PDA

צפה בגרסא המלאה : מה נותן לכם ההרגשה להיות Bb בארץ?

dietman
08-10-07, 18:21
אני באמת לא מבין בתחום הזה אבל בכל זאת מסקרן אותי מה גורם לכם כל כך
להשקיע ולרצות להיות BB בארץ ובלי ספונסרים או משהוא בסגנון שיכול לממן
לכם תוספים כמו אלי האנה שאני יודע שאו מקבל תוספים בחינם
אז מה בכל זאת עושה לכם את זה ואתם שואפים להגיע כל כך רחוק
בעיקר שאני רואה שחבר שלי שאו BB מקצועי בחורות תמיד צוחקות אליו בחדר כושר
לא יודע למה .בכל מקרה
כמו רובכם פה ודרך אגב דיי מסקרן אותי
אם יש מישהוא אחר חוץ מי אלי האנה שמצליח להתפרנס מי זה בארץ
חוץ מזה אני מעריך מאוד את כולכם על המאמץ שאתם עושים להגיע למה שאתם
בעיקר האלה בלי הגנטיקה המיוחדת :)
זהו
:sbb4: :sbb4: :11: :11: :bow: :bow: :bow:

P-a-n-1-c
08-10-07, 18:26
איזה שאלת שבת....

arbel2
08-10-07, 18:29
בתאכלס ? זה תחום שהמון ממנו נובע מאגו
כן כן ,גם בתור באדיבילדר אני אודה בזה.

אנחנו כל הזמן מחפשים אישורים "נכון שגדלתי ?" "פיי איזה גדול נהייתי "
וכמובן שאנחנו מחייכים בסתר כל פעם שנזרקת לכיווננו המילה "סוס " "בהמה" " מקרר" או כל אביזר בית אחר או בעל חיים מהמשק.

מה שכן ? יש המון מעבר לאגו ,התחום הזה נותן לך בחזרה המון דברים שהם לא נמדדים בכסף ,הרבה הערכה עצמית ,מעלה את הביטחון העצמי ,מכניס לאורך חיים בריא יותר (ברמת העיקרון ) ונותן תחושת שייכות ,הגדרה עצמית אפילו , תשאל כל בן אדם אחר "מה אתה " והוא יתבלבל שעתיים עם התשובה ויחזור לך עם משהו פילוסופי מופלץ.

תשאל באדיבילדר "מי אתה ומה אתה " . התשובה תראה בערך ככה " אני באדיבילדר ,נקודה סוף סיפור " ,פיתוח גוף עוזר לך להגדיר את עצמך ,אבל שלא תטעה ותחשוב שפיתוח גוף זה משהו שמגדיר אותך , קיימת איזושהי חשיבה שאם אתה חזק בקטע של פיתוח גוף אתה לא יכול להיות חזק בשום תחום אחר ,אני למשל מוזיקאי ,צייר ,וכותב סיפורת ,אביב עומר חובב סרטים מושבע ,עיתונאי ,וסתם ציניקן בחסד עליון (סורי אביב ,הייתי חייב להכניס את זה מתי שהו ) ויש עוד אלף דוגמאות .

zidan
08-10-07, 18:33
יש פה אולי 5 בודיבילדרים מקצועיים,כאלו שהתחרו.
כל השאר לא בודיבילדרים,הם סך הכל מתאמנים כדי לפתח את הגוף,למרות שבודיבלדר זה "מפתח גוף",אבל זה מתייחס למי שמתעסק בזה בצורה מקצועית,לא כל מי שמתאמן במכון ואוכל כל 3 שעות הוא Bb ,כמו שלא כל מי שמשחק כדורגל בשכונה הוא שחקן כדורגל.

dietman
08-10-07, 18:34
איזה שאלת שבת....
תגיד לי אתה חושב שתיהיה גבר אם תגיב ככה?
שאלת שבת על תגיב יום טוב לך
וארבל אני מסכים אם מה שאמרתה

P-a-n-1-c
08-10-07, 18:35
תגיד לי אתה חושב שתיהיה גבר אם תגיב ככה?
שאלת שבת על תגיב יום טוב לך
וארבל אני מסכים אם מה שאמרתה

כי תכלאס הסיבה היחידה שמישהו ימשיך להתעסק בתחום שהוא לא רואה ממנו תמורה חומרית כלשהי זה האהבה לדבר.

Jones
08-10-07, 18:37
מחזק את ארבל...

arbel2
08-10-07, 18:37
כל השאר לא בודיבילדרים,הם סך הכל מתאמנים כדי לפתח את הגוף,למרות שבודיבלדר זה "מפתח גוף",אבל זה מתייחס למי שמתעסק בזה בצורה מקצועית,לא כל מי שמתאמן במכון ואוכל כל 3 שעות הוא Bb ,כמו שלא כל מי שמשחק כדורגל בשכונה הוא שחקן כדורגל.

כמילות המשורר " זין שלי "

העליה על במה זה לא מה שמגדיר באדיבילדר,אתה רוצה להגיד לי שסטס לא באדיבילדר ? שאייל לא באדיבילדר ? ולא חסרות דוגמאות לאנשים כאלו בפורום (לא על כולם אתם יודעים )

כל מי שנכנס לסיגנון חיים הזה חזק הוא באדיבילדר ,מי שעולה על במה הוא באדיבילדר תחרותי ,וזה ההבדל.

Danzig
08-10-07, 18:59

העליה על במה זה לא מה שמגדיר באדיבילדר,אתה רוצה להגיד לי שסטס לא באדיבילדר ? שאייל לא באדיבילדר ? ולא חסרות דוגמאות לאנשים כאלו בפורום (לא על כולם אתם יודעים )

כל מי שנכנס לסיגנון חיים הזה חזק הוא באדיבילדר ,מי שעולה על במה הוא באדיבילדר תחרותי ,וזה ההבדל.

וזה מה שנותן לי את הרצון לפתוח דיון "הגדר בודיבילדר".

kaga
08-10-07, 19:00
1. כדי להעביר את הזמן בשביל משהו מועיל בחיים (לימוד אינסופי של הטאוריה+אימונים).
2. בריאות.
3. כוח פיזי (יראה מצחיק חחח כי לא ירשתי את הגנטיקה המופלאה מאבא שלי ולכן אני רוצה לפחות להשתוות אליו).
4. פשוט כי זה האנף שהכי עיניין אותי מכל מה שניסיתי.

eminemfan
08-10-07, 19:05
למה הבנות צוחקות עליו אבל?

Coleman
08-10-07, 19:17
1. התמכרתי להרים ברזלים כל היום :p
2. התחלתי עם מכון בכלל כדי לרזות ומשם נכנסתי לקטע חזק
3. זה באמת כיף לשמוע כל הזמן שאומרים לך סוס :)

Cortex
08-10-07, 19:33
למה הבנות צוחקות עליו אבל?
...+1

dietman
08-10-07, 19:38
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
קורטקס הרגתה אותי

MagneZium
08-10-07, 19:41
...+1

+2:ohmy: ?

ניגרי ענק
08-10-07, 19:43

וכמובן שאנחנו מחייכים בסתר כל פעם שנזרקת לכיווננו המילה "סוס " "בהמה" " מקרר" או כל אביזר בית אחר או בעל חיים מהמשק.

מה שכן ? יש המון מעבר לאגו ,התחום הזה נותן לך בחזרה המון דברים שהם לא נמדדים בכסף ,הרבה הערכה עצמית ,מעלה את הביטחון העצמי ,מכניס לאורך חיים בריא יותר (ברמת העיקרון ) ונותן תחושת שייכות ,הגדרה עצמית אפילו , תשאל כל בן אדם אחר "מה אתה " והוא יתבלבל שעתיים עם התשובה ויחזור לך עם משהו פילוסופי מופלץ.

תשאל באדיבילדר "מי אתה ומה אתה " . התשובה תראה בערך ככה " אני באדיבילדר ,נקודה סוף סיפור " ,פיתוח גוף עוזר לך להגדיר את עצמך ,אבל שלא תטעה ותחשוב שפיתוח גוף זה משהו שמגדיר אותך , קיימת איזושהי חשיבה שאם אתה חזק בקטע של פיתוח גוף אתה לא יכול להיות חזק בשום תחום אחר ,אני למשל מוזיקאי ,צייר ,וכותב סיפורת ,אביב עומר חובב סרטים מושבע ,עיתונאי ,וסתם ציניקן בחסד עליון (סורי אביב ,הייתי חייב להכניס את זה מתי שהו ) ויש עוד אלף דוגמאות .

מסכים עם הכל חוץ מהעניין של הבריא...לפוצץ נימים ברגליים ולהיות מרוצה מזה מאוד זה לא ממש מסתדר עם הגדרה בריאותית...
(הניגרי מכווץ בהנאה את רגליו, מרגיש כאבי תופת מהאימון של אתמול, ומחייך מאוזן לאוזן)

ZoonD
08-10-07, 19:46
מכניס אותך לפוקוס
זה רק אתה והגוף שלך עכשיו ....
אתה מסתכל , נוגע נושם עמוק ....

זאת מין אקסטזה אם מסתכלים על זה מבחוץ
פשוט רגע של התעלות ...
אולי זה נשמע פלצני אבל זה באמת ככה

ההיתי תקופה של שנה וחצי מחוץ לתחומי המכון
התאמנתי קלות בבית ....
רק בשביל לספק את עצמי לא בשביל ללכת למכון ולעשות רוח
ועכשיו חזרתי שוב למכון , כי יש מגבלות לאימוני בית

וב 2 מילים: טעם החיים

ofirass
08-10-07, 19:53
אני בכלל השתחררתי מהצבא עם משקל 59 ק"ג על 1.78... הבנתי שאין דרך אחרת להעלות במשקל חוץ מללכת לחדר כושר, לא היה לי מושג קלוש בתחום וערימה של דעות קדומות...
אבל היום על 72 ק"ג ב- 10% שומן אני רק יכול להתחיל למנות את התועלות של התחום...
בשבילי זה סוג של תראפיה, את כל העצבים והתסכולים שלי אני מוציא בחדר כושר וזה עדיף על הרבה דברים שאנשים אחרים עושים בשביל לפרוק כעסים...
ויש עוד הרבה מעבר...:flowers:

ZoonD
08-10-07, 20:07
אני בכלל השתחררתי מהצבא עם משקל 59 ק"ג על 1.78... הבנתי שאין דרך אחרת להעלות במשקל חוץ מללכת לחדר כושר, לא היה לי מושג קלוש בתחום וערימה של דעות קדומות...
אבל היום על 72 ק"ג ב- 10% שומן אני רק יכול להתחיל למנות את התועלות של התחום...
בשבילי זה סוג של תראפיה, את כל העצבים והתסכולים שלי אני מוציא בחדר כושר וזה עדיף על הרבה דברים שאנשים אחרים עושים בשביל לפרוק כעסים...
ויש עוד הרבה מעבר...:flowers:

+1 מחזק
אימון שמונע ע''י עצבים ..זה אימון טוב מן הממוצע

eyalamzleg
08-10-07, 20:38
מסכים עם הכל חוץ מהעניין של הבריא...לפוצץ נימים ברגליים ולהיות מרוצה מזה מאוד זה לא ממש מסתדר עם הגדרה בריאותית...
(הניגרי מכווץ בהנאה את רגליו, מרגיש כאבי תופת מהאימון של אתמול, ומחייך מאוזן לאוזן)
אבל אתה תמיד מחייך מאוזן לאוזן:basketball:

hell
08-10-07, 20:43

התכוונת אליי? :wub1:

jonathan
08-10-07, 20:45
ממה שזכור לי,bodybuilding בלועזית,פירוש -פיתוח גוף.bodybuildrer=מפתח גוף.
בן אדם שהולך לחדר כושר,אוכל כמו שצריך ומצפה לעלות במשקל,הוא מפתח גוף.פשוטו כמשמעו.
אני לא מבין מה הוויכוחים פה,כמו שיש מפתח גוף,יש גם מפתח גוף תחרותי.

shay
08-10-07, 21:01

שטות גמורה!
זה שאתה מתחרה לא אומר שאתה בודיבילדר ולהיפךך!!
אין לי כוח לפרט

arbel2
08-10-07, 21:24
התכוונת אליי? :wub1:

בהחלט

Meir787
08-10-07, 21:30

תקבל חיבוק על ההודעה הזאת :flowers:

אורי א.
08-10-07, 21:33
דוגרי להגיד לך מה עובד עליי? לך נגיד לקראטה. תלמד, תשקיע והכל. אחרי זה תעזוב. אתה תראה כשתסתכל במראה שמשהו השתנה? לא, המוח והגוף מתחילים לשכוח, זה לא ויזואלי. עכשיו תתאמן חזק שנה, תאכל כמו שצריך ותשקיע את עצמך. עכשיו תנסה להפסיק, גם אם הצלחת, ברגע שתעבור ליד מראה ותראה שטונוס השרירים שלך ירד, איבדת 2 ס"מ בבייספס, ישר אתה תעצור, וכמו ישראלי טוב תצעק "אה?! מה זה זה?!" ותרוץ בחזרה לחדר כושר.

זה מה שמניע אותי.

ThE HummeR
08-10-07, 21:44
אני פשוט אוהב את זה..

ניגרי ענק
08-10-07, 22:12
אבל אתה תמיד מחייך מאוזן לאוזן:basketball:

משתדל...:jockey:

arbel2
08-10-07, 22:13
משתדל...:jockey:

צר לי ,אבל אחרי שאני יאנוס לך את החיים באימון רגליים ,גם לחייך לא יהיה לך כוח.

ניגרי ענק
08-10-07, 22:15
צר לי ,אבל אחרי שאני יאנוס לך את החיים באימון רגליים ,גם לחייך לא יהיה לך כוח.

הבטחות הבטחות...:jockey:

arbel2
08-10-07, 22:19
הבטחות הבטחות...:jockey:

חכה חכה ,עוד נבחן אותך בWIDOWMAKER.

טל יואב
08-10-07, 22:25

בני אדם מרגישים בטוחים ויותר שלמים עם עצמם כאשר הם מרגישים שייכות מסויימת לקבוצה כזו , או אחרת .

כל ענף ספורט שהופך לספורט תחרותי הוא לא בריא וזה בדוק .
אפילו קליעה למטרה הם לוקחים כדורים שייאטו את פעימות הלב על מנת לא לזוז ולהגיע לדיוק מקסימלי .
שלא נתחיל לכתוב על הכדורים של האנשים באליפויות עולם בשחמט .

רוב בני האדם אשר נכנסים לענף מתחילים בנקודת נחיתות מסויימת (שמנים או רזים או סתם חוסר בטחון עצמי ) כאשר גופם משתנה לטובה באופן אוטומטי משתפר מצב רוחם ובטחונם .והם מרגישים חובה והכרת תודה לענף ששינה את חייהם , כאשר הם אלו אשר החליטו לשנות את חייהם .

אני חושב שהדבר הכי טוב בענף ספורט פיתוח הגוף היא הדרך המצויינת להוציא אגרסיות מצטברות על משקולות מבלי לפגוע באיש ומבלי להינזק מתוצאות של תגובות ספונטניות .

אני מכיר אנשים שכבר לא כל כך איכפת להם מהתוצאות גוף עושים אימון חוזרים הבייתה ולא אוכלים כלום עד מחר יודעים שזה לא טוב פשוט התרגלו לאנדרופינים והתמכרו לחומר זה אשר מופרש מהמוחון הקטן .

לנסות להיות שונה מכולם להרשים אנשים מבלי לפתוח את הפה .

בודדים מאוד האנשים בעולם שממש יכולים להתפרנס מזה .
חלק מתפרנס מהנגזרות של הענף ולא ממש ישירות מכך .
כגון : מכירת סטארואידים ,
אימונים אישיים ,
מדריך חדר כושר לשעה נטול כל הטבות סוציאליות ,
כתבות בנושא ,
מכירת תוספי מזון וביגוד ,

MelvinA
09-10-07, 23:16
זה עניין של אהבה לספורט!
אבל יותר מזה.. פיתוח גוף זה שגרה!
ויש אנשים שצריכים ואוהבים את השגרה הזאת
בין עם זה נפשי או בין עם זה פיזי. אני עד השנה עשיתי
את זה בשביל עצמי לפני שהלכתי על תחרותי. (הייתי מתחרה מס' 1 בצעירים של נאבבא)
וזה לפעמים יכול להוות מפלט מהחרא שיש לנו ביום יום.
זה אחלה דרך להרגיש טוב עם עצמך ולהוציא כעסים.
אני חושב שזה תמורה גדולה מאוד בשביל התחלה!
ולכולם יש חלום להיות מר.אולימפיה אבל אנחנו לא נגיע עם לא נשקיע
ולכן כמה שקשה ואוכלים חרא לפעמים עדיין עושים מה שאפשר כדי להגיע עוד יותר קרוב למטרה שלנו.
אמרתי את שלי =]

Night_Wolf
10-10-07, 00:52
קשה מאוד להסביר את זה..
תאמת זה ישמע מטופש נורא אבל מה שבאמת הכניס אותי לתחום בהתחלה זה כל הקטע של האוכל כל החיים שלי הייתי ילד שמן שאהב לאכול וגם בתור ילד קטן תמיד הייתי מתלהב שאבא שלי היה עושה שריר ומציג את הבייספס:sbb4:
אמרתי לעצמי אם אפשר לשלב בין העובדה שלאכול הרבה זה טוב!!! ולאכול בריא ונכון!! ולקבל מזה תוצאות מרשימות ויפות אז למה לא?:boxing:
אם הזמן ראיתי את עולם הבודיבילדינג בצורא יותר מקצועית למדתי לעקוב אחרי תמונות של מתחרים מקצועיים ופשוט להגנב מאיך שקטלר ורוני ניראים:)
הבודיבילדר המקצועי שראיתי תמונה שלו פעם ראשונה היה לי פריסט :sbb4: ואיך שראיתי אותו אמרתי לעצמי אין...כמו ילד שנכנס לחנות ורואה את הצעצוע שהוא חושב שהוא הצעצוע האידיאלי בישבילו אותו דבר..משהו משך אותי ואמר לי אני יום אחד יראה ככה!!!! אם הזמן התחלתי להשקיע חבל על הזמן וראיתי תוצאות די מרשימות לעומת מה שהייתי :boxing: ועכשיו בודיבילדינג זה לא חלק ממני..זה אני!!! וזאת הבחירה שלי ולכל מקום אני הולך איתה!!

ואף אחד לא יעצור את גלעד:boxing:

http://simg.mekusharim.co.il/7877093_files_album.jpg

http://simg.mekusharim.co.il/7909624_files_album.jpg

http://simg.mekusharim.co.il/7082819_files_album.jpg

זאת רק ההתחלה חבר'ה יגיעו תמונות חדשות בחודשים הקרובים :basketball: :boxing:

ניגרי ענק
10-10-07, 00:56
קשה מאוד להסביר את זה..
תאמת זה ישמע מטופש נורא אבל מה שבאמת הכניס אותי לתחום בהתחלה זה כל הקטע של האוכל כל החיים שלי הייתי ילד שמן שאהב לאכול וגם בתור ילד קטן תמיד הייתי מתלהב שאבא שלי היה עושה שריר ומציג את הבייספס:sbb4:
אמרתי לעצמי אם אפשר לשלב בין העובדה שלאכול הרבה זה טוב!!! ולאכול בריא ונכון!! ולקבל מזה תוצאות מרשימות ויפות אז למה לא?:boxing:
אם הזמן ראיתי את עולם הבודיבילדינג בצורא יותר מקצועית למדתי לעקוב אחרי תמונות של מתחרים מקצועיים ופשוט להגנב מאיך שקטלר ורוני ניראים:)
הבודיבילדר המקצועי שראיתי תמונה שלו פעם ראשונה היה לי פריסט :sbb4: ואיך שראיתי אותו אמרתי לעצמי אין...כמו ילד שנכנס לחנות ורואה את הצעצוע שהוא חושב שהוא הצעצוע האידיאלי בישבילו אותו דבר..משהו משך אותי ואמר לי אני יום אחד יראה ככה!!!! אם הזמן התחלתי להשקיע חבל על הזמן וראיתי תוצאות די מרשימות לעומת מה שהייתי :boxing: ועכשיו בודיבילדינג זה לא חלק ממני..זה אני!!! וזאת הבחירה שלי ולכל מקום אני הולך איתה!!

תותח אתה אחי.

AkunaMatata
10-10-07, 01:34
קשה מאוד להסביר את זה..

התמונה האחרונה הכי מחמיאה לך אחי
אבל הסייד צ'סט אתה צריך לעבוד עליו טיפה למה אתה לא מבצע אותו כמו שצריך...
הייתי נותן לך כמה טיפים בקשר לפוזה הזאת אבל נראה לי שכל מה שאני יגיד אתה כבר יודע.....
בכל מקרה סחה על השינוי אחי אתה נותן מוטיבציה להרבה אנשים עם התמונות האלה

Night_Wolf
10-10-07, 01:41
התמונה האחרונה הכי מחמיאה לך אחי
אבל הסייד צ'סט אתה צריך לעבוד עליו טיפה למה אתה לא מבצע אותו כמו שצריך...
הייתי נותן לך כמה טיפים בקשר לפוזה הזאת אבל נראה לי שכל מה שאני יגיד אתה כבר יודע.....
בכל מקרה סחה על השינוי אחי אתה נותן מוטיבציה להרבה אנשים עם התמונות האלה

סתכל במוניטין שלך אחי:sbb4:

AkunaMatata
10-10-07, 01:54
סתכל במוניטין שלך אחי:sbb4:
סתקל בשלך אחי:sbb4:

BIG DADDY
10-10-07, 01:58
וולאק מה נותנת לי ההרגה?
כיף
תמיד רציתי להתאמן גם מגיל 7 אבל לא יכולתי אז
עכשיו אני כבר לא ילד קטן בן 7 אז אפשר להתאמן
אני אוהב להתאמן חזק להרים משקלים גבוהים ולהיות גדול
לא צריך תמורה כספית ולא כלום כי אני עושה את זה בשבילי ולא בשביל אף אחד אחר

d-undertaker
10-10-07, 06:01
וולאק מה נותנת לי ההרגה?
כיף
תמיד רציתי להתאמן גם מגיל 7 אבל לא יכולתי אז
עכשיו אני כבר לא ילד קטן בן 7 אז אפשר להתאמן
אני אוהב להתאמן חזק להרים משקלים גבוהים ולהיות גדול
לא צריך תמורה כספית ולא כלום כי אני עושה את זה בשבילי ולא בשביל אף אחד אחר

אף אחד לא אמר שאתה צריך את התמורה הכספית במיוחד בשביל לקבל את ההרגשה שיצא לך מזה משהו

יש אנשים שלא יכולים פשוט להשקיע המון כסף על תזונה ותוספים, וזה לא בגלל שהם לא רוצים

BIG DADDY
10-10-07, 14:57
אף אחד לא אמר שאתה צריך את התמורה הכספית במיוחד בשביל לקבל את ההרגשה שיצא לך מזה משהו

יש אנשים שלא יכולים פשוט להשקיע המון כסף על תזונה ותוספים, וזה לא בגלל שהם לא רוצים

הוא התכוון שהוא כן רוצה תמורה כי אומר מה נותן לנו כשאין תמורה

DarkGulis
10-10-07, 15:08
:diractor: בתאכלס ? זה תחום שהמון ממנו נובע מאגו

איפה היית כשהמוטיבציה שלי הייתה בשפל וביקשתי איזה משפט מוטיבציה שיעזור לי?

shay
10-10-07, 15:59
להיות חלק מה-2% מתוך 100% שאכן מתמיד במשהו!

trx--->sus
10-10-07, 19:27
את האמת אני דווקא די מצטער שנכנסתי לעסק הזה כי זה מונע ממך מלא דברים (נכון זה גם נותן לך בחזרה דברים אחרים) אבל עם אתה מתחיל ומתחבר לזה אז אין מה לעשות איזה הרגשה טובה זאת לבוא לדיאטנית מזורגגת מקופת חולים (כי אמא שלי אמרה לי) והיא מופתעת מידע שלי ומהכוח שלי בגיל כזה

Night_Wolf
10-10-07, 22:40

חחחחחחחחחחח עמית אתה יודע מי זה ביג דדי נכון אחי?:sbb4:

BIG DADDY
11-10-07, 15:55
חחחחחחחחחחח עמית אתה יודע מי זה ביג דדי נכון אחי?:sbb4:

כן הוא יודע חח

הזברה
12-10-07, 01:53
אני באמת לא מבין בתחום הזה אבל בכל זאת מסקרן אותי מה גורם לכם כל כך
להשקיע ולרצות להיות BB בארץ ובלי ספונסרים או משהוא בסגנון שיכול לממן
לכם תוספים כמו אלי האנה שאני יודע שאו מקבל תוספים בחינם
אז מה בכל זאת עושה לכם את זה ואתם שואפים להגיע כל כך רחוק
בעיקר שאני רואה שחבר שלי שאו BB מקצועי בחורות תמיד צוחקות אליו בחדר כושר
לא יודע למה .בכל מקרה
כמו רובכם פה ודרך אגב דיי מסקרן אותי:
אף פעם לא הבנתי למה בחורות אומרות שזה מגעיל.
מהנסיון האישי שלי, עם כל הזיבולי שכל שלהן, חצי מהן נמרחות עלי מהר מאוד וחיי המין שלי ברוך השם...
קשה לי להאמין שלמישהו פעיל שכותב כאן, באמת יש בעיות בגלל זה.

יש למין הנשי דואליות מוזרה בין מה שדוחה אותן למה שמשך אותן.

אצלי, זה משתנה ,לפעמים מה שמחזיק אותי זאת התמכרות, לפעמים זאת נרקיסיסטיות סמויה, לפעמים סתם כיף להית בולט ,לפעמים משעמם בחיים ונחמד שיש עוד משהו נחמד ,להעביר איתו את הזמן. מבחינת עשיית כיף, אני אישית, מעדיף כדורסל(גם לצפות, אין על NBA), אבל חדר כושר יותר מאתגר, אני אוהב אותו מאוד בגלל שבירת השיאים בכוח ובהקפים, להרגיש שאתה מיוחד כי הגעת למשהו שמעט מאוד אנשים בסביבה שלך הצליחו לעשות, אין על התחושה הזאת.

zidan
12-10-07, 09:14
מהנסיון האישי שלי, עם כל הזיבולי שכל שלהן, חצי מהן נמרחות עלי מהר מאוד וחיי המין שלי ברוך השם...

יש למין הנשי דואליות מוזרה בין מה שדוחה אותן למה שמשך אותן.

זה לא שהבנות לא אוהבות את זה,פשוט בנאדם בטבע שלו,דבר שהוא חושב שהוא לא ישיג אז הוא מנחם ומשכנע את עצמו שזה דבר לא טוב/מגעיל/דפוק וכו',ככה שבת עם חבר רזה תגיד שהיא אוהבת אותו ככה כי היא יודעת שהוא בחיים לא יהיה עם גוף אז היא "מתרגלת" אליו,וגם הבן עצמו יודע שהוא לא יגיע לזה אז הוא משכנע את עצמו זה מגעיל וזה ניפוח וכל החרטא הזה.
ועכשיו יקומו ויגידו שיש כוסיות שיכולות להשיג כל אחד ואומרות שזה מגעיל,אז יש הבדל בין להגיד שזה מגעיל לבין מה שקורה בשטח,הם רואות מישהו עם גוף נדלקות להם החצוצרות..
וכמובן יש גם אופי,יופי של הפנים,וכל זה..

אליאב קרייסלר
12-10-07, 09:37

שורה תחתונה גוף זה פוזה וזה מה שבנות רוצות היום חח אז שיהיה לנו בכיף...
דרך אגב בנות כן נגעלות מגודל אבל לא מגודל של שרירים..הם נגעלות ממסה עם הרבה נוזלים ושומן כי זה באמת נראה נפוח והאמתת שגם אני לא חולה על זה...
אבל מה תן להם מישהו בגודל אפילו של מישל טרוני חטוב ויבש הן ירוצו אליו כאילו אין מחר

arbel2
12-10-07, 12:41
שורה תחתונה גוף זה פוזה וזה מה שבנות רוצות היום חח אז שיהיה לנו בכיף...
דרך אגב בנות כן נגעלות מגודל אבל לא מגודל של שרירים..הם נגעלות ממסה עם הרבה נוזלים ושומן כי זה באמת נראה נפוח והאמתת שגם אני לא חולה על זה...
אבל מה תן להם מישהו בגודל אפילו של מישל טרוני חטוב ויבש הן ירוצו אליו כאילו אין מחר

אני מדמיין אותך אחרי תחרות ועדרי מעריצות רצות באמוק " האאאאאאאאאא אליאבבבב תעשה לי ילדד !" :sbb4: