.com/folks/theedrich/JP_Rushton/Race.htm) הוכחות.

מעולה! זה מצדיק את ההוכחות שגזע כן משנה.
איפה מצאת את זה?

OMRI-TURBO
13-11-06, 20:12

בוא תגיד לי במה טעיתי.
לפי הדברים שלך , השחורים מצליחים מאוד באמריקה,ויש להם עמדות כוח , בדיוק מה שאני אמרתי , וזה מצדיק את הטיעון שלי שבאמריקה הם יכולים להיות מה שבאפריקה לא.
תודה רבה.

Gamerrrrr
13-11-06, 20:13
איפה מצאת את זה?
האמת מה שהוא הביא לא הכי נכון, זה קובע שכל הלבנים זהים וזה לא נכון, יש נורדיים שמתחלקים בתוכם וי אנגלו סקסונים ויש גאליים ויש יהודים

Takima
13-11-06, 20:18
איפה מצאת את זה?
הוא בטח עושה על זה מחקרים, לך תדע מה בראש שלו... (אני יודע...)

blinki
13-11-06, 20:25
אבל מי זה בדיוק הביא אותם? ארצות הברית לא מדינת לאום כמו ישראל זה מדינת מהגרים כול אחד שם כמעט הוא בנים של מהגרים, אפילו בוש אימו אם אני לא טועה ממוצא אירי, כך שאיןם באמת דבר כזה אמריקאי אם דמות של אזרח אמריקני, וסה"כ עוד מיעוט, הם בכלל הובאו אם אני לא טועה ב1600 או משהו כזה ולקראת סוף המאה ה19 או משהו כזה כבר העבדות בוטלה כלומר הם היו אזרחים מהשורה(מבחינה פוליטית לא חבריתית) ולהזכיר לך שבתקופה הזאת אימו ואביו של בוש בכלל לא הגיעו לארצות הברית.

ולגיימר, כןף חייתי שנתיים בסנט לואיס, מיזורי

Gamerrrrr
13-11-06, 20:36
אבל מי זה בדיוק הביא אותם? ארצות הברית לא מדינת לאום כמו ישראל זה מדינת מהגרים כול אחד שם כמעט הוא בנים של מהגרים, אפילו בוש אימו אם אני לא טועה ממוצא אירי, כך שאיןם באמת דבר כזה אמריקאי אם דמות של אזרח אמריקני, וסה"כ עוד מיעוט, הם בכלל הובאו אם אני לא טועה ב1600 או משהו כזה ולקראת סוף המאה ה19 או משהו כזה כבר העבדות בוטלה כלומר הם היו אזרחים מהשורה(מבחינה פוליטית לא חבריתית) ולהזכיר לך שבתקופה הזאת אימו ואביו של בוש בכלל לא הגיעו לארצות הברית.

ומה עם הווספ'ס בדיוק?

OMRI-TURBO
13-11-06, 20:38
האמת מה שהוא הביא לא הכי נכון, זה קובע שכל הלבנים זהים וזה לא נכון, יש נורדיים שמתחלקים בתוכם וי אנגלו סקסונים ויש גאליים ויש יהודים

לא אתה מפספס את הנקודה.
הוא לוקח את הקבוצות העיקריות כגזע ראשי, המוצא של האדם הלבן לא משנה התת גזעים הוא אותו אחד, זה נקרא הינדו-אירופאי.

בקשר ליהודים יש יחס ספציפי רק במבחני IQ שפה אתה רואה שהתוצאה הכי גבוהה היא שלנו.

Bullet
13-11-06, 20:39
איפה מצאת את זה?
עשיתי חיפוש...

OMRI-TURBO
13-11-06, 20:40
הנה הטבלה מהמחקר!
כושים הכי דפוקים יש להם יצר מיני הכי גדול,אסייתים הכי חכמים והכי פחות מפותחים מבחינת גוף ומערכות מין, יהודים אשכנזים עם IQ הכי גבוהה מכולם!

http://img117.imageshack.us/img117/7497/racetr6.jpg (http://imageshack.us)

OMRI-TURBO
13-11-06, 20:41

בלינק על מה הויכוח פה?
בוא תגיד עם מה אתה לא מסכים.

Der Metzgermeister
13-11-06, 22:00
אמריקה וישראל הם מדינות מהגרים
גם פה אין דבר כזה ישראלי טהור אולי ממש בודדים.

OMRI-TURBO
13-11-06, 22:02
אמריקה וישראל הם מדינות מהגרים
גם פה אין דבר כזה ישראלי טהור אולי ממש בודדים.

מה הקשר בין אמריקה מדינת מהגרים לנושא שדיברנו עליו?

Nareznoy
13-11-06, 22:11
מישהו יודע למה לכושים יש זין גדול? חחח סתם

Der Metzgermeister
13-11-06, 22:14
מה הקשר בין אמריקה מדינת מהגרים לנושא שדיברנו עליו?

זה לבלינקי שאמר שישראל מדינת לאום

*extreme girl*
13-11-06, 22:16
איזו מכונית יש לו!!!! הלוואי עליי כזאת אצלי בחניה

HHHEELLBBOOYY
13-11-06, 22:17
אולי תציגי את עצמך יותר טוב??

