PDA

צפה בגרסא המלאה : יד אחת יותר גדולה מהשנייה...

ואן דאם
08-10-07, 16:08
בעקבות הערות שהביאו לי (אני במסה) שגדלתי... אמרתי נמדוד תהיקף יד... והתברר שבאמת גדלתי בס"מ .. הייתי 37 עכשיו 38... עכשיו הקטע שבשמאל זה 37 וחצי ובימין 38..מאז ומתמיד ימין תמיד הייתה יותר גדולה משמאל.. עכשיו השאלה שלי היא כזאת האם להדביק את ימין בחצי ס"מ הזה ? או שזה לא כזה משמעותי ? ואם אני רוצה להדביק.. איך אני עושה את זה ?

SpitFire
08-10-07, 16:10
זה לא משמעותי לדעתי אחי....למלא באדיבילדרים יש הפרש בין שתי הידיים

ואן דאם
08-10-07, 16:11
כן אני יודע אחי.. במציאות זה פחות בולט .. אבל בבתמונות למשל רואים הבדל משמעותי בין ימין לשמאל... אני מתלבט אם להדביק תפער או להמשיך לעבוד על שתיהן אותו הדבר

SpitFire
08-10-07, 16:18
עזוב...תעבוד על שתיהם אותו דבר לדעתי

Danzig
08-10-07, 18:21
לא כל כך משמעותי, אם אתה לא איזה Bb שהולך להתחרות אין פה מה להתעמק בגלל החצי ס"מ שאצל רובנו יש הבדל בין היד החזקה לחלשה.
אם אתה עדיין רוצה, לדעתי עבודה עם משקולות תעזור, אבל לעבוד לפי היד החלשה (מס' החזרות וכו')

arbel2
08-10-07, 18:45
אחי ,אל תתרגש לרוב יש אפילו הבדל שמגיע עד לס"מ וחצי בין הזרוע החזקה יותר לזרוע החלשה ,זה לא ממש בולט על במה.

זאת האי סימטריה הטבעית של הגוף ,אף אחד לא מושלם.

boris19
08-10-07, 19:49
ממדדתה את היד אחרי אימון או בבוקר ? (קר/חם)

בכל מקרה אצלי ההפרש הוא ס"מ.

ואן דאם
08-10-07, 19:51
לא אחי זה לא בפאמפ.. קר..

אחי ,אל תתרגש לרוב יש אפילו הבדל שמגיע עד לס"מ וחצי בין הזרוע החזקה יותר לזרוע החלשה ,זה לא ממש בולט על במה.

זאת האי סימטריה הטבעית של הגוף ,אף אחד לא מושלם.

כן.. אני ימשיך לעבוד עליהם כרגיל.. חשבתי שזה משמעותי כנראה שלא :)

Cortex
08-10-07, 20:20
כן אני יודע אחי.. במציאות זה פחות בולט .. אבל בבתמונות למשל רואים הבדל משמעותי בין ימין לשמאל... אני מתלבט אם להדביק תפער או להמשיך לעבוד על שתיהן אותו הדבר
תן בסינטול :laughing:

xLaes
08-10-07, 20:46
אצל כולם זה ככה,לא?!
אם אתה רוצה להדביק תעבוד יותר על היד עם ההיקף הקטן יותר
=/

SuperDude
08-10-07, 20:49
לי יש אותהבעיה.. רק בלקיבר יותר גדול :) יש לי הפרש של 2 (!) ס"מ בין שתי הידיים ורואים את זה... לפחות זה לא כמו קודם שהיה הפרש של 3 חחח... אבל זה בגלל הטניס אני בחיים לא יהיה שווה...