PDA

צפה בגרסא המלאה : דוריאן ייטס -לפני אחרי-

עלוש
08-10-07, 22:25
http://img.photobucket.com/albums/v690/eiker_ir/DorianYates_61245.jpg

Danzig
08-10-07, 22:26
מה לפני אחרי?
איפה ההבדל?

טל יואב
08-10-07, 22:28
משהו ישן וטוב , עשר שנים אחרי , עשר שנות העמסת כימייה וקוקטלים שסודם טרם נחשף , שילוב של אומץ דביקות במטרה , חוסר שיכולי דעת , אגויסטיות מטורפת חסרת אחריות במיוחד כאשר אתה בעל משפחה עם ילדיים שצריך לפרנס . ויחד עם זאת באותה נשימה אלוף עולם מדהים ומיוחד שעשה היסטורייה בענף .

arbel2
08-10-07, 22:35
משהו ישן וטוב , עשר שנים אחרי , עשר שנות העמסת כימייה וקוקטלים שסודם טרם נחשף , שילוב של אומץ דביקות במטרה , חוסר שיכולי דעת , אגויסטיות מטורפת חסרת אחריות במיוחד כאשר אתה בעל משפחה עם ילדיים שצריך לפרנס . ויחד עם זאת באותה נשימה אלוף עולם מדהים ומיוחד שעשה היסטורייה בענף .

חח דווקא הסוד נחשף ועוד איך ,רק תראה את קאטלר ,קולמן, וולף, גונטר ,ושאר מפלצות המסה.

ניגרי ענק
08-10-07, 22:38
כך או כך, בעיני הוא הבאדי בילדר המרשים בהיסטוריה, מכל הבחינות.
יש לי כמה קליפים שלו מרוטינות בתחרויות, כל פעם שאני רואה את זה, הדבר מטריף אותי לרמות של אשפוז כפוי.

טל יואב
08-10-07, 22:41
כך או כך, בעיני הוא הבאדי בילדר המרשים בהיסטוריה, מכל הבחינות.
יש לי כמה קליפים שלו מרוטינות בתחרויות, כל פעם שאני רואה את זה, הדבר מטריף אותי לרמות של אשפוז כפוי.

ידידי אתה צריך אישפוז מזמן וזה גם בלי קשר לצפייה של סרטון כזה או אחר .
הכרתי הרבה חולי נפש בחיי (בעיסוקי כקב"ן בצבא ) אבל אתה המקרה החמור ביותר שנתקלתי בו פלא שאתה עדיין מסתובב ומתהלך חופשי בין בני האדם .:jockey:

ניגרי ענק
08-10-07, 22:46
חח דווקא הסוד נחשף ועוד איך ,רק תראה את קאטלר ,קולמן, וולף, גונטר ,ושאר מפלצות המסה.

מחזק.
כולם לוקחים את אותם החומרים, פחות או יותר.
אין היום הרבה סודות, בטח שלא ברמות האלה כשלכל ספורטאי יש רופא פרטי.
מה שמשחק בסוף זו הגנטיקה וההתמדה.
לדוריאן היה את זה, לרוני היה את זה ועכשיו לקטלר יש את זה.
שני הראשונים הם בלתי נשכחים בהיסטוריה של הספורט, לגבי קטלר - רק הזמן יוכיח.

ניגרי ענק
08-10-07, 22:47
ידידי אתה צריך אישפוז מזמן וזה גם בלי קשר לצפייה של סרטון כזה או אחר .
הכרתי הרבה חולי נפש בחיי (בעיסוקי כקב"ן בצבא ) אבל אתה המקרה החמור ביותר שנתקלתי בו פלא שאתה עדיין מסתובב ומתהלך חופשי בין בני האדם .:jockey:

מסכים איתך.
אני גורס שלהיות נורמאלי זה הדבר הכי משעמם שיכול להיות.
יש לי חבר כל כך נורמאלי, כל כך סטנדרטי וכל כך משעמם - עד שכאשר הוא נוטש את החדר מתקבלת הרגשה שזה הרגע נכנס לחדר מישהו מעניין (קרדיט לדני סנדרסון הגאון על היציאה).

Logout
08-10-07, 22:57
חחח תן לי את הליפני שלו ואני מרוצה לבנתיים חח

טל יואב
08-10-07, 23:14
מחזק.
כולם לוקחים את אותם החומרים, פחות או יותר.
אין היום הרבה סודות, בטח שלא ברמות האלה כשלכל ספורטאי יש רופא פרטי.
מה שמשחק בסוף זו הגנטיקה וההתמדה.
לדוריאן היה את זה, לרוני היה את זה ועכשיו לקטלר יש את זה.
שני הראשונים הם בלתי נשכחים בהיסטוריה של הספורט, לגבי קטלר - רק הזמן יוכיח.

לא מדוייק ולא הכי עיקרי הנושא של הגנטיקה .

עיין ערך פול דילייט גנטיקה פי עשר יותר טובה משל דוריאן והוא בחיים לא זכה .
זאת ועוד עיין ערך פלקס ווילר גנטיקה משמיים ולא זכה . אין ספק שגנטיקה היא אחד הפרמטרים החשובים אך לא הכל וזאת בטח לא השורה התחתונה . זהו שילוב של מזל , קשרים, אופי ואישיות , ונכון גם גנטיקה לפלקס ולפול דילייט (סרג"ו אוליבייה של שנות התשעים) לא היה את האופי לכך .

Danzig
08-10-07, 23:17
בקיצור ולעניין, מי אמר שחומרים זה לא מטה קסמים? :laughing:

arbel2
08-10-07, 23:19
לא מדוייק ולא הכי עיקרי הנושא של הגנטיקה .

עיין ערך פול דילייט גנטיקה פי עשר יותר טובה משל דוריאן והוא בחיים לא זכה .
זאת ועוד עיין ערך פלקס ווילר גנטיקה משמיים ולא זכה . אין ספק שגנטיקה היא אחד הפרמטרים החשובים אך לא הכל וזאת בטח לא השורה התחתונה . זהו שילוב של מזל , קשרים, אופי ואישיות , ונכון גם גנטיקה לפלקס ולפול דילייט (סרג"ו אוליבייה של שנות התשעים) לא היה את האופי לכך .

פול דילט היה חפיפניק וחאפר ,וצורת האימונים שלו והדיאטה שלו היא בושה לחלטורה
סיפורים ידועים הם שהוא היה זולל המבורגרים בהכנה לתחרות ....הגנטיקה שלו הצילו אותו מלהיות ביזיון מוחלט

טל יואב
08-10-07, 23:19

זהו שלא זה רק מחייב אותך למחוייבות גדולה הרבה יותר בכל התחומים . עד שלא תנסה לא תדע

Antonator1
08-10-07, 23:23
סיפורים ידועים הם שהוא היה זולל המבורגרים בהכנה לתחרות ....הגנטיקה שלו הצילו אותו מלהיות ביזיון מוחלטאפשר להגיד שהיא אפילו עשתה קצת יותר מזה... לפול דילט הייתה גנטיקה פשוט מפילה לסתות.

טל יואב
08-10-07, 23:27
סיפורים ידועים הם שהוא היה זולל המבורגרים בהכנה לתחרות ....הגנטיקה שלו הצילו אותו מלהיות ביזיון מוחלט

תוכיח אחי יש לך מקורות ? אני ישמח לקרוא גבר :jockey:

arbel2
08-10-07, 23:28
אפשר להגיד שהיא אפילו עשתה קצת יותר מזה... לפול דילט הייתה גנטיקה פשוט מפילה לסתות.

והוא עדיין אחד השנואים עליי ,לא מסוגל להעריך מישהו שקיבל הכל בחסד ולא בזכות
הסיפורים על העצלנות שלו באימונים גורמים לי לרצות לקדוח לו בראש עם מסמר 10

arbel2
08-10-07, 23:30
תוכיח אחי יש לך מקורות ? אני ישמח לקרוא גבר :jockey:

בזמנו בפורום הישן של צ'אד ניקולס,טום פרינס היה כותב קבוע ,הוא סיפר כמה סיפורים מעניינים מאוד על פול ,בתור מתאמן חלש מאוד ועצלן ,ובתור אחד שמרמה בדיאטה על ימין ועל שמאל .

גם פול הודה בעצלנות שלו בתוכנית הרדיו PBW , שהוא סיפר על התקופה שהוא ולי פריסט גרו ביחד
שלי פריסט היה קם ב7 בבוקר כדי להיות במכון ב12 ,ופול היה קם ב10 כדי להיות במכון ב11 .

Danzig
08-10-07, 23:49
זהו שלא זה רק מחייב אותך למחוייבות גדולה הרבה יותר בכל התחומים . עד שלא תנסה לא תדע

אני יודע תאמין לי, זה היה בציניות בכל אופן, אבל העלייה הזאת זה משהו.

eyalamzleg
09-10-07, 14:10
אפשר להגיד שהיא אפילו עשתה קצת יותר מזה... לפול דילט הייתה גנטיקה פשוט מפילה לסתות.
אפשר תמונה ? ליראות על מה המהומה?

ThE HummeR
09-10-07, 14:22
אני מכיר ת'תמונה.. זה 10 שנים לפני ואחרי..

פשוט גדול!

///Efi///
09-10-07, 14:51

מה פיתאום מטה קסמים?! למה מה אתה חושב שאתה מזריק הולך לישון ומיתעורר רוני קולימן? המיתחרים באולימפיה צורכים סטראואידים כי הם מיתאמנים כל כך חזק שהגוף לא מייצר מספיק טוסטסטרון ויש הרגשה שהם לא ממצים את מלוא הפוטנציאל... ברגע שאני ירגיש ככה אין סיבה שאני לא יקח "ויטמינים"

:sbb4:

Alon Big Guy
09-10-07, 15:42
מה לפני אחרי?
איפה ההבדל?

חחחחח מה אתה לא רואה את הגודל והפנים???

Danzig
09-10-07, 15:44
חחח בקיצור כולכם יצאתם אהבלים, כולה ציניות מה יש מה לקחתם ללב :wiggle:

2pac2
09-10-07, 16:51
שלח לי תשם של החומר במוניטין אני יחזיר לך

זה לא סביר שזה טסטסטורון כי הבנתי ששוורצנגר ניצל את החומר הזה טוב טוב ולרמה של רוני הוא לא הגיע

arbel2
09-10-07, 17:02
שלח לי תשם של החומר במוניטין אני יחזיר לך

זה לא סביר שזה טסטסטורון כי הבנתי ששוורצנגר ניצל את החומר הזה טוב טוב ולרמה של רוני הוא לא הגיע

חחח חביבי ,המתכון ידוע לכולם.

2pac2
09-10-07, 17:07
נו תגלה תגלה לי
אני סקרנסקי

BIGROY
09-10-07, 20:09
מי שביקש זה פול דייליט .

http://www.fluidlounge.ca/files/wfbb/bio.jpg

eyalamzleg
09-10-07, 22:21
מי שביקש זה פול דייליט .

http://www.fluidlounge.ca/files/wfbb/bio.jpg
אהאה אני זוכר אותו ענק לאללה אבל חסר פורפרציה נכון?

הזברה
10-10-07, 17:55
את דוריאן יטס אני אוהב ,כי הוא דוגמא נדירה לבאדי בילדר שהאמין במדע ועבד באימונים קצרים ,מקסימום 45 דקות כל אחד, בלי הרבה סטים לכשל והגיע בצורה לא מפתיעה לתוצאות.

אגב, כל החכמולוגים שכותבים פה ומזבלים את השכל על זה שהfbw שאני דוגל בה לא מזיזה למתאמן מתקדם בגלל שהאימונים שם קלים מידי, קצת חומר למחשבה:
באימון בייספס שלו הבנאדם עשה 5 סטים, כשרק 3 מתוכם לכשל ו2 לחימום ( לא לכשל).
באימון הגב , כתף אחורית שלו ,שבו עבד הכי קרוב לאימוני הווליום המקובלים, 12 סטים בשבוע אחד, לא כולם לכשל ו3 סטים ומתוכם 1 לכשל בשבוע השני. בחזה הוא עבד ב9 סטים מתוכם רק 2 לכשל.
כל זה באימון אחד על שריר בשבוע, תחשבו נטו את כמות בסטים בFBW שלי ותראו שהיא זהה\גדולה יותר ,גם בשבוע לכל שריר וגם נטו באימון לכל השרירים.

StaSus
10-10-07, 18:08
את דוריאן יטס אני אוהב ,כי הוא דוגמא נדירה לבאדי בילדר שהאמין במדע ועבד באימונים קצרים ,מקסימום 45 דקות כל אחד, בלי הרבה סטים לכשל והגיע בצורה לא מפתיעה לתוצאות.

אגב, כל החכמולוגים שכותבים פה ומזבלים את השכל על זה שהfbw שאני דוגל בה לא מזיזה למתאמן מתקדם בגלל שהאימונים שם קלים מידי, קצת חומר למחשבה:
באימון הגב , כתף אחורית שלו ,שבו עבד הכי קרוב לאימוני הווליום המקובלים, 12 סטים בשבוע אחד, לא כולם לכשל ו3 סטים ומתוכם 1 לכשל בשבוע השני. בחזה הוא עבד ב9 סטים מתוכם רק 2 לכשל.
כל זה באימון אחד בשבוע, תחשבו נטו את כמות בסטים בFBW שלי ותראו שהיא זהה\גדולה יותר ,גם בשבוע לכל שריר וגם נטו באימון לכל השרירים.

על כל אחד משפיע שונה ..

הזברה
10-10-07, 18:23
נכון, אבל אני פשוט לא אוהב את הטענה הזאת שרצה פה לאחרונה, שמי שראה אימון Abcd עם הרבה ווליום לא יראה תוצאות , אחרי שהוא הוריד אותו ,כדי להתאים לfbw. כי זה קל מידי ואין שם הרבה סטים.

יש הרבה באדיבילדרים בחו"ל (מקצועיים ולא) ששינו את האימונים שלהם מאימוני ווליום לאימוני אינטנסיטי כמו יטס ,שבהם כמות הסטים פחותה בהרבה וראו תוצאות נהדרות ובנאדם על חומרים ,להזכירכם ,צריך גירוי גדול מאוד באימון ולא יכול לעבוד קל.(אתם רוצים עוד דוגמאות כאלו תבקשו)

האימונים רבי הסטים שמקובלים בארץ, היו מאז ומעולם רק אסכולה אחת מתוך כמה ,בבאדיבילדינג מיקצועני וחובבני. זה שוינגייט החליטו שהם מלמדים רק אותה ,לא הופך אותה להיות השיטה הקלאסית היחידה. זה קצת מעצבן אותי לפעמים, איך שהכותבים כאן מסתכלים על השיטה שלהם כאילו היא נתנה מהשמיים ומקובלת מאז ומעולם כעדיפה על אחרות. האמת הרבה הרבה יותר מורכבת .

SiX PACK
10-10-07, 18:35
לפי דעתי הוא ממש לא אסטטי אני לא אוהב אותו..

2pac2
10-10-07, 19:23

כל זה באימון אחד בשבוע, תחשבו נטו את כמות בסטים בFBW שלי ותראו שהיא זהה\גדולה יותר ,גם בשבוע לכל שריר וגם נטו באימון לכל השרירים.
אבל מה הוא הזריק????

הזברה
10-10-07, 19:47
אבל מה הוא הזריק????
מה זה משנה?
בשביל שהסייקל יעבוד ,הוא צריך להתאמן קשה מאוד, אחרת זה לא היה עובד. פשוט צריך להבין שכמות סטים ,היא לא המדד היחיד לכמה האימון קשה ויש אסכולות בחו"ל שמאמינות שאפילו לא העיקרי.
סט אחד באימוני doggcrapp למשל, יכול להיות שווה לאימון ווליום שלם, אם עושים אותו אינטנסיבי וארוך מספיק.
אגב ,דנטה, הממציא של התוכנית מתאמן בFBW עם כמות די קטנה של סטים ולמרות הגנטיקה המגעילה ,הוא ענקי:
http://img.photobucket.com/albums/v160/aradtwo/82.jpg