*extreme girl*
13-11-06, 22:21
נועה, מיקנעם אם מישהו מכיר, בת 15

Bullet
13-11-06, 22:22
מישהו יודע למה לכושים יש זין גדול? חחח סתם

תסתכל בטבלה שעומרי הציג.
יש שם משהו על נתונים מיניים. כתוב שלכושים יש הכי גדולים, לאירופאים פחות, ולאסייתיים.... טוב נו... לא כאלה גדולים.:whistle:

OMRI-TURBO
13-11-06, 22:23
זה לבלינקי שאמר שישראל מדינת לאום

מדינת ישראל היא סוג של מדינת לאום, לעם היהודי.
בניגוד לשאר המדינות היום כולל ארה"ב שנותנות מעמד שווה ויכולת לכל אדם שרוצה להיות אזרח שם לא משנה מה הוא ומאיפה הוא.
המדינה שלנו שונה היא מדינת לקבוצה אחת של אוכלוסיה בלבד יהודים,כמו שרשום בחוקי המדינה.

Gamerrrrr
13-11-06, 22:23
מדינת ישראל היא סוג של מדינת לאום, לעם היהודי.
בניגוד לשאר המדינות היום כולל ארה"ב שנותנות מעמד שווה ויכולת לכל אדם שרוצה להיות אזרח שם לא משנה מה הוא ומאיפה הוא.
המדינה שלנו שונה היא מדינת לקבוצה אחת של אוכלוסיה בלבד יהודים,כמו שרשום בחוקי המדינה.
בעקרון היא מדינת לאום, בפרקטי מי שבא לו בא

OMRI-TURBO
13-11-06, 22:24
תסתכל בטבלה שעומרי הציג.
יש שם משהו על נתונים מיניים. כתוב שלכושים יש הכי גדולים, לאירופאים פחות, ולאסייתיים.... טוב נו... לא כאלה גדולים.:whistle:

זה לא רק זין יכול להיות גם שדיים של בחורות, הרי אסיתיות כולן שטוחות לגמרי.

Nareznoy
13-11-06, 22:25
יש לזה הסבר מדעי?

OMRI-TURBO
בעקרון היא מדינת לאום, בפרקטי מי שבא לו בא

זה כבר פירצות בחוקים, אבל אין לנו הגירה כמו באירופה או בארה"ב.
הפירצה היא שמי שסבא וסבתא שלו יהודים יכול לעלות, אבל זה עדיין מסננת טובה.. יחסית לשאר העולם, אנחנו המדינה היחידה עם חוקים כאלה.

OMRI-TURBO
יש לזה הסבר מדעי?

תכנס למחקר!

Gamerrrrr
יש לזה הסבר מדעי?
אקלים וצורך של שימוש גופני. כלומר אם אתה צריך לרוץ לתפוס אוכל או לירות בו

Gamerrrrr
13-11-06, 22:26
זה כבר פירצות בחוקים, אבל אין לנו הגירה כמו באירופה או בארה"ב.
הפירצה היא שמי שסבא וסבתא שלו יהודים יכול לעלות, אבל זה עדיין מסננת טובה.. יחסית לשאר העולם, אנחנו המדינה היחידה עם חוקים כאלה.
ומה עם הבעל הנוצרי שנשוי ליהודייה?? והנוצריים שסבא של אחד מהם היה יהודי וגם הוא חצי? בקיצור חוק יש, משהו עושים? לא!

Bullet
13-11-06, 22:27
זה לא רק זין יכול להיות גם שדיים של בחורות, הרי אסיתיות כולן שטוחות לגמרי.

אבל את החזה הכי גדול יש לבנות ממוצא לבן לא?
נ.ב עומרי תבדוק ת'אימייל שלך

OMRI-TURBO
13-11-06, 22:28
ומה עם הבעל הנוצרי שנשוי ליהודייה?? והנוצריים שסבא של אחד מהם היה יהודי וגם הוא חצי? בקיצור חוק יש, משהו עושים? לא!

נכון אבל זה עדיין מסננת... אני מדבר עם אנשים בחול שפשוט מקנאים בשיטה שיש לנו פה, במיוחד פאשיסטים לבנים שכל המדינות שלהם מלאות הגירה של היספנים כושים ערבים הודים פאקיסטנים וכו'.

Gamerrrrr
13-11-06, 22:29
נכון אבל זה עדיין מסננת... אני מדבר עם אנשים בחול שפשוט מקנאים בשיטה שיש לנו פה, במיוחד פאשיסטים לבנים שכל המדינות שלהם מלאות הגירה של היספנים כושים ערבים הודים פאקיסטנים וכו'.
כן, שלפחות לנו יש חוקי הגירה כלשהם :)

OMRI-TURBO
13-11-06, 22:29
אין לי כלום במייל Bullet שלח שוב

Nareznoy
13-11-06, 22:31
חחחח עכשיו הבנתי למה הסרטי פורנו של היפנים מוזרים...

HHHEELLBBOOYY
13-11-06, 22:35
נועה, מיקנעם אם מישהו מכיר, בת 15

ומה המטרה שלך מלהיות פה בפורום?

+ תעלי תמונה, עירום יתקבל בברכה

Dino Psaras
14-11-06, 00:08
ומה המטרה שלך מלהיות פה בפורום?

+ תעלי תמונה, עירום יתקבל בברכה

מחזק!

Dino Psaras
14-11-06, 00:10
אבל את החזה הכי גדול יש לבנות ממוצא לבן לא?

אסיאתיות לא נחשבות כלבנות, אלא כצהובות.

Dino Psaras
14-11-06, 00:19
. תראה לי ראפר שסוחב כל כך הרבה שנים. ולא טופאק לא נחשב כי הוא מת.

סנופ דוג, ד"ר דרה, אמינם, טופאק (כשיגיע 2010 וטופאק לא יחזור לקרבנו, רק אז אני אתייאש), ואפשר לצרף לרשימה הזו גם את אייס קיוב.

פאף דדי עוד מימי B.I.G, אר קלי גם כן הרבה זמן בעסק.

ואפילו B.I.G, שגם 9 שנים לאחר מותו הוא פופולרי ברמות מטורפות